Metal Pod Palmami IV edycja 6 lipca 2024

Kolejna edycja Metalu Pod Palmami w tarnobrzeskim Wake Parku nad jeziorem powraca! W sobotę 6 lipca wystąpią Blindfolded, Sick Saints, Iron Head i słowacki Acid Force!

Start planowany jest o godzinie 18:00, jednak zapraszamy bardzo serdecznie wcześniej wygodnie się rozsiąść na leżakach i spróbować bardzo dobrego piwa na plaży z widokiem na piękne tarnobrzeskie jezioro.

Otwarcie bramek: 17:00
Start: 18:00
Cena biletu: 40zł

Rozpiska:
IRON HEAD
SICK SAINTS
BLINDFOLDED
ACID FORCE

ACID FORCE

Szybka i bezkompromisowa thrash metalowa kapela ze Słowacji z miejscowości Banská Bystrica. Od momentu założenia w 2014 roku zespół nagrał dwie płyty – Atrocity For The Lust (2017) i World Targets In Megadeaths (2023) i EPkę Towards The Nuclear Load w 2015.

https://www.facebook.com/acidforcethrash
https://www.instagram.com/acidforcethrash
https://acidforce.bandcamp.com/

BLINDFOLDED

Młody, pięciosobowy zespół grający muzykę z pogranicza gatunków takich jak Death/Black/Thrash Metal z elementami progresywnymi. Cechuje ich świeże podejście do muzyki metalowej, duża ilość energii, brutalności i niebanalne melodie. Tekstami i muzyką eksplorują motywy dotyczące mitologii, religii, historii i ściśle powiązanymi z nimi problemami ludzkiej psychiki.

https://www.facebook.com/blindfolded.band1
https://www.youtube.com/channel/UCiRmjOmyJwLQkAjmhi4GJw

SICK SAINTS

Nowo powstała krakowska grupa rockowa charakteryzująca się świeżym spojrzeniem na legendarne brzmienia muzyki rockowej za czasów swojej świetności. Nietuzinkowe postaci które definiują takie cechy jak technika, scenicznie szaleństwo oraz ciężkie brzmienie.

https://www.facebook.com/sicksaints.music
https://www.instagram.com/sicksaints.band

IRON HEAD

Ich muzyka to szybkie cięte riffy, potężna sekcja rytmiczna oraz gitarowe harmonie, a wszystko to w całość spaja wyjątkowe połączenie damskiego wokalu ze scream’em. Aktualnie promują ich debiutancki album „Dzień za dniem” regularnie koncertując w Polsce i za granicą. Stylistycznie czerpią garściami z wielu gatunków, począwszy od klasycznego heavy metalu, przez metalcore, na hardcore/punk’u kończąc. Na swoim koncie mają m. in. finał Antyfestu Antyradia 2023 i Przeglądu Cieszanów Festiwal 2023.

https://www.facebook.com/IronHeadPL
https://www.instagram.com/IronHeadPL

You May Also Like