Testujemy nowe ogłoszenia

Podziel się uwagami. Co można zrobić lepiej, czego tu brakuje?
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19251
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Testujemy nowe ogłoszenia

Post autor: admin » 12-04-2020 22:40

Zmiany właściwie w każdym możliwym zakresie, ale czas był ku temu najwyższy.
http://anonse.tarnobrzeg.info/
To ciągle etap testów, ale można testować. Wkrótce pojawi się na www.ogloszenia.tarnobrzeg.info, a na anonsach będzie równolegle starsza wersja, aż powygasa.

W końcu pojawi się możliwość edycji lub usuwania własnych ogłoszeń, jeszcze wygodniej jeśli będzie to po rejestracji, ale nie ma takiego wymogu.
E-mail ogłoszeniodawcy jest ukryty, numer telefonu widoczny dopiero po rozwinięciu.
Możliwość dodawania większej ilości większych zdjęć.
Tymczasem nie myślę o płatnej opcji wyróżniania ogłoszeń, ale jest i taka.
Powinno dobrze działać na telefonach.
Ogłoszenia powinny być bardziej wiarygodne, bo wymagają potwierdzenia mailem.
Ogłoszenia oszukańcze lub podejrzane można zgłaszać.
Bardzo mi wstyd, ale przez ostatnie... 1,5 roku nie działało mi przekierowanie maili z serwisu ogłoszeń, zatem na próby kontaktu nie reagowałem :) Teraz też pewnie nie będę odpowiadał natychmiast, ale powinienem jednak reagować.

W razie wątpliwości pytajcie.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19251
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Testujemy nowe ogłoszenia

Post autor: admin » 11-05-2020 23:06

No i stało się. Zabytkowy skrypt ogłoszeń odchodzi w czas przeszły dokonany. Serwis stary z nowym zamieniły się miejscami.
Ukryłem możliwość dodawania ogłoszeń do starej wersji serwisu, ale ogłoszenia są widoczne dopóki nie wygasną.

Można zgłaszać problemy techniczne, ale nie obiecuję, że wszystkie będę potrafił rozwiązać i że będę szybko reagował.
Jeśli wrzucaliście jakieś ogłoszenia i macie linki do zarządzania nimi, to ANONSE trzeba zmienić na OGLOSZENIA.

ODPOWIEDZ