Na temat forum....

Podziel się uwagami. Co można zrobić lepiej, czego tu brakuje?
siwy1956tbg
Posty: 18
Rejestracja: 20-08-2009 00:24

Na temat forum....

Post autor: siwy1956tbg » 17-11-2012 21:39

"Czy nie można by stwożyć "okienka" pod tytułem pytania do:..... prtezydenta, przewodniczacego rady miasta.... np. dlaczego nie można połączyć lini MPK Tgb- Sandomierz np. dzo szpitala w Sandomierzu, skoro troche pacjetów z Tarnobrzega tam "leżakuje". Dlaczego autobusy przelotowe- niekture- np. St.Wola- Wrocław nie może zajechac na przystanek dworcowy jak inne, czyżby jednak należy odcinać powoli Tarnobrzeg od reszty świata podobnie jak z PKP? Jaki powód niepowstania "korsorcjum" gmin coby mozna było zainwestować w tereny pokopalniane tak aby młodzi gniewni nie musieli szukać chleba poza powiatem, wojewódstwem, krajem... wystarczy popatrzeć kto jest na "miejskich" imprezach; emeryci, bezrobotni 40+; mamusie z wózkami i trochę małolatów i siusiumajtek.... co można było zauważyć nawet na ostatnim święcie listopadowym- gdyby nie przedstawiciele młodzieży na ochotnika przymusowo- to przepraszam- miasto umiera- oj nie- wymiera..."
Ostatnio zmieniony 17-11-2012 21:39 przez siwy1956tbg, łącznie zmieniany 1 raz.

spit
Posty: 387
Rejestracja: 12-09-2010 03:48

Na temat forum....

Post autor: spit » 18-11-2012 13:08

"a nawet jakby "korsorcjum" było no to tyle by dali zarobic na ten chleb ze nie wiadomo co mozna byłoby z tym zrobic.....poza granice powiatu+chyba jeszcze dalej.."
Ostatnio zmieniony 18-11-2012 13:08 przez spit, łącznie zmieniany 1 raz.

aquistr
Posty: 439
Rejestracja: 31-03-2005 17:04

Na temat forum....

Post autor: aquistr » 18-11-2012 15:04

"siwy1956 a czy nie można by było napisać tego bez błędów stylistycznych, ortograficznych i ze składnią ,żeby taki prosty człowiek jak ja mógł to rozszyfrować?
a reszta pytań Twoich jest, że tak powiem żałosna!"
Ostatnio zmieniony 18-11-2012 15:04 przez aquistr, łącznie zmieniany 1 raz.

niepolityczny
Posty: 434
Rejestracja: 18-11-2012 21:22

Na temat forum....

Post autor: niepolityczny » 18-11-2012 21:44

"
aquistr pisze:siwy1956 a czy nie można by było napisać tego bez błędów stylistycznych, ortograficznych i ze składnią ,żeby taki prosty człowiek jak ja mógł to rozszyfrować?
a reszta pytań Twoich jest, że tak powiem żałosna!
Stanę w obronie kolegi siwy1956tbg.

Moim zdaniem chciał przekazać jakąś myśl a nie tworzyć podręcznik do nauki języka polskiego.

I takie głupie przytyczki, że coś jest z błędami to sobie zostaw dla siebie aquistr.

Z absurdami trzeba walczyć!

I formę zadawania pytań władnym - pracującym / udającym, że pracują uważam za słuszną.

Tak Tarnobrzeg dal osób w wieku 25-40 lat to nie jest sielanka.


Ja dodam od siebie parę wątków:

- nowa ul. Sienkiewicza a już ze studzienkami coś nie tak

- gdzie mam skorzystac z publicznej toalety?

- brak koszy na śmiecie na ul. Sienkiewicza od ronda do Stalów?

- po co sporą część pl. Bartosza Głowackiego zajmuje podwyższenie którego tyko 1/5 jest wykorzystywana jako scena?

- dlaczego sprawy polityczne mają być przyczyną braku Miejskiej Telewizji w sieci kablowej?

- dlaczego przez Tbg swobodnie jeździ tranzyt ciężarowy skoro na rogatkach miasta stoją zakazy wjazdu pojazdów o masie powyżej 3,5t nie obsługujących ruchu lokalnego?

- czy nie można doraźnie chociaż upożądkować rozpadających się krawężników wzdłuż ul. Kwiatkowskiego"
Ostatnio zmieniony 18-11-2012 21:44 przez niepolityczny, łącznie zmieniany 1 raz.

olekko
Posty: 1710
Rejestracja: 25-05-2005 19:13

Na temat forum....

Post autor: olekko » 18-11-2012 21:50

"Te pytania bardziej nadają się na skrzynkę mailową UM i proponowałbym skierowanie ich właśnie tam."

ODPOWIEDZ