Żona mnie zdradza !!! POMOCY !!!

hahaha. Pozwól by inni też się śmiali z Twoich ulubionych dowcipów.
bzyczek
Posty: 758
Rejestracja: 23-08-2004 22:57

Żona mnie zdradza !!! POMOCY !!!

Post autor: bzyczek » 13-09-2014 00:59

"Pilne pytane. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję.
Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem? No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim. Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak. Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za moim samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba je wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej? Tarcze 305 mm"
Ostatnio zmieniony 13-09-2014 00:59 przez bzyczek, łącznie zmieniany 1 raz.
bzyczek

stanleytbg
Posty: 545
Rejestracja: 05-07-2006 20:41

Żona mnie zdradza !!! POMOCY !!!

Post autor: stanleytbg » 13-09-2014 01:40

"nie napisałeś co to za auto"
Ostatnio zmieniony 13-09-2014 01:40 przez stanleytbg, łącznie zmieniany 1 raz.

sarmacja
Posty: 426
Rejestracja: 26-11-2009 15:49

Żona mnie zdradza !!! POMOCY !!!

Post autor: sarmacja » 13-09-2014 01:44

"
bzyczek pisze:Pilne pytane. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję.
Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem? No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim. Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak. Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za moim samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba je wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej? Tarcze 305 mm
haha dobre , ja co jakiś czas mam taki osad, a klocki i tarcze wymieniłem niedawno, wiec bez paniki ;)."
Ostatnio zmieniony 13-09-2014 01:44 przez sarmacja, łącznie zmieniany 1 raz.

MT
Posty: 983
Rejestracja: 11-02-2013 23:47

Żona mnie zdradza !!! POMOCY !!!

Post autor: MT » 13-09-2014 11:47

"
bzyczek pisze:Pilne pytane.
Suchar z przed co najmniej 5 lat."
Ostatnio zmieniony 13-09-2014 11:47 przez MT, łącznie zmieniany 1 raz.

janusza
Posty: 292
Rejestracja: 25-12-2011 18:37

Żona mnie zdradza !!! POMOCY !!!

Post autor: janusza » 14-09-2014 00:04

"Adminie weź go zbanuj na rok niech człowiek ochłonie."
Ostatnio zmieniony 14-09-2014 00:04 przez janusza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Żona mnie zdradza !!! POMOCY !!!

Post autor: admin » 14-09-2014 00:23

"Zbanuj? Bzyczek jest na forum od 10 lat! Rzeczywiście to suchar, ale nie banuję za suchary."
Ostatnio zmieniony 14-09-2014 00:23 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

bzyczek
Posty: 758
Rejestracja: 23-08-2004 22:57

Żona mnie zdradza !!! POMOCY !!!

Post autor: bzyczek » 14-09-2014 18:17

"Zawsze można zamknąć temat albo się w nim nie udzielać. A jakby za takie coś banowali na tym forum to przerosłoby cenzurę, jaka była w Polsce już chwilę temu.
Ale widzę, że "janusza" jest bardzo oburzony tym faktem."
Ostatnio zmieniony 14-09-2014 18:17 przez bzyczek, łącznie zmieniany 1 raz.
bzyczek

Awatar użytkownika
pepe71
Posty: 391
Rejestracja: 11-11-2005 19:26

Żona mnie zdradza !!! POMOCY !!!

Post autor: pepe71 » 16-09-2014 21:18

"
janusza pisze:Adminie weź go zbanuj na rok niech człowiek ochłonie.
więcej luzu....."

ODPOWIEDZ