Zmiany w Jędrusiu czyli wyganiamy PRL!

Polecam - nie polecam. Ceny - Obsługa itp.
artrel72
Posty: 29
Rejestracja: 21-10-2016 17:24

Re: Zmiany w Jędrusiu czyli wyganiamy PRL!

Post autor: artrel72 » 06-09-2020 13:59

W czasach tzw. kartkowych, miałem okazję postać sobie w ,,Jedrku'' w wielogodzinnych kolejkach na zmianę z bratem i rodzicami :). Trzymam kciuki za udany i szybki remont.

Awatar użytkownika
olsen*
Posty: 213
Rejestracja: 13-12-2018 21:13

Re: Zmiany w Jędrusiu czyli wyganiamy PRL!

Post autor: olsen* » 06-09-2020 21:20

Pozwólcie że dodam swoje trzy grosze!tak sobie czytam i myślę że pomysł rodem z PRL-u byłby trafiony w dzisiejszej dominacji marketów,wiem bo często, gęsto rozmawiam z ludźmi powiedzmy mojego pokolenia, które z westchnieniem wspominają takie czasy, i wiem też że dla nich a póki co to większość w tym grodzie, była by magicznym wspomnieniem,i zaletą w robieniu zakupów, no ale to już nie moja bajka,sam jestem wychowany na Urszuli i potem właśnie Hali Targowej, potem Jędrusiu! dziś pozostaje standard -biedronka ,lidl,i pieron wie co jeszcze! jeśli ktoś odważy się otworzyć w tym mieście emerytów sklep z poprzedniej epoki zaręczam będą tłumy!

Awatar użytkownika
dominik267
Posty: 720
Rejestracja: 04-03-2014 01:20

Re: Rekrutacja trwa - Praca jako obsługa sklepu spożywczego.

Post autor: dominik267 » 26-10-2020 13:37

Hej!😊
Rekrutujemy‼️
▶️Krótko o nas:◀️
Przed remontem byliśmy największym piwnym sklepem w regionie ze zgrana ekipą i atmosferą do której przekonała się duża liczbąa naszych stałych klientów.
W Jędrusiu zrobiło się sporo wolnego miejsca więc zabraliśmy się do pracy i już niedługo otwieramy się w nowej odsłonie jako supermarket z rozbudowaną sekcją alkoholową oraz piwami lanymi w koncepcie z beczki do buteleczki❕🍻
Wchodzimy w partnerstwo z uznaną ogólnopolską siecią sklepów co pozwoli nam zachować konkurencyjne ceny, a będziemy z nimi współpracować na zasadzie franczyzy.
✅Chcemy skompletować uśmiechnięta, zgraną załogę aby stworzyć sklep który będzie miał duszę.
Poszukujemy pracowników na stanowiska:
1️⃣Kasjer sprzedawca, obsługa sklepu.
2️⃣Obsługa stoiska mięsnego.
Osoby zainteresowane zapraszamy do złożenia CV (mile widziane dodatkowo kilka słów o sobie), pozwoli nam to się spotkać i zapoznać i ustalić warunki zatrudnienia.
🟩CV można przynosić bezpośrednio do nas na adres:
Sklep Jędruś
Orzeszkowej 9
39-400 Tarnobrzeg

🟩Bądź mailowo:
rekrutacjaJedrus2020@int.pl
Startujemy z pracą od mniej więcej połowy listopada.
Pytania można zadawać przez profil Piwa Regionalne Tarnobrzeg na Facebooku oraz przez maila powyżej.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy!
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Pamiętajcie o dołączeniu do CV klauzuli pozwalające nam przetwarzać dane osobowe.

ODPOWIEDZ