Najgorsza obsługa w mieście !!!!

Polecam - nie polecam. Ceny - Obsługa itp.
jamWilhelm
Posty: 1099
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Najgorsza obsługa w mieście !!!!

Post autor: jamWilhelm » 23-07-2019 12:29

HIT :) gdzie polecasz choinki kupować? :)

Awatar użytkownika
XYZ
Posty: 186
Rejestracja: 23-07-2019 12:29

Re: Najgorsza obsługa w mieście !!!!

Post autor: XYZ » 23-07-2019 13:37

nina.1990 pisze:
22-07-2019 17:22
A ja się spotkałam z niemiłą obsługą w sklepie motoryzacyjnym Profi Auto, kupowałam choinkę zapachową, mają duży wybór choinek i byłam tam kilka razy, ale nie kupuję już tam zapachów do auta
Kobieto w tym sklepie ludzie robią poważniejsze zakupy niż twoja choinka za 2 złote a ty myślisz że chłopaki będą koło ciebie skakać z przyklejonym uśmiechem na twarzy ? Ogarnij się!

nina.1990
Posty: 12
Rejestracja: 07-10-2017 19:48

Re: Najgorsza obsługa w mieście !!!!

Post autor: nina.1990 » 23-07-2019 20:34

Faceci i tak nie zrozumieją kobiet. Choinke wybierałam niedługo, bo wiedziałam jakie chcę. Ale nie polecam choinek, krótko pachną a kosztują ponad 5 złotych. Polecam zapachy California Scents, do kupienia np w sklepie gdzie zajmują się auto detailingiem koło PKP, 15zl, jest tylko kilka zapachów do wyboru, polecam, pachną nawet i 3 miesiące. Obsługa świetna, można sobie spokojnie powąchać. Szkoda że nie ma tematu "Najlepsza obsługa w mieście" kilka sklepów zasługuje na pochwałę. Pozdrawiam

plikianny
Posty: 98
Rejestracja: 26-04-2012 20:06

Re: Najgorsza obsługa w mieście !!!!

Post autor: plikianny » 23-07-2019 22:08

A ja spotkałam się z niemiłą obsługą w sklepie z technikami antywłamaniowymi na sokolej naprzeciw poczty. Mąż również gdy dorabiał u nich kluczyk do samochodu.

DonBeck
Posty: 245
Rejestracja: 30-05-2019 20:54

Re: Najgorsza obsługa w mieście !!!!

Post autor: DonBeck » 24-07-2019 14:20

Panowie ze sklepu omówionego powyżej rzeczywiście są specyficzni, ale nie mniej niż ci ze sklepu z częściami samochodowymi. Wystarczy wiedzieć czego się chce i nie kombinować, a rozmowa jest o wiele przyjemniejsza. Bo jakby wejść do jakiegokolwiek sklepu i mówić że "chcę taki ten to tego, co jest przy tym takim przymocowane, czy to dostanę?" To każdemu puszczają nerwy. Sam nie raz widywałem takie sytuacje. Nie mniej, poza towaroznawstwem i dobrymi usługami, dobrze jest również pochwalić się kulturą osobistą i dobrą obsługą klienta. Na tym chyba nikt nie traci.
Nina, rozumiem z Twojej wypowiedzi że nie pozwolono Ci wąchać zapachów samochodowych w sklepie, próbowałaś je otworzyć?

nina.1990
Posty: 12
Rejestracja: 07-10-2017 19:48

Re: Najgorsza obsługa w mieście !!!!

Post autor: nina.1990 » 24-07-2019 16:48

DonBeck pisze:
24-07-2019 14:20
Nina, rozumiem z Twojej wypowiedzi że nie pozwolono Ci wąchać zapachów samochodowych w sklepie, próbowałaś je otworzyć?
Jakbys nie wiedział, to na opakowaniu choinek jest "próbka" zapachu ;) poza tym, na stronie wiodącego producenta choinek są opisane zapachy. O i widzę że mają też w ofercie puszki, takie jak California Scents, no ale boję się pójść do Profi Auto powąchać :D może jak ktoś z Was będzie, to proszę zapytajcie się czy mają i w jakiej cenie :)

Awatar użytkownika
XYZ
Posty: 186
Rejestracja: 23-07-2019 12:29

Re: Najgorsza obsługa w mieście !!!!

Post autor: XYZ » 25-07-2019 08:22

Ale po co w samochodzie ma pachnieć? Ja nie palę,w samochodzie mi nie śmierdzi więc choinka mi nie potrzebna. Samochód to nie kibel.

DonBeck
Posty: 245
Rejestracja: 30-05-2019 20:54

Re: Najgorsza obsługa w mieście !!!!

Post autor: DonBeck » 25-07-2019 09:29

Każdy personalizuje auto pod siebie. Ja zazwyczaj proszę o jakiś męski zapach i dostaję dwa, trzy do wyboru i zawsze jestem zadowolony.

nina.1990
Posty: 12
Rejestracja: 07-10-2017 19:48

Re: Najgorsza obsługa w mieście !!!!

Post autor: nina.1990 » 25-07-2019 15:30

Ja tam lubię się dobrze czuć w swoim aucie i dbam o autko. Sama nie palę i nie pozwalam palić nikomu :)

Panie DonBeck tak przy okazji jeżeli lubi Pan zapachy w aucie to polecam Panu zapach California Scents "Route 66" albo "Ice" na pewno się Panu któryś z nich spodoba :) pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
miniMe
Posty: 84
Rejestracja: 12-04-2019 09:43

Re: Najgorsza obsługa w mieście !!!!

Post autor: miniMe » 26-07-2019 09:41

Trochę zeszło to już OT. Ja ze swojej strony dodam tylko, że od wielu lat (a na pewno odkąd mam dzieci) nie używam żadnych "odświeżaczy" i innych pachnideł w samochodzie (ani w domu). Dostajemy obecnie taką porcję chemii w jedzeniu, napojach i ze środowiska, że dodatkowe trucie się w samochodzie (zamknięta przestrzeń, skrajne temperatury) za własne pieniądze i na własne życzenie uważam za zbędne. Wystarczy utrzymywać samochód (a zwłaszcza układ klimatyzacji) w czystości i samochód nie śmierdzi. Tylko co to ma to jakości obsługi w sklepach? ;)

LordPancio
Posty: 7
Rejestracja: 19-02-2020 22:09

Re: Najgorsza obsługa w mieście !!!!

Post autor: LordPancio » 30-04-2020 14:39

Delikatesy centrum na dworcu PKS pani z plakietki imię Wioletta , bez maski bez rękawiczek kasuje bezczelnie towar , macając go łapskami , w pandemii przy spozywce to szczyt zaniedbania ...

DonBeck
Posty: 245
Rejestracja: 30-05-2019 20:54

Re: Najgorsza obsługa w mieście !!!!

Post autor: DonBeck » 30-04-2020 15:43

Raz zdarzyło mi się wejść do Biedronki i rękawiczki ściągnąć przy kasie, pani kasjerka skasowała przy mnie z 5 osób w tej samej dziurawej parze, a do mnie zaczęła się bulwersować, że ona nie powinna przyjmować ode mnie pieniędzy bo mam gołe dłonie. Wiele osób jest teraz nerwowych, i należy pamiętać że brak zabezpieczenia personelu leży zazwyczaj w winie pracodawcy, który swoich podwładnych nie wyposaża w środki higieniczne.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Najgorsza obsługa w mieście !!!!

Post autor: admin » 30-04-2020 17:13

To nie ma większego znaczenia czy ktoś ma rękawiczki czy nie. Zależy co w nich robi i jak długo. Lepiej jeśli ręce są regularnie myte czy dezynfekowane płynem, niż ktoś przez długi czas ma te same rękawiczki.

Awatar użytkownika
olsen*
Posty: 213
Rejestracja: 13-12-2018 21:13

Re: Najgorsza obsługa w mieście !!!!

Post autor: olsen* » 15-06-2020 21:11

Znalazłem wątek więc napiszę!-otóż nie polecam marketu pod nazwą majster kilka dni temu miałem okazję być w tym czymś i totalnie jestem powiedzmy zniesmaczony! Otóż wypadło mi kupić parę rzeczy,różnie od wkrętów do nawozu włącznie,jakież było moje zdziwienie że nikt nie potrafił mi pomóc w prostym pytaniu o cenę której nie było na półce,po parunastu minutach znalazłem człowieka który wytłumaczył mi że chwilowo nie ma cen bo tak dużo mają roboty że gdzieś mogą być braki w opisie cenowym,(jakoś nie zauważyłem ruchu pracowników w sklepie),kazano mi iść do czytnika cen no to ok! -cena za mój towar to 62,00-też ok! teraz reszta zakupów też niektóre bezcenne! sprawdziłem podliczyłem i do kasy! mi wyszło 154,20. w kasie zaś wyszło 189,40 pytam więc skąd ta cena ,piękna pani w kasie mówi że nie wie, ona tylko siedzi na kasie-rozumiem! woła kierownika no to czekamy i pojawiają się pytania załogi widziałeś ............ gdzieś jest zaraz przyjdzie! pada głos z tuby o kierownika! przychodzi coś po paru minutach zwane kierownikiem w czym problem więc powtarzam w kólko od początku-odpowiedź cen na półkach nie ma na czas bo ceny się szybko zmieniają a czytnik nieraz ma inny charakter pracy????? ponoć nie współgra z kasą! i tak bawimy się przez jakieś 10 min pytam co teraz-może pan zwrócić towar -aha pól godziny z tzw buta pół godziny sprawdzania cen które nie są aktualne i dziękujemy za zakupy i zapraszamy ponownie! więc ludzie kochani dopóki coś tam nie ruszy z koordynacją tego sklepu odradzam! o tak dla przemyślenia!

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Najgorsza obsługa w mieście !!!!

Post autor: admin » 15-06-2020 23:05

To specyficzny sklep. Ale akurat wspomniane śrubki, tak jak wkręty i gwoździe najbardziej lubię właśnie tam kupować, bo nikomu nie muszę zawracać głowy i wybieram co mi pasuje do woreczka. A zawsze mieszam, biorąc różne rozmiary na zapas.

ODPOWIEDZ