Szukam ludzi chętnych do grania

Lokalna i ta dalsza. Wykonywana we własnym zakresie i słuchana ze sprzętów przeróżnych.
voydakconsortium
Posty: 3
Rejestracja: 10-03-2022 12:23

Szukam ludzi chętnych do grania

Post autor: voydakconsortium » 10-03-2022 12:42

Witam,

Nie jestem pewien czy to odpowiednie miejsce na tego typu ogłoszenia ale szukam ludzi/zespołów chętnych do współpracy. Gram aktywnie na basie od ponad 20 lat, chętnie dołączę do gotowego projektu lub założę nowy. Sprzęt jest, mogę dojechać gdzie trzeba. Z mojej strony mogę zaoferować dyspozycyjność, kompetencję, profesjonalizm i łatwy w obsłudze charakter. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem 721 348 535.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Szukam ludzi chętnych do grania

Post autor: admin » 10-03-2022 17:53

Może odpowiednie, coś tu chyba kiedyś wyszło podobnego przed laty. Powodzenia!

To w sumie też się dołączę z podobnym ogłoszeniem.
Też chętnie coś pogram, też głównie na basie (więcej lat, ale rzadko) chociaż próbowałem na wielu różnych instrumentach.
Niestety jestem niezbyt dyspozycyjny, średnio kompetentny, a przede wszystkim nastawiam się na amatorskie granie dla przyjemności i odreagowania. Z charakterem nie ma problemu. A jakbyś chciał pogadać, bo nie wiem czy się dopasujemy do grania, to też zapraszam na priv.

voydakconsortium
Posty: 3
Rejestracja: 10-03-2022 12:23

Re: Szukam ludzi chętnych do grania

Post autor: voydakconsortium » 11-03-2022 07:40

Hej,

Mimo szczerych chęci nie mam opcji pisania na priv. Albo jestem zbyt nowy na forum albo jest za wcześnie i nie jestem w stanie takowej opcji zlokalizować :)

voydakconsortium
Posty: 3
Rejestracja: 10-03-2022 12:23

Re: Szukam ludzi chętnych do grania

Post autor: voydakconsortium » 19-04-2022 10:55

[Mielec, Podkarpackie]
[Gitara]

Witam,
Szukamy gitarzysty i perkusisty do nowo powstałego składu bluesowo-jazzowego. Zainteresowany proszę o kontakt na priv lub na 721 348 535. W planach Wimbledony i Złote Płyty. Wymagana PODBITA karta pływacka. Doświadczenie i wiek co najmniej po tej gorszej stronie dwudziestki mile widziane 🙂
Kuba

ODPOWIEDZ