off [omijać ten wątek] :)

Tu powstają lub trafiają tematy zakwalifikowane przez moderatorów jako odpowiednie do nazwy kategorii
stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

off [omijać ten wątek] :)

Post autor: stachu » 21-01-2016 13:48

"amra100 włączyłeś się do rozmowy nie znając tematu, więc nie komentuję.

marcin85tbg, to, że FIFA zakazuje obnoszenia się z symboliką religijną, to czy ma prawo zamazywać zdjęcia i udawać, że tam nic nie było?
To przynajmniej powinni zamieścić duże piksele, żeby było widać, że ukrywają cos niedopuszczającego.
Tak jak się robi z tablicami rejestracyjnymi, czy markami firm. Wiesz teraz o co mi chodzi?
O pokazanie, że było tam coś niedopuszczalnego wg nich i zostało ukryte. A nie, że tam nic nie było!
To jest duża różnica!

Słowa, które przytoczyłeś, to jest muzułmańskie wyznanie wiary. Już Ci odpowiadam. Co chwila w mediach są widziane, czy słyszane te muzułmańskie słowa. Samo pokazanie do jakiej wiary się należy przecież nie jest przestępstwem. Czy mógłbym mu tego zabronić? Nie mogę mu tego zabronić.
Myślę, że wyczerpująco odpowiedziałem Ci na pytanie :-)
marcin85tbg - jak zwykle czujny :-) bardzo dobrze

Paweł88, nie będę udowadniał, która wiara jest ważniejsza, bo to nie o to chodzi.
Bardzo dobry pomysł o założeniu nowego wątku o religii, ale mogą się znaleźć osoby, którym i to będzie przeszkadzało.

ziomek1000
Słuchaj, do uchodźców, którzy uciekają przed wojną nie powinienem mieć uprzedzeń, ale zwykłą ludzką ostrożność.
Natomiast "uchodźcy", którzy teraz mienią się ta nazwą, to chyba raczej w większości są emigranci, a to już duża różnica.
Czy do nich mam uprzedzenia czy daleko idące obawy to chyba w tym o to samo chodzi.
Powiem Ci tak ziomek1000 - ci ludzie mnie przerażają, bo wg mnie to oni zagrażają naszej swobodzie, wolności i demokracji.

Rzeczywiście chciałem wiedzieć dlaczego tak bez żadnej informacji od Admina został tamten temat zamknięty.
I dowiedziałem się, że Admin chce rozmów na wysokim poziomie. Z czym się oczywiście zgadzam.
Widząc jakie rzeczy w tym temacie ludzie wypisują, uznałem, ze mogę zaproponować Adminowi zamknięcie tego tematu.
Ale dobrze, że jeszcze nie zamknął, bo mogę Wam Wasze wątpliwości wyjaśnić. :-)
Tą decyzję pozostawiam Adminowi, czy zamknąć temat, czy nie. Ja staram się być kulturalny i konkretny. Ale mogę być różnie oceniany.
Taka jeszcze uwaga. Dobrze byłoby podawać powód zamknięcia danego tematu.

zbigniew76
Słuchaj przyjacielu. Też sobie przypominam takie zdarzenie.
Tylko nie możemy mieszać dwóch tematów. A mianowicie wartości jakie mają w sobie programy "Rozmowy niedokończone" czy "Polski punkt widzenia" z tym jakimi samochodami jeżdżą Ojcowie. :-)
Jakość samochodu, nie ma żadnego wpływu na wartość prezentowanego programu. Chyba się ze mną z tym zgodzisz?

Natomiast rzeczywiście i ja boleję nad tym, że niektórzy duchowni powinni mieć trochę skromniejsze samochody!!!
Dzięki Zbychu na zwrócenie na to uwagi. Zresztą sam papież Franciszek o tym głośno mówi.
Także w tym temacie jest zgoda. Samochody bezpieczne, ale skromne!!!

Jeżeli macie jeszcze jakieś wątpliwości, służę pomocą :-)"
Ostatnio zmieniony 21-01-2016 13:48 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

Paweł88
Posty: 503
Rejestracja: 05-10-2005 21:22

off [omijać ten wątek] :)

Post autor: Paweł88 » 21-01-2016 15:29

"Takie osoby zawsze się znajdą, ale przynajmniej na świeckim forum nie pojawiały by się religijne brednie w co drugim wątku. Jeden wątek dla zainteresowanych i niech sobie dyskutują"
Ostatnio zmieniony 21-01-2016 15:29 przez Paweł88, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

off [omijać ten wątek] :)

Post autor: admin » 21-01-2016 17:47

"
Paweł88 pisze:Jeden wątek dla zainteresowanych i niech sobie dyskutują
Padło akurat na wątek WOŚPu, wyodrębniłem jako offtop i nie ruszam. Lepsza koncentracja niż rozproszenie bezproduktywnych dyskusji.

Na koniec łatwiej będzie wszytko skasować :-)"
Ostatnio zmieniony 21-01-2016 17:47 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Paweł88
Posty: 503
Rejestracja: 05-10-2005 21:22

off [omijać ten wątek] :)

Post autor: Paweł88 » 21-01-2016 17:52

"Ok. Może ma to sens. Chociaż przydałaby się zmiana nazwy ale już się nie będę czepiał. Wiem już którego wątku unikać :)"
Ostatnio zmieniony 21-01-2016 17:52 przez Paweł88, łącznie zmieniany 1 raz.

latacz
Posty: 418
Rejestracja: 01-07-2011 01:05

off [omijać ten wątek] :)

Post autor: latacz » 21-01-2016 19:08

"stachu, dzieńziemi, kaskada w jednym stali domu (niewiem kto tak jeszcze, nie skupiłem się)"
Ostatnio zmieniony 21-01-2016 19:08 przez latacz, łącznie zmieniany 1 raz.

kaskada05
Posty: 173
Rejestracja: 21-01-2015 21:13

off [omijać ten wątek] :)

Post autor: kaskada05 » 21-01-2016 20:39

"ja nie mam z nimi nic wspólnego"
Ostatnio zmieniony 21-01-2016 20:39 przez kaskada05, łącznie zmieniany 1 raz.

Paweł88
Posty: 503
Rejestracja: 05-10-2005 21:22

off [omijać ten wątek] :)

Post autor: Paweł88 » 21-01-2016 22:06

"Brawo kaskada05 :)"
Ostatnio zmieniony 21-01-2016 22:06 przez Paweł88, łącznie zmieniany 1 raz.

janusza
Posty: 292
Rejestracja: 25-12-2011 18:37

off [omijać ten wątek] :)

Post autor: janusza » 22-01-2016 08:30

"
dzieńziemi pisze:Zbiórka Owsiaka coraz częściej utożsamiana jest z akcją ?salonu?, promującą ?liberalno-lewicowe poglądy?, czego dowodem jest przystanek Woodstock. W ubiegłym roku każdy z jego młodych uczestników, aby poczuć się ?liberalnym?, otrzymywał za darmo prezerwatywy i mógł wziąć udział w rozmowach dot. pigułek antykoncepcyjnych.
A to coś złego jest? Ja też kupuje moim synom prezerwatywy. Leżą w domowej apteczce obok witaminy c. Jak ktoś potrzebuje to bierze. Gdybym miał córkę też zrobiłbym jej wykład o sposobach zabezpieczania się przed niechcianą ciążą."
Ostatnio zmieniony 22-01-2016 08:30 przez janusza, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

off [omijać ten wątek] :)

Post autor: stachu » 22-01-2016 09:24

"No to witaj w klubie kaskada05 :-) super, ze jesteś z nami :-)
- wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać :-)

---------------------------------------------------------
janusza pisze:A to coś złego jest? Ja też kupuje moim synom prezerwatywy. Leżą w domowej apteczce obok witaminy c. Jak ktoś potrzebuje to bierze. Gdybym miał córkę też zrobiłbym jej wykład o sposobach zabezpieczania się przed niechcianą ciążą.
Niestety, ale tak. Zarówno ze względów moralnych jak i zdrowotnych. Wbrew pozorom wiele osób tak uważa.
Są też inni, którzy uważają tak jak Ty. Masz prawo uważać inaczej i nie będę Cię moralizował, bo wiem, że Cię nie przekonam, a tylko się pokłócimy. A po co?
Jeżeli ktoś uważa podobnie jak ja, proszę o info na priv."
Ostatnio zmieniony 22-01-2016 09:24 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

ziomek1000
Posty: 79
Rejestracja: 16-05-2015 14:16

off [omijać ten wątek] :)

Post autor: ziomek1000 » 22-01-2016 09:53

"Że względów zdrowotnych?! Czy Ty jesteś na prawdę aż tak głupi jak piszesz?
Prezerwatywa jest twoim podstawowym zabezpieczeniem przed wenerami, twoja bezdenna katolowa głupota dla kogoś kto to czyta może mieć tragiczne skutki! Zastanów się nad Sobą i nad tym do czego prowadzi zachowanie w ten sposób, żyjesz w 21 wieku, średniowiecze już dawno minęło, tutaj kobieta jest Mężczyzna a mężczyzna kobieta. Jakiś młody człowiek szukający informacji może przypadkiem natrafić na twój bezdennie głupi post i zaczać się bać prezerwatyw, i wtedy co, wpadka, a jakże, następna młoda rodzina, bez wykształcenia zapewne, rodzice będą kazali się pożenić, wkoncu po katolicku, potem jedynie MOPS tym biednym dzieciom zostaje bo przez takich ludzi jak Ty, przez takich rodziców dzieci tracą szansę na wykształcenie, na godne życie, albo bo wpadną, albo bo za granicę to nie wolno wyjechać bo nie ma kościoła na każdym rogu, żyją w takich podkarpackich zakapciałych dziurach, pracują za stawki poniżej godności, i tak będzie w tej części Polski do czasu aż nie wymrze katolowy zaścianek. I mój post- jest bez pozdrowień, bez szacunku i bez zrozumienia dla takiego niedouczenia jakie prezentujesz. Może i mi admin dać bana, ale nie pozwolę aby takie dyrdymały jak Twoje przechodziły na forum ze słowem "Tarnobrzeg" w mieście, bo wstyd! Ps. Brawo dla Januszy za odpowiedzialność względem swoich synów, godne podziwu bo wciąż wiele rodziców boi się nawet rozmawiać z dziećmi na takie tematy."
Ostatnio zmieniony 22-01-2016 09:53 przez ziomek1000, łącznie zmieniany 1 raz.

kaskada05
Posty: 173
Rejestracja: 21-01-2015 21:13

off [omijać ten wątek] :)

Post autor: kaskada05 » 22-01-2016 10:29

"nie umiesz czytać stasiu, ja nie mam z wami nic wspólnego"
Ostatnio zmieniony 22-01-2016 10:29 przez kaskada05, łącznie zmieniany 1 raz.

kaskada05
Posty: 173
Rejestracja: 21-01-2015 21:13

off [omijać ten wątek] :)

Post autor: kaskada05 » 22-01-2016 10:31

"
ziomek1000 pisze:Że względów zdrowotnych?! Czy Ty jesteś na prawdę aż tak głupi jak piszesz?
Prezerwatywa jest twoim podstawowym zabezpieczeniem przed wenerami, twoja bezdenna katolowa głupota dla kogoś kto to czyta może mieć tragiczne skutki! Zastanów się nad Sobą i nad tym do czego prowadzi zachowanie w ten sposób, żyjesz w 21 wieku, średniowiecze już dawno minęło, tutaj kobieta jest Mężczyzna a mężczyzna kobieta. Jakiś młody człowiek szukający informacji może przypadkiem natrafić na twój bezdennie głupi post i zaczać się bać prezerwatyw, i wtedy co, wpadka, a jakże, następna młoda rodzina, bez wykształcenia zapewne, rodzice będą kazali się pożenić, wkoncu po katolicku, potem jedynie MOPS tym biednym dzieciom zostaje bo przez takich ludzi jak Ty, przez takich rodziców dzieci tracą szansę na wykształcenie, na godne życie, albo bo wpadną, albo bo za granicę to nie wolno wyjechać bo nie ma kościoła na każdym rogu, żyją w takich podkarpackich zakapciałych dziurach, pracują za stawki poniżej godności, i tak będzie w tej części Polski do czasu aż nie wymrze katolowy zaścianek. I mój post- jest bez pozdrowień, bez szacunku i bez zrozumienia dla takiego niedouczenia jakie prezentujesz. Może i mi admin dać bana, ale nie pozwolę aby takie dyrdymały jak Twoje przechodziły na forum ze słowem "Tarnobrzeg" w mieście, bo wstyd! Ps. Brawo dla Januszy za odpowiedzialność względem swoich synów, godne podziwu bo wciąż wiele rodziców boi się nawet rozmawiać z dziećmi na takie tematy.
stachu prezerwatyw nie potrzebuje ,inteligentni domyślą się dlaczego,on w ogóle niczego nie potrzebuje ,oprócz modlitwy.a bzdurzy tak jakby za dużo mszalnego łyknął"
Ostatnio zmieniony 22-01-2016 10:31 przez kaskada05, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

off [omijać ten wątek] :)

Post autor: stachu » 22-01-2016 10:56

"Umiem czytać kaskado i dlatego napisałem:
stachu pisze:wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać :-)
Kaskado, potrzebuję seksu i to dużo - najlepszy dla faceta jest tylko ze swoją żoną :-) polecam!

--------------------------------------

Adminie, jeżeli uważasz za słuszne, proszę zmień nazwę tematu na: Rozmowy kontrowersyjne.
Wybacz Adminie za taki poziom dyskusji, ale nie mogę milczeć na takie zarzuty i uważam,
że muszę bronić swoich tez."
Ostatnio zmieniony 22-01-2016 10:56 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

Paweł88
Posty: 503
Rejestracja: 05-10-2005 21:22

off [omijać ten wątek] :)

Post autor: Paweł88 » 22-01-2016 12:51

"Ciekawe czy gdyby faryzeusze nie zabili tego ćpuna to poszłoby to wszystko w jakimś lepszym kierunku?"
Ostatnio zmieniony 22-01-2016 12:51 przez Paweł88, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

off [omijać ten wątek] :)

Post autor: stachu » 22-01-2016 13:17

"Pisząc o względach zdrowotnych miałem na myśli pigułki antykoncepcyjne, o których była mowa powyżej (doczytaj proszę).
Nie muszę Ci chyba pisać o ubocznych skutkach dla zdrowia tych pigułek dla kobiet. Może nie wiesz, to doczytaj proszę.
Czy facet nie jest wtedy egoistą gdy chce, aby jego Ukochana szpikowała się tym świństwem?
Nie wiem czemu jeszcze feministki z tym nie walczą, bo to przecież dla zdrowia kobiet.
Każde lekarstwo ma jakieś skutki uboczne, ale bierzemy je po to by walczyć z chorobą.
A tu z czym lub kim walczymy?

Aby zminimalizować skutki chorobowe przenoszone drogą płciową wystarczy mieć jednego partnera (czytaj: żona, w przypadku żon - mąż) !!!

Ziomku, zanim nazwiesz mnie głupim, należałoby się trochę dokształcić, a przynajmniej poczytać w internecie, bo wychodzi na to, że nie śledzisz nowinek XXI wieku, do którego tak dążysz ... :-)

Jeżeli zacząłeś ten temat to zacytuję może rzecz kontrowersyjną, ale udowodnioną! To jest już XXI wiek przyjacielu.

Czy stosowanie prezerwatywy ma wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne kobiety?
Dopiero niedawno naukowcy odkryli, że nasienie mężczyzny może mieć bezpośredni wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne kobiety. Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi w Nowym Jorku na uniwersytecie stanowym, zauważono iż kobiety, które podczas stosunku mają fizyczną styczność ze spermą swojego partnera przejawiają lepsze nastawienie psychiczne do życia, co czyni je bardziej szczęśliwsze od tych kobiet, które praktykują stosunki z prezerwatywą.
Czytaj więcej: http://humomundo.pl/2014/06/czy-seminol ... ie-kobiet/
Sperma uszczęśliwia, to nie żart. Zapomnij o czekoladzie, szale zakupów i darmowym bilecie do kina. Humor najlepiej poprawi ci seks z ukochanym, a zwłaszcza... solidna dawka jego spermy. Sperma zawiera bowiem hormony o dobroczynnym działaniu na kobiety.
Czytaj więcej: http://www.poradnikzdrowie.pl/seks/sztu ... 34906.html
Męskie nasienie to nie wyłącznie plemniki - zawiera ono wiele interesujących związków zdolnych w bardzo pozytywny sposób wpływać na zdrowie!
(...)Leczy depresję (...)
(...)Obniża ciśnienie (...)
(...)Odmładza skórę(...)
Czytaj więcej: http://fitness.sport.pl/fitness/1,11133 ... permy.html
Badania dowodzą, że sperma może poprawiać humor kobietom oraz w pewnym stopniu zastąpić leki antydepresyjne. Według naukowców lepiej niż czekolada humor poprawi stosunek z ukochanym parterem. Dzieje się tak, ponieważ nasienie oprócz plemników zawiera testosteron, które podnosi libido u kobiet, poprawia samopoczucie i przywraca siły witalne. Kluczowa jest jednak radość z kontaktu seksualnego i więź budująca się między partnerami.
Sperma także ma działanie przeciwzmarszczkowe, co zostało wykorzystane w kosmetyce do produkowania drogich kremów do twarzy dla kobiet. Dzięki sperminie zawartej w nasieniu możliwa jest redukcja zmarszczek nawet o 20 proc.
Czytaj więcej: https://portal.abczdrowie.pl/co-chcieli ... ie-zapytac

Zauważcie, że podaję stronie nie religijne i nie katolickie !!!
Ale żebyście wiedzieli, że katolicy nie są głupi i też o tym wiedzą na koniec jedna strona katolicka :-)
Znaczenie nasienia mężczyzny dla zdrowia kobiety
Jak nasienie mężczyzny służy kobiecie?
Stabilizuje psychikę kobiety
Pobudza dojrzewanie macicy do macierzyństwa
Przygotowuje organizm matki do tolerowania odrębności tkankowej dziecka
Chroni przed rakiem piersi
Podnosi samopoczucie kobiety i ją ?uszczęśliwia?
Czytaj więcej: http://www.rodzinakatolicka.pl/index.ph ... ia-kobiety

Pozdrawiam

-----------------------------

Przepraszam Adminie, ale nie mogę milczeć na brak wiedzy i kłamstwa!"
Ostatnio zmieniony 22-01-2016 13:17 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

off [omijać ten wątek] :)

Post autor: stachu » 22-01-2016 13:47

"Paweł88 - przesadziłeś !!!
Art. 196. Obraza uczuć religijnych
Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Obecnie trwa Rok Miłosierdzia dla tych co chcą z niego skorzystać...

Bardzo proszę o wysoką kulturę wszystkich, bo ona świadczy o nas...

------------------------------------------

Adminie, masz ze mną same kłopoty, wybacz po raz kolejny, ale należałoby ten wpis użytkownika Pawel88 ocenzurować ...



Edytowany przez stachu o 22-01-2016 - 12:53. "
Ostatnio zmieniony 22-01-2016 13:47 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

Paweł88
Posty: 503
Rejestracja: 05-10-2005 21:22

off [omijać ten wątek] :)

Post autor: Paweł88 » 22-01-2016 13:52

"Prawda was wyzwoli :)"
Ostatnio zmieniony 22-01-2016 13:52 przez Paweł88, łącznie zmieniany 1 raz.

ziomek1000
Posty: 79
Rejestracja: 16-05-2015 14:16

off [omijać ten wątek] :)

Post autor: ziomek1000 » 22-01-2016 14:08

"Nie dziw że potrzebujesz seksu, każdy kto go nie ma go potrzebuje, no taka natura, ale sądzę że dużo mógłbyś zdziałać nawet ze swoją żoną gdyby nie ultra katolstwo :)"
Ostatnio zmieniony 22-01-2016 14:08 przez ziomek1000, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

off [omijać ten wątek] :)

Post autor: stachu » 22-01-2016 14:17

"Ziomku, potrzebuję i mam!
Widocznie źle mnie zrozumiałeś :-)"
Ostatnio zmieniony 22-01-2016 14:17 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

tarnobrzezanin1234
Posty: 299
Rejestracja: 21-12-2015 15:41

off [omijać ten wątek] :)

Post autor: tarnobrzezanin1234 » 22-01-2016 15:14

"Przez zmianę nazwy ten wątek będzie chyba jeszcze bardziej atrakcyjny i kuszący.
Ale to może i dobrze, bo na takie tematy też warto rozmawiać, tylko z kulturą, jak to zostało już wspomniane.

ziomek1000 poległ na placu boju :-D 1:0 dla stacha



Edytowany przez tarnobrzezanin1234 o 22-01-2016 - 14:19. "
Ostatnio zmieniony 22-01-2016 15:14 przez tarnobrzezanin1234, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ