Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
gabi
Posty: 1
Rejestracja: 05-07-2017 00:04

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: gabi » 05-07-2017 00:24

"To bardzo smutne że pani, która powinna być przyjacielem dzieci, wspomagać ich w rozwoju, pocieszyć, przytulić, stosuje przemoc . Nie rozumiem stanowiska prezydenta oraz przesłanek, jakie nim kierują , że podjął decyzję o przywróceniu tej pani do pracy. Rodzice dzieci powinni stanowczo się temu przeciwstawić i nie dopuścić do tego, aby taka osoba mogła pracować dziećmi."
Ostatnio zmieniony 05-07-2017 00:24 przez gabi, łącznie zmieniany 1 raz.

leon1307
Posty: 2
Rejestracja: 05-07-2017 13:28

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: leon1307 » 05-07-2017 13:57

"Jestem rodzicem dziecka które chodzi do tej nieszczęsnej grupy. Do pracy tej pani nie mieliśmy zastrzeżeń aczkolwiek wiem że niektóre dzieci zareagowały na nią płaczem i nie chciały wchodzić do sali. Bodajże w marcu było spotkanie na którym poruszono kwestię bicia 3 dzieci przez tą panią.
Moja żona była na spotkaniu i po nim powiedziała że jest przerażona.
Kiedy rodzice powiedzieli że ich dzieci nie śpią po nocach i mówią że pani bije, oskarżona pani powiedziała że to ,,bzdury wyssane z palca " ,,dzieci kłamią, wymyślają i nie ma co im wierzyć ".
.Dlaczego sprawa nie została zgłoszona do prokuratury przez była panią dyrektor?
Jeżeli było bicie lub inne formy znęcania się niech prokuratura to ustali.

Jeśli prezydent przywróci tą panią do pracy to będzie to wielki skandal.
Jedyne rozsądne wyjście z tej sytuacji to zgłoszenie sprawy przez rodziców do prokuratury"
Ostatnio zmieniony 05-07-2017 13:57 przez leon1307, łącznie zmieniany 1 raz.

obywatelgc
Posty: 89
Rejestracja: 03-07-2017 23:08

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: obywatelgc » 05-07-2017 21:13

"Do Leona 1307

Ktoś tam napisał wcześniej imię i jiz wiem że moje.dziecko miało inne panie na szczęście bo bym k....a nie wiem co zrobił Ale.stary wasze dziecko ni.mówiło nic w domu o tej babie? Bo to wychodzi że nie była ona wredna do.wszystkich Co k....a nie.zmienia faktu, że ani.jednego nie.powinna tknac Ale dziwne to wszystko czy to dyrekcja sprawę do prokuratury zglasza? Ja bym był w sądzie chwile po tym jakbym uslyszal czy zobaczył ze coś jest nie tak Mam.do.tego ojcowskie prawo chyba ze bym sie tak za........ ze bym już na dołku siedział za pobicie bo nie wiem jak bym zareagował gdybym sie dowiedział To nie czasy 20 lat temu gdzie mogles bic w szkole dzieci a rodzic w domu jeszcze poprawiał"
Ostatnio zmieniony 05-07-2017 21:13 przez obywatelgc, łącznie zmieniany 1 raz.

szpilka
Posty: 75
Rejestracja: 03-07-2017 22:57

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: szpilka » 05-07-2017 21:39

"Rozmawiałam ze znajomymi i wszyscy są zaszokowani. Tak nie może być. Ciekawe pod czyim wpływem Prezydent podejmuje takie złe decyzje? To jest straszne dla każdego rodzica, który kocha swoje dziecko i o nie się troszczy. Moim zdaniem ta pani nie powinna pracować z dziećmi.
kristi pisze:Żłobek polecam. Panie w porządku. Pani Marysia również. Pani dyrektor Bogu dzieki zwolniona bo to ona siala największy zamęt. Pani Marysia bila dzieci, Pani Edyta podjadala dzieciom parówki ( sprawa też obila się o sąd )...dejta spokoj..
I co Sąd na to?"
Ostatnio zmieniony 05-07-2017 21:39 przez szpilka, łącznie zmieniany 1 raz.

szikaka
Posty: 85
Rejestracja: 30-12-2015 08:38

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: szikaka » 06-07-2017 10:05

"Ale ta Pani jest przywrocona co bila dzieci ? czy narazie ktos komus powiedzial, ze prezio ja przywraca ?

Po co bic piane jesli nie ma zadnej decyzji? Jedyna decyzja jest z tego co widze taka, ze dyrektorke wywalili. Coz burdel miala na wlasnym podworku wiec wydaje mi sie, ze rozsadna decyzja."
Ostatnio zmieniony 06-07-2017 10:05 przez szikaka, łącznie zmieniany 1 raz.

zpini
Posty: 2
Rejestracja: 16-10-2013 20:35

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: zpini » 06-07-2017 15:36

"
(...) Jedyna decyzja jest z tego co widze taka, ze dyrektorke wywalili. Coz burdel miala na wlasnym podworku wiec wydaje mi sie, ze rozsadna decyzja.
Ja wiem czy burdel? Z tego co tam radni na sesji mówili to dyrekcja zwolniła dyscyplinarnie tę kobietę jak tylko się dowiedziała jakie stosuje praktyki. Mi to wygląda na trzymanie porządku, a nie burdel..."
Ostatnio zmieniony 06-07-2017 15:36 przez zpini, łącznie zmieniany 1 raz.

obywatelgc
Posty: 89
Rejestracja: 03-07-2017 23:08

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: obywatelgc » 08-07-2017 00:40

"
kristi pisze:Żłobek polecam. Panie w porządku. Pani Marysia również. Pani dyrektor Bogu dzieki zwolniona bo to ona siala największy zamęt. Pani Marysia bila dzieci, Pani Edyta podjadala dzieciom parówki ( sprawa też obila się o sąd )...dejta spokoj..
Ta babka od tych parówek przegrała Wtedy mój syn chodził do zlobka i sprawa była głośna wśród nas rodziców,czyli chyba jednak musiała je wpierniczac choć swoją drogą ile k...a jesteś w stanie czlowieku zjeść tych parówek. tak czy inaczej chyba jest po sprawie bo dziś w leliwie słyszalem ze choćby niewiadomo co ta baba do pracy nie wróci,nawet jeśli sąd powie inaczej



Edytowany przez obywatelgc o 07-07-2017 - 22:42. "
Ostatnio zmieniony 08-07-2017 00:40 przez obywatelgc, łącznie zmieniany 1 raz.

iv
Posty: 728
Rejestracja: 23-09-2014 22:51

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: iv » 08-07-2017 02:02

"Korzystając z okazji, że forum obserwują rodzice dzieci żłobkowanych, mam do Was prośbę o poradę. Czy jesteście zadowoleni z oddania dziecka do żłobka? Czy dziecko chętnie do niego chodziło, czy chorowało dużo, czy nie mieliście innych kłopotów (jakich?) itp. Moje młode będzie miało opiekunkę, ale ostatnio tak ktoś mi ten żłobek zachwalał, że zaczęłam się zastanawiać, czy go nie zapisać przed przedszkolem."
Ostatnio zmieniony 08-07-2017 02:02 przez iv, łącznie zmieniany 1 raz.

teb
Posty: 82
Rejestracja: 19-06-2016 19:28

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: teb » 08-07-2017 10:39

Ostatnio zmieniony 08-07-2017 10:39 przez teb, łącznie zmieniany 1 raz.

obywatelgc
Posty: 89
Rejestracja: 03-07-2017 23:08

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: obywatelgc » 08-07-2017 13:31

"
iv pisze:Korzystając z okazji, że forum obserwują rodzice dzieci żłobkowanych, mam do Was prośbę o poradę. Czy jesteście zadowoleni z oddania dziecka do żłobka? Czy dziecko chętnie do niego chodziło, czy chorowało dużo, czy nie mieliście innych kłopotów (jakich?) itp. Moje młode będzie miało opiekunkę, ale ostatnio tak ktoś mi ten żłobek zachwalał, że zaczęłam się zastanawiać, czy go nie zapisać przed przedszkolem.
Ja polecam dla.naszego dziecka rewela chorował jasne ze tak ale za.to teraz w przedszkolu jest ok, Nasz dzieciak chętnie chodził jakoś tak łatwo poszło ale miał fajne panie a widzę teraz pp czasie że to podstawa bo np ta co wyleciała to chyba dzieciom faktycznie zryla glowy ale cholera nie.mierzmy wszystkich jedną miarą może to tylko jedno zgnile jajo się trafiło w tym gronie Innych kłopotów nie mieliśmy rodzice na grupie też byli ok z niektórymi do dziś mamy kontakt przy piwku :-) Nie wiem tylko co z tą dyrekcją bo naprawdę była spoko zawsze wysluchala, babka miała mega spokój w sobie aż dziwne że wyleciała Chyba władza potrzebował ten stołek dla swojego ktosia"
Ostatnio zmieniony 08-07-2017 13:31 przez obywatelgc, łącznie zmieniany 1 raz.

szpilka
Posty: 75
Rejestracja: 03-07-2017 22:57

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: szpilka » 08-07-2017 18:22

"
Dziwne jak dziwne ale z pewnością podejrzane. Do tej pory żłobek miał dobrą renomę. Sama chciałam tam zapisać dziecko, ale tego jest za dużo."
Ostatnio zmieniony 08-07-2017 18:22 przez szpilka, łącznie zmieniany 1 raz.

obywatelgc
Posty: 89
Rejestracja: 03-07-2017 23:08

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: obywatelgc » 14-07-2017 02:34

"A tak serio to.co.zrobi prezydent jak sprawa zakończy się ugoda dla.zamkniecia gęby tu i tam Gdzie wróci ta kobita do pracy? Kolejny artykuł się pokazał masakra.się to czyta i w głowie się nie.mieści że k...a może to prawda Gdyby mi dziecko powiedziało coś takiego jak.tamte dzieci nawet teraz w przedszkolu oj wiedzialbym co zrobić....swoją drogą czego nie zacytowali mojego wpisu w tygodniku :("
Ostatnio zmieniony 14-07-2017 02:34 przez obywatelgc, łącznie zmieniany 1 raz.

ktosik
Posty: 98
Rejestracja: 08-09-2013 12:37

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: ktosik » 14-07-2017 22:05

"Kto inspiruje to g...o? Wyroki tarnobrzeg info, tygodnika nadwiślańskiego i kogo jeszcze? Sprawa w Sądzie jest w toku. Porąbane to wszystko.Panie Kalinka, Panie Masz tależ ? Sędziowie?"
Ostatnio zmieniony 14-07-2017 22:05 przez ktosik, łącznie zmieniany 1 raz.

ktosik
Posty: 98
Rejestracja: 08-09-2013 12:37

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: ktosik » 17-07-2017 20:43

"Panie Kalinka ! Z racji Pańskiego stanowiska ii funkcji, jaką Pan sprawuje to jest gnój"
Ostatnio zmieniony 17-07-2017 20:43 przez ktosik, łącznie zmieniany 1 raz.

ktosik
Posty: 98
Rejestracja: 08-09-2013 12:37

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: ktosik » 17-07-2017 20:52

"Kim Pan był inspirowany?"
Ostatnio zmieniony 17-07-2017 20:52 przez ktosik, łącznie zmieniany 1 raz.

emis
Posty: 3
Rejestracja: 20-07-2017 15:41

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: emis » 20-07-2017 16:33

"eh... tak to jest... jak ktoś g*wno wie!
Tylko kto to sprawdził? Kto rozmawiał z prezydentem? Z Tą Panią? Z Paniami ze żłobka? Z rodzicami (wszystkimi rodzicami)?
Ktoś (do kogo jeszcze wrócimy) oczernił człowieka w mediach a ludzie łyknęli haczyk i mało nie zlinczują!
Dyrektorkę chcecie na powrót? A wiecie czyj to człowiek? A wiecie dlaczego szanowna i "niewinna" Pani dyrektor zwolniła "Tą" Panią?

Właśnie!
G*wno wiecie!

Podobno "jacyś" rodzice zgłosili ten problem?
A wiecie którzy? Od kogo byli? Czemu się nie przedstawią? Jeśli to prawda nie mają się czego bać?

Właśnie!
Błotem rzucać łatwo!
Aż się w człowieku krew gotuje, jak czyta takie wypowiedzi!
W nosie mam politykę i nie jestem po żadnej ze stron!
Ciekawi mnie tylko, kto z tych co oczerniali tutaj "Tą" Panią, albo prezydenta przeprosi jak okaże się że to wszystko to nie prawda!?

Bo taki smród się będzie latami za człowiekiem ciągnął, nieważne czy winny czy niewinny!

Zapytajcie gdzie byli rodzice?
Bo z tego co wiem (a mam sprawdzone, bezstronne źródło z pierwszej ręki) że nie wszyscy rodzice skarżą się na "Tą" Panią.
Ba! właściwie to tylko garstka (naprawdę mała garstka) rodziców nagle (że niby teraz dopiero) zauważyli że dzieci płaczą...
Aha to od razu któraś Pani musi bić dzieci?
Więc poszły do pani dyrektor?
I Pani dyrektor zwolniła dyscyplinarnie bo rodzice (garstka) się żaliła?
A gdzie był sąd?
Czemu wtedy nie zgłoszono tego na Policje?
Trzeba było do gazety iść?
Pewnie zaraz przyjedzie jeszcze telewizja?

Normalny człowiek który chociaż trochę używa mózgu zauważy że coś tu jest nie tak!
Ale wyjdzie szydło z worka prędzej czy później!

Najgorsze w tym wszystkim jest to że ludzie na podstawie czyjejś nie pełnej i nie sprawdzonej opinii potrafią człowieka z błotem zmieszać a potem mimo że okaże się niewinny odwrócą się od człowieka plecami.

Opamiętajcie się ludzie!"
Ostatnio zmieniony 20-07-2017 16:33 przez emis, łącznie zmieniany 1 raz.

ktosik
Posty: 98
Rejestracja: 08-09-2013 12:37

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: ktosik » 21-07-2017 21:23

"emis!brawo!"
Ostatnio zmieniony 21-07-2017 21:23 przez ktosik, łącznie zmieniany 1 raz.

ktosik
Posty: 98
Rejestracja: 08-09-2013 12:37

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: ktosik » 21-07-2017 22:22

"Wreszcie sensowny komentaż"
Ostatnio zmieniony 21-07-2017 22:22 przez ktosik, łącznie zmieniany 1 raz.

obywatelgc
Posty: 89
Rejestracja: 03-07-2017 23:08

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: obywatelgc » 21-07-2017 22:55

"(a mam sprawdzone, bezstronne źródło z pierwszej ręki) .....

Trzeba było do gazety iść?
Pewnie zaraz przyjedzie jeszcze telewizja?

Normalny człowiek który chociaż trochę używa mózgu


No k....a brawo dawaj to bezstronne źródło z pierwszej ręki może ono sie przedstawi, czytałeś te artykuły w gazeracb? Pierwsza ręka to na bank nie bezstronne, spodziewasz sie emis ze rodzice podadzą ci tu nr telefonu? Widziałeś link do rady miasta jeśli nie to k...a od tego zacznij tam rodzice sie podpisali w sądzie skoro jest sprawa nyslisz ze występują incognito? Rusz mózgiem skoro innym to polecasz A na koniec mam pytanie czy masz dzieci bo.jeśli nie to nie zabieraj glosu w obcej sprawie..........choć k.....a wątpię w to ze taka obca to sprawa dla ciebie "moze pierwsza ręko""
Ostatnio zmieniony 21-07-2017 22:55 przez obywatelgc, łącznie zmieniany 1 raz.

emis
Posty: 3
Rejestracja: 20-07-2017 15:41

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: emis » 22-07-2017 09:42

"Nie sposób nie odpowiedzieć...

Tak, mam informację z pierwszej ręki. Ten "ktoś" nie życzy sobie udzielania jakiejkolwiek informacji na jego temat, więc w tej sprawię zamilczę jak grób!

Wyobraź sobie szanowny Obywatelugc że w tej sprawie biorą udział nie tylko Pani dyrektor, poszkodowana Pani, Prezydent i garstka rodziców?!
A sprawa toczy się już jakiś czas, chociaż wszystko zaczęło się już dawno temu! A to znaczy że jest więcej "źródeł" stronnych i bezstronnych.
Tak, wyobraź sobie że niektórzy nie chcą się wplątać w jakieś gierki a potem całe miasto będzie wytykać palcami; "o, to ten/ta! ze żłobka co biją dzieci!"

Bo nie ważne jak się sprawa skończy, za "Tymi" ludźmi będzie się ciągnął smród!
Właśnie przez takich ludzi jak Ty (nikogo nie obrażam) co to wieżą we wszystko co gazety wysmarują a potem powtarzają!

Broń boże nie mam nic przeciwko mediom! Bo w ich kwestii leży to żeby dostarczyć przeciętnym obywatelom informacji, a często dzięki mediom można zrobić wiele dobrego.
Sęk w tym żeby ludzie przyjmowali wszystkie te informacje z dystansem. Żeby nie wierzyli we wszystko od razu i nie wydawali wyroków zbyt pochopnie!
Do tego właśnie ludzie powinni używać mózgu!

Czy ja chcę nr tel do rodziców? a po co mi?
Ale zastanawiam się -może ktoś sprawdzi i się wypowie:
Co wspólnego mają ze sobą Ci rodzice co to rozgłaszają całą aferę i np Pani dyrektor?
Mało?
Radny Kalinka i Mastalerz? (broń boże nikogo nie obrażam)
Jaki oni mają w tym udział?

Przecież to ewidentnie zagrywki na szkodę obecnego prezydenta!
Bo jak mógł zwolnić taką dobrą Panią dyrektor?!
Jak może przywrócić "Tą" Panią co bije dzieci?!

Nie stoję po żadnej ze stron (politycznych), a to co przytaczam i piszę to po prostu fakty i proste, logiczne wnioski!
Nie cierpię polityki, a jak widzę, że wkrada się jeszcze w takie sprawy to rzygać mi się chcę!

A czy ktoś wie że prezydent nie zrobił tego z własnego "widzimisię"?
Tak jak wcześniej wspomniałem: sprawa ciągnie się już od pewnego czasu!
Prezydent już wcześniej otrzymywał sygnały że "coś" się dzieje.
Teraz przebrała się miarka i prezydent zrobił swoje (zresztą nie pierwszy raz)

Poza tym, właściwie rzecz ujmując sprawa zwolnienia Pani dyrektor i sprawa "Tej" Pani to dwie odrębne sprawy!
A i przywrócić "Tej" Pani prezydent choćby chciał nie może!
To leży tylko w kwestii sądu do którego "Ta" Pani się odwołała.

Podobno ma niebieską kartę i nadużywa alkoholu?!
Taaak...
A może to jej mąż nadużywał?! a niebieską kartę zakłada się dla "rodziny" w której podejrzewa się przemoc fizyczną lub psychiczną (inaczej mówiąc -występuje patologia).
Ale dla sfrustrowanych każdy chwyt jest dobry (lub jak kto woli: tonący brzytwy się chwyta)
Kto wie że "Ta" Pani otrzymywała pochwały i nagrody pracownicze za np. frekwencję?
Ale kto by się tam wdrażał w takie pierd*ły!

Łatwiej kogoś z szambem zmieszać bo inni tak mówią (robią) niż obiektywnie sprawdzić jak jest!

Czy mam dzieci?
Oczywiście! (nawet nie jedno jeżeli to ma aż takie znaczenie)
A gdybym nie miał co co?
Kto zabrania mi wypowiadania się w tej sprawie?!
Jeżeli ktoś idzie do mediów z taką sprawą staje się ona publiczna i każdy ma prawo zabrać głos!
Bez względu na to czy ktoś ma dzieci czy nie, czy jest czarny czy biały, za PO czy za PiS, czy w końcu jest mieszkańcem tego miasta czy nie może się wypowiedzieć, a powiedzieć może co chce! (Polska wolny kraj!)
Wolno innym mieszać ludzi z gó*nem? To dajcie się i innym wypowiedzieć!
I nie musicie tak agresywnie (Obywatelugc)!
Bo można odnieś wrażenie że zmieszanie "Tej" Pani z błotem leży w Waszym interesie...

I na koniec jeszcze informacja, że wszystko co tu wypisałem lub napisałem wcześniej ma na celu jedno:

Przestańcie obrażać ludzi o których nic nie wiecie!
Przestańcie mieszać ludzi z błotem bo ktoś tak powiedział!
Sprawdźcie, upewnijcie się a potem wydawajcie własne sądy!




Edytowany przez emis o 22-07-2017 - 07:50. "
Ostatnio zmieniony 22-07-2017 09:42 przez emis, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ