Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
zpini
Posty: 2
Rejestracja: 16-10-2013 20:35

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: zpini » 03-07-2017 17:15

"Na sesji absolutoryjnej rady Miasta Tarnobrzega radni Kalinka i Mastalerz opowiedzieli o mocno bulwersującej sprawie dotyczącej Żłobka Miejskiego.

W skrócie o całej sprawie:
Dyrektor Żłobka Miejskiego po otrzymaniu zażaleń od rodziców o biciu dzieci przez jedną z opiekunek po konsultacji z Prezydentem zwolniła dyscyplinarnie tę opiekunkę. Sprawa trafiła do sądu. Odbyły się 2 rozprawy, na której przesłuchano świadków obu stron. Końcem lipca miała odbyć się rozprawa, w której miały zostać przesłuchane strony (dyrektor i zwolniona opiekunka). Tymczasem 27 czerwca 2017 Prezydent wręczył Dyrektor Żłobka wypowiedzenie i jak twierdzą rodzice obiecał zwolnionej opiekunce, że przywróci ją do pracy...
Dodatkowo bulwersującą kwestią jest to, że jak twierdzą rodzice zwolniona opiekunka nadużywa alkoholu i pozostaje pod opieką psychiatry (miała niebieską kartę za znęcanie się nad mężem i dziećmi).
Jak w takim razie taka osoba może zostać przywrócona do pracy z dziećmi?!

Mam nadzieję, że Prezydent odniesie się do pytań Radnych jak już wróci z urlopu, na którym aktualnie przebywa.

Podsumowując, opiekunka bijąca 1-2 roczne! dzieci wróci do pracy, a Dyrektor, która w trosce o dzieci tę panią zwolniła sama otrzymała od Prezydenta wypowiedzenie...


Wypowiedź radnego Kalinki:
https://youtu.be/A2bvtT-g9x8?t=7918

Wypowiedź radnego Mastalerza:
https://youtu.be/A2bvtT-g9x8?t=13867"
Ostatnio zmieniony 03-07-2017 17:15 przez zpini, łącznie zmieniany 1 raz.

obywatelgc
Posty: 89
Rejestracja: 03-07-2017 23:08

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: obywatelgc » 03-07-2017 23:14

"Czy to jest k.....a jakiś żart? Miałem tam dziecko pani Dyrektor babka na poziomie, a ta pani zwolniona to jak sie nazywa bo aż boję się pomyśleć że może mój Filip był u niej na grupie"
Ostatnio zmieniony 03-07-2017 23:14 przez obywatelgc, łącznie zmieniany 1 raz.

szpilka
Posty: 75
Rejestracja: 03-07-2017 22:57

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: szpilka » 03-07-2017 23:22

"Jestem w ciąży i chciałam zapisac dziecko do tego żłobka, bo słyszałam o nim same dobre rzeczy. To jest szok. W jakich żyjemy czasach, jeśli człowiek dbający o dobro dzieci zostaje wyrzucony , a osoba znęcająca się nad maluszkami ma wrócić do pracy. Mam nadzieję, że sąd, stojący na straży sprawiedliwości, nie dopuści do tego. Prezydent Kiełb popełnił wielki błąd wyrzucając Dyrektora . Ciekawe kto teraz jest Dyrektorem . Ani ja , ani moi znajomi nie oddadzą nigdy dziecka do placówki, gdzie pracować ma osoba pijąca i lecząca się psychiatrycznie. Panie Prezydencie to jest SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Ostatnio zmieniony 03-07-2017 23:22 przez szpilka, łącznie zmieniany 1 raz.

zbulwersowany
Posty: 1
Rejestracja: 03-07-2017 23:50

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: zbulwersowany » 03-07-2017 23:55

"Jak to możliwe, żeby sprawa nie znalazła się w prokuraturze?! Przecież to przestępstwo!! I to na tych, którzy sami nie potrafią się obronić! Przecież niektóre dzieci w tym wieku nie mówią! Prezydent daje przyzwolenie na takie zachowania? To jest skandal! Jak można się wyzywac na dzieciach!? Ta Pani powinna się na siłownię zapisać, a nie w żłobku pracować... Panie Prezydencie, kiedy ma Pan zamiar zabrać w tej sprawie głos?
Śmieszne jest to że zwalnia się obrońcę najmłodszych i nie staje się w ich obronie. Ciekawe co by było jakby sprawa dotyczyła dziecka Pana prezydenta."
Ostatnio zmieniony 03-07-2017 23:55 przez zbulwersowany, łącznie zmieniany 1 raz.

obywatelgc
Posty: 89
Rejestracja: 03-07-2017 23:08

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: obywatelgc » 04-07-2017 00:00

"
zbulwersowany pisze:Jak to możliwe, żeby sprawa nie znalazła się w prokuraturze?! Przecież to przestępstwo!! I to na tych, którzy sami nie potrafią się obronić! Przecież niektóre dzieci w tym wieku nie mówią! Prezydent daje przyzwolenie na takie zachowania? To jest skandal! Jak można się wyzywac na dzieciach!? Ta Pani powinna się na siłownię zapisać, a nie w żłobku pracować... Panie Prezydencie, kiedy ma Pan zamiar zabrać w tej sprawie głos?
Śmieszne jest to że zwalnia się obrońcę najmłodszych i nie staje się w ich obronie. Ciekawe co by było jakby sprawa dotyczyła dziecka Pana prezydenta.

No właśnie przecież Prezydent ma takie dziecko chyba w wieku żłobka może niech odda pod opiekę tej pani albo może niech ją weźmie na nianie prywatnie skoro taka idealna



Edytowany przez obywatelgc o 03-07-2017 - 22:03. "
Ostatnio zmieniony 04-07-2017 00:00 przez obywatelgc, łącznie zmieniany 1 raz.

zszokowana
Posty: 4
Rejestracja: 04-07-2017 00:03

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: zszokowana » 04-07-2017 00:20

"Szokujące, skandaliczne i nieprawdopodobne, ze takie rzeczy dzieją się w Tarnobrzegu!!!!!! Jak można postępować w ten sposób, przecież to są male dzieci, co one musialy przejść??? Mam nadzieję, że szybko o tym zapomną . A co do zachowania Pana Prezydenta, zadne slowa nie wytłumaczą jego postawy. Chce przywrócić tą psychopatke do pracy??? Klekajcie narody, jesli do tego dojdzie.Rodzice muszą walczyć, bo jak ja bym się dowiedziala, ze tknęła moje dziecko to bym jej łapska upir...liła. Przepraszam za słownictwo, ale brak innych słów na takie zachowanie. PANIE PREZYDENCIE TO SKANDAL na miarę programu UWAGA, oby nie musiał Pan występować w nim jako główny bohater!



Edytowany przez zszokowana o 03-07-2017 - 22:37."
Ostatnio zmieniony 04-07-2017 00:20 przez zszokowana, łącznie zmieniany 1 raz.

obywatelgc
Posty: 89
Rejestracja: 03-07-2017 23:08

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: obywatelgc » 04-07-2017 00:30

"
Jak można postępować w ten sposób, przecież to są male dzieci, co one musialy przejść??? Mam nadzieję, że szybko o tym zapomną
Jakie k....a zapomną, jak.baba wróci zaraz sobie przypomną Ludzie w glowie mi sie to nie.miesci ja też mam dziecko i chcę dla niego jak.najlepiej ale takie rzeczy w takim miejscu z tak małymi dziećmi no k.....a litości"
Ostatnio zmieniony 04-07-2017 00:30 przez obywatelgc, łącznie zmieniany 1 raz.

marysia48
Posty: 851
Rejestracja: 29-08-2015 21:49

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: marysia48 » 04-07-2017 00:45

"Nie uderzyłam nigdy dziecka w szkole, nie każdy człowiek nadaje się na nauczyciela, nie mnie sądzić, bo nie wiem, ile w tym prawdy, niemniej uważam, że bycie nauczycielem to powolanie a jak ktoś już nie ma cierpliwośći, to powinien zmienić zawód, dobranoc."
Ostatnio zmieniony 04-07-2017 00:45 przez marysia48, łącznie zmieniany 1 raz.

pigal
Posty: 61
Rejestracja: 14-04-2009 12:45

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: pigal » 04-07-2017 08:53

"Spory wysyp osob zbulwersowanych, dla ktorych jednoczesnie jest to pierwszy post ns forum... I teraz pytanie - faktycznie az tak bulwersujaca sprawa, ze ludzie az sa zmuszeni zalozyc konto i sie wypowiedziec? Czy moze jakas ustawka otoczenia p. Kalinki, bylego El Presidento, czy kto to tam te rewelacje naglasnia...?;) ciekawe."
Ostatnio zmieniony 04-07-2017 08:53 przez pigal, łącznie zmieniany 1 raz.

zszokowana
Posty: 4
Rejestracja: 04-07-2017 00:03

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: zszokowana » 04-07-2017 09:22

"Ciekawe to jest to ci dzieje się w tej sprawie i to sprawie dzieci!!! Nie obchodzą mnie gry polityczne tych panów, ale o zgrozo to jest żłobek. Jak widać juz w normalnej sprawie nie mozna się wypowiedzieć bo od razu podejrzane. Po co się odzywac, jak nie ma się nic ciekawego do powiedzenia? Zostaw tą politykę i pomyśl o najmlodszych. Szok"
Ostatnio zmieniony 04-07-2017 09:22 przez zszokowana, łącznie zmieniany 1 raz.

essi
Posty: 4
Rejestracja: 10-06-2015 21:20

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: essi » 04-07-2017 11:08

"Mój roczny synek miał pójść do żłobka od września, teraz nie wiem co robić :/ Zapisać gdzie indziej? Czy mieć nadzieję, że jednak nie przywrócą tej kobiety i nie trafi ona do grupy mojego syna?

I nie zdziwiłabym się gdyby ci nowi użytkownicy to byli faktycznie rodzice - wśród moich dzieciatych znajomych zrobiło się o tej sprawie naprawdę głośno. I wcale się nie dziwię - przez takie traktowanie dziecko może się nabawić niezłej traumy :/ Z opowiadań innych rodziców (niestety znam tylko z opowiadań z trzeciej ręki, miło by było gdyby znalazł się tu rodzic, którego sprawa faktycznie dotyczyła) słyszałam, że dzieci reagowały na tą Panią histerycznie, płakały jak się tylko do nich zbliżała. Więc chyba rodzice tu mają największy interes w nagłaśnianiu sprawy. Gdyby to na moim dziecku się znęcała opiekunka poszłabym i do prokuratury i do mediów, bo jak widać niekoniecznie trzeba wierzyć w sprawiedliwość sądu, a dzięki nagłośnieniu sprawy Pan Prezydent zastanowi się dwa razy zanim przywróci tą Panią."
Ostatnio zmieniony 04-07-2017 11:08 przez essi, łącznie zmieniany 1 raz.

obywatelgc
Posty: 89
Rejestracja: 03-07-2017 23:08

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: obywatelgc » 04-07-2017 14:30

"
pigal pisze:Spory wysyp osob zbulwersowanych, dla ktorych jednoczesnie jest to pierwszy post ns forum... I teraz pytanie - faktycznie az tak bulwersujaca sprawa, ze ludzie az sa zmuszeni zalozyc konto i sie wypowiedziec? Czy moze jakas ustawka otoczenia p. Kalinki, bylego El Presidento, czy kto to tam te rewelacje naglasnia...?;) ciekawe.
Dlaczego to mój 1 post? Bo wlasnie wk....a mnie takie a kto sie za tym kryje, Temat mnie wciągnął a.jak włączyłem te wypowiedź radniakow szczęka mi opadła bo ja też mialem tam dziecko i cholera chce wiedzieć czy syn trafił do tej baby bo nigdzie nie ma info jak.sie nazywa (choć moje dziecko ciągle cieszyło się że tam idzie). CHCIAŁBYM żeby jakiś rodzic z tych dzieci od tej baby coś tu napisał może temat jest przesadzony a może kurde jest jeszcze gorzej"
Ostatnio zmieniony 04-07-2017 14:30 przez obywatelgc, łącznie zmieniany 1 raz.

marysia48
Posty: 851
Rejestracja: 29-08-2015 21:49

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: marysia48 » 04-07-2017 14:42

"Rodzice powinni być czujni, też miałam małe dzieci. Jeśli dziecko boi się nauczyciela, to trzeba wyjaśnić, jaka jest tego przyczyna, pozdrawiam."
Ostatnio zmieniony 04-07-2017 14:42 przez marysia48, łącznie zmieniany 1 raz.

dado00
Posty: 319
Rejestracja: 11-09-2004 12:13

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: dado00 » 04-07-2017 18:10

"Do tych najbardziej zbulwersowanych.
To ze tu sobie popiszecie to nic nie da.
Proponuje iść na policje i zgłosić zaistniałą sytuacje.
Jeśli to nie pomoże to jest jeszcze uwaga czy tam inne interwencje.
W internecie na forum itd każdy jest mądry i ma wiele do powiedzenia , jeśli rzeczywiste dzieci są zagrożone to *** na policje a nie tu *** na ekran.
Jeśli w dalszym ciągu będziecie to pisać a nie zajmiecie się tematem na poważnie to znaczy ze to jedna wielka ściema.
Chciał bym zobaczyć jakiś artykuł w lokalnej gazecie tv lub kronice policyjnej.

Drobna cenzura adminowa"
Ostatnio zmieniony 04-07-2017 18:10 przez dado00, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: admin » 04-07-2017 19:05

"pigal, też miałem podejrzenia, ale konta na pierwszy rzut oka nie wyglądają na bezpośrednio powiązane."
Ostatnio zmieniony 04-07-2017 19:05 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

toffik
Posty: 2
Rejestracja: 04-07-2017 21:20

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: toffik » 04-07-2017 21:27

"Pan prezydent Kiełb jest "lepszy" od ministra. Jeszcze nie zakończyło się postępowanie w sądzie, a on sam feruje wyrok, zanim sąd to zrobi. Hańba!"
Ostatnio zmieniony 04-07-2017 21:27 przez toffik, łącznie zmieniany 1 raz.

szpilka
Posty: 75
Rejestracja: 03-07-2017 22:57

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: szpilka » 04-07-2017 21:53

"
marysia48 pisze:Nie uderzyłam nigdy dziecka w szkole, nie każdy człowiek nadaje się na nauczyciela, nie mnie sądzić, bo nie wiem, ile w tym prawdy, niemniej uważam, że bycie nauczycielem to powolanie a jak ktoś już nie ma cierpliwośći, to powinien zmienić zawód, dobranoc.
Ciekawe ile lat pracy ma ta zwolniona pani. może się wypaliła zawodowo?"
Ostatnio zmieniony 04-07-2017 21:53 przez szpilka, łącznie zmieniany 1 raz.

mariano
Posty: 983
Rejestracja: 10-06-2017 12:55

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: mariano » 04-07-2017 22:44

"To, że ta dyrektor się tyle utrzymała, to mnie dziwilo. I prezydent zrobił z nią porządek i słusznie. Od dawien dawna mówiło się o niej...i to kiepsko"
Ostatnio zmieniony 04-07-2017 22:44 przez mariano, łącznie zmieniany 1 raz.

kristi
Posty: 28
Rejestracja: 11-04-2009 00:00

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: kristi » 04-07-2017 23:40

"Żłobek polecam. Panie w porządku. Pani Marysia również. Pani dyrektor Bogu dzieki zwolniona bo to ona siala największy zamęt. Pani Marysia bila dzieci, Pani Edyta podjadala dzieciom parówki ( sprawa też obila się o sąd )...dejta spokoj.."
Ostatnio zmieniony 04-07-2017 23:40 przez kristi, łącznie zmieniany 1 raz.

marysia48
Posty: 851
Rejestracja: 29-08-2015 21:49

Bulwersujące wydarzenia ostatnich dni w Żłobku Miejskim

Post autor: marysia48 » 04-07-2017 23:42

"Nie znam więc trudno mi powiedzieć. Sama już trochę pracuję w tym zawodzie. Trzeba kochać dzieci jak swoje, mieć do nich serce i cierpliwość, bo inaczej nie da się być dobrym nauczycielem. Im mniejsze dzieci, tym trudniej. Uważam również, że forum, to nie miejsce, by oceniać nauczycieli. Rodzice powinni z tym problemem pójść do dyrektora i bezpośrednio do nauczycielki ich dzieci. Mogę tylko ogólnie powiedzieć, że to trudny zawód. Na pewno jest coś takiego jak wypalenie zawodowe, ja na razie tego nie odczuwam, bo lubię to, co robię. Prowadziłam 3 razy w tygodniu bezplatne zajęcia dodatkowe, bo przebywanie w towarzystwie tych roześmianych szkrabów odmładza:-) Niemniej trzeba być ostrożnym w publicznym osądzaniu drugiego czlowieka. Uczciwiej i godniej byłoby porozmawiać bezpośrednio z osobą, o której mowa. Nie popieram krytykowania poza plecami. Pozdrawiam"
Ostatnio zmieniony 04-07-2017 23:42 przez marysia48, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ