Taranowanie policyjnej blokady w Tarnobrzegu

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19344
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Taranowanie policyjnej blokady w Tarnobrzegu

Post autor: admin » 14-12-2017 08:11

Ostatnio zmieniony 14-12-2017 08:11 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

MN
Posty: 460
Rejestracja: 17-12-2007 00:05

Taranowanie policyjnej blokady w Tarnobrzegu

Post autor: MN » 14-12-2017 13:36

"Apropo odnośnika, który został podany wyżej. Jest 12:35 i 11 stron komentarzy jaka to Policja jest nieudolna, że powinni go puścić a nie ścigać no lężę i kwiczę. KURWA! W jakim my to społeczeństwie żyjemy że gimbaza jest antypolicyjna, HWDP, JP ITP ale jutro ten sam idiota (bo inaczej nie można tego nazwać) przypomni sobie nr. 997 bo mu matke zabili albo siostre zgwalcili... Nie wiem czy już za stary jestem i inaczej to postrzegam?"
Ostatnio zmieniony 14-12-2017 13:36 przez MN, łącznie zmieniany 1 raz.

mariano
Posty: 983
Rejestracja: 10-06-2017 12:55

Taranowanie policyjnej blokady w Tarnobrzegu

Post autor: mariano » 14-12-2017 23:11

"@MN - dziwisz się? Jak naród ma szanować policję, jak oni sami się nie szanują? Nie wiem czy wiesz, jak jest w tej służbie, ale jak chcesz się zapoznać to przeczytaj "Złe psy" albo "Spowiedź psa". Popytaj, jak policjant traktuje policjanta - jak swojego wroga. Tak to powinno wyglądać? Bardzo bym chciał, widzieć w swoim państwie i policji przyjaciół, co przychodzą z pomocą. Niestety w tym aparacie sam się muszę bronić. Coraz większe kary, nakładane nawet na osoby starsze, bo źle przeszły, tylko mandaty i mandaty...jeden z tarnobrzeskich policjantów ma ksywkę "pan pięćset". Na operatywkach dostają przykazy, aby tyle a tyle w danym tygodniu zedrzeć z mandatów. To jest chore! Parę lat temu widziałem w policjancie przyjaciela, od paru lat widzę swojego wroga, gdzie jak mnie napadnie kilku to oni uciekną, bo się boją nie tylko broni wyciągnąć, nawet się bić nie umieją. To jak ma być dobrze. To nie jest kwestia tylko prawa (albo lewa), to jest kwestia tego, co napisałem w pierwszym zdaniu. Zresztą oby Ci nie było dane mieć wezwanie na komendę - arogancja już na wejściu bije po oczach. Jeszcze tylko ścieżki zdrowia brakuje..."

ODPOWIEDZ