Radio Nowy Świat

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
pikin
Posty: 84
Rejestracja: 27-02-2017 19:45

Re: Radio Nowy Świat

Post autor: pikin » 07-02-2021 14:38

A ja to nie specjalnie lubię jednego i drugiego. Mann moim zdaniem trochę zgrywa super znawcęPewnie wydaje mu się, że jak tylko się pojawi to od razu robi się wesoło i śmiesznie.
Ale to, co mi się u niego podoba to pewien nastrój, jaki udaje mu się budować., ale są lepsi od niego. Poza tym to nie wiem dlaczego gość się uważa za super dowcipnego i śmiesznego kiedy prezentuje te swoje kawałki.

djkynek
Posty: 153
Rejestracja: 18-03-2005 18:20

Re: Radio Nowy Świat

Post autor: djkynek » 07-02-2021 14:53

pikin pisze:
07-02-2021 14:38
A ja to nie specjalnie lubię jednego i drugiego. Mann moim zdaniem trochę zgrywa super znawcęPewnie wydaje mu się, że jak tylko się pojawi to od razu robi się wesoło i śmiesznie.
Ale to, co mi się u niego podoba to pewien nastrój, jaki udaje mu się budować., ale są lepsi od niego. Poza tym to nie wiem dlaczego gość się uważa za super dowcipnego i śmiesznego kiedy prezentuje te swoje kawałki.
Widocznie rozumienie jego poczucia humoru zaczyna sie od pewnego, niedostępnego, jak widac powyżej dla wszystkich poziomu IQ

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Radio Nowy Świat

Post autor: admin » 07-02-2021 15:22

djkynek pisze:
07-02-2021 14:53
Widocznie rozumienie jego poczucia humoru zaczyna sie od pewnego, niedostępnego, jak widac powyżej dla wszystkich poziomu IQ
Różnie bywało. Już KOC też był czasem błyskotliwy, czasem absurdalnie zabawny, ale często mocno przyciężkawy. Mimo to starałem się oglądać :)

infonauta
Posty: 123
Rejestracja: 12-05-2016 00:21

Re: Radio Nowy Świat

Post autor: infonauta » 08-02-2021 21:24

Ciekawe, że są tacy ludzie na tym forum, że dostrzegają u innych to wszystko, czego im samym brakuje.

Co do samego Mana. To co już wcześniej napisałem wcale nie wyklucza tych zalet, które wy u niego dostrzegacie. Pamiętam kilka wypowiedzi jego po tym, jak odszedł z Trójki. Były wyjątkowo infantylne. To, że odszedł z redakcji to dobrze o nim świadczy, szkoda tylko, że tak późno. Poza tym był na całkiem innych zasadach niż pozostali, to akurat nawet, jeśli było wyrachowane, to świadczy o nim dobrze, bo zna facet swoją wartość i cenę. Pewnie można się jeszcze kilku rzeczy doszukać, ale dla mnie sprawa zakończona. Po prostu go już nie lubię.
No i jeszcze coś. Chcial wróćić do telewizji ze swoją nową serią MdM, bo myślał że będzie śmieszny, ale raczej stał się żałosny. No i tyle.

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1558
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: Radio Nowy Świat

Post autor: encore » 08-02-2021 22:23

Nawet taki kaliber jak Mann (bez podnoszenia jego wagi) staje się niczym w zderzeniu z rzeczywistością stworzoną przez PiS. Tu czasem dają radę tylko standuperzy, którzy używają dużo przecinków w postaci "kurwa". Już Urban w swoich krótkich filmikach i jedno-dwuzdaniowych wypowiedziach dostarczyć potrafi więcej radości.
"Państwa i narody, które na podstawie kłamstwa, na podstawie negowania prawdy podają myśl polityczną, dążą do zguby."

Awatar użytkownika
Dzanek
Posty: 1061
Rejestracja: 08-10-2004 19:53

Re: Radio Nowy Świat

Post autor: Dzanek » 17-02-2021 11:04

karas pisze:
07-02-2021 00:59
W 357 chyba nie ma jeszcze serwisów informacyjnych, rado bez serwisów kiedy słuchasz przez 8 godzin pracując, to nie radio.
W Radio 357 od 2 marca ruszą serwisy informacyjne. Ale też raczej nie dla Ciebie bo mają być o godzinie 7:00, 8:00, 9:00 oraz 16:00, 17:00, 18:00.

Poniżej info jak to ma wyglądać:
Drodzy Patroni,

wczoraj wieczorem w zamkniętej grupie na Facebooku odbył się live, w którym udział wzięli Justyna Mączka i Mateusz Fusiarz. Wspólnie ogłosili, że serwisy Radia 357 startują we wtorek 2 marca. Praca nad serwisami trwa już od dobrych kilku tygodni, jesteśmy prawie gotowi, potrzebujemy ostatnich szlifów i te dwa tygodnie pozwolą nam przygotować serwisy na tip top :)

Długo zastanawialiśmy się w jak rozplanować serwisy na antenie. Dużo czasu poświęciliśmy na czytanie Państwa sugestii. Część z Państwa wyraźnie prosiła o to, żeby serwisy nie przerywały autorskich audycji muzycznych. I tak będzie. Chcielibyśmy umieścić serwisy w takich godzinach, które pozwolą dostarczyć Państwu najświeższych informacji w optymalnych porach dnia.

Serwisy będą pojawiać się od poniedziałku do piątku w paśmie porannym w godzinach 7.00, 8.00 i 9.00 i paśmie popołudniowym 16.00, 17.00, 18.00. W tych godzinach pojawiać się będą także informacje sportowe. Co do długości trwania serwisów nie mamy ustawionych sztywnych ram, długość serwisu zależeć będzie od ilości informacji. Może to być 2,5 minuty lub 4, lub 3 minuty i 57 sekund :)

Będziemy bardzo uważnie śledzić Państwa uwagi, odnośnie tego czy zwiększyć częstotliwość serwisów. Na razie nie będą pojawiać się na antenie w weekendy. Na początek czekamy na zwrotną od Państwa. Dodatkowo musimy dodać, że stworzenie newsroomu od zera wymagało ogromnych nakładów pracy, zarówno merytorycznej jak i technicznej. Oprócz przeszkolenia serwisantów musieliśmy znaleźć także dziennikarzy, którzy będą przesyłać korespondencję.

Jak będą wyglądać serwisy Radia 357?

Będzie w nich polityka. Dlaczego? Dlatego, że polityka jest istotną częścią tego co dzieje się w kraju i na świecie.

Politycy będą obecni w naszych serwisach, ale będą traktowani jak urzędnicy - mają przekazać informację, która może być istotna dla naszych słuchaczy. Nie będzie to miejsce to reklamy swoich partyjnych interesów.

W naszych serwisach będą pojawiać się także pozytywne informacje. Nie będziemy działać według schematu, który powielany jest we wszystkich mediach. Zaczynamy od najtragiczniejszych informacji a na koniec mówimy o czymś wesołym. Chcemy żeby pokazać świat, który jest także pozytywny, nie tylko pełen tragedii i dramatycznych wydarzeń. Nasz serwis ma być żywy, dynamiczny i pełen relacji reporterskich z całego świat.

Nasz newsroom na miejscu składa się z czterech osób:

Justyna Mączka
Ola Żaczek Świstak
Krzysztof Tubilewicz
Andrzej Rudke - reporter

Nasi korespondenci z Polski i świata:

Marek Wieliński - Gdańsk
Mariusz Korpoliński - Olsztyn
Łukasz Kwaśny - Katowice
Józef Poznar - Wrocław
Żaneta Auler - Los Angeles
Dominika Giordano - Tokyo
Marek Brzeziński - Paryż
Karolina Markiewicz - Ateny
Agnieszka Wyszomirska - Adelajda
Agata Sosnowska - Barcelona
Wojtek Górny - Nowa Zelandia

Serwis sportowy:

Mateusz Fusiarz
Tomasz Gorazdowski

Cały czas staramy się pozyskiwać współpracowników/dziennikarzy w różnych zakątkach świata, szczególnie tych nieoczywistych. Zależy nam na tym, żeby pokazać świat z wielu ciekawych stron, nie tylko przez pryzmat jakiś szczególnych wydarzeń, o których mówią wszyscy.

Zapraszamy do słuchania!

Awatar użytkownika
karas
Posty: 1348
Rejestracja: 05-06-2004 15:58

Re: Radio Nowy Świat

Post autor: karas » 17-02-2021 11:19

Dzanek pisze:
17-02-2021 11:04
karas pisze:
07-02-2021 00:59
W 357 chyba nie ma jeszcze serwisów informacyjnych, rado bez serwisów kiedy słuchasz przez 8 godzin pracując, to nie radio.
W Radio 357 od 2 marca ruszą serwisy informacyjne. Ale też raczej nie dla Ciebie bo mają być o godzinie 7:00, 8:00, 9:00 oraz 16:00, 17:00, 18:00.
Zawsze to coś. Przyzwyczaiłem się na tyle do formuły RNŚ i na tyle mi ona odpowiada, że nie mam potrzeby szukania "czegoś".
Jeżeli podczas całego dnia radio "nie przeszkadza" to znaczy to dla mnie tyle, że jest to odpowiednie radio dla mnie :)
Karaś

greq19
Posty: 46
Rejestracja: 23-10-2014 13:14

Re: Radio Nowy Świat

Post autor: greq19 » 25-03-2022 10:06

Nie wiem gdzie umieścić tę wiadomość, więc ląduje tutaj:

"Meloradio, SuperNova i Radio Rekord zagrają w kolejnych miastach.
Podczas czwartkowego posiedzenia Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała, że w Tarnobrzegu zagra Meloradio, w Stalowej Woli - Radio SuperNova, a w Sandomierzu - Radio Rekord. Wszystkie rozgłośnie należą do sieci radiowych i nadają też w innych miastach.
W czwartek, 24 marca KRRiT rozstrzygnęła kolejne konkursy na częstotliwości radiowe w miastach województw podkarpackiego i świętokrzyskiego. Rada podjęła uchwały o udzieleniu koncesji na rozpowszechnianie programu o charakterze uniwersalnym (czyli zawierającym różne gatunki i formy radiowe oraz poruszającym różnorodną problematykę):
* spółce Radio Rekord FM na nadawanie programu stacji pod nazwą Radio Rekord Sandomierz - w Sandomierzu na częstotliwości 99,7 MHz,
* spółce International Communication na nadawanie programu stacji pod nazwą SuperNova Stalowa Wola - w Stalowej Woli na częstotliwości 105 MHz,
* spółce Eurozet Radio na nadawanie programu stacji pod nazwą Meloradio - w Tarnobrzegu na częstotliwości 99,1 MHz."

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/m ... totliwosci
G.K.

ODPOWIEDZ