Straż Miejska

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
Awatar użytkownika
olsen*
Posty: 213
Rejestracja: 13-12-2018 21:13

Re: Straż Miejska

Post autor: olsen* » 21-06-2022 21:32

encore pisze:
21-06-2022 21:02
Nie chodzi o to aby być sygnalistą, społecznikiem i "kapować".

Chodzi o to by Straż Miejska pełniła swoje zadania równie gorliwie jak przy kontroli płatnych miejsc parkingowych czy wjazdu nad nasz zalew. Nawet przed ich powstaniem czy powstaniem parkomatów nad zalewem za ŻADNYM razem nie widziałem by przejeżdżając i widząc (o ślepotę nikogo nie posądzam, każdy strażnik przechodzi badania okresowe, które są mam nadzieję wykonywane w sposób prawidłowy) zatrzymali się i wypisali wezwanie czy mandat mijając na terenie osiedla samochody zaparkowane w sposób bezapelacyjnie nieprzepisowy. Z niecierpliwością czekam na taki moment, kiedy strażnicy nie będą czuli przed tym oporów. Wykonując swoje zadania zgodnie z przepisami, nie kierując się wybiórczością czy złośliwością.
Podniosłeś się za szybko od stołu, akurat nie o ciebie mi chodziło!, i nie zamierzam nikomu zaglądać do ogródka! wyrażam tylko swoje zdziwienie!

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1558
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: Straż Miejska

Post autor: encore » 21-06-2022 22:39

Mi też nie chodziło o Ciebie.

Chodziło mi o komfort życia mieszkańców. Wszystkich, nie tylko tych nielicznych, którzy za nic mają zasady ustalone dla każdego posiadacza prawa jazdy. 🙂
"Państwa i narody, które na podstawie kłamstwa, na podstawie negowania prawdy podają myśl polityczną, dążą do zguby."

spit
Posty: 387
Rejestracja: 12-09-2010 03:48

Re: Straż Miejska

Post autor: spit » 22-06-2022 01:39

już jeden elektryk wysokich napięć chciał zwolnić półowę służb mundurowych ,a straż całkowicie wyje..bać hahaha

ODPOWIEDZ