IDOL 2022 – Zagłosuj na Portal Tarnobrzeg.info!!!

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
bigi
Posty: 77
Rejestracja: 28-03-2016 19:20

IDOL 2022 – Zagłosuj na Portal Tarnobrzeg.info!!!

Post autor: bigi » 19-05-2022 09:57

IDOL 2022 – Zagłosuj na Portal Tarnobrzeg.info!!!

Miło nam powiadomić, że portaltarnobrzeg.info został nominowany do konkursu IDOL2022 w kategorii MEDIA z następującym uzasadnieniem:

Portal www.tarnobrzeg.info
Tarnobrzeg.info - to niezależny regionalny portal internetowy. Działa od 18 lat. Zawiera bieżące informacje, zapowiedzi wydarzeń, relacje i komentarze. Z serwisu korzystają osoby niepełnosprawne i z niepełnosprawnością wzroku. W zgodnej opinii większości z użytkowników portalu, jego największą wartością jest FORUM dyskusyjne, na którym można inicjować dyskusje i bieżąco komentować informacje i posty dotyczące rzeczywistej sytuacji osób niepełnosprawnych, słabowidzących i niewidomych. Najlepiej mogą o tym świadczyć same tematy toczonych dyskusji, jak: czy naprawdę musimy ratować niepełnosprawnych w Tarnobrzegu?, po remoncie Sikorskiego zostały niebezpieczne chodniki, lista barier, niebezpieczne gałęzie – uwaga na oczy, można tam sobie zęby wybić, a także zaproszenie – zagłosuj na IDOLA!

Organizatorem konkursu jest Fundacja „Szansa dla niewidomych”.
Zagłosuj na Portal Tarnobrzeg.info!!!
Głosować można do dnia 25 maja bieżącego roku. Link do strony gdzie można oddać głos:
https://idol.szansadlaniewidomych.org/vote/2074

W kategorii IDOL środowiska do konkursu została zgłoszona również tarnobrzeżanka – Krystyna Barnaś, członkini koła Polskiego Związku Niewidomych.
Link do strony, gdzie można zagłosować:
https://idol.szansadlaniewidomych.org/vote/2075

Link dla ciekawych:
https://idol.szansadlaniewidomych.org/p/9

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: IDOL 2022 – Zagłosuj na Portal Tarnobrzeg.info!!!

Post autor: admin » 19-05-2022 18:03

Nijak nie zasłużyłem, zatem sam bym nie zagłosował.

czr
Posty: 67
Rejestracja: 29-03-2016 12:19

Re: IDOL 2022 – Zagłosuj na Portal Tarnobrzeg.info!!!

Post autor: czr » 19-05-2022 20:35

Admin, szkoda, że tak myślisz. A jeśli już tak chcesz to omyśli o wszystkich, którzy korzystają z danej im przez Ciebie szansy swobodnej wypowiedzi i dyskusji. Piszę to również jako autor jednego z wątków wielkiej dyskusji która toczyła na forum - czy naprawdę musimy ratować niepełnosprawnych w Tarnobrzegu.
Mnie z kolei zaciekawił i mocno zastanowił fakt 'rzeczywistej" sytuacji tej grupy. Może jeszcze do tego wrócę, ale nieco później.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: IDOL 2022 – Zagłosuj na Portal Tarnobrzeg.info!!!

Post autor: admin » 19-05-2022 21:05

A to co innego.
Dla mnie to szczególne miejsce, ale jednocześnie zdaję sobie sprawę, że to platforma wymiany myśli, stąd nie tylko moja. W końcu wciąż jeszcze czymś różni się od bloga. W każdym razie ja zasługi nie mam, stąd i o głosy na Tinfo nie będę w żaden sposób zabiegać, chociaż dostałem maila z taką sugestią.

infonauta
Posty: 123
Rejestracja: 12-05-2016 00:21

Re: IDOL 2022 – Zagłosuj na Portal Tarnobrzeg.info!!!

Post autor: infonauta » 21-05-2022 17:43

Każdy robi, jak sam uważa, że będzie najlepiej.

Uważam że niewiele warte jest takie pisanie na forum, jeśli nie zmienia to świata. A jednak można podać parę przykładów, że coś w naszym mieście się jednak dzięki takiemu pisaniu jednak sie zmieniło.

Poza tym, to chyba miło, że ktoś to zauważa i docenia :)

ODPOWIEDZ