Nowy rozkład PKP

Poszukujesz transportu dla siebie lub jakiejś paczki? Jedziesz w trase i chcesz zabrać kogoś ze sobą dla towarzystwa? To doskonałe miejsce dla takich propozycji.
TSS

Re: Nowy rozkład PKP

Post autor: TSS » 09-10-2021 20:13

BritneyKiller najgorsze, kiedy staniesz i poczujesz, że pociąg odjechał, a Ty zostałeś/aś na dziurawym peronie w Tarnobrzegu.

BritneyKiller

Post autor: BritneyKiller » 09-10-2021 21:16

TSS pisze:
09-10-2021 20:13
BritneyKiller najgorsze, kiedy staniesz i poczujesz, że pociąg odjechał, a Ty zostałeś/aś na dziurawym peronie w Tarnobrzegu.
Dworzec i perony to już inna bajka. W tym roku, od marca do końca sierpnia, planowane było całodobowe zamknięcie związane z modernizacją torów i m.in. peronów. Jednakże, wizja szprych CPK odsunęła to w czasie, do przynajmniej 2023 roku. Pewne jest, że ani żadne CPK, ani żadna szprycha nie powstanie, a tracimy czas na opracowanie durnej dokumentacji przedprojektowej kosztem dość słabego wizerunku miasta. Hitem i tak jest zakończenie elektryfikacji i odbiorów prac z nią związanych na linii kolejowej 71 do Rzeszowa - prawie 17 lat grzebania, dwa lata intensywnych prac związanych z powieszeniem sieci elektrycznej a od 13 grudnia... połowa obiegów na taborze spalinowym i skierowanie jednej pary pociągu IC Górski relacji Rzeszów - Szczecin - Rzeszów. Tak się "umie" w pociągi na Podkarpaciu.

zbyry

Post autor: zbyry » 09-10-2021 22:36

O, a mówiłem, że jest gotowy projekt na to wszystko, co sam go napisałem, ale w takich czy innych okolicznościach go zdjeto nie na szczeblu centralnym tylko lokalnym. Ktoś mi kiedyś zarzucił czemu nie napisałem projektu dla Tarnobrzega w innym wątku. Napisałem, nawet wielu po dziś dzień z nich korzysta na codzień czy publicznych czy komercyjnych. Napisałem też komunikacyjny. I? Nic :-) gdzie indziej człowiek jest z innymi ludźmi i zarobkami, ale różnie może być...

Awatar użytkownika
admin
Site Admin

Post autor: admin » 16-10-2021 11:42

Kolejne pisma dr Zycha z PKP

Do końca tego roku będzie wiadomo więcej.

ODPOWIEDZ