Nowa strona z rozkladami jazdy bus

Poszukujesz transportu dla siebie lub jakiejś paczki? Jedziesz w trase i chcesz zabrać kogoś ze sobą dla towarzystwa? To doskonałe miejsce dla takich propozycji.
Just
Posty: 2
Rejestracja: 28-11-2006 15:32

Nowa strona z rozkladami jazdy bus

Post autor: Just » 28-11-2006 15:38

"Wszystkich podróżujących zapraszam na nową stronę z rozkładami jazdy prywatnych przewoźników - http://www.busportal.pl. Znajdziecie tam ciągle poszerzającą się bazę połączeń z całego kraju.

Strona jest "młoda" i wciąż się rozwija - stąd prośba do Was: jeśli macie jakieś pomysły, co mogłoby/powinno się na niej pojawić, to piszcie śmiało! Jeśli szukacie połączeń, których nie ma w bazie lub znacie firmy, których rozkłady powinny się tam znaleźć, to również czekamy na informacje :)

Chcemy, by strona ta była użyteczna przede wszystkim dla Was - Serdecznie zapraszam! :)"
Ostatnio zmieniony 28-11-2006 15:38 przez Just, łącznie zmieniany 1 raz.

haker
Posty: 490
Rejestracja: 12-06-2004 00:43

Nowa strona z rozkladami jazdy bus

Post autor: haker » 28-11-2006 22:14

"hym a kto jest autorem tego serwisu? ktos z tbg? szkoda ze nie ma połaczen busow z TBG do S-rz chyba za ja cos przeoczyłem narazie widze ze baza jest uboka na bo 3 połaczenia zadnego nie znalazłem ale pomysł swietny :D tylko ta szata lub logo mi nie pasuja ale kwestia gustu"
Ostatnio zmieniony 28-11-2006 22:14 przez haker, łącznie zmieniany 1 raz.

ibka
Posty: 3349
Rejestracja: 15-05-2004 21:20

Nowa strona z rozkladami jazdy bus

Post autor: ibka » 29-11-2006 00:09

"mnie nawet nie znalazło połączenia tbg-rzeszów :| albo ja coś źle robię :D"
Ostatnio zmieniony 29-11-2006 00:09 przez ibka, łącznie zmieniany 1 raz.

Paziu
Posty: 326
Rejestracja: 10-05-2006 23:19

Nowa strona z rozkladami jazdy bus

Post autor: Paziu » 29-11-2006 12:18

"nie no troche słabo, bo nawet busa do rzeszowa nie moge znaleźć"
Ostatnio zmieniony 29-11-2006 12:18 przez Paziu, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.ravenstein-weer.eu
Skype: ravenstein-weer

Just
Posty: 2
Rejestracja: 28-11-2006 15:32

Nowa strona z rozkladami jazdy bus

Post autor: Just » 29-11-2006 13:20

"Jak pisałam strona jest nadal w trakcie tworzenia, dlatego baza połączeń nie jest na razie bardzo bogata, ale wciąż się rozbudowuje.

Nikt z osób tworzących serwis nie jest z Tarnobrzegu ani nawet okolic, więc trudno jest nam dotrzeć do przewoźników działającyh na Waszym terenie. Szukamy w internecie i dzwonimy, wysyłamy maile z prośbą o podanie aktualnych rozkładów jazdy - nie chcemy się opierać na tych znalezionych w internecie, bo nie zawsze są one w pełni zgodne z rzeczywistością. Nie do wszystkich przewoźników da się jednak tą drogą dotrzeć.

Jeśli więc idea serwisu Wam się podoba i chcecie by był on użyteczny, to pomóżcie nam namierzyć znanych Wam przewoźników, a my postaramy się, by ich rozkłady jak najszybciej znalazły się na naszej stronie. Jeśli korzystacie z usług jakiegoś prywatnego przewoźnika, to możecie mu również przekazać, że istnieje taka strona, na której moźe bezpłatnie zamieścic rozkład jazdy i dane firmowe - formularze do tego potrzebne można ściągnąć ze strony (http://www.busportal.pl/viewpage.php?page_id=2) a następnie wysłać do nas faxem, emailem lub tradycyjną pocztą.

Chcemy by serwis ten był jak najlepszy - będziemy wdzięczni, jeśli nam w tym pomożecie! :)

PS. Nad grafiką popracujemy, ale na razie skupiamy się na części merytorycznej ;)"

ODPOWIEDZ