Kebab gdzie najlepszy?

Dyskusje o barach, pubach, retauracjach, dyskotekach, kawiarniach, cukierniach i wszelkich podobnych
sanara
Posty: 3
Rejestracja: 24-02-2014 14:22

Kebab gdzie najlepszy?

Post autor: sanara » 25-02-2014 11:41

"Witam,
Dziękuje za wszelkie informacje, jedynie co to przepraszam i jest mi przykro jeśli pewne sytuacje się nie podobają. Jeśli chodzi o ulotki to było naprawde ich dużo z wszelkimi informacjami odnośnie czasu trwania promocji ale wiele ludzi brało sobie tych ulotek po sto(nie wiem po co), widocznie nie przewidzieliśmy tego i niestety tak wyszło. Trzeba zrozumieć gdy patrzyliśmy jak jedna osoba zjada już dziesiątą kanapkę to zaczeliśmy sie po prostu obawiać o późniejszy stan zdrowia tych ludzi, co mogło by być jeszcze gorszą reklamą, bo jednak z przejedzenia można też się pochorować.
Jeśli chodzi o tyranie za darmo to nikt nie praktykuje czegoś takiego w naszej restauracji.
Personelu cały czas szukamy, jest nam przykro i bardzo przepraszamy za to jeśli ktoś jest niemiły na pewno w tym momencie pojade do restauracji i z tymi osobami porozmawiam bo tak być nie może. Powiedzieliśmy już co oczekujemy od nich w pracy ale staramy się też zrozumieć że jeszcze muszą się wiele nauczyć. Cały czas sprawdzamy czy możemy zaufać osobą pracującym u nas. Na początku zabraliśmy załoge dawnego kebaba bo nie chcieliśmy nikomu zrobić krzywdy lecz jak widze czas na większe zmiany...
Może dobra informacja to taka, że za tydzień podłączymy kamery bezpośrednio pod sieć i będziemy mogli obserwować co się dzieje w restauracji gdy nas nie ma. Bardzo cenimy sobie wszelki informacje o tym jak zachowuje sie personel gdy nas nie ma.

Moge napisać że nasze jedzenie jest naprwde świeże i receptury na przygotowanie wszystkiego były doskonalone przez lata, a jeśli chodzi o cene to nie jest tak wysoka zważając na rodzaj mięsa jakie wam oferujemy i jak uczciwie robimy sosy.
KASTATBG jedyne co możemy zrobić to zaprosić cię na darmowy obiad:) Wyślij swojego maila:)
jamWilhelm Kleopatra ma swoje receptury i my mamy swoje. Jeśli bardziej Tobie smakuje ich kuchnia to możemy jedynie życzyć smacznego:)



Edytowany przez sanara o 25-02-2014 - 10:49. "
Ostatnio zmieniony 25-02-2014 11:41 przez sanara, łącznie zmieniany 1 raz.

kastatbg
Posty: 195
Rejestracja: 04-12-2009 15:30

Kebab gdzie najlepszy?

Post autor: kastatbg » 25-02-2014 13:54

"Swoją opinię przede wszystkim wyraziłem dlatego ponieważ jestem miłośnikiem fast-foodów typu kebab - średnio w przeciągu tygodnia wsysam ich około 4/5. Moja opinia nie jest spowodowana tym ,że chce Wam zaszkodzić , czy może podszywam się za kogoś kim nie jestem i przedstawiam historie wymyślone. W tak samo kulturalny sposób rozmawiałem z Panią która odebrała telefon w Waszej restauracji w sobotni wieczór. Oczywiście miałem argumenty na które w/w Pani nie potrafiła odpowiedzieć podejrzewam ,że stąd jej zdenerwowanie i irytujące zachowanie. Zależy mi na tym byście byli jak najdłużej na rynku bo lubię u Was jeść ( w żadnej innej restauracji tego typu u nas w mieście - nie smakują mi tak dania tego typu)stąd moja opinia i wyrażenie jej na tym forum. Myślę ,że jeśli ta Pani nie zmieni swojego zachowania to na pewno stracicie więcej klientów niż może się to wydawać. Co do darmowego kebaba to dziękuję, w dniu promocji zjadłem darmową kanapkę za co szczerze dziękuje! Jeśli mogę Wam doradzić w jakiś sposób to pomyślcie o kartach promocyjnych z pieczątkami , że co któryś kebab dostaje się gratis ludzie w tym mieście lubią takie promocje ,a z tego co się orientuję to już w paru Kebabach jest coś takiego.. często ludzie chodzą jeść dla samej pieczątki - niestety. A i taka rada na przyszłość robiąc jakąkolwiek promocje ,informujcie klientów o wszystkim , o dacie o godzinie , o tym ,że promocja tylko z ulotką itp ,itd. Bo szkoda ,żeby znów były jakieś nieporozumienia przez co możecie stracić klienta i swoje pieniądze ,słabo by to wyglądało ponieważ ludzie powinni docenić fakt zjedzenia darmowej kanapki tym ,że do Was wrócą ,a zachowanie tej Pani i niestety dużo nieporozumień w tej kwestii niestety mogą mieć odwrotne skutki- czego Wam nie życzę. Pozdrawiam!"
Ostatnio zmieniony 25-02-2014 13:54 przez kastatbg, łącznie zmieniany 1 raz.

sanara
Posty: 3
Rejestracja: 24-02-2014 14:22

Kebab gdzie najlepszy?

Post autor: sanara » 25-02-2014 17:34

"Jeszcze raz dziekujemy, że nasza ciężka praca (a właściwie sympatycznego Turka:) się opłaca i komuś smakują dania które proponujemy:)
Nasz personel został upomniany aby postarał się radzić lepiej w stresowych sytuacjach. Na pewno pomyślimy co jeszcze można u nas ulepszyć.
Taka promocja była dla nas również debiutem i na pewno wyciągniemy lekcje na przyszłość. Zawsze można też się z nami skontaktować poprzez facebooka pomijając wszelkie kelnerki:)



Edytowany przez sanara o 25-02-2014 - 16:45. "
Ostatnio zmieniony 25-02-2014 17:34 przez sanara, łącznie zmieniany 1 raz.

zgadnijkto
Posty: 8
Rejestracja: 12-12-2012 02:23

Kebab gdzie najlepszy?

Post autor: zgadnijkto » 23-03-2014 18:18

"jadłem ostatnio w " Istambul " kebaba i był suchy. mięso nie było na pewno świeże, niektóre kawałki były twarde. w pewnym momencie widziałem jak turek mięso z miski wysypywał to już jest podejrzane. z kolegą kiedyś byłem, było duże mięso z cielęciny, a jak wyszliśmy na fajkę i nikogo w środku nie było to nagle mięso się zmniejszyło. to jest możliwe? założone było pewnie mięsko innej której nie sprzedało się. ja osobiście nie polecam tego kebaba. w yassin czy jakoś tak się nazywa ten kebab jest kebab dobrej jakości i całkiem miła obsługa czego nie mogę powiedzieć o obsłudze w istambule. pozdrawiam."
Ostatnio zmieniony 23-03-2014 18:18 przez zgadnijkto, łącznie zmieniany 1 raz.

pewnyswego
Posty: 135
Rejestracja: 28-03-2015 17:07

Kebab gdzie najlepszy?

Post autor: pewnyswego » 03-08-2015 18:14

"Witam. Powie mi ktoś co to za przypadłość iz w bar kebabie czy jak to tam nazwać robią kebaba bez rekawiczek troche jak dla mnie to obrzydliwe mietolenie tego ciasta bez rękawiczek. Ja wiem ze to coasto po tym miętoleniu idzie do podgrzewacza czy jak to tam sie zwie ale do cholery nie mozna już założyć te rekawiczki ? To na pewno nie są oszczędności tylko niechlujstwo ze strony robiących. Nadmienie tylko że przez to już odwiedziłem 4 takie bar kebaby i w każdym robią bez rękawiczek. Gdzie to zgłosic do pipu?. Tylko nie piszccie prosze że jak mnie to obrzydzabro zebym nie jadł bo jak mam smaka to wchodze i zamawiam kebabq i ma on być robiony w rękawiczkach bo takie są wymagania bhp"
Ostatnio zmieniony 03-08-2015 18:14 przez pewnyswego, łącznie zmieniany 1 raz.

Jasiek
Posty: 614
Rejestracja: 29-12-2005 12:31

Kebab gdzie najlepszy?

Post autor: Jasiek » 03-08-2015 19:29

"Takimi rzeczami zajmuje się Sanepid."
Ostatnio zmieniony 03-08-2015 19:29 przez Jasiek, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Kebab gdzie najlepszy?

Post autor: andriu81 » 03-08-2015 22:31

"No chyba kogoś pogięło?Ciasto robić w rękawiczkach?Gotować też w rękawiczkach? To nie jest szpital tylko kuchnia!To nie jest USA i ludzie jeszcze nie pogłupieli na punkcie czystości i higieny(tam nawet niemowlaki przebierają w rękawiczkach). W przypadku kuchni trzeba sprawdzić czy jest przestrzegane mycie rąk podczas przygotowywania posiłków ,czy paznokcie obcięte,czy założone czepki ,fartuchy.To są sprawy istotne.
A z drugiej strony,skąd ta pewność że rękawiczki w których byłby przygotowywany posiłek byłyby czyste?rękawiczki łatwo pobrudzić nic o tym nie wiedząc ,bo się nie czuje brudu.
No i ostatnia kwestia-zawartość kebaba i innych podrobów?Gdybyście wiedzieli co tam jest wrzucane i mielone,to niejednemu szczena by opadła.Gdy ma się świadomośc co się je ,to nie myśli się o rękawiczkach ,tylko się podejmuje decyzje :jem albo nie jem.Ale najlepiej założyć klapki na oczy i żyć w nieświadomości-tak wygodniej.Osobiście raz na jakiś czas mogę zjeść i nic się nie stanie.Ale na codzien to żreć,to szkoda zdrowia"
Ostatnio zmieniony 03-08-2015 22:31 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

pewnyswego
Posty: 135
Rejestracja: 28-03-2015 17:07

Kebab gdzie najlepszy?

Post autor: pewnyswego » 04-08-2015 00:10

"Ja będe sprawdzał zacnemu panu czy paznokcie ma obcięte? Albo czy ręce mył? A niby jak a moze mam go poprosic aby przed robieniem kebaba pokazał mi paznokcie?? Jakbyś nie wiedział są takie foliowe rekawiczki jednorazowe można je powiesic gdzies na jakimś haczyku jest ich w opakowaniu bodajże 100szt i jak klient prosi kebaba poprostu zakładaje pan co rrobi kebaba i to wssystko. Chodzi o załozenie rękawic przy miętoleniu ciasta przecież to mie jest uciążliwe. Ale widze po twoim poscie ze nie ma co ci tłumaczyć bo widac ze ty jestes wszechwiedzący. Sanepid powinien tym sie zając"
Ostatnio zmieniony 04-08-2015 00:10 przez pewnyswego, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Kebab gdzie najlepszy?

Post autor: andriu81 » 04-08-2015 00:53

"Sanepid może to ewentualnie sprawdzić,a nie klient-nic takiego nie napisałem.
A po twoim poście widać,że nic nie zrozumiałeś z mojego wpisu i chyba powinieneś poszukać pomocy na innych tarnobrzeskich forach gdzie takie i podobne "problemy" są wałkowane dzień i noc. Ja już nic nie dodam,bo nie ma o czym



Edytowany przez andriu81 o 03-08-2015 - 22:54."
Ostatnio zmieniony 04-08-2015 00:53 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Kebab gdzie najlepszy?

Post autor: admin » 08-09-2015 00:51

"Nie wiem od kiedy, ale na miejscu Yassina (za przychodnią nr 2) działa teraz drugi lokal pod marką Istambuł."
Ostatnio zmieniony 08-09-2015 00:51 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PRZYWIŚLAK
Posty: 690
Rejestracja: 21-05-2008 20:06

Kebab gdzie najlepszy?

Post autor: PRZYWIŚLAK » 08-09-2015 13:49

"
Admin pisze:Nie wiem od kiedy, ale na miejscu Yassina (za przychodnią nr 2) działa teraz drugi lokal pod marką Istambuł.
Gdzieś od 3 tyg jak wiem jest już Istambuł"
Ostatnio zmieniony 08-09-2015 13:49 przez PRZYWIŚLAK, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Kebab gdzie najlepszy?

Post autor: ptasiorrr » 17-09-2015 13:33

"A jedliście na Mickiewicza?"
Ostatnio zmieniony 17-09-2015 13:33 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

skival
Posty: 228
Rejestracja: 31-08-2005 01:24

Kebab gdzie najlepszy?

Post autor: skival » 17-09-2015 14:19

"mi tam nie pasuje...jeżeli chodzi o zawijańca (bodajże pita) to polecam kleopatrę a jeśli o jakieś danie typu talerz to istambuł przy Grocie Roweckiego."
Ostatnio zmieniony 17-09-2015 14:19 przez skival, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Kebab gdzie najlepszy?

Post autor: grassownik » 17-09-2015 19:23

"Obrazek
;-)"
Ostatnio zmieniony 17-09-2015 19:23 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

spit
Posty: 387
Rejestracja: 12-09-2010 03:48

Kebab gdzie najlepszy?

Post autor: spit » 06-12-2015 03:56

"wiem jesteśmy tu i teraz etc
ale miałem okazje zakosztować kebsa w Irlandii przez mhhh 2 lata hehe
no i to co nazywamy baranim tutaj to jakies nieporozumienie
ten kebs to nie wiem czy koło barana nawet leżał
jakby ktoś zakosztował(choć sadze ze niektórych odrzuciłoby po 1 gryzie tak jak i mnie na początku)to zmienił by zdanie na temat kebsa z baraniną
już teraz wiem jak ma smakować barani kebs"
Ostatnio zmieniony 06-12-2015 03:56 przez spit, łącznie zmieniany 1 raz.

bzyczek
Posty: 758
Rejestracja: 23-08-2004 22:57

Kebab gdzie najlepszy?

Post autor: bzyczek » 06-12-2015 12:25

"
spit pisze:wiem jesteśmy tu i teraz etc
ale miałem okazje zakosztować kebsa w Irlandii przez mhhh 2 lata hehe
no i to co nazywamy baranim tutaj to jakies nieporozumienie
ten kebs to nie wiem czy koło barana nawet leżał
jakby ktoś zakosztował(choć sadze ze niektórych odrzuciłoby po 1 gryzie tak jak i mnie na początku)to zmienił by zdanie na temat kebsa z baraniną
już teraz wiem jak ma smakować barani kebs
Zależy co kto lubi, podobno o gustach się nie dyskutuje a i pojęcie smaku, jest pojęciem względnym.
Nie ma szans, aby dwa takie same potrawy lub takie same dania z różnych krajów smakowały tak samo. Bo np zwykły chleb wykonanych z tych samych składników ma odmienne smaki np. w PL i UK czy USA.
A odnośnie kebaba, to mnie najlepiej smakuje na przeciw fontanny lub koło świateł bezkolizyjnych, aczkolwiek dużo mu brakuje do kebaba jakiego jadłem w Legionowie, że już o tym z NY nie wspomnę.
Choć może to bardziej sprawa psychiki a nie smaku, człowiek bardzo miło wspomina pewne miejsca gdzie bywał to i jedzonko miło mu się kojarzy."
Ostatnio zmieniony 06-12-2015 12:25 przez bzyczek, łącznie zmieniany 1 raz.
bzyczek

spit
Posty: 387
Rejestracja: 12-09-2010 03:48

Kebab gdzie najlepszy?

Post autor: spit » 07-12-2015 11:59

"koło fontanny jeszcze nie jadłem
koło świateł bezkolizyjnych tzn.obok motycza?"
Ostatnio zmieniony 07-12-2015 11:59 przez spit, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
karas
Posty: 1348
Rejestracja: 05-06-2004 15:58

Kebab gdzie najlepszy?

Post autor: karas » 23-08-2017 02:49

"Ktoś wie co się stało z kebabem naprzeciwko fontanny? Przynajmniej od 3 tygodni zamknięty, zero informacji na roletach."
Ostatnio zmieniony 23-08-2017 02:49 przez karas, łącznie zmieniany 1 raz.
Karaś

Awatar użytkownika
Dzanek
Posty: 1061
Rejestracja: 08-10-2004 19:53

Kebab gdzie najlepszy?

Post autor: Dzanek » 23-08-2017 11:27

"
karas pisze:Ktoś wie co się stało z kebabem naprzeciwko fontanny? Przynajmniej od 3 tygodni zamknięty, zero informacji na roletach.
Gdzieś na FB mi rzuciło ogłoszenie o sprzedaży tego przybytku :) Ooooooo mam znalazłem: https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-keba ... nLP3I.html"
Ostatnio zmieniony 23-08-2017 11:27 przez Dzanek, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ