McDonald's i KFC

Dyskusje o barach, pubach, retauracjach, dyskotekach, kawiarniach, cukierniach i wszelkich podobnych
nowytbg
Posty: 2
Rejestracja: 08-03-2018 02:01

McDonald's i KFC

Post autor: nowytbg » 08-03-2018 21:16

"
Dawid_tbg pisze:
nowytbg pisze:KFC w Stalowej stoi pusty bo jest bardzo niesmaczny. Kurczak smakuje zupełnie inaczej niż w większych miastach.
To ja mam dla Ciebie pewną propozycję kup tego kurczaka w stalowej, zapakuj w auto i szybko jedź do większego miasta (jeśli wystarczy większe pod względem powierzchni możesz do Tbg) i tam go zjedz, gwarantuję będzie smakował równie dobrze jak w innych restauracjach.
ależ śmieszek.... nie wiem czy jadłeś tam jedzenie i czy porównywałeś z innymi restauracjami tej marki... ale ty chyba nosa dalej niż 30 km nie wychylasz:) Powodzenia śmieszku."
Ostatnio zmieniony 08-03-2018 21:16 przez nowytbg, łącznie zmieniany 1 raz.

Dawid_tbg
Posty: 616
Rejestracja: 13-06-2004 02:07

McDonald's i KFC

Post autor: Dawid_tbg » 08-03-2018 22:56

"
nowytbg pisze:
Dawid_tbg pisze:
nowytbg pisze:KFC w Stalowej stoi pusty bo jest bardzo niesmaczny. Kurczak smakuje zupełnie inaczej niż w większych miastach.
To ja mam dla Ciebie pewną propozycję kup tego kurczaka w stalowej, zapakuj w auto i szybko jedź do większego miasta (jeśli wystarczy większe pod względem powierzchni możesz do Tbg) i tam go zjedz, gwarantuję będzie smakował równie dobrze jak w innych restauracjach.
ależ śmieszek.... nie wiem czy jadłeś tam jedzenie i czy porównywałeś z innymi restauracjami tej marki... ale ty chyba nosa dalej niż 30 km nie wychylasz:) Powodzenia śmieszku.
No niestety nie wychylam się poza granice miasta w obawie przed wyobcowaniem. Wracając do tematu, widocznie moje kubki smakowe nie są tak wysublimowane jak Twoje i ja różnicy nie czuję, ale nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale "restauracje" fastfoodowe wytwarzają swoje jedzenie przeważnie z półproduktów dostarczane z centrali i tworzone są na podstawie ścisłych wytycznych właśnie po to aby konsument próbując kurczaka w Szczecinie oczekiwał tego samego smaku będąc w Przemyślu. A jako ciekawostka dla Ciebie panierka dla Twojego ulubionego kurczaka jest ciągle objęta tajemnica, a robią ja dwie inne firmy "po połowie" aby nie zdradzić receptury. Widocznie szefowie kuchni w sąsiednim mieście musieli coś namieszać w proporcjach. Smacznego ;)"

ODPOWIEDZ