II Zlot FoodTrucków w Tarnobrzegu

Kalendarium nadchodzących wydarzeń
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19377
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

II Zlot FoodTrucków w Tarnobrzegu

Post autor: admin » 03-09-2019 20:13

Obrazek

W dniach od 6 do 8 września (piątek w godz. 16.00 – 22.00, sobota w godz. 12.00 – 22.00, niedziela w godz. 12.00 – 20.00) na Placu Bartosza Głowackiego po raz drugi pojawi się Liga FoodTrucków.

Do Tarnobrzega przyjadą najlepsze mobilne restauracje z całej Polski, które zabiorą mieszkańców w kulinarną podróż dookoła świata. Będzie można skosztować specjałów kuchni: tybetańskiej, gruzińskiej, wietnamskiej, hiszpańskiej, meksykańskiej, tajskiej, amerykańskiej, belgijskiej oraz słodkości w rożnych odsłonach.

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1558
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: II Zlot FoodTrucków w Tarnobrzegu

Post autor: encore » 03-09-2019 20:24

Smacznego, admin. :)
"Państwa i narody, które na podstawie kłamstwa, na podstawie negowania prawdy podają myśl polityczną, dążą do zguby."

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19377
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: II Zlot FoodTrucków w Tarnobrzegu

Post autor: admin » 03-09-2019 21:38

A daj spokój. Ostatnio jak dowiedziałem się jaki jest czas oczekiwania na upatrzone potrawy (Gruzja i Korea) to poszliśmy pierwszy raz do Greka na przeciwko fontanny. Bardzo sympatycznie, szybciej, prawdziwe talerze i sztućce, a ceny porównywalne.

Foodtrucki ewidentnie się przyjęły, jak dla mnie nawet trochę za bardzo. Kolejki prawie takie jakby za darmo dawali. Widać, że brakuje nam takich atrakcji, powiewu egzotyki, czegoś wyjątkowego. Chociażby wciąż nie mamy chińskiej knajpy. Ale sam sposób serwowania odbiera po części sakralny charakter wspólnego posiłku.

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1558
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: II Zlot FoodTrucków w Tarnobrzegu

Post autor: encore » 03-09-2019 22:02

Mieliśmy już 2 lokale z kuchnią azjatycką. Oba się nie przyjęły. W obydwu kuchcili skośnoocy azjaci. Kuchcili na miarę Tarnobrzega. Tarnobrzeżanie jak widać nie pokochali sajgonek czy innych potraw z woka.

edit: Grekos jest nie najgorszy, ale naprawdę dużo zależy kto przygotowuje zamówienie. Generalnie jestem zadowolony.
"Państwa i narody, które na podstawie kłamstwa, na podstawie negowania prawdy podają myśl polityczną, dążą do zguby."

ODPOWIEDZ