Wydarzenia z Tarnobrzega

Kalendarium nadchodzących wydarzeń
Kajko
Posty: 3
Rejestracja: 25-09-2019 13:18

Wydarzenia z Tarnobrzega

Post autor: Kajko » 25-09-2019 13:22

Gdzie jeszcze mogę szukać wydarzeń z Tarnobrzega? Poza słupami oczywiście :)


Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Wydarzenia z Tarnobrzega

Post autor: admin » 25-09-2019 20:13

W odpowiedniej kategorii na Tarnobrzeg.info
https://www.tarnobrzeg.info/category/co ... ie-dzieje/

Ale również typowo na forum, jest specjalny dział:
viewforum.php?f=23

Kajko
Posty: 3
Rejestracja: 25-09-2019 13:18

Re: Wydarzenia z Tarnobrzega

Post autor: Kajko » 26-09-2019 09:06

Dzięki! Wszystkie informacje są dla mnie cenne, bo robię serwis z kompletną listą wydarzeń z Tarnobrzega i okolic. Te miejsca już co prawda znam, ale jakby ktoś miał jeszcze jakiś pomysł to proszę o podpowiedzi :)

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Wydarzenia z Tarnobrzega

Post autor: admin » 26-09-2019 19:59

Było kilka takich inicjatyw, ale z czasem się kończyły. Teraz może rzeczywiście dzieje się trochę więcej i byłoby co i czym zapełnić. Sam się zastanawiałem czy nie przywrócić kalendarza wydarzeń.

Swego czasu był kalendarz po prostu na stronie miejskiej. Był również u mnie, już te kilkanaście lat temu, najpierw w formie typowego kalendarza, później jako bardziej kolorowej i rozbudowanej listy z grafikami na najbliższe dni. Najciekawsza i najbardziej pracowita była chyba inicjatywa pewnego harcerza, już nie pamiętam jak się nazywała. To już parę lat temu. No i była jeszcze mojadolina.pl, chyba właśnie przede wszystkim pod lokalne wydarzenia.

Kajko
Posty: 3
Rejestracja: 25-09-2019 13:18

Re: Wydarzenia z Tarnobrzega

Post autor: Kajko » 26-09-2019 22:37

Mam nadzieję, że ta inicjatywa przetrwa dłużej. Pierwsze efekty można już zobaczyć na przezycwtarnobrzegu.pl
Wszelkie uwagi mile widziane :)

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Wydarzenia z Tarnobrzega

Post autor: admin » 03-01-2020 18:57

Widzę, że mogę polecić już kolejną wersję, z trochę bardziej optymistyczną domeną: http://tutarnobrzeg.pl/
Zestawienie miejsc i kalendarium wydarzeń, czyli to co kiedyś w różnych miejscach bywało, ale teraz chyba rzeczywiście czegoś takiego brakowało. Ale również i trochę więcej, czyli propozycje różnego rodzaju aktywności.

Jak Wam się podoba?

andriu81
Posty: 1803
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Re: Wydarzenia z Tarnobrzega

Post autor: andriu81 » 03-01-2020 23:54

Wydaje mi sie że tworzenie kolejnych społeczności internetowych i serwisów mija się z celem,bo najwazniejsze są kontakty osobiste i realne grupy w których bierze się realny udział i jest się zakorzenionym. Raczej się to nie przyjmie, na facebooku jest już coś takiego "tarnobrzeg tu żyjemy" i kto miał się zapisać to się zapisał. Kto nie ,ten już sie nie zapisze
Natomiast jeśli portal miałby być adresowany do młodzieży szkolnej, czyli nowego pokolenia,to oni mają już swoje różne grupy na facebooku i też mają już swoje społeczności realne i wirtualne tak samo. Nie to że chcę osłabić czyjś zapał,ale no tak w tym mieście już jest.

tomek
Posty: 135
Rejestracja: 18-10-2005 00:35

Re: Wydarzenia z Tarnobrzega

Post autor: tomek » 05-01-2020 07:58

andriu81 pisze:
03-01-2020 23:54
Wydaje mi sie że tworzenie kolejnych społeczności internetowych i serwisów mija się z celem,bo najwazniejsze są kontakty osobiste i realne grupy w których bierze się realny udział i jest się zakorzenionym. Raczej się to nie przyjmie, na facebooku jest już coś takiego "tarnobrzeg tu żyjemy" i kto miał się zapisać to się zapisał. Kto nie ,ten już sie nie zapisze
Natomiast jeśli portal miałby być adresowany do młodzieży szkolnej, czyli nowego pokolenia,to oni mają już swoje różne grupy na facebooku i też mają już swoje społeczności realne i wirtualne tak samo. Nie to że chcę osłabić czyjś zapał,ale no tak w tym mieście już jest.
Z jednej strony piszesz, że tworzenie nowych społeczności internetowych nie ma sensu, z drugiej, że nowe pokolenia mają swoje nowe ;) Nie sądzisz, że promowanie fizycznych wydarzeń, zajęć na które uczęszczają grupy osób czy różnych miejsc spotkań jest właśnie zachętą do spędzania mniejszej ilości czasu w społecznościach internetowych, o których piszesz?

ODPOWIEDZ