Strona 1 z 1

Jarmark Bożonarodzeniowy 2019

: 02-12-2019 21:31
autor: admin
Obrazek

Już w najbliższy weekend, 7-8 grudnia, prezydent miasta oraz Stowarzyszenie ESTEKA zapraszają na Tarnobrzeski Jarmark Bożonarodzeniowy. Spotkajmy się na placu Bartosza Głowackiego w świątecznym klimacie!

Jak co roku zapachnie piernikiem, czekoladą i choinką, zabłysną świąteczne ozdoby, nie zabraknie pomysłów na wyjątkowe bożonarodzeniowe prezenty. Do udziału w jarmarku zgłosili się nie tylko rodzimi wystawcy, producenci rękodzieła i wytwórcy świątecznych łakoci. W tym roku spodziewamy się kupców, rękodzielników i z Białej Podlaskiej, z Jarosławia, Kielc, Skarżyska Kamiennej czy Wolbromia. Zapraszamy na ich stoiska w najbliższą sobotę i niedzielę od godz. 10.00 do 18.00

Obrazek

Wzorem lat poprzednich jarmark ubogaci Parada Mikołajów, która na plac Bartosza Głowackiego dotrze w niedzielne wczesne popołudnie. Szczegóły Parady oraz imprez towarzyszących na plakacie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych klimatycznych przedświątecznych wydarzeniach.

Re: Jarmark Bożonarodzeniowy 2019

: 08-12-2019 19:04
autor: admin
Chociaż śniegu nie było, impreza tradycyjnie ze znakomitą frekwencją. Punkty spokojnie można by dużo bardziej rozrzucić, bo po 13tej ciężko było się dopchać gdziekolwiek. Relacji w necie co nie miara, nie będę dublował, kwadrylował itd.

Budki z podwieszonymi między nimi światełkami bardzo klimatyczne.