Pozytywnie Skopani w MGOK Baranów

Kalendarium nadchodzących wydarzeń
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19251
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Pozytywnie Skopani w MGOK Baranów

Post autor: admin » 25-01-2020 23:43

Obrazek

Rewelacyjny spektakl Pozytywnie Skopanych ponownie w Baranowie Sandomierskim. W poniedziałek 27 stycznia „Matka brata mojego syna”. Znów pękać będziemy ze śmiechu obserwując perypetie miłosne pewnej – dość szczególnej – rodziny. „Matka brata mojego syna” w wykonaniu grupy teatralnej Pozytywnie Skopani zaprezentowana zostanie na scenie w Baranowie Sandomierskim w najbliższy poniedziałek.

Spektakl miał swoją premierę przed rokiem. Pierwsze pokazy nie zmieściły wszystkich chętnych widzów, którzy chcieli obejrzeć nową inscenizację popularnej teatralnej grupy. W ciągu roku aktorzy odwiedzili już z przedstawieniem kilkanaście miejscowości. Wciąż jednak nie wszyscy w naszej okolicy mogli tę świetną komedię obejrzeć, stąd pomysł organizacji kolejnego pokazu w Baranowie Sandomierskim.

„Matka brata mojego syna” to dwuaktowa czarna komedia pióra Juliusza Machulskiego. Punktem wyjścia jest moment, kiedy najstarszy z rodu – znany pisarz Wincenty Laskus w dniu siedemdziesiątych urodzin nagle trafia do szpitala. Na jaw zaczynają wychodzić rodzinne sekrety… Pełno tu błyskotliwych dialogów, inteligentnego humoru i komicznych gagów.

Obsada:
Paweł Dobrowolski – Wincenty,
Wojciech Gwoździowski – Zygmunt,
Agata Dobrowolska – Greta,
Marzena Hynowska – Beatrycze,
Mateusz Załuska – Xawery,
Dorota Witas – Anna.
Reżyseria: Wojciech Gwoździowski

Spektakl będzie można obejrzeć w MGOK-u w Baranowie Sandomierskim w poniedziałek 27 stycznia o godz. 16.30. Wstęp wolny.

rd

ODPOWIEDZ