Piknik na pożegnanie wakacji

Kalendarium nadchodzących wydarzeń
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 16887
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Piknik na pożegnanie wakacji

Post autor: admin » 27-08-2020 17:11

Obrazek

Zakończenie wakacji w Tarnobrzegu pełne będzie dobrej zabawy i śmiechu. Tarnobrzeski Dom Kultury zaprasza w piątek na piknik rodzinny nad Wisłą. Piknik będzie zakończeniem cyklu kulturalnych zajęć zorganizowanych podczas wakacji w ramach akcji „Lato w mieście”.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, z których skorzystać mogą młodzi mieszkańcy miasta. W programie będzie tworzenie z kredy mozaik podwodnego świata Wisły, a także papierowych ptaków i roślin, zarówno występujących na naszym terenie, jak i zupełnie fantazyjnych. Każdy uczestnik będzie mógł własnoręcznie wykonać wycinankę, czy bibułkowy bukiet kwiatów. Spryciarze rozwiązywać będą łamigłówki i krzyżówki oraz odgadywać kalambury. Będzie też poszukiwanie skarbów i słów poukrywanych na terenie nadwiślanym. Dla najlepszych łowców będą nagrody.

Uczestników pikniku odwiedzą też goście. Jednym z nich będzie policjant, który opowie o bezpieczeństwie na drodze i zaprezentuje policyjne sprzęty. Na piknik przyjadą także mażoretki Diament z Chmielowa, które przygotują mały pokaz swoich umiejętności.

Piknik odbędzie się w piątek 28 sierpnia na terenach zielonych nad Wisłą o godz. 10.00. Obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne – numer 15 822 74 97. Każdy z uczestników powinien także dostarczyć podpisane przez rodziców oświadczenie związane z zapobieganiem zakażeniu koronawirusem. Można je przynieść wypełnione albo podpisać na miejscu. Wszyscy uczestnicy także proszeni są o zabranie maseczek i dezynfekowanie rąk.

Formularz oświadczenia można znaleźć na stronie TDK-u: www.tdk.tarnobrzeg.pl.

ODPOWIEDZ