Zakończenie wakacji KLM w Mielcu

Kalendarium nadchodzących wydarzeń
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 16887
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Zakończenie wakacji KLM w Mielcu

Post autor: admin » 27-08-2020 17:28

Obrazek

Już w sobotę, 5 września odbędzie się najbardziej kolorowe wydarzenie w Mielcu! Dobrze znany Festiwal Youthest, w tym roku będzie po nazwą: „Zakończenie Wakacji KML- Festiwal Kolorów, Baniek i Piany!” Szykuje się mnóstwo atrakcji oraz niespodzianek, a to wszystko po to, żeby przedłużyć sobie niezapomniane wakacje. Start imprezy o godzinie 14.00 na Tropicanie w Mielcu!

To wydarzenie jest już dobrze znane mieszkańcom, ponieważ Fundacja Klub Młodych Liderów po raz czwarty organizuje tego rodzaju festiwal. Jednak ten rok jest wyjątkowy, a co za tym idzie festiwal też musi być wyjątkowy, dlatego szykuje się dużo zmian i nowości! Zakończenie Wakacji KML to połączenie trzech festiwali w trakcie jednego wydarzenia: Baniek Mydlanych, Kolorów i Piany. Każda z tych części jest odmienna, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Jedno jest pewne: nie zabraknie zabawy i uśmiechów na twarzach!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pierwsza część to największy w Polsce Festiwal Baniek Mydlanych! Zaplanowany jest on na godzinę 14.00 i potrwa do 16.30. Bańki są skierowane głównie do najmłodszych, dlatego że w tym czasie animatorzy z Fundacji KML poprowadzą zabawy, tańce i konkursy dla dzieci. Pojawi się także wiele dodatkowych atrakcji np.: malowanie twarzy, skręcanie balonów, dmuchane miasteczko i wiele innych. To co oczywiście będzie w centrum uwagi to kilkumetrowe bańki mydlane, które w czasie kulminacji pojawią się na całej plaży. Animatorzy będą prowadzić naukę robienia baniek mydlanych, dzięki czemu dzieci będą mogły samodzielnie puszczać bańki i współtworzyć największy festiwal.

Festiwal Kolorów- ta część wydarzenia przyciąga każdego, niezależnie od wieku. Główną atrakcją jest oczywiście barwny puder Holi, który pokryje wszystkie uczestników imprezy. Start i pierwszy wyrzut zaplanowany jest na godzinę 17.00. Kolejne wyrzuty będą co pół godziny, a wszystko to przy najlepszej muzyce, którą grać będzie „DJ MATI”. Niespodzianką w czasie Festiwalu Kolorów będą znani z programów telewizyjnych: QoQos (Szymon Reich) i Blondino Latino. To właśnie ich koncert będzie miał miejsce w czasie Festiwalu Kolorów! Pojawią się także konkursy, duża ilość tańca i energii.

Piana Party to ostatnia część tegorocznego Zakończenia Wakacji, która rozpocznie się o godzinie 19:30. Każdy z uczestników będzie pokryty sporą ilością piany, którą wykonają największe wytwornice w kraju! Dobra zabawa, oczywiście przy najlepszej muzyce, to świetna okazja do integracji dla nowych klas, które właśnie poszły do szkoły. Dodatkowo będzie możliwi transport specjalnym autobusem, który 5 września będzie kursował na Tropicanę.

Podsumowując:
– Zakończenie Wakacji KML
– 5 września na Tropicanie w Mielcu
– Festiwal Baniek mydlanych 14.00-16.30
-Festiwal Kolorów 17.00-19.30
-Piana Party 19.30-22.00

Zapraszamy na wydarzenie na Facebooku, gdzie znajdziecie więcej informacji i będziecie mogli być ze wszystkim na bieżąco:

ODPOWIEDZ