Cykl spotkań wirtualnych „Marzec z Mamą”

Kalendarium nadchodzących wydarzeń
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19251
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Cykl spotkań wirtualnych „Marzec z Mamą”

Post autor: admin » 26-02-2021 18:54

Cykl spotkań wirtualnych „Marzec z Mamą”, organizowany jest przez aktoto – firmę, która oprócz prowadzenia sklepu z akcesoriami niemowlęcymi, prowadzi tez usługi szkoleniowe, doradcze, organizowania warsztatów tematycznych dla przyszłych i obecnych Rodziców z tematu opieki okołoporodowej, okołonoworodkowej, laktacyjnej i niemowlęcej.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju wiele przyszłych Mam, jak i tych zaraz po porodzie samodzielnie szukają informacji i odpowiedzi na najprostsze pytania, jak np. co zabrać na wyprawkę do szpitala w Tarnobrzegu, czy trudniejsze – z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej.
Bardzo często pytania te kierują osobiście, lub za pomocą FB czy maila do obsługi sklepu aktoto. Pytania te często się powtarzają, pojawiają tez zupełnie nowe.

Powstał zatem pomysł utworzenia nieodpłatnych spotkań Mam ze specjalistami. Ze względu na pandemię spotkania te musza odbyć się wirtualnie, w innych czasach przybrałyby stosowaną wcześniej formę warsztatów i szkoleń.
Będzie to cykl cotygodniowych spotkań ze specjalistami: położną z wieloletnim doświadczeniem, fizjoterapeutką uroginekologiczną czy dietetyczką.
Startujemy 1 marca o godzinie 20-ej na fanpage aktoto: www.facebook.com/aktotosklep
Czas trwania Live – 15 – 45 minut w zależności od specjalisty i podejmowanego tematu.
Po zakończonym spotkaniu będzie czas na pytania od uczestniczących.

Cykl spotkań ma pomóc przyszłym i obecnym Mamom w rozeznaniu się w świecie porodu, pierwszych dni i tygodni po porodzie, zadbania o siebie w ten szczególny czas.
Mamy w ciąży pytają o to co powinna zawierać wyprawka do szpitala, jak dbać o siebie w okresie okołopołogowym, o laktację, jak wrócić do swojej wagi sprzed ciąży itp.

Pomoc Mamom w dobie pandemii jest szczególnie ważna. Warto dotrzeć z tak ważnymi tematami do jak największej liczby przyszłych i obecnych Mam – Social Media, Facebook mają duży zasięg i jest szansa, że wiele mam skorzysta z porad.
Źródło finansowania i promowania spotkań - własne aktoto.

ODPOWIEDZ