Tarnobrzeska Wiosna Kabaretowa: Hrabi i Ani Mru Mru

Kalendarium nadchodzących wydarzeń
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19344
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Tarnobrzeska Wiosna Kabaretowa: Hrabi i Ani Mru Mru

Post autor: admin » 23-03-2022 18:24

Obrazek

Dwa znakomite kabarety – Hrabi i Ani Mru Mru wystąpią końcem kwietnia podczas Tarnobrzeskiej Wiosny Kabaretowej w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Już można kupować bilety.

Absurd, satyra, humor najwyższych lotów na dobry początek wiosny w Tarnobrzegu. 27 kwietnia na scenie TDK wystąpi Kabaret HRABI z programem „Wady i waszki”, a 30 kwietnia – ANI MRU MRU, który zaprezentuje program „Cirque de volaille”.

– Ostatnie dni nie dają wielu powodów do śmiechu. Rozrywka jednak pozwala odpocząć zmysłom i emocjom oraz nabrać sił do zmagania się z trudami codzienności – informują organizatorzy Tarnobrzeska Wiosna Kabaretowa to występy kabaretów, które słyną z koncertów na wysokim poziomie, w ciekawy sposób komentują rzeczywistość, obserwują relacje międzyludzkie, piętnują wady i przywary.

TWK towarzyszyć będzie także zbiórka darów – pomocy szkolnych i kosmetyków, które zostaną przekazane Gościom z Ukrainy mieszkającym w Tarnobrzegu.

Bilety można kupić poprzez stronę internetową lub w kasie TDK. Więcej na stronie www.tdk.tarnobrzeg.pl

Sponsorem Tarnobrzeskiej Wiosny Kabaretowej jest Enea Elektrownia Połaniec.

***

KABARET HRABI

„Wady i waszki”
27 kwietnia, godz. 18.00
Cena biletu: 90 zł
Wystąpią:
Joanna Kołaczkowska
Dariusz Kamol Kamys
Tomasz Bajer Majer
Łukasz Lopez Pietsch

Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia.

MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI.

***

ANI MRU MRU

„Cirque de volaille”
30 kwietnia, godz. 18.00
Cena biletu: 85 zł
Skład:
Marcin Wójcik
Michał Wójcik
Waldemar Wilkołek

Cirque de Volaille – ewidentnie miało być Voila, no ale jest jak jest… Dlatego serwujemy roladę humoru, oczywiście nie wieprzową, z solidną porcją prawdziwej satyry w środku!
Nie kroić bo pryśnie masłem… tfu – śmiechem! 🙂

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 736
Rejestracja: 16-05-2004 18:36

Re: Tarnobrzeska Wiosna Kabaretowa: Hrabi i Ani Mru Mru

Post autor: Jacek » 23-03-2022 18:50

Super. Lubię Hrabi, ale dla mnie dwa topowe kabarety w Polsce to KMN i Ani Mru Mru. Ten pierwszy był już kiedyś w TDK (byłem). Teraz będzie komplet. Dzięki. Już kupiłem bilet.

TSS
Posty: 931
Rejestracja: 21-05-2020 11:45

Re: Tarnobrzeska Wiosna Kabaretowa: Hrabi i Ani Mru Mru

Post autor: TSS » 23-03-2022 18:56

Bardzo dobra inicjatywa w końcu w Tarnobrzegu będzie coś fajnego, czekam też, aż nowy dyrektor MOSiR zorganizuje jakieś fajne wydarzenie sportowe z reprą, może to być mecz piłki reprezentacji U21, reprezentacji w siatkówce lub koszykówce, może futsal, tak by zapełnić stadion lub hale. Organizacja kosztuje czasu i pieniędzy, o czym laicy nie wiedzą, ale warto zrobić coś dużego i zapisać się w kartach historii miasta.
Ostatnio zmieniony 23-03-2022 19:13 przez TSS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19344
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Tarnobrzeska Wiosna Kabaretowa: Hrabi i Ani Mru Mru

Post autor: admin » 23-03-2022 19:13

Wiele razy na wiosnę były dobre kabarety w TDK, zatem to nic nowego. Byłem na Grupie Mozarta i Grupie Rafała Kmity, ale pamiętam że było tego więcej. Teraz mamy formalnie nową imprezę, oby cykliczną, bo półka rzeczywiście najwyższa.

TSS
Posty: 931
Rejestracja: 21-05-2020 11:45

Re: Tarnobrzeska Wiosna Kabaretowa: Hrabi i Ani Mru Mru

Post autor: TSS » 23-03-2022 19:46

admin pisze:
23-03-2022 19:13
Wiele razy na wiosnę były dobre kabarety w TDK, zatem to nic nowego. Byłem na Grupie Mozarta i Grupie Rafała Kmity, ale pamiętam że było tego więcej. Teraz mamy formalnie nową imprezę, oby cykliczną, bo półka rzeczywiście najwyższa.
Najwyraźniej przeoczyłem nie będąc w TBGu

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1558
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: Tarnobrzeska Wiosna Kabaretowa: Hrabi i Ani Mru Mru

Post autor: encore » 23-03-2022 20:28

Cieszę się, że czasem TDK zdaży się zrobić coś rzeczywiście ciekawego. Niemniej jestem ciekawy jak wyglądały by ceny biletów gdyby nie udział w tym przedsięwzięciu Enei.

Biety w większych miastach do teatru, gdzie aktorów jest nieco więcej kosztują nie więcej.

Rzucam pytanie bo jestem po prostu ciekawy ile widzowie zawdzięczają udziałowi Enea w tych wydarzeniach.
"Państwa i narody, które na podstawie kłamstwa, na podstawie negowania prawdy podają myśl polityczną, dążą do zguby."

ODPOWIEDZ