Zwyrodnialcy!!!

Pierwotnie forum TPSZ, otwarte obecnie na wszystko związane z lokalną fauną
Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Zwyrodnialcy!!!

Post autor: ptasiorrr » 19-06-2016 17:04

"Jak możecie wrzucajcie tutaj takie artykuły jak ten: KLIK. Jeśli jesteś przyjacielem zwierzaków, nie bądź obojętny wobec przemocy.

MOŻE KTOŚ WIDZIAŁ?



Edytowany przez ptasiorrr o 19-06-2016 - 15:26. "
Ostatnio zmieniony 19-06-2016 17:04 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

tarnobrzeżanin09
Posty: 100
Rejestracja: 01-09-2009 00:11

Zwyrodnialcy!!!

Post autor: tarnobrzeżanin09 » 19-06-2016 18:38

"niestety ale przypadkow znecania sie nad zwierzetami jest setki.
to samo powinno sie robic z ich oprawcami.
kilka lat temu na tym portalu byla nawet dyskusja na temat psow , w ktorej jeden z czubkow ostro jechal za tym by je usypiac itp."
Ostatnio zmieniony 19-06-2016 18:38 przez tarnobrzeżanin09, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Zwyrodnialcy!!!

Post autor: andriu81 » 19-06-2016 20:53

"Szok i niedowierzanie.Ale psychole zawsze się zdarzają i nie mają tego wypisane na czole,są pośród nas.A w takim mieście jak u nas to się ukrywa ,bo nikt o tym nie mówi. Jeśli suczka zaginęła w środku miasta,to nikłe szanse na odnalezienie,przy takim tłoku,oby się odnalazła.
A tu mamy kolejny przykład bestialstwa
http://www.ostrowiecnr1.pl/forum/watek/ ... -spotkalo/



Edytowany przez andriu81 o 19-06-2016 - 19:15."
Ostatnio zmieniony 19-06-2016 20:53 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Zwyrodnialcy!!!

Post autor: ptasiorrr » 22-06-2016 00:24

"Sunia się znalazła. Podziękowania dla Tarnobrzeskiej Straży Miejskiej!!!"
Ostatnio zmieniony 22-06-2016 00:24 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

mod
Posty: 226
Rejestracja: 11-06-2004 23:36

Zwyrodnialcy!!!

Post autor: mod » 30-06-2016 14:01

"według nowego projektu ministra Jakiego, w przypadku znęcania się nad zwierzętami grozić będzie do 5 lat więzienia, kary do 100.000 zł, zakaz wykonywania zawodu, poza tym wchodzi obligatoryjne orzekanie nawiązki na rzecz organizacji zajmujących się ochroną zwierząt

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxNewsImg"
Ostatnio zmieniony 30-06-2016 14:01 przez mod, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Zwyrodnialcy!!!

Post autor: ptasiorrr » 30-06-2016 14:10

"Bardzo mnie to cieszy."
Ostatnio zmieniony 30-06-2016 14:10 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Zwyrodnialcy!!!

Post autor: ptasiorrr » 09-07-2016 08:58

"Katolicki publicysta krytykuje pomysł wysokich kar dla dręczycieli zwierząt. "Ludzi u nas wciąż wolno zabijać"
psa wolna walić kijem a kobieta w patologicznej ciąży ma umrzeć!!
oto stanowisko polskich katolików! powinno się ich zdelegalizować!
Najwiecej takich zwyroli, bestialsko traktujących zwierzęta jest wśród katolików. Bo, jak twierdzą, zwierzęta nie maja duszy. Nie ważne że cierpi, ważne źe nie dostąpi tego ich zbawienia. Więc można go katować, zabić, czy chociażby źle traktować. Trzymanie na łańcuchu w skandalicznych warunkach, bez dachu na d głową, bez dostępu do wody, bez jedzenia to norma na polskiej wsi. Jak nie wierzycie to pojedźcie gdziekolwiek, nawet nie musi to być zadupie. Okolice Warszawy dostarczą wam takich wrażeń, że będziecie to pamiętać długo. Człowiek nie jest na świecie sam, co więcej jest jak na razie ostatnim ogniwem. Przed nim były inne zwierzęta. To my weszliśmy na ich tereny i wielokrotnie swoimi działaniami doprowadziliśmy do wyginięcia całych gatunków. Człowiek jest najokrutniejszym zwierzęciem na świecie. Zabija nie tylko z potrzeby zaspokojenia głodu, ale dla zabawy. Przez myśl mu nie przechodzi, że w odległej przyszłości może stać sie takim samym zwierzęciem łownym.
naprawdę nie potrafisz znaleźć różnicy między, nic nie odczuwającym zarodkiem będącym tylko i wyłącznie zlepkiem komórek a czującym zwierzęciem? Poczytaj kiedy w życiu płodowym człowieka zaczyna się wykształcać układ nerwowy. I jak już ktoś napisał wcześniej - zobacz zdjęcie 2 tygodniowego zarodka psa i człowieka - różnice zobaczysz po podpisie .
Choćbyś wygrał milion i jadł same szynki -pies będzie z tobą. Kiedy wszystko stracisz ,mieszkał będziesz pod płotem i jadł suchy chleb -pies zostanie przy tobie.
"
Ostatnio zmieniony 09-07-2016 08:58 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Zwyrodnialcy!!!

Post autor: admin » 09-07-2016 15:11

"Chyba nie ma potrzeby bronić pisowskiej inicjatywy przed jakimś panem którego nikt nie zna. Nawet Gazeta nie podpisuje go w nagłówku nazwiskiem, bo nikomu się z niczym nie kojarzy. Możesz poczytać komentarze pod oryginalnym tekstem, o ile są pisane innym językiem, to przeważnie podobnie oceniają autora.
Człowiek jest najokrutniejszym zwierzęciem na świecie. Zabija nie tylko z potrzeby zaspokojenia głodu, ale dla zabawy.
To mógł napisać tylko ktoś kto nie widział nigdy zwykłego kota na wolności. Ja swojego widuję. Głodu nie zaspokajał, a według ludzkich kryteriów był wyjątkowo okrutny względem innych zwierząt. Podobnych zabaw nie spotkałem nigdy osobiście u ludzi.

Inna sprawa, że za moje największe okrucieństwo względem zwierzęcia, uważam wysłanie tegoż kota na kastrację... Trochę czasu minęło, ale nadal mam wyrzuty sumienia."
Ostatnio zmieniony 09-07-2016 15:11 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Zwyrodnialcy!!!

Post autor: wou » 11-07-2016 14:55

"Tak a propos zwyrodnialstwa i hipokryzji.

Obrazek"
Ostatnio zmieniony 11-07-2016 14:55 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

okruszek
Posty: 145
Rejestracja: 13-10-2015 13:23

Zwyrodnialcy!!!

Post autor: okruszek » 11-07-2016 19:07

"A Ty to nie jesz schabowych? Krowy, kury, świnie też bedziesz bronił od śmierci?
Chodzi o to by się nad zwierzetami nie znęcać i nie sprawiać im bólu.
Wg Ciebie upośledzone dziecko mozna zabić?"
Ostatnio zmieniony 11-07-2016 19:07 przez okruszek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Zwyrodnialcy!!!

Post autor: admin » 11-07-2016 19:22

"@stachu
Dlaczego życie człowieka jest dziś o wiele mniej ważne niż życie kota lub papugi?
Ustawa nie ma związku z zabijaniem, ale ze znęcaniem się. Nie ma więc mowy o samym życiu kota, bo np. przejechanie kota nie będzie karane, ale o znęcaniu się nad kotem. Różnica jest zasadnicza i jasna. Przepisy zakazujące znęcania się istnieją przecież wobec ludzi, autorka tekstu myli więc, w tym konkretnie przypadku, pojęcia.

Wou, zwracasz uwagę na ważny aspekt, czyli umowną kwestię granic.
Wszyscy się zgodzą, że znęcanie się nad zwierzętami jest złe. Tylko co już jest znęcaniem?

Codzienność w rzeźni? Łowiectwo i wędkarstwo? Hodowla?
A ubój rytualny? Miał być zakazany, ale Trybunał Konstytucyjny pod przewodnictwem prezesa Rzeplińskiego zezwolił w grudniu 2014 na jego stosowanie, bez ograniczeń ilościowych.
A opryski na ślimaki?

Kara pięciu lat więzienia. Ale za co - to już zależy od przepisów szczegółowych, a każdy to pewnie widzi inaczej."
Ostatnio zmieniony 11-07-2016 19:22 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Zwyrodnialcy!!!

Post autor: ptasiorrr » 12-07-2016 12:49

"To nie jest temat o aborcji. Czy Wy mohery musicie zawsze zejść z każdego tematu do zabijania zlepka komórek? Zacząłem taki temat, ale widzę, że był to błąd. Chociaż... Weź psa przywiąż do drzewa i go zakatuj na śmierć i weź dzieciaka przywiąż i zrób to samo.
Chodzi o to by się nad zwierzętami nie znęcać i nie sprawiać im bólu.
No właśnie...
Wg Ciebie upośledzone dziecko mozna zabić?
Na jakim etapie ciąży i jaki stopień upośledzenia?

Stachu znowu o aborcji. Jeśli weterynarz dokonuje sterylizacji suki czy kocicy, która ma w sobie małe, też dokonuje aborcji? Też się znęca? Tez powinien odpowiadać przed sądem? Też powinien podpisać klauzulę sumienia? Przecież te psiaki czy kociaki też czują ból!!!"
Ostatnio zmieniony 12-07-2016 12:49 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Zwyrodnialcy!!!

Post autor: wou » 14-07-2016 01:11

"To ja tak może pro publico bono, chociaż mi się nie chce.
Admin pisze: Wou, zwracasz uwagę na ważny aspekt, czyli umowną kwestię granic.
Wszyscy się zgodzą, że znęcanie się nad zwierzętami jest złe. Tylko co już jest znęcaniem?

Codzienność w rzeźni? Łowiectwo i wędkarstwo? Hodowla?
A ubój rytualny? Miał być zakazany, ale Trybunał Konstytucyjny pod przewodnictwem prezesa Rzeplińskiego zezwolił w grudniu 2014 na jego stosowanie, bez ograniczeń ilościowych.
A opryski na ślimaki?
To, czy coś jest znęcaniem się jest jasne jak słońce. Widzisz - wiesz. (i nie jest tak że jak czegoś nie widzisz to tego nie ma...) Jak masz tu dylematy to przykra sprawa. Definicję można skrócić do umyślnego zadawania niepotrzebnego i dotkliwego cierpienia, bo o to się tu zasadniczo rozchodzi - cierpienie. Jego skalę , odczuwalność, sens, możliwość uniknięcia itd itd.

Co do Twoich wątpliwości, bez wdawania się w szczegóły (na razie...):
- "przetwarzanie" zwierząt na skalę przemysłową to znęcanie się, same standardowe metody postępowania z nimi jak najbardziej wyczerpują tę definicję, a dochodzą do tego bardzo częste w tym biznesie ekscesy pracowników,
- zabijanie 'dla sportu' też wiąże się często ze znęcaniem, i tutaj znajdziesz wielu sadystów wyobraź sobie
- hodowle mogą być różne i różni ich właściciele, wg mnie zawsze wystąpi jakieś okrucieństwo ale niekoniecznie znęcanie się
- nie wiem co czują opryskane ślimaki, może po prostu senność, a może mają odlot? :P ale nie nazwałbym tego znęcaniem się, raczej masową zagładą 'instant' (coś jak atomówka), co innego torturowanie pojedynczych sztuk, ale brawo za pochylanie się z troską nawet nad mięczakami! żeby to jeszcze było szczere
- ubój rytualny jak najbardziej jest znęcaniem się

Masz jakiś problem z Rzeplińskim? Bo dziwny wtręt, zawiało kaczystowskim obrzydzaniem autorytetów. Na tamto orzeczenie sam się wściekałem, ale niby jest to zgodne z konstytucją, a dokładniej wygrywa prawo człowieka do popieprzonych obrzędów religijnych, więc trzyma się to kupy. Jeszcze jeden argument za świeckim państwem. Ponoć w Szwajcarii do Konstytucji wprowadzono pojęcie godności zwierzęcia i jest to chronione na tym szczeblu. Szczegółów nie znam, ale kierunek właściwy.


Muszę się jeszcze odnieść do propagandowych kłamstw stacha, zwłaszcza że został tu jego post, bo jak to tak zostawić to kto wie czy komuś w głowie nie namiesza i czym to się skończy.
stachu pisze:Niekoniecznie Adminie autorka tego tekstu myli pojęcia, bo śmierć zadawana nienarodzonym dzieciom - rozrywanie ich w łonach matek jest bez znieczulenia - na żywo, a od drugiego miesiąca ciąży dziecko odczuwa ból.
Czy to nie jest znęcanie się nad człowiekiem?
Masakra, tyle głupot w jednym zdaniu. Po kolei:

1) płód to nie dziecko, to dziecko potencjalne co najwyżej, do momentu kiedy może przeżyć poza organizmem matki jest tylko jego częścią, więc to ona POWINNA mieć ostateczne słowo w kwestii terminacji ciąży, a państwo i środowisko maksymalnie wspierać niezależnie od decyzji
2) płód jest znieczulony w naturalny sposób pewnymi substancjami, a same aborcje często odbywają się ze znieczuleniem ogólnym
3) od drugiego miesiąca czyli w 5 tyg?? ale głupoty pieprzysz! wszelkie możliwe do tej pory do przeprowadzenia badania ustawiają ten próg odczuwania bólu na okolice 30 tygodnia.
Dowiedziałem się tego w 5 minut, o tutaj , naprawdę niewiele trzeba żeby obnażyć intelektualną nędzę Twojej propagandy.

Więc nie, to nie jest znęcanie się. Znęcasz to się Ty nad logiką i wszystkimi kobietami, które muszą tego typu bzdury czytać. Podłe jest też walczenie z taką inicjatywą tj. karami za znęcanie się nad zwięrzętami, i jeszcze w ten sposób.

Ty Adminie też się popisałeś z tym 'zabójstwem ze szczególnym okrucieństwem', ręce opadają. Znowuż mi się zlewasz ze stachem.

A wracając do znęcania się nad zwierzętami, tu masz stachu prawdziwe dzieciobójstwo, z tego sobie krucjatę zrób:

Obrazek

Podsumowując, weź dla samego eksperymentu myślowego taki punkt widzenia pod uwagę, że z jednej strony skazując zwierzęta na straszne cierpienia spożywając bezmyślnie i bez umiaru mięso (zakładam że Twoja konsumpcja jest tak samo wyrafinowana jak poglądy), a z drugiej - skazując na męki kobiety, odmawiając im prawa do przerwania w jakiś sposób kłopotliwej ciąży (mówię tu o tej barbarzyńskiej inicjatywie ustawodawczej pro-life-owców którą reklamujesz) i jeżdżąc im po sumieniu, to Ty jesteś zwyrodnialcem."
Ostatnio zmieniony 14-07-2016 01:11 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Zwyrodnialcy!!!

Post autor: admin » 14-07-2016 02:17

"To nie są moje wątpliwości. Chodzi o różnicę między zapisami prawnymi, a praktyką, bo wyznaczanie definicji "znęcania" to już kwestia umowna - jak w wymienionych przykładach. I Twój wpis zwrócił mi na to uwagę. Co uzna ustawodawca, jak to potraktuje TK, a co później będą orzekać organy ścigania i sądy.
Dla Ciebie granica jest jasna, ale chyba nie oczekujesz, że zaostrzona ustawa doprowadzi do zakazania np. wędkarstwa? Ale może za kilkanaście lat te same zapisy będą traktowane inaczej?

Stacha sprzątałem z tego wątku, bo nie chciałem żeby kolejny schodził ze zwierząt, tym razem, na aborcję. W sumie technicznie to bardzo podobna kwestia ustanowienia granicy. Proponuję zakończyć w tym wątku temat aborcji, sam go nie podejmę. Poniżej tylko wtręt biologiczny.
wou pisze:do momentu kiedy może przeżyć poza organizmem matki jest tylko jego częścią
Nie. Czysto biologicznie, z oceny czasowej relacji między organizmami, najbardziej pasuje tu - wiem że niektórych to będzie razić - pasożytnictwo. Pasożyt jednak nigdy nie jest częścią ciała żywiciela, kwestia możliwości przeżycia poza nim nie ma tu znaczenia. O odrębności ostatecznie decydują różnice genetyczne."
Ostatnio zmieniony 14-07-2016 02:17 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Zwyrodnialcy!!!

Post autor: wou » 14-07-2016 11:33

"Znęcanie się to nie jest żadna kwestia umowna, są jego różne formy ale sprowadza się zawsze do tego samego. Kwestia umowna to jest nad którymi zwięrzętami można się znęcać, jak bardzo i pod jakimi warunkami. Są pod tym względem wręcz sklasyfikowane w ustawie o ochronie zwierząt. To jest też kwestia kontekstu, miejsca - inny wpływ m.in. 'wychowawczy' na społeczeństwo ma znęcanie się, nawet minimalne, nad pojedynczymi przypadkami w jego ramach, na oczach ludzi, dzieci; a inny nad milionami poza nimi. Biorąc ten aspekt pod uwagę, wysokie kary za znęcanie się mają wyższy priorytet i sens niż zajęcie się zorganizowanym zwierzobójstwem i choć jest to horrendalna hipokryzja to trzeba takie przypadki tępić żeby minimalizować szkody.

Co do wędkarstwa to nie sądzę, żeby do tego doszło, jestem przeciwny zakazom ale karalne powinno być znęcanie się również nad rybami. Ktoś mi opowiadał 'anegdotę' o swoim sąsiedzie, który sobie w piwnicy karpia tłukł młotkiem, zgaduję że w piwnicy bo w domu dzieci były. Tłukł go nie tak żeby zabić, tylko żeby go bić, powyżywać się nad bezsilnym i niemym zwierzęciem. Takie coś na przykład jest chore i powinno być ścigane. Z tolerowania takich rzeczy lekcja idzie taka, że jak ktoś nie może się poskarżyć to można robić co się chce. Niechby to była nawet tylko mała grzywna, byleby jakoś takich ludzi chociaż pognębić/zniechęcić jeśli nie wychować bo małe na to szanse. Ale długa droga do tego póki nasi czarni specjaliści od moralności puszczają przekaz, że ryba to nie mięso.
Admin pisze:
wou pisze:do momentu kiedy może przeżyć poza organizmem matki jest tylko jego częścią
Nie. Czysto biologicznie, z oceny czasowej relacji między organizmami, najbardziej pasuje tu - wiem że niektórych to będzie razić - pasożytnictwo. Pasożyt jednak nigdy nie jest częścią ciała żywiciela, kwestia możliwości przeżycia poza nim nie ma tu znaczenia. O odrębności ostatecznie decydują różnice genetyczne.
Nie chciałem użyć tego określenia chociaż jest poniekąd trafne. Mi chodzi o nierozdzielność i brak autonomii gdy mówię 'część'. Zresztą, to już filozofowanie z mojej strony, najważniejsze że fakty naukowe są takie, że to humanitarny zabieg a nie zabijanie ze szczególnym okrucieństwem. Tyle w temacie."
Ostatnio zmieniony 14-07-2016 11:33 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Zwyrodnialcy!!!

Post autor: andriu81 » 14-07-2016 14:47

"Sprawa znęcania się nad zwierzętami i rozmywania granic między dobrem a złem zależy przede wszystkim od konkretnego sadysty i jego poglądów,oraz tego co prezentuje swoją postawą.Osób o ostrych i wyrazistych poglądach jest zawsze mniej,większość to właśnie tacy którzy wszystko widzą odcieniach szarości.Ja nie mam tego problemu i nie dam sobą manipulować takim czy innym mediom czy osobom.Znęcanie to znęcanie ,koniec kropka. Nie jestem wędkarzem ,myśliwym ani rzeźnikiem i nie mam żadnych rozterek moralnych,ani nie widzę żadnego uzasadnienia dla znęcania się nad czymkolwiek i kimkolwiek.Można żyć bez jedzenia mięsa,wielu to udowodniło. Jeśli ktoś rozmywa problem,znaczy że albo tak został wychowany,albo bierze wzorce z konkretnych źródeł i mediów,dla których wszystko co jest zgodne z prawem jest dozwolone i uzasadnione.Prawo to prawo,a życie to życie"
Ostatnio zmieniony 14-07-2016 14:47 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

tarnobrzezanin1234
Posty: 299
Rejestracja: 21-12-2015 15:41

Zwyrodnialcy!!!

Post autor: tarnobrzezanin1234 » 14-07-2016 21:20

"Ile lat mogę dostać za rozsypanie trutki na myszy i szczury?
Przecież po takiej trutce dostają delikatnie mówiąc dolegliwości żołądkowych.
A może to jest smierć w męczarniach?

A komara można zabić?
Może już nie wolno ich pryskac?

A jak lew rozszarpuje zebrę?"
Ostatnio zmieniony 14-07-2016 21:20 przez tarnobrzezanin1234, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Zwyrodnialcy!!!

Post autor: admin » 15-07-2016 00:13

"Nie bój się. Zobacz artykuł 6 ustawy, punkt 5.

Ustawa dotyczy zwierząt kręgowych, zatem komarów (i wspomnianych wyżej ślimaków) nie dotyczy.
Art. 6. 1. Zabrania się zabijania zwierząt, z wyjątkiem:
.........
5) usuwania osobników bezpośrednio zagrażających ludziom lub innym zwierzętom, jeżeli nie jest możliwy inny sposób usunięcia zagrożenia,
Chyba że zamierzasz spreparować zwłoki, wówczas potrzebujesz zgody marszałka województwa. Nie możesz też tego robić w obecności dzieci.

Uważaj jeśli złapiesz mysz do żywołapki i chciałbyś ją wywieźć na pole, bo transport zwierząt podlega dodatkowym ograniczeniom."
Ostatnio zmieniony 15-07-2016 00:13 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Zwyrodnialcy!!!

Post autor: ptasiorrr » 15-07-2016 10:39

"
A jak lew rozszarpuje zebrę?
Może dostać do 3 lat więzienia i nawiązkę w wysokości od 500 zł do 100.000 zł. na cel związany z ochroną zwierząt, wskazany przez sąd."
Ostatnio zmieniony 15-07-2016 10:39 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Zwyrodnialcy!!!

Post autor: admin » 15-07-2016 19:15

":biggthumpup:"
Ostatnio zmieniony 15-07-2016 19:15 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ