TSPZ " Ogród św.Franciszka" - zamknięty ?

Pierwotnie forum TPSZ, otwarte obecnie na wszystko związane z lokalną fauną
ninis
Posty: 36
Rejestracja: 25-09-2013 13:44

TSPZ " Ogród św.Franciszka" - zamknięty ?

Post autor: ninis » 20-10-2013 01:55

"O matko ale się nie potrzebne pretensje zaczęły... TSPZ robili i robią co w ich mocy aby pomóc zwierzętom , jak opowiada Pan Mazur były to początki zapaleńców z dobrym sercem a przerodziło się to w coś większego...letty przyznaje ci pełną rację , psy schorowane , stare , po przejściach potrzebują czegoś znacznie więcej niż "ciepłego" kojca...sama mam sunie 15-sto letnią którą zabrałam z podwórka od jakiejś kobiety gdyż leżała w stercie drzewa podejrzewam że drzewo było przygotowane na opał a ona leżała tam z łańcuchem wrośniętym w szyje , gdy już wchodziłam przez ogrodzenie nie była nawet w stanie podnieść łebka aby zaszczekać..nic...tylko sapała , kobieta już w podeszłym wieku prócz obrzucania mnie mięsem za to że wchodzę na jej podwórko nawet nie kiwnęła palcem gdy psa zabierałam...a sunia miała ledwo kilka miesięcy w ten czas , i tak wtedy gdy ledwo żyła tak teraz gdy mam ją już tyle lat , łapki się jej już telepią ze starości itp , ciepły kojec to za mało aby czuła się bezpiecznie i dobrze... bekon ja rozumiem że nie masz takich odczuć do zwierząt co poniektórzy ale tak jak dla mnie zwierzęta umierają , a uwierz są ludzie którym nawet słowo "zdychają" to za dużo... hyhy widziałam post z wzmianką o sprzątaniu kupek :P Powiem szczerze bez bicia że nie dotknęłam kupy po moich psach już chyba 2 lata...po tym gdy dostałam mandat 100 zł za wandalizm :D bo kupe w woreczku wyrzuciłam do kontenera :P więc postanowiłam nie ruszać póki w mieście nie staną pojemniki do tego przystosowane... Jest w tym wszystkim bałagan ale prawda jest taka że więcej zamieszania niż czegokolwiek w tej sprawie...było dobrze , był budynek , było gdzie zwierzaki trzymać to po co psuć i robić zamieszanie? budynek nie przystosowany? a w Zakrzowie jest?????????? Tam dopiero człowiek się boi że sztacheta spadnie na głowę :P ale oki darowanemu się w zęby nie patrzy...miasto robi dużo , mogło by więcej ale i tak robi dużo...ale powiedzmy sobie szczerze że gdyby nie TSPZ kto by się tymi zwierzętami zajął i za jakie pieniądze ? i za czyje?? Więc obie strony są zależne , prezydent powinien dać spokój , nie mówię o poddaniu sie czy cuś broń Boże :P ale o dobrej woli :P A gdyby jeszcze łaskawie TSPZ dostało status prawny jako schronisko i budynek łohoho spełnienie marzeń :D"
Ostatnio zmieniony 20-10-2013 01:55 przez ninis, łącznie zmieniany 1 raz.

jazet
Posty: 1269
Rejestracja: 13-10-2006 14:26

TSPZ " Ogród św.Franciszka" - zamknięty ?

Post autor: jazet » 20-10-2013 02:01

"Oj , gdyby psy miały prawo do głosowania choć na radnych ."
Ostatnio zmieniony 20-10-2013 02:01 przez jazet, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

TSPZ " Ogród św.Franciszka" - zamknięty ?

Post autor: admin » 26-10-2013 19:01

"Sytuacja się rozwija.

Z jednej strony prezydent chwalił część członków stowarzyszenia. krytykując inną część
http://norbertmastalerz.blog.onet.pl/20 ... prezydent/

z drugiej strony do akcji wkroczył Tomasz Lenard i wygląda na to, że załatwił stowarzyszeniu tymczasowy lokal:
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... /131029156"

ODPOWIEDZ