Wybory parlamentarne 2015

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

Wybory parlamentarne 2015

Post autor: headshrinker » 14-10-2015 17:29

"Okruszek
spokojnie z tym ignorantem, chyba jednak trochę za mało znasz rzeczywistość.
Pracownicy służby zdrowia, z którymi się konsultowałem znają ją w wystarczającym stopniu. A konsultowałem się z nimi bo byłem ciekaw, jak to jest z zawodnością badań prenatalnych. I mi powiedziano, że jeśli na USG (chodzi rzecz jasna o w miarę współczesny aparat, którego nie obsługuje jakiś idiota) u płodu widać ciemną plamę zamiast mózgu - to ten mózg się tam nie pojawi.
przez kogo, no nie trudno się domyślić, że przez lekarza.
Na jakiej podstawie lekarz to orzekł? Ten człowiek chyba powinien to wiedzieć. Dziwi mnie to, że nie zająknął się słowem na ten temat. (Dla porównania - w linkowanym przez Ciebie programie - matka opowiedziała szczegółowo na temat tego co się działo).
USG wykazało zespół Downa. Dziecko urodziło się zdrowe - oglądnij i wtedy wypowiadaj swoje zdanie!
Następnym razem, zanim użyjesz jakiegoś linku w charakterze argumentu - zapoznaj się sam z treścią tego co linkujesz, bo tym linkiem popisowo sobie strzeliłeś w stopę. Owszem USG mylnie wykazało, że płód cierpi na zespół Downa. Tyle że po tym badaniu - zrobiono amniopunkcję, która zweryfikowała (negatywnie) poprzednią diagnozę. I wiesz co? To jest STANDARDOWA PROCEDURA. Jeśli lekarz na USG zobaczy coś co go zaniepokoi - to informuje kobietę o tym, że powinna zrobić amniopunkcję (czyli robi dokładnie to samo co tamten lekarz), albo inne badanie prenatalne. Jedyne co udowodniłeś tym linkiem - to to, że badania prenatalne są skuteczne.

USG 3D kosztuje, a zapytam: czy są pieniądze z NFZ-u na te wszystkie nowoczesne badania? Czy tylko robi się te podstawowe?


Najpierw buńczucznie zarzucasz mi to, że "nie znam rzeczywistości" a potem wypisujesz jakieś głodne kawałki, które sugerują, że nie bardzo masz pojęcie o tym co piszesz. USG 3D jest co prawda droższe od zwykłego, ale nie jest to jakaś straszna cena. Zwykła wizyta + USG normalne u ginekologa - kosztuje (sprawdzałem w internetach) 150 zeta. USG 3D kosztuje 200 więc różnica jest niewielka.

Takim "podstawowym" badaniem (w przypadku odpowiednich wskazań, np z USG) jest amniopunkcja, która jest cholernie droga (prywatnie może kosztować nawet 2000 złotych) i co? I jakoś tak są na nią pieniądze w NFZ (jest refundowana). Poza tym - Rezonans magnetyczny i amniopunkcja to nie są NOWOCZESNE metody. Pierwszy MRI płodu przeprowadzono w latach 80 jeszcze (a taka amniopunkcja jest znacznie starsza od MRI)."
Ostatnio zmieniony 14-10-2015 17:29 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Wybory parlamentarne 2015

Post autor: grassownik » 14-10-2015 18:21

"@head masz zdrowie :-)

tu proboszcz i szpitalny kapelan przez najbliższe dwie dekady będzie decydował o aborcji vulgo nie będzie jej.
a Polska będzie przegrywała w trybunałach i wypłacała odszkodowania.

chyba,że uda się już niedługo intronizować wiadomo kogo na króla i zmienić konstytucję na pisowską modłę.to dopiero będzie zabawa :-D"
Ostatnio zmieniony 14-10-2015 18:21 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

grzegory
Posty: 19
Rejestracja: 27-07-2011 16:01

Wybory parlamentarne 2015

Post autor: grzegory » 14-10-2015 21:10

"
A teraz?
Spot Kamila Kalinki:
https://www.youtube.com/watch?v=gLkX64NeQLQ"
Ostatnio zmieniony 14-10-2015 21:10 przez grzegory, łącznie zmieniany 1 raz.

iv
Posty: 728
Rejestracja: 23-09-2014 22:51

Wybory parlamentarne 2015

Post autor: iv » 14-10-2015 21:14

"Problemu, kto ma prawo decydować (Bóg?, nikt?, lekarz?, kobieta?) nie rozwiążecie. Problemu kto ma o tym decydować, kto ma decydować (rodzice? politycy?) też nie.
Więc wracając do głównego tematu, pochwalę się: kilkanaście dni do wyborów dostałam pierwszą ulotkę. Ulotki może nie są bardzo skuteczne, ale jeśli jest tylko jedna, to się jej od razu do kosza nie wywala. Treść skomentowałabym złośliwie, ale akurat Pan Kandydat ostatnio złapał u mnie osobistego plusa, albo i dwa - więc powiem, że kolejny plus za bycie nie tylko pierwszym, ale i jedynym w mojej skrzynce.

Poza tym z okna w pracy widzę spory baner innego Pana Kandydata. Baner utrzymany jest w kolorystyce, jakby ostatnie 5 lat wisiał na słońcu w Peru, więc albo była jakaś promocja na te farby, albo Kandydat konsekwentnie trzyma się założenia, że liczy się kontakt osobisty, a nie banery. Czyli przeciwnie niż Pani Kandydatka opisywana powyżej.

Co do netu, jeden z kandydatów ma bardzo ciekawy profil fb. No więc najpierw jest temat, rzadziej teza, a potem pytanie: co państwo myślicie. (No i pytajnik, który podobno w zeszłorocznej polityce fb miał znaczenie dla wyświetlań). A potem jest dyskusja, w której uczestniczy Kandydat. Kandydat ma trochę IQ, przemyśleń, doświadczenia i wiedzy, więc całkiem korzystnie to wychodzi. Tarnobrzeżanie też się tam pojawiają (także użytkownicy tego forum) - zaraz okaże się, że wszyscy jesteśmy endekami. Odkąd profil byłego wice stał się mocno nudnawy, to jedno z ciekawszych miejsc w okolicznym politycznym necie. No i interaktywne, można tam błysnąć elokwencją, jak ktoś ma ochotę ;-) A poza tym Pan Kandydat złożył mi takie ładne życzenia urodzinowe, że aż miałam ochotę na niego zagłosować. Co tylko dowodzi, że kobiety nie powinny mieć praw wyborczych czynnych, bo kierują się przesłankami nieracjonalnymi ;-)"
Ostatnio zmieniony 14-10-2015 21:14 przez iv, łącznie zmieniany 1 raz.

okruszek
Posty: 145
Rejestracja: 13-10-2015 13:23

Wybory parlamentarne 2015

Post autor: okruszek » 14-10-2015 22:36

"headshrinker
Pracownicy służby zdrowia, z którymi się konsultowałem znają ją w wystarczającym stopniu. A konsultowałem się z nimi bo byłem ciekaw, jak to jest z zawodnością badań prenatalnych. I mi powiedziano, że jeśli na USG (chodzi rzecz jasna o w miarę współczesny aparat, którego nie obsługuje jakiś idiota) u płodu widać ciemną plamę zamiast mózgu - to ten mózg się tam nie pojawi.
Ale odnosisz się do jednego przypadku wady, a takich przypadków różnych wad jest dużo więcej.
Następnym razem, zanim użyjesz jakiegoś linku w charakterze argumentu - zapoznaj się sam z treścią tego co linkujesz, bo tym linkiem popisowo sobie strzeliłeś w stopę. Owszem USG mylnie wykazało, że płód cierpi na zespół Downa. Tyle że po tym badaniu - zrobiono amniopunkcję, która zweryfikowała (negatywnie) poprzednią diagnozę. I wiesz co? To jest STANDARDOWA PROCEDURA. Jeśli lekarz na USG zobaczy coś co go zaniepokoi - to informuje kobietę o tym, że powinna zrobić amniopunkcję (czyli robi dokładnie to samo co tamten lekarz), albo inne badanie prenatalne. Jedyne co udowodniłeś tym linkiem - to to, że badania prenatalne są skuteczne.
Jakbyś dokładnie słuchał to pierwszy lekarz od razu dał Dominice kontakt do lekarza, który może tą ciążę usunąć.
Jeżeli byłaby to jakaś inna kobieta, to mogłaby spanikować i poddać się aborcji, a nie skorzystać z wizyty u innego lekarza.
Nie wiem w jaki sposób doszłeś to wniosku, że tym linkiem udowodniłem skuteczność badań prenatalnych.
Jakaś metoda może mieć dużą skuteczność, ale nikt nie zagwarantuje 100% pewności. To jest po prostu niemożliwe.
Najpierw buńczucznie zarzucasz mi to, że "nie znam rzeczywistości" a potem wypisujesz jakieś głodne kawałki, które sugerują, że nie bardzo masz pojęcie o tym co piszesz. USG 3D jest co prawda droższe od zwykłego, ale nie jest to jakaś straszna cena. Zwykła wizyta + USG normalne u ginekologa - kosztuje (sprawdzałem w internetach) 150 zeta. USG 3D kosztuje 200 więc różnica jest niewielka.

Takim "podstawowym" badaniem (w przypadku odpowiednich wskazań, np z USG) jest amniopunkcja, która jest cholernie droga (prywatnie może kosztować nawet 2000 złotych) i co? I jakoś tak są na nią pieniądze w NFZ (jest refundowana). Poza tym - Rezonans magnetyczny i amniopunkcja to nie są NOWOCZESNE metody. Pierwszy MRI płodu przeprowadzono w latach 80 jeszcze (a taka amniopunkcja jest znacznie starsza od MRI).
Ale tutaj kolego jeżeli chodzi o USG piszesz o wizytach prywatnych, a nie wiem czy USG 3D jest wykonywane na NFZ.
Niemniej jednak 3D jest droższe i akurat tu się nie pomyliłem, a że teraz różnica jest mniejsza niż kiedyś.
Mam pojęcie o czym piszę, bo nie napisałem, że tak jest, tylko zadałem pytanie, a Ty odpowiedziałeś i za to dzięki.

Najważniejsze, aby te badania prenatalne pomogły leczyć nienarodzone dzieci, a nie poddawać aborcji.
Tylko Bóg jest Panem życia i śmierci."
Ostatnio zmieniony 14-10-2015 22:36 przez okruszek, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Wybory parlamentarne 2015

Post autor: grassownik » 14-10-2015 22:52

"
Problemu, kto ma prawo decydować (Bóg?, nikt?, lekarz?, kobieta?) nie rozwiążecie. Problemu kto ma o tym decydować, kto ma decydować (rodzice? politycy?) też nie.
kobieta ! to jej łono.


Tylko Bóg jest Panem życia i śmierci.
pan możesz oddać swe życie komu chce.ja niekoniecznie muszę chcieć.

który buk ? ;-)

ten najpopularniejszy tutaj dał pono ludziom,stworzonym na swe podobieństwo rozum i wolną wolę,zesłał syna a on ukazał drogę.
wszystko jest klarowne.skoro nie ingeruje w aborcjonistów piorunami to znaczy,że ma to daleko gdzieś,względnie wystawi fakturkę na ostatecznym.choć tyle,personel naziemny pana boga nawet tego nie daje."
Ostatnio zmieniony 14-10-2015 22:52 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19396
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Wybory parlamentarne 2015

Post autor: admin » 15-10-2015 00:17

"Mam kolejne dwie ulotki. Tym razem poseł Pluta, ulotka indywidualizowana, tzn. z nazwą osiedla.
Mam też ulotkę kandydata Samborskiego z KNP. Swoją drogą konserwatywni liberałowie mają tym razem wyjątkowo szeroki wybór. Oprócz KORWiNa jest na Podkarpaciu lista KNP i kandydaci z KNP startujący z konkurencyjnej listy Kukiza. Jakby było co dzielić...

Wracając do tematu wątku, to dzisiaj rządzi afera Petru, chociaż niektóre media starają się ukryć przecieki jak mogą, pisząc tylko o wykradzeniu maili, a nie o ich kompromitującej treści. Petru wydaje sprzeczne komunikaty, że to ich prywatna korespondencja i że może wcale jednak nie jest ich, tylko sfabrykowana. Nadal nie pozwał w trybie wyborczym Wiplera, który od dłuższego czasu oskarżał go o nielegalne finansowanie, a po wycieku ma ku temu dodatkowe dowody, z usiłowaniem wpływania na prokuratorów włącznie.

Służby grają ostro. Pozostaje kwestia czy dla elektoratu wciskanego przez media Petru wystarczająco ostro i czy Petru uda się obronić. Wydaje się też, że na ostatnim przecieku nie koniec. Może się wydarzyć jeszcze wiele ciekawego, a rozgrywka trwa do ostatniej chwili, jak z płaczącą uwiedzioną posłanką od kręcenia lodów na służbie zdrowia."
Ostatnio zmieniony 15-10-2015 00:17 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

okruszek
Posty: 145
Rejestracja: 13-10-2015 13:23

Wybory parlamentarne 2015

Post autor: okruszek » 15-10-2015 01:28

"No właśnie, niedługo będziemy wybierać nowych posłów i warto się zainteresować jakie postawy do życia mają nowo wybierani posłowie.
Są posłowie za życiem i przeciwko życiu. Wiemy kto ma jakie zapatrywania?
A jakie argumenty przemawiają za tym, żeby domagać się prawa do życia dla tych najmniejszych nienarodzonych dzieci?
kobieta ! to jej łono.
Odpowiadając grassownikowi pozwolę przywołać słowa bł. Matki Teresy z Kalkuty wypowiedziane na Międzynarodowej Konferencji ONZ w Kairze w 1994 r:
?Wiele razy powtarzałam ? i jestem tego pewna ? że największym niebezpieczeństwem zagrażającym pokojowi jest dzisiaj aborcja. Jeżeli matce jest wolno zabić swoje dziecko, cóż może powstrzymać ciebie i mnie, byśmy się nawzajem nie pozabijali??.

Masz rację, Pan Bóg dał człowiekowi wolność, ale warto przypomnieć sobie słowa św. Pawła:
"Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść"

Nie martw się Bóg wystawi na końcu każdemu fakturkę :)
Bóg jest cierpliwy, dał człowiekowi talenty i patrzy co on z nimi robi.
Teraz kiedy jesteśmy jeszcze na ziemi ma dla nas wielkie i nieskończone Miłosierdzie,
Jeżeli nie skorzystamy z niego, to po drugiej stronie życia będzie już tylko Sprawiedliwy.

Często kandydaci na posłów mający takie podejście jest wyśmiewanych w mediach i nie tylko.
Ale czy my szukamy prawdy w tym wszystkim? Czy tylko idziemy za tłumem, mimo, że idzie on za kłamstwem.
Pozdrawiam"
Ostatnio zmieniony 15-10-2015 01:28 przez okruszek, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Wybory parlamentarne 2015

Post autor: grassownik » 15-10-2015 02:11

"problem w tym,że nie każdy uznaje autorytet tej pani.

wiem,wiem,dlatego trzymam na sam koniec,że wykrzyczę jego imię i będę lepszy niż sto wiernych owieczek.podbijam stawkę ;-)"
Ostatnio zmieniony 15-10-2015 02:11 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

inn
Posty: 685
Rejestracja: 22-03-2013 17:07

Wybory parlamentarne 2015

Post autor: inn » 15-10-2015 19:14

"może osobny wątek dla płodów?
bo ja np. płody rolne jakoś toleruję, ale płody polityczne wywołują u mnie cofkę"
Ostatnio zmieniony 15-10-2015 19:14 przez inn, łącznie zmieniany 1 raz.

jazet
Posty: 1269
Rejestracja: 13-10-2006 14:26

Wybory parlamentarne 2015

Post autor: jazet » 15-10-2015 19:21

"A może jednak pójść na wybory?
Ruszyć dupę!
Bo taka dyskusja przy tabletach, nikogo posłem nie uczyniła."
Ostatnio zmieniony 15-10-2015 19:21 przez jazet, łącznie zmieniany 1 raz.

Jasiek
Posty: 619
Rejestracja: 29-12-2005 12:31

Wybory parlamentarne 2015

Post autor: Jasiek » 15-10-2015 20:29

"jazet
A może jednak pójść na wybory?
Ruszyć dupę!
Bo taka dyskusja przy tabletach, nikogo posłem nie uczyniła.
A co już się kolejka ustawia i potem nie zdążymy ??? Fora jak sama nazwa wskazuje są po to by dyskutować na różne tematy a zagłosować jak ktoś tylko będzie chciał to zapewne zdąży. Więc nie ma co się żyłować.

A jeszcze ta apropos naszych dzielnych kandydatów to bardzo chętnie bym się dowiedział co zrobiło dwoje z nich. Cóż np. zrobiła dla Tarnobrzega jako radna p. Kołek ??? Co wywalczyła i załatwiła dla naszego miasta w sejmiku ??? A jako drugi zainteresował mnie nasz dzielny radny Kalinka - czy on posiada na swoim koncie jakieś sukcesy w radzie miasta i cóż przez ten rok dla nas mieszkańców zrobił ??? Bo pewnie ma jakieś sukcesy skoro pcha się do większego korytka. A może na jakiejś innej niwie zrobili coś dla naszej małej ojczyzny ???
No bo jak ??? Nic nie potrafili zrobić na niwie lokalnej a pchają się wyżej ??? Nie wierzę ..."
Ostatnio zmieniony 15-10-2015 20:29 przez Jasiek, łącznie zmieniany 1 raz.

janusza
Posty: 292
Rejestracja: 25-12-2011 18:37

Wybory parlamentarne 2015

Post autor: janusza » 15-10-2015 21:43

"Panie i Panowie. I tak ze 100k naszych rodaków zagłosuje na .. spis treści"
Ostatnio zmieniony 15-10-2015 21:43 przez janusza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19396
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Wybory parlamentarne 2015

Post autor: admin » 16-10-2015 20:36

"Mam kolejne dwie ulotki wyborcze.
Kandydatka do Senatu RP próbuje przebić się do pamięci wyborców przepisem na sałatkę z selera :-)
Druga to P.Napieracz z Mielca. Ulotek kandydatów spoza Tarnobrzega chyba nie będzie za wiele."
Ostatnio zmieniony 16-10-2015 20:36 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

olsen
Posty: 356
Rejestracja: 04-01-2015 11:38

Wybory parlamentarne 2015

Post autor: olsen » 16-10-2015 22:35

"Przechodzę istną falę w skrzynce dwoch komitetów wyborczych a to PIS i Kukiz dalej mości państwo będzie czym palić w piecu,skoro można trzy bądź cztery razy dziennie dołożyć makulatury do palenia to jest ok!,a tak na powaznie to chyba nie bzurny lakierowany papier pomoże waszym kandydatom tylko to co osiągnęli do tej pory i czego chcą ,co chcą zmienic,zastanawiam się czy moja skrzynka wytrzyma jak pojawią się inni, dziadek na wsi się ucieszy będzie miał czym piec odpalić z rana -i po co to wszystko marnowanie niedość papieru to jeszcze marnowanie naszych pieniędzy ,może po prostu spotkać się z ludzmi nawet codziennie i porozmawiać??,póki co czy ktoryś z kandydatow spotkał się z nami i rozmawiał tak rozmawiał przez banery i reklamy!!!"
Ostatnio zmieniony 16-10-2015 22:35 przez olsen, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19396
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Wybory parlamentarne 2015

Post autor: admin » 18-10-2015 13:31

"Wczoraj miała miejsce internetowa premiera filmu "Korwin. The movie."
https://www.youtube.com/watch?v=jwlv22PNBkE"
Ostatnio zmieniony 18-10-2015 13:31 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

mak2015
Posty: 1
Rejestracja: 19-10-2015 02:32

Wybory parlamentarne 2015

Post autor: mak2015 » 19-10-2015 02:37

"Szanowni Państwo!
Jesteśmy na ostatniej prostej walki o odzyskanie podmiotowości Obywateli w naszym państwie. Przed nami najgorętszy tydzień kampanii wyborczej. Dzięki zaangażowaniu wielu osób zarejestrowanie mojej kandydatury w wyborach do Senatu zakończyło się sukcesem i teraz też jest szansa na pozytywny wyborczy finał, ale tylko z Waszym zaangażowaniem i współudziale.
Skoro pojawiła się szansa, pierwsza od 25 lat, aby dokonać zmian korzystnych dla ogółu Obywateli i dla Polski, zróbmy to razem!
Zapraszam do kontaktu i na moją stronę na fb: https://www.facebook.com/Marzena-Kardas ... 235188603/
Równocześnie serdecznie dziękuję za dotychczasową pomoc w kampanii!
Marzena Kardasińska
(jedyna kandydatka do Senatu z KWW KUKIZ'15 na Podkarpaciu)



Edytowany przez mak2015 o 19-10-2015 - 00:38. "
Ostatnio zmieniony 19-10-2015 02:37 przez mak2015, łącznie zmieniany 1 raz.

jazet
Posty: 1269
Rejestracja: 13-10-2006 14:26

Wybory parlamentarne 2015

Post autor: jazet » 19-10-2015 08:10

"Następni proszę - tu można zamieszczać bezpłatne reklamy wyborcze!"
Ostatnio zmieniony 19-10-2015 08:10 przez jazet, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Wybory parlamentarne 2015

Post autor: ptasiorrr » 20-10-2015 12:17

"https://www.facebook.com/paluchkatarzyna Wszystko co mam do powiedzenia przeczytacie na podanej stronie."
Ostatnio zmieniony 20-10-2015 12:17 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

fil-utek
Posty: 112
Rejestracja: 10-04-2015 14:19

Wybory parlamentarne 2015

Post autor: fil-utek » 20-10-2015 14:41

"Okruszek w kontekście wyborów pisze że
:
niedługo będziemy wybierać nowych posłów i warto się zainteresować jakie postawy do życia mają nowo wybierani posłowie. Bóg jest cierpliwy, dał człowiekowi talenty i patrzy co on z nimi robi.
Teraz kiedy jesteśmy jeszcze na ziemi ma dla nas wielkie i nieskończone Miłosierdzie,
Jeżeli nie skorzystamy z niego, to po drugiej stronie życia będzie już tylko Sprawiedliwy.
W domyśle Okruszkowi chodzi drogi wyborco o to abyś zachował się "SŁUSZNIE" .Bo "TAM CZEKA KARA"!!!! !!!! Zatem: PAMIĘTAJ NIE GŁOSUJ NA ABORCJONISTÓW!!!!!!Jednym słowem wg Okruszka w świetle "NASZEJ WIARY" ludzki embrion stanowi formę ludzkiego życia, zatem aborcja jest złem, nie różniącym się niczym od morderstwa. Jakoś często się tak składa że wielu z tych, którzy najzacieklej bronią prawa embrionu do życia, ze sporym entuzjazmem odnosi się do odbierania życia dorosłym i jest za karą śmierci .

Można się kierować i takimi rzeczami przy wyborze swojej partii i swojego posła... :-). ?Ukojeniowy" aspekt jakichkolwiek przekonań ( w tym zwłaszcza religijnych)nie ma jednak żadnego związku z ich prawdziwością i poglądy zaprezentowane wyżej przez Okruszka nie powinny być wg mnie w naszych wyborach politycznych kryterium najważniejszym Bo w wyborach walczymy o JAKOŚĆ ŻYCIA dla naszych dzieci a ich przyszła wolność ,w tym ich wolność wyboru, również w kwestiach światopoglądowych, powinna być naszym priorytetem .Nie chciałbym ustawowych okowów pętających ludzkie zachowania tylko dlatego że skoro argumentów brak sięga się po argumenty przymusu prawnego pod pretekstem walki o wartości."
Ostatnio zmieniony 20-10-2015 14:41 przez fil-utek, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ