Rządy PiS

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 24-06-2016 13:02

"ależ nieprawda zaczerpną w kraju i wolności i dobrobytu :-) tam ich ciemiężyła zła UE i robili za białych murzynów a teraz u siebie będą panami i będą ociekać w dostatki.
jeszcze wysypie się we Francji za rok le penowa na prezydenta i naprawdę będzie ubaw po pachy a potem groza i tęsknota do niemieckiej hegemonii :-)

no a na Kremlu jak Władek się musi cieszyć :-D i w sumie tylko w orbana zainwestował.opłaciło się."
Ostatnio zmieniony 24-06-2016 13:02 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Rządy PiS

Post autor: stachu » 24-06-2016 13:04

"
grassownik pisze:i zapomniałeś dodać,że wprowadzi maturę z religii
jeżeli nawet wprowadzi, to nie będzie obowiązkowa, tylko jako jedna z możliwości...
jeżeli będą osoby chętne do zdawania religii na maturze, to dlaczego im to uniemożliwiać?
to będzie prawo wyboru, nic nie będzie na siłę ...



wou, jak na razie to Ty siejesz propagandę, widzisz wszystko co robi PiS w czarnych kolorach, spróbuj w tym dojrzeć troskę o kraj ...
jeżeli Unia Europejska się wali, to dlaczego my mamy siedzieć w niej na siłę ... ?
niech nie decyduje rząd, tylko niech zadecydują obywatele w referendum ..."
Ostatnio zmieniony 24-06-2016 13:04 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 24-06-2016 13:14

"wczoraj był ... Obrazek

:lol:

i niech będzie ta religijna matura,przecież ja wiem,że Polska jest krajem wyznaniowym typu Iran od dawna.tylko niech to usankcjonują w końcu i sformalizują.amen.

UE się wali także dzięki takim narodom jak Polacy,narodom wiecznie nieszczęśliwych roszczeniowców.

i super bo jak mawiali starożytni : obyś żył w ciekawych czasach i ja liczę na to,że w nowym rozdaniu Niemcy z Rosją mocno powalczą o supremację europejską albo się połączą.zobaczymy czy mieszkańcom kraju nad Wisłą wówczas będzie żyło się lepiej :-)
no ale przeciwwagą będzie wtedy Międzymorze,sterowane przez rosyjskiego zausznika orbana :lol:

jeszcze niech wygra w usa trump i całej europie nacjonalistyczna prawica i naprawdę będzie bardzo wesoło.

mógłbym się obawiać gdybym miał dzieci a tak ? najwyżej pojadę do lewaków w Kanadzie :-D"
Ostatnio zmieniony 24-06-2016 13:14 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Rządy PiS

Post autor: wou » 24-06-2016 13:28

"http://aszdziennik.pl/117625,mocny-apel ... dzcow-z-uk

? Polska nie da jednak sama rady ? przyznała Szydło. ? Dlatego wnosimy o zwołanie nadzwyczajnego szczytu, który przekroczy narodowe egoizmy i uzgodni kwoty migrantów do rozdzielenia między poszczególne kraje Wspólnoty.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, Polskie możliwości się od ostatniego czasu nie zmieniły.

Nasz kraj może przyjąć maksymalnie 7 tysięcy ludzi.


lol, w punkt!"
Ostatnio zmieniony 24-06-2016 13:28 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Rządy PiS

Post autor: wou » 24-06-2016 13:44

"
stachu pisze: wou, jak na razie to Ty siejesz propagandę, widzisz wszystko co robi PiS w czarnych kolorach, spróbuj w tym dojrzeć troskę o kraj ...
OK, rozpieprzają kraj z troską, lepiej? Jak dla mnie to jest zwykłe TKM a nie troska. Jak chcesz żeby o Ciebie troszczył się Kaczyński tak jak zatroszczył się o stan swojego konta, status społeczny, rodzinę czy uzębienie, to gratuluję rozsądku. Dla mnie to jest wyrachowana kanalia, depcząca wszystkie zasady i świętości. TOKSYCZNY człowiek i toksyczna ekipa, co udowadniają niemal każdego dnia, maskując swoje błędy żenującą propagandą, którą jak widać posłusznie kupujesz. Włącz se może TVP i obejrzyj coś na swoim poziomie, np. Studio YAYO, a komentowanie rzeczywistości sobie daruj bo jesteś nieracjonalny.

A skoro się już odzywasz to mam do Ciebie pytanie, jako gorliwego katolika z szacunkiem do zmarłych i śmierci itd tid: co myślisz o planach ekshumacji ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem? Umieram z ciekawości na to co masz do powiedzenia w tym temacie."
Ostatnio zmieniony 24-06-2016 13:44 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 24-06-2016 13:47

"mam nadzieję,że przy ekshumacji wyjdzie czarno na białym,że był to zamach,wówczas antek i naczelnik nie będą mieli wyjścia i muszą wypowiedzieć wojnę Rosji :-D
zobaczymy czy starczy im odwagi.

zwłaszcza gdy okaże się,że na rozbijanej przez pis także UE najbardziej skorzysta... Rosja.względnie upomni się o Polskę orban,a później go Putin zdyscyplinuje i z wielkiego sojuszu zostanie tylko pusty śmiech :lol:"
Ostatnio zmieniony 24-06-2016 13:47 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 24-06-2016 14:19

"Obrazek

:lol:



Edytowany przez grassownik o 24-06-2016 - 12:20. "
Ostatnio zmieniony 24-06-2016 14:19 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1516
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Rządy PiS

Post autor: alek » 24-06-2016 14:39

"
stachu pisze: jeżeli nawet wprowadzi, to nie będzie obowiązkowa, tylko jako jedna z możliwości...
jeżeli będą osoby chętne do zdawania religii na maturze, to dlaczego im to uniemożliwiać?
to będzie prawo wyboru, nic nie będzie na siłę ...
a przez to nasza młodzież będzie lepiej wykształcona.
stachu pisze: jeżeli Unia Europejska się wali, to dlaczego my mamy siedzieć w niej na siłę ... ?
niech nie decyduje rząd, tylko niech zadecydują obywatele w referendum ...
Unia się nie wali , tylko dochodzą do głosu niezadowoleni. W krajach bogatych niezadowoleni mają dość łożenia na kraje biedniejsze a w krajach biedniejszych chcieli by więcej kasy bez respektowania unijnych zasad. Cameron strzelił sobie w stopę jak nasz Kaczyński w 2007 roku. On jako pierwszy zaczął mówić o referendum i Brexicie. Teraz zbiera tego żniwo a za niedługo straci stanowisko. Ile to będzie kosztować nasz kraj? Koszt obsługi zadłużenia w walutach w tym roku to już 9,3 mld więcej niż zaplanowano a złotówka leciiiii.
Możemy i my wyjść z Unii tylko co z tymi miliardami euro już po części rozdysponowanymi ? Co z planami Morawieckiego opartymi w dużej części na pieniądzach z UE ? Możemy nie mieć TK , wyjść z UE wystarczy , że religia będzie do wyboru na maturze."
Ostatnio zmieniony 24-06-2016 14:39 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 24-06-2016 14:50

"ja czekam na te nagłówki gazet brytyjskich,że Polacy i inni tani robotnicy są powodem kryzysu i niech ich spakują i zwrócą i wtedy zobaczymy jak solidarny rząd polski pani broszki przyjmie kilkaset tysięcy Rodaków :lol:

Cameron strzelił sobie w stopę ale nie miał za bardzo wyjścia,natomiast referendum ostatecznie go pogrążyło.

jedyna rada jaka może paść teraz dla niego to ta od strategicznego partnera jakim jest Polska czyli

Obrazek"
Ostatnio zmieniony 24-06-2016 14:50 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1516
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Rządy PiS

Post autor: alek » 24-06-2016 15:23

"
grassownik pisze: Cameron strzelił sobie w stopę ale nie miał za bardzo wyjścia,natomiast referendum ostatecznie go pogrążyło.
Chciał pokazać twardego gracza i negocjatora z UE ale marnie mu to wyszło. Na nic zdały się kolejne ustępstwa ze strony Unii , obudzone demony były silniejsze.
grassownik pisze: jedyna rada jaka może paść teraz dla niego to ta od strategicznego partnera jakim jest Polska czyli

Obrazek
Jak nie wiedzą jak to zrobić to im Beata Tempa wytłumaczy :lol:"
Ostatnio zmieniony 24-06-2016 15:23 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Rządy PiS

Post autor: stachu » 24-06-2016 15:41

"
wou pisze:A skoro się już odzywasz to mam do Ciebie pytanie, jako gorliwego katolika z szacunkiem do zmarłych i śmierci itd tid: co myślisz o planach ekshumacji ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem? Umieram z ciekawości na to co masz do powiedzenia w tym temacie.
nic mi nie wiadomo, żeby religia katolicka zakazywała ekshumacji ..."
Ostatnio zmieniony 24-06-2016 15:41 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 24-06-2016 15:51

"zwłaszcza,że ekshumowane będą szczątki tragicznie poległego w walce o wiarę i ojczyznę **************** ,przyszłego świętego kościoła toruńskiego :lol:

* tu było obraźliwe określnie względem dawnego Prezydenta RP"
Ostatnio zmieniony 24-06-2016 15:51 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Rządy PiS

Post autor: stachu » 24-06-2016 15:59

"o tym też mi nic nie wiadomo, grassowniku nie rozsiewaj plotek ...

CBOS: prezydent Duda cieszy się największym zaufaniem Polaków

? Prezydent cieszy się największym zaufaniem Polaków - ufa mu 57 proc. ankietowanych
? W sondażu CBOS nieźle wypada też premier Beata Szydło i Paweł Kukiz
? Najgorzej wśród polityków wypadł lider PiS. Nie ufa mu 53 proc. badanych
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... aid=1173f5"
Ostatnio zmieniony 24-06-2016 15:59 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Rządy PiS

Post autor: wou » 24-06-2016 16:40

"
stachu pisze:
wou pisze:A skoro się już odzywasz to mam do Ciebie pytanie, jako gorliwego katolika z szacunkiem do zmarłych i śmierci itd tid: co myślisz o planach ekshumacji ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem? Umieram z ciekawości na to co masz do powiedzenia w tym temacie.
nic mi nie wiadomo, żeby religia katolicka zakazywała ekshumacji ...
Hah, no pewnie że nie zabrania, ba! - z trupami można urządzać całkiem niezły cyrk, PiS zdecydowanie wpisuje się w tę piękną tradycję, o trupim synodzie słyszałeś?

[size=small]Urzędujący w latach 928 - 931 papież Stefan VII nie przepadał za swoim poprzednikiem do tego stopnia, że nie pozwolił mu zaznać spokoju nawet po śmierci. W styczniu 897 roku zgotował nieżyjącemu papieżowi Formozusowi makabryczny proces, znany dzisiaj jako trupi synod.

- Po dziewięciu miesiącach od pochówku wygrzebano z ziemi trupa papieskiego - opowiada Mariusz Agnosiewicz, autor książki "Kryminalne dzieje papiestwa" - najwyższa hierarchia kościelna pod przewodem nowego papieża przez kilka dni znęcała się nad rozsypującym się papieżem.

Proces odbywał się w rzymskim kościele. Przed rozprawą papież nakazał ubranie zwłok nieszczęśnika w szaty pontyfikalne i usadowienie ich na tronie papieskim. Oskarżony oczywiście nie mógł się bronić, toteż w jego imieniu przemawiał obrońca. Adwokat musiał to być nienajlepszy, bowiem papieża uznano winnym wszystkich zarzucanych czynów: krzywoprzysięstwa, pożądania papiestwa, niezdrowych ambicji i naruszenia zasad kanonicznych.

Pośmiertnie anulowano wszystkie akty, decyzje i święcenia Formozusa. Odrąbano mu trzy palce, które za życia służyły do udzielania błogosławieństw. Trupa zrzucono z tronu, przebrano w szmaty i wleczono ulicami Rzymu. Aż do zbiorowego grobu z biedakami, w którym go złożono. Kilka dni później Stefan uznał wydany wyrok za niewystarczający. Nakazał ponowne wydobycie zwłok Formozusa z grobu i wrzucenie ich do Tybru.

http://wiadomosci.onet.pl/religia/grzechy-papiezy/hbtbq
[/size]

Ale Ty mi tu uników nie rób tylko mów jak na spowiedzi co sądzisz o bezzasadnym wyciąganiu z grobów dla zwykłej politycznej hucpy mimo stanowczych protestów ich bliskich?

Jak mnie zadziwia wasza - pisowska - schizofrenia. Tak pięknie godzicie konserwatywno-katolickie wartości z deptaniem pamięci zmarłych, urządzaniem sobie z nich narzędzia do walki politycznej, gwizdaniem na cmentarzach itd. No po prostu czapki z głów. Takie rozdwojenie moralności to tylko u wierzących może wystąpić. Bo na zdrowy rozum kupy się to nie trzyma.

No ale będą potrzebne igrzyska śmierci dla ciemnego ludu teraz jak nigdy."
Ostatnio zmieniony 24-06-2016 16:40 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 24-06-2016 16:48

"
Jak mnie zadziwia wasza - pisowska - schizofrenia.
mój drogi to jest sekciarstwo.oni dorobią każdą ideologię pod teorię naczelnika.

jak sami eurodeputowani pis lżyli Polskę w europarlamencie to było to występowanie w imię interesów Polski gdy obrony Konstytucji domagają się adwersarze z platformy to taka kanalia jak waszczykowski mówi o ataku na Polskę.

przykładów można mnożyć.mnie akurat nie dziwi,że najbardziej zakłamana polska partia polityczna skupia u siebie najmocniej deklarujących swoje przywiązanie do katolickiej wiary.oni tak mają.po prostu."
Ostatnio zmieniony 24-06-2016 16:48 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 24-06-2016 17:47

"
grassownik pisze:mam nadzieję,że przy ekshumacji wyjdzie czarno na białym,że był to zamach,wówczas antek i naczelnik nie będą mieli wyjścia i muszą wypowiedzieć wojnę Rosji :-D
zobaczymy czy starczy im odwagi.
Zwróć uwagę, że w zeszłym tygodniu PiSowski sąd pod butem PiSowskiego Ziobry jako ministra i prokuratora w PiSowskim państwie orzekł, że nie ma żadnych przesłanek, które wskazywałyby na zamach w Smoleńsku.

Zakładam, że nic nowego się nie dowiemy, oprócz może kwestii porządkowych i etyki lekarskiej, tzn. czy każda ofiara jest na swoim miejscu (wiadomo o kilku zamianach) oraz jak traktowano zwłoki w trakcie sekcji - vide niedopałek papierosa zaszyty wewnątrz ciała śp. Prezydenta Kaczorowskiego, czy gumowa rękawiczka w głowie śp. Anny Walentynowicz. Udowadniano, że takie niespodzianki mogły się pojawić wyłącznie w trakcie sekcji i raczej ze świadomością krojących.
Dobre!

Czytałem obszerny opis jak zwłoki francuskich królów z bazyliki Saint Denis potraktowano w czasie rewolucji francuskiej. Stefan VII był wcześniej, ale pomysłowość rewolucjonistów była dużo większa."
Ostatnio zmieniony 24-06-2016 17:47 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Rządy PiS

Post autor: wou » 26-06-2016 14:29

"4-letnia Ola nie doczekała medycznej marihuany. "Procedura stworzona przez polityków skazała moje dziecko na śmierć"
http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,1521 ... tml#TRwknd

tldr;
[size=small]
Zgoda ministerstwa była, ale wciąż nie mieliście leku.

- Mało tego, w tym czasie politycy PiS ogłosili, że leki na bazie medycznej marihuany będą refundowane. Zrobili z tego szum medialny, nie dodali jednak, że wydali tylko kilka pozwoleń na import docelowy, w tym jedno dla Oli.

Przypomnijmy: w marcu trwały prace nad ustawą, która miała uregulować kwestie związane z zastosowaniem marihuany w leczeniu. Ustawa nie została jednak przyjęta, utknęła w biurze analiz sejmowych.


- Tą informacją o refundacji politycy chcieli zatkać usta pacjentom czekającym na ustawę. Chcieli pokazać, że przecież nie ma już żadnego problemu, bo wszystko jest już załatwione. Media to podchwyciły, ogłosiły sukces, a o ustawie zapomniano. Udzieliłam wówczas wywiadu ?Panoramie? TVP 2. Dziennikarz spodziewał się, że będę dziękować za refundację. Powiedziałam, że nie o to nam chodziło. Pacjenci nie mają czasu czekać. Nie wiedziałam wtedy, że mówię o swoim dziecku. To była połowa marca.
[/size]

To jest finał tej historii:

25 minut z prezesem Kaczyńskim. Czy PiS zalegalizuje medyczną marihuanę?
http://wyborcza.pl/1,75398,19878058,25- ... yczna.html

Napisać i podpisać na kolanie ustawo-podobne buble prawne koncentrujące władzę to potrafią w 24h, ale gdy przychodzi do prawdziwego, ambitnego ustawodawstwa, to wychodzą ich intencje i kompetencje i ta rzekoma troska o obywateli."
Ostatnio zmieniony 26-06-2016 14:29 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 26-06-2016 17:52

"Wykorzystywanie tragedii matki po śmierci dziecka do dokopania PiSowi, tak jak w powyżej linkowanym artykule, schodzi poniżej wszelkich standardów, aczkolwiek w wykonaniu G. szczególnie nie zaskakuje. W tych samych tekstach masz informacje, że taka procedura funkcjonuje od 15 lat, a problemem opóźnienia w tym konkretnie przypadku były hurtownie farmaceutyczne, które nie chciały się podjąć sprowadzenia leku. No, ale na końcu G wskazuje winnego Jakiego, bo nie odpowiedział w komunikatorze.

Czemu w tekście nie wyliczono podobnych ofiar wszystkich poprzednich rządów, w połączeniu z nazwiskami szefów partii, premierów, ministrów i wiceministrów? Na pewno było ich wiele, a ich historie były równie dramatyczne.

Zostało jedno nazwisko - Jaki z inicjatora pierwszej i promotora drugiej ustawy które są krokami w dobrym (prawda?) kierunku, został zaprezentowany jako człowiek bez serca, odpowiedzialny za śmierć kolejnych dzieci."
Ostatnio zmieniony 26-06-2016 17:52 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Rządy PiS

Post autor: wou » 26-06-2016 23:22

"Chwila chwila, nie widzę tu żadnej manipulacji. Wywiad, jak na opowieść rozgoryczonej matki, która przeszła piekło, jest bardzo wyważony, wszystkie fakty są przedstawione obiektywnie, pozytywna rola posłów PiSu również. Ale matka ma jak najbardziej prawo czuć się przez nich wykorzystana i oszukana. To oni wykorzystali jej tragedię do ocieplenia wizerunku, zaoferowali pomoc i gówno pomogli, dziecko nieżyje, narobili tylko nadziei rodzicom. A naprawdę wystarczyłaby jedna głupia ustawa.

To nie jest podsumowanie wszystkich ofiar złego prawa tylko ta jedna historia, w którą tak się składa PiS było POZORNIE bardzo zaangażowane. Ciężko oczekiwać od matki zestawiania swojej tragedii ze statystykami.

Imputujesz jej oskarżenia, które wcale nie padły względem posła Jakiego. Ale słusznie go przywołuje! - zajął się sprawą, pokazał w mediach (pamiętam te scenki, byłem zdumiony inicjatywą ale wątpiłem w jej sukces od początku), po czym urwał kontakt. Może mu było wstyd że nie wyszło, może miał gdzieś, nieważne. Przyzwoicie się nie zachował, ale przeczytaj jej smsa do niego, nie przekreśla go jako człowieka.

Dziennikarze mają za zadanie opowiadać historie ludzi, wg mnie zostało to zrobione dobrze i dobrze, że sprawa jest nagłaśniana. Naprawdę dziwi mnie ukierunkowanie Twojego oburzenia. No biedny PiS jest tu najbardziej poszkodowany, doprawdy, co za gnidy śmią łączyć ich działania z tą tragedią - personalną i ogólną...



Edytowany przez wou o 26-06-2016 - 21:23."
Ostatnio zmieniony 26-06-2016 23:22 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 27-06-2016 00:56

"Nic nie imputuję matce. Problem widzę w G. chociaż ciężko mówić tu o oburzeniu. Spowszedniało.
Dziecko uzyskało zgodę w ministerstwie na legalne sprowadzenie środków z THC, w dodatku z refundacją, niezależnie od samej ustawy.
W wywiadzie z matką pojawia się wyłącznie nazwisko Jakiego i jedynie nazwa partii PiS. O Jakim nie widzę w tym tekście nic pozytywnego. Matka Oli mówi że ma żal do Jakiego i do rządzących. Zakładam, że wielu czytelników odbiera to jako wskazanie winnych śmierci chorego dziecka."
Ostatnio zmieniony 27-06-2016 00:56 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ