Rządy PiS

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
Awatar użytkownika
DZIKI
Posty: 182
Rejestracja: 14-04-2019 13:33

Re: Rządy PiS

Post autor: DZIKI » 20-08-2019 09:48

A co panie orange? PiS to nie jedna wielka afera? Srebrna, Kuchciński, SKOKI-i, GetBack... Zresztą zobacz TUTAJ. Wszystko zamiatane pod dywan. A wy się czepiacie LGBT. Wróćmy do pedofilii w kościele, bo jakoś ucichło. A tak na marginesie zapytam: co to jest związek partnerski?

I tak na świerzo: POCZYTAJ

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19379
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Rządy PiS

Post autor: admin » 20-08-2019 16:59

Koalicjo, masz kampanii wyborczej jakiś pozytywny przekaz, czy wyłącznie negację?
Może coś o "Szóstce Schetyny", albo o jedynce na naszej liście POKO Pawle Poncyliuszu?

PiS znów dostało (a przed wyborami podobnych spraw pewnie będzie więcej), ale i kolejny raz szybko reaguje. Dymisja.

orange
Posty: 845
Rejestracja: 04-01-2019 11:38

Re: Rządy PiS

Post autor: orange » 21-08-2019 10:18

Jeśli natomiast chodzi o Szóstkę Schetyny to śmiechu warta jest :D :D :D :D :D :D :D :D

Sześciopak to każdy facet ma na meczu piłkarskim.
Ten program to PO powinno schować sobie w buty.
Co PO zrobiło przez 8 lat, gdy rządziła?
Doprowadziła Polskę do ruiny.

Droga Koalicjo Europejska myślę, że powinnaś spotkać się z pewnym lekarzem...Bogdan Klich z PO pracował jako lekarz w krakowskim Szpitalu Neuropsychiatrycznym. Zgłoś się do niego.

Antea
Posty: 140
Rejestracja: 20-03-2019 21:16

Re: Rządy PiS

Post autor: Antea » 21-08-2019 19:38

cenzor pisze:
19-08-2019 20:35
orange zwolnij proszę. bo bujasz się sam z sobą
A ja rozumiem po części jego pogląd. Politycy Platformy nie zrobili nic dla przeciętnego Polaka, tym bardziej mieszkańca Podkarpacia. Nie wystarczy mówić o sferach PiS trzeba mieć jeszcze swój pomysł. A Schetyny słuchać się nie da.
Ale Orange - naprawdę chcesz żeby dalej rządził Kaczyński, Ziobro, Kuchciński i reszta? Poza daniem 500 plus z podatków ludzi pracujących co konkretnie dla ciebie zrobili?

zbyry
Posty: 1061
Rejestracja: 13-06-2019 20:49

Re: Rządy PiS

Post autor: zbyry » 21-08-2019 20:34

To tak trochę inaczej orange, 4 lata. Pokaż mi tą "prawdę" o Smoleńsku i co wyniknęło z wszelkich komisji śledczych VAT, amber i nie wiem jakich jeszcze? Owszem, ja się zgadzam za słowami pewnego bardzo znanego redaktora, że lider POKO z tym swoim uśmiechem cyt. "jest głupszy niż ustawa przewiduje". Ale zobacz sam, dziś premier Morawiecki mówi, że będziemy dalej żądali reparacji wojennych od Niemiec. Niby jak, jak my jesteśmy dalej formalnie w stanie wojny z Niemcami, bo nie został podpisany żaden dokument w tej sprawie. Poza tym co on podskoczy krajom strefy Euro, jak oni skupują nasze obligacje, czyli zadłużamy się u nich? Zgadza się, że najwięcej obligacji skupiła Japonia jako samodzielny kraj pod względem nominalnym, bo ok 25 mld zł, ale kraje UE i europejskie nie należące do strefy skupiły razem bagatela 50 mld zł długu !!! I co, on naprawdę podskoczy? Ani nie piśnie. Bo mu palcem pogrożą i powiedzą oj kolego, bo sprzedamy dług Twojego kraju a mają takie prawo, Ci co kupią zażądają natychmiastowej zapadalności a mają prawo i leżymy i kwiczymy. Teraz skupują Niemcy. To tylko jeden malutki wycinek z danych analitycznych w ogóle. To gdzie my jesteśmy. Nie mam zamiaru wykładać kawy na ławę, ale naprawdę sprawdź bilanse np. ile wpłaciliśmy do UE a ile dostaliśmy. A ile będziemy musieli oddać za dłużne papiery? Spójrz w tą stronę. Kraj jest zarzynany.

dink00
Posty: 254
Rejestracja: 20-05-2010 01:21

Re: Rządy PiS

Post autor: dink00 » 21-08-2019 23:56

Co do reparacji, którym poświęciłeś większość swojego wpisu: jeśli tak jak twierdzisz nie mamy żadnych podstaw do żądania reparacji od Niemców, to wierz mi, że mają oni teraz tyle poważnych problemów, że na przejmowanie się takimi pierdołami nie starczy im czasu. Nawet w takim przypadku jest plus tej sytuacji czyli przedstawianie wydarzeń historycznych w sposób sprzeczny z niewątpliwie szerzącą się kłamliwą propagandą na temat tamtych czasów. Natomiast jeśli jest inaczej i mamy prawo się o nie ubiegać, to dlaczego by tego nie robić? Jeśli zaś sytuacja jest niejasna, to zawsze jest to cenna karta przetargowa, która może być wykorzystywana w przeróżnych negocjacjach.

zbyry
Posty: 1061
Rejestracja: 13-06-2019 20:49

Re: Rządy PiS

Post autor: zbyry » 22-08-2019 02:26

dink00 trochę źle mnie zrozumiałeś, mówię o tym, że jesteśmy zaszachowani przez finanse, bo na prawie międzynarodowym to ja się nie znam, ale posiłkuje się wiedzą innych. Zrobimy wyliczenia reparacyjne, pojedziemy do Berlina, Berlin uruchomi finansjerę i po filipku, oni się zawsze dogadają z innymi. A co do pozycji negocjacyjnej patrząc poprzez ten pryzmat, to już naście lat słyszę i nic. PiS ma dobrych PR-owców i przykrywają Piebiaka i Kuchcińskiego. Takie jest moje zdanie tym samym rozgrzewając serca Polaków przed wyborami, że oto znów będziemy walczyć, kim, 52 europosłami? :-) a co kłopotów Niemiec to bym się nie martwił, dadzą sobie radę, nawet w kwestiach podupadającej armii.

Awatar użytkownika
DZIKI
Posty: 182
Rejestracja: 14-04-2019 13:33

Re: Rządy PiS

Post autor: DZIKI » 22-08-2019 09:37

orange pisze:
21-08-2019 10:18
Droga Koalicjo Europejska myślę, że powinnaś spotkać się z pewnym lekarzem...Bogdan Klich z PO pracował jako lekarz w krakowskim Szpitalu Neuropsychiatrycznym. Zgłoś się do niego.
Oczywiście wszyscy co nie popierają PiS muszą się leczyć, tak? Tak patrząc obiektywnie, to większość elektoratu PiS powinno udać się do psychiatry. O politykach nie wspomnę, bo nie trzeba za bardzo słuchać ich wypowiedzi. Wystarczy na nich popatrzeć.
A powiedz mi i wszystkim zainteresowanym, co PiS zrobił przez te cztery lata, oprócz tego, że przekupił część Polaków za ich własne pieniądze. Wystarczy wejść do sklepu spożywczego, aby zobaczyć kto doprowadza Polskę do ruiny.

orange
Posty: 845
Rejestracja: 04-01-2019 11:38

Re: Rządy PiS

Post autor: orange » 22-08-2019 13:21

Droga KoalicjoEuropejska

PO rządziło w Polsce przez 2 kadencje i co…

1.Obiecali zająć się dopalaczami, aby zniknęły sklepy, które tym handlują – ludzie dalej się truli dopalaczami, chyba najwięcej na Śląsku,
2.Miało nie być korków na autostradach, a przez bramki płynny przejazd – jedźcie na Kraków, Katowice, Wrocław – mieli zmienić system opłat, ale nie zmienili,
3.Młodzi bezrobotni – obiecali, że załatwią powrót młodych, którzy wyemigrowali – nie wrócili ponieważ wśród młodych bezrobocie było około 21%,
4.Obiecali tańsze leki – jak chorujecie, albo macie kogoś mocno chorego w rodzinie to sami wiecie…obiecali lepszy dostęp do specjalistów, bez kolejek, a Ewa Kopacz zlikwidowała możliwość kupienia leków za grosz czy za złotówkę,
5.Podwyższyli wiek emerytalny – moi rodzice to odczuli, dzięki PO musieli pracować do 67 lat; były 2 miliony podpisów o referendum, ale PO sobie je odrzuciło,
6.PO miało też ciekawego prezydenta Warszawy Pawła Piskorskiego, który był „przedsiębiorcą” i kupił wraz z żoną 320 hektarów po PGR na Pomorzu za 1 250 000 złotych…ale skąd miał tyle groszy
7.Sławna afera hazardowa: szef klubu PO Zbigniew Chlebowski i minister sportu Mirosław Drzewiecki podczas prac nad zmianami w tzw. ustawie hazardowej działali na rzecz biznesmenów z branży hazardowej,
8. Powołanie Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej – dlaczego on tak przeciw Polsce z daleka się wypowiada, to wstyd…
9.Prokuratura – PO rozwaliło ją konkretnie, jeszcze tak źle w prokuraturze nie było jak za ich czasów. Niby prokuratorowi generalnemu dano autonomię, ale okazało się, że nie może on nawet odwołać prokuratora rejonowego,
10.Bariery biurokratyczne – ograniczyli gospodarkę; miało być jedno okienko do pełnej obsługi – coś im nie wyszło,
11.System podatkowy i mnóstwo urzędników - urzędnicy, by uzasadnić swoje istnienie, generują coraz większą liczbę przepisów i to jest taka samonapędzająca się machina,
12.Służba zdrowia – różne pakiety nie pomogły; nadal jest problem z dostępem do lekarza dla chorej osoby,
13.Wzrost skrajnego ubóstwa – największa chyba porażka PO,
14.Reforma nauki – nieprzemyślana, imitacyjna niby na wzór zachodu, 6 latki poszły do szkoły bez konsultacji z rodzicami, nauczycielami,
15.Uchodźcy – nie wprowadzili żadnej polityki,
16.Fatalna kadra rządowa – kryzys związany z taśmami, Mucha ministrem sportu
17.PO nie miało planu na Polskę – mieli taki długi okres rządu, a Polska dryfowała,
18.Umowy śmieciowe – dziękujemy Wam PO, że mogliśmy je mieć, a także umowy terminowe,
19.PO nie podjęło próby reformy szkolnictwa wyższego – jest to największa ilość bezrobotnych w Europie,
20.PO znienawidziło także media (prasa) – woleli całkowicie swój przekaz tylko elektronicznie,
21.PO było bardzo aroganckie - Michał Kamiński prowadził kampanię Platformy, nagrał żenujący film z sobą śpiewającym wyborczą piosenkę promującą wyłącznie Michała Kamińskiego i z dumą podpisuje się jako doradca premier RP,
22. Kradzież PO – ukradli obraz z pałacu prezydenckiego, zabrali ze sobą meble z pałacu oraz mieszkanie, wszystko na koszt podatników,
23.Podniesienie podatków – W expose obiecał obniżyć, a potem zrobił całkiem inaczej, ustawa podniosła wszystkie stawki VAT o 1 punkt procentowy; składka rentowa o 2%, podniósł akcyze na alkohol, tytoń,
24.Wrzost zadłużenia – było 530 mld złotych, a w 210 935 mld złotych,
25.Zmiany w OFE – zapowiedział Donald wzrost składek – nigdy on nie nastąpił,
26.Inwestor – niby przyjechał katarski inwestor do stoczni, ale wbrew zapowiedziom Donalda, żadnego inwestora nie było,
27.Afera Amber Gold – zaniechanie urzędników i instytucji podległych władzy, aby tą sprawę zatrzymać, zgłosić, coś zrobić,
28.Problemy z kredytami we frankach - w styczniu 2015 z powodu uwolnienia przez szwajcarski bank centralny kursu franka wobec euro znacznie wzrósł kurs szwajcarskiej waluty wobec złotego,
29.Górnictwo – za Ewy Kopacz dwie główne spółki węglowe - Jastrzębska Spółka Węglowa i Kompania Węglowa znalazły się na skraju upadku,
30.Agresywne słowa PO - Kopacz agresywna cyt." państwo wyznaniowe"...do emerytów-..bo PiS 'dorwie się do Waszej kasy" ...język straszny dosłownie i w przenośni...i ciągłe straszenie,
31.Sondaże wyborcze - PO analizowało i pokazywało zawsze sondaże, gdzie oni byli na 1 miejscu, jednak okazało się, że coś nie przewidzieli, aplikacja nie zadziałała, wyborcy się pomylili - a zapłacili okradani Polacy,
32.Konflikt prezydent-premier - w październiku 2008 Tusk wprost powiedział, że nie życzy sobie obecności prezydenta na szczycie Unii; rząd też odmówił Kaczyńskiemu samolotu z 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego. Prezydent poleciał do Brukseli wyczarterowanym samolotem i pojawił się na szczycie obok Tuska.

Można by wiele pisać, ale myślę, że Polacy się obudzili i PO przekreślili.
Niewątpliwym sukcesem Tuska jest zadłużenie Polaków i ich potomków do siódmego pokolenia!
PO najbardziej oddaje poziom ludzi rządzących ówczesną Polską.

Jurek1978
Posty: 22
Rejestracja: 12-06-2019 20:36

Re: Rządy PiS

Post autor: Jurek1978 » 22-08-2019 14:24

Oczywiście , że teraz jest lepiej niż za PO . Pracy nigdzie nie było , a jak już się znalazło , to za 5 zł. brutto na umowę śmieciową. Obecnie może nie jest super , ale o wiele lepiej niż w 2010 roku.

caro3139
Posty: 426
Rejestracja: 21-06-2010 14:32

Re: Rządy PiS

Post autor: caro3139 » 22-08-2019 16:54

Proszę tylko pamiętać przy wszelkiego rodzaju porównaniach że mieliśmy do czynienia z ogólnoświatowym kryzysem gospodarczym który i tak łagodnie przeszliśmy.I proszę nie opowiadać fantasmagorii że gdyby PiS rządził w latach 2008-2015 nie byłoby bezrobocia a tylko same "pińcetplusy".I taki kryzys oby łagodniejszy czeka nas za niedługo.Takie są reguły kapitalizmu; po wzrostach zawsze są spadki.I wtedy okaże się czy suweren kocha PiS bezinteresownie czy też tylko jak dają.A dawanie się skończy i może nadejść odbieranie.

Awatar użytkownika
DZIKI
Posty: 182
Rejestracja: 14-04-2019 13:33

Re: Rządy PiS

Post autor: DZIKI » 23-08-2019 10:34

Ty orange skąd to wziąłeś??? Odnisę się tylko do jednego. Przyjedź do Niemiec i zobacz czy nie ma korków na autostradach. W Niemczech nie ma bramek a autostrady są bezpłatne. To też wina PO, że w innych państwach drogi się korkują?
Skoro PO kradło, to dlaczego nikt za to nie odpowiedział???
Orange nie wiem co bierzesz, ale daj namiar na dilera.
Zobaczymy kto będzie spłacał długi PiS. Odniesiemy się do każdego punktu po kolei tylko nie teraz. I podaj źródło skąd to przekopiowałeś i wkleiłeś. Czekam na odpowiedź co to jest związek partnerski?

Dodam jeszcze, że za rządów PO ja tylko w moim gospodarstwie domowym pracowałem i mogłem utrzymać czteroosobową rodzinę bez żadnych pisowskich "plusów". Nie musiałem wyjeżdżać za granicę, aby było OK. Teraz co? Wchodząc do sklepu w Polsce jestem załamany, jak podniosły się ceny.

orange
Posty: 845
Rejestracja: 04-01-2019 11:38

Re: Rządy PiS

Post autor: orange » 23-08-2019 11:41

KoalicjoEuropejska temat forum jest Rządy PIS, a Ty mnie pytasz co to jest związek partnerski?
Jeśli nie wiesz to załóż sobie taki temat na forum, będziesz miał wyczerpujące informacje.

Poza tym w większości krajów jedyną uznawaną prawnie formą związku intymnego jest małżeństwo
Polecam Ci małżeństwo, a nie związek partnerski.
Moim zdaniem w stabilnym związku małżeńskim ma się pewną sytuację prawną, a poza tym daje ona dużo radości i w ogóle zdrowia, szczęścia...
Jestem zakochany w mojej żonie i rodzinie...związek partnerski by to wszystko rozwalił.

Awatar użytkownika
miniMe
Posty: 84
Rejestracja: 12-04-2019 09:43

Re: Rządy PiS

Post autor: miniMe » 23-08-2019 15:41

KoalicjoEuropejska temat forum jest Rządy PIS, a Ty mnie pytasz co to jest związek partnerski?
To Ty Orange wrzuciłeś listę o PO (przeczuwam, że lista po rządach PiS i tak będzie dużo dłuższa).
Poza tym w większości krajów jedyną uznawaną prawnie formą związku intymnego jest małżeństwo
Trochę tu manipulujesz z tą większością krajów i małżeństwem. W większości krajów, gdzie związki homoseksualne są legalizowane, nazywa się po prostu małżeństwem (lub małżeństwem homoseksualnym).
Polecam Ci małżeństwo, a nie związek partnerski.
Moim zdaniem w stabilnym związku małżeńskim ma się pewną sytuację prawną, a poza tym daje ona dużo radości i w ogóle zdrowia, szczęścia...
Jestem zakochany w mojej żonie i rodzinie...związek partnerski by to wszystko rozwalił.
Termin "związek partnerski" został ukuty trochę po to, żeby nie razić ludzi takich jak Ty terminem "małżeństwo" w odniesieniu do związków homoseksualnych. I nie widziałbym w takich związkach nic złego, dopóki uprawnienia z nich wynikające będą dotyczyły finansów (wspólność majątkowa), podatków (wspólne rozliczenia i ulgi), spadków (dziedziczenie z ustawy bez testamentu) czy spraw takich jak dostęp do informacji o stanie zdrowia, wyrażenie zgody na procedury medyczne itp.
Przeciwny jestem jednak adopcji przez związki partnerskie homoseksualne dzieci, jeżeli żaden z partnerów nie jest biologicznym rodzicem dziecka.

W Polsce jednak od lat nikt nie próbuje dojść w tej sprawie (jak i w większości innych) do jakiegokolwiek kompromisu, tylko każdy forsuje swoją wersję odsądzając drugą stronę od czci i wiary.

W sprawie związków partnerskich prawica od lat zszywa kwestię związków partnerskich z adopcją dzieci przez pary homoseksualne, udając, że nie da się tego rozdzielić i pierwsze z automatu prowadzi do drugiego. A przecież to nieprawda.

Lewica znowu nie potrafi ograniczyć swoich postulatów do związków partnerskich bez adopcji i zawsze wyrwie się jakiś reformator i chce "wszystko albo nic".

Związki partnerskie to tylko przykład, ale większość spraw w Polsce dyskutowanych jest teraz w ten sposób. Zapomniano kompletnie co znaczy kompromis.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19379
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Rządy PiS

Post autor: admin » 23-08-2019 16:57

miniMe pisze:
23-08-2019 15:41
Przeciwny jestem jednak adopcji przez związki partnerskie homoseksualne dzieci, jeżeli żaden z partnerów nie jest biologicznym rodzicem dziecka.
Generalnie byłbym przeciw adopcji dzieci przez wszystkie związki partnerskie, bez względu czy homo czy hetero. Zostawiałbym ją tylko dla małżeństw, czyli ludzi gotowych do podjęcia trwałych zobowiązań.
miniMe pisze:
23-08-2019 15:41
W sprawie związków partnerskich prawica od lat zszywa kwestię związków partnerskich z adopcją dzieci przez pary homoseksualne, udając, że nie da się tego rozdzielić i pierwsze z automatu prowadzi do drugiego. A przecież to nieprawda.
Doświadczenie pokazuje, że zwykle da się to rozdzielić, ale wyłącznie czasowo, tzn. jest to wspomniane chociażby przez Rabieja (lubię go słuchać), etapowanie. Konserwatyści nie tyle obawiają się, co zakładają, że związki partnerskie to pierwszy krok na ścieżce prowadzącej dużo dalej, stąd nie chcą stawiać pierwszego kroku. W sprawach obyczajowych jesteśmy jakiś czas za Zachodem, możemy podążyć jego drogą, znając jej kolejne etapy, albo możemy szukać własnej drogi.

Awatar użytkownika
DZIKI
Posty: 182
Rejestracja: 14-04-2019 13:33

Re: Rządy PiS

Post autor: DZIKI » 23-08-2019 16:58

orange pisze:
23-08-2019 11:41
KoalicjoEuropejska temat forum jest Rządy PIS, a Ty mnie pytasz co to jest związek partnerski?
Jeśli nie wiesz to załóż sobie taki temat na forum, będziesz miał wyczerpujące informacje.

Poza tym w większości krajów jedyną uznawaną prawnie formą związku intymnego jest małżeństwo
Polecam Ci małżeństwo, a nie związek partnerski.
Moim zdaniem w stabilnym związku małżeńskim ma się pewną sytuację prawną, a poza tym daje ona dużo radości i w ogóle zdrowia, szczęścia...
Jestem zakochany w mojej żonie i rodzinie...związek partnerski by to wszystko rozwalił.
To ja wiem, ale to rządy PiS nie chcą zalegalizować związków partnerskich. Czy papierek z USC coś zmieni w życiu dwojga kochających się ludzi? Ja żyję od ponad 15 lat w związku partnerskim i dobrze mi z tym.
W większości krajów? Których i przez kogo? jedyną uznawaną prawnie formą związku intymnego jest małżeństwo???
W moim stabilnym związku partnerskim... To on daje mi dużo radości, zdrowia i szczęścia. Związek małżeński mógłby to rozwalić. Znam bardzo dużo ludzi, którzy żyli latami bez ślubu a po zawarciu związku małżeńskiego się rozstawali.

DonBeck
Posty: 245
Rejestracja: 30-05-2019 20:54

Re: Rządy PiS

Post autor: DonBeck » 26-08-2019 08:19

Temat jest rządy PiS, gość wyskakuje z offtopem, który powinien trafić do rządów PO, w dodatku za wysyłanie kogoś do lekarza za poglądy nie było ani słowa, a to karygodne. Adminie, wolałem te forum gdy byłeś bezstronny, i rzadziej wypowiadałeś się na tematy polityczne. Jeśli nie w ogóle. Forum traci na jakości.

Awatar użytkownika
DZIKI
Posty: 182
Rejestracja: 14-04-2019 13:33

Re: Rządy PiS

Post autor: DZIKI » 26-08-2019 12:47

No właśnie. Orange robi ze mnie głupka, bo jestem przeciwny rządom PiS a tu zero interwencji ze strony Administracji serwisu.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19379
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Rządy PiS

Post autor: admin » 26-08-2019 16:51

Czy "robiąc z Ciebie głupka" pisze np. że "platfusy" "wchodzą w dupę Niemcom"?
W moich reakcjach nie chodzi politykę, ale o kulturę wypowiedzi. Jakiś podstawowy poziom. Trzeba odróżnić dyskusję od prymitywnego hejtu.
Jak hejtować to kulturalnie :)

DonBeck
Posty: 245
Rejestracja: 30-05-2019 20:54

Re: Rządy PiS

Post autor: DonBeck » 26-08-2019 17:50

Więc Orange wyrzucił z siebie listę wyssanych z palca, zmanipulowanych danych, i jest to kulturalne? Chce obrażać np Tuska? Bardzo proszę, ale nijak ma się do tego, jak wygląda rzeczywistość. Jak morawiecki skarżył na sędziów, za granicą, sprawy nie było? Do każdego z wymienionych punktów można się przyczepić, już pomijając offtop. Ale jak przeczytałem że PiS naprawia po PO służbę zdrowia to coś we mnie drgnęło.
Jak hejtować, to kulturalnie? Chyba nie muszę pytać, ale zdaje się że znam odpowiedz admina na sprawy hejtu w sieci, związane z partią rządzącą.
Wstyd.
Nie lubię się wypowiadać w polityce, bo uważam że jesteśmy na siebie świadomie szczuci. Ale nikt nie jest tu na siłę, admin będzie dalej prowadził kampanię, bez płaczu usunę konto, i wydaje mi się że znajdzie się kilka osób tutaj, które pójdą za mną, gdzie indziej.
Kulturalny hejt, dobre...

ODPOWIEDZ