Rządy PiS

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
okruszek
Posty: 145
Rejestracja: 13-10-2015 13:23

Rządy PiS

Post autor: okruszek » 02-03-2016 17:27

"brawo odnowicielu !"
Ostatnio zmieniony 02-03-2016 17:27 przez okruszek, łącznie zmieniany 1 raz.

swój
Posty: 87
Rejestracja: 28-10-2014 17:42

Rządy PiS

Post autor: swój » 02-03-2016 18:23

"
W weekendowym wydaniu Financial Times ukazał sie artykuł pod jakże wymownym tytułem "Ojciec królów" .Czy tak poważna gazeta zajmowała by sie małym człowiekiem jak tu niektórzy oswieceni próbuja pisać o Jarosławie Kaczynskim najwybitniejszym Polityku III RP ojcem politycznym kilku Prezydentów i Premierów RP
Nawet ja nie zdzierżyłem :-) To co piszesz Odnowicielu to jakieś wierutne bzdury mogące urodzić się tylko w Twoim umyśle. Naprawdę jako historyka przeraża mnie to że niektórzy tak mogą oceniać nasze czasy.................(wydźwięk artykułu który przytaczasz jest zupełnie inny i wcale nie pozytywny)
Zasługą śp. Lecha Kaczyńskiego jest to że zginął w katastrofie ,a co do wybitności to możemy przeglądnąć sondaże jakim procentem zaufania cieszył się pod koniec swojej kadencji.............(bez szans na reelekcje)oczywiście pochowanie go na Wawelu uważam za przegięcie ,ale w dobie żałoby narodowej w tym czasie nikt nie chciał protestować co skrzętnie wykorzystał jego brat"
Ostatnio zmieniony 02-03-2016 18:23 przez swój, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 02-03-2016 19:46

"
odnowiciel pisze:To On wyznacza kierunki dyskusji i zmusza do podejmowania rekwicy która rzuca czy jest w opozycji czy ma władzę.
Tu się zgodzę, zresztą kilka razy zaznaczałem to na forum. Przeważnie było tak, że on wyznaczał trendy i tematy, chociażby w kampanii wyborczej, a reszta się do niego dostosowywała. Teraz jednak mam wrażenie że już tak nie jest.

Temat lustracji w tym momencie nie jest PiSowi potrzebny, chociaż jak już wyszedł, to jakoś trzeba się dostosowywać pod oczekiwania elektoratu. Jestem jednak przekonany, że w tym momencie JarKaczowi zależałoby przede wszystkim na uspokojeniu sytuacji i wygaszeniu sporów, zarówno na podwórku krajowym, jak i międzynarodowym. Stąd akcja wokół Wałęsy nie jest ich dziełem (przy współudziale Kiszczaków), ale jest dla nich problemem.

Takich przykładów jest więcej. Ustawa "inwigilacyjna". Wielu odbiorców przekazu medialnego dało się przekonać, że PO próbuje nas bronić przed PiSowską inwigilacją. W rzeczywistości jest to ustawa którą przygotowała jeszcze właśnie PO (PiS oczywiście wtedy był przeciw), wymagana zresztą z innego względu, nie pamiętam czy chodziło o wyrok TK, czy regulacje unijne."
Ostatnio zmieniony 02-03-2016 19:46 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Rządy PiS

Post autor: stachu » 02-03-2016 21:31

"
swój pisze:Zasługą śp. Lecha Kaczyńskiego jest to że zginął w katastrofie ,a co do wybitności to możemy przeglądnąć sondaże jakim procentem zaufania cieszył się pod koniec swojej kadencji.............(bez szans na reelekcje)
Historykiem jesteś? 8-)
i sondażami się kierujesz, a nie faktami?
wiesz jaka była nagonka medialna na Lecha Kaczyńskiego i sondaże stawiasz na pierwszym miejscu w ocenie prezydenta?
wiesz co? nie mam więcej pytań!"
Ostatnio zmieniony 02-03-2016 21:31 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Rządy PiS

Post autor: andriu81 » 02-03-2016 21:33

"Bardziej niż PiS-owi na nagłośnieniu tej sprawy zależeć może narodowcom.To wynika z kilku ostatnich wypowiedzi pana Korwina -Mikke oraz nagłośnionych taśm archiwalnych z jego wypowiedziami na temat lustracji i ujawniania agentów SB ,jeszcze w czasach gdy był posłem.A oni teraz mają reprezentantów w Kukiz'15. PiS nie ma wyboru,po ujawnieniu teczek musi to nagłaśniać i współdziałać z polityk. A wracając do poparcia strefy wonego handlu z USA przez PiS ,to jest tak samo jak z poparciem USA w sprawie wojny w Syrii i mam wrażenie ,że ten rząd poprze USA we wszsystkim,tym samym odcinając się spod wpływów Rosji,ale to są kompromisy. Dzisiaj w mediach podają że to Putin jest winien zaostrzeniu konfliktu w Syrii ,że wprowadza chaos,a przecież to jest sprzeczne z tym co np można usłyszeć na kanale Max TV,gdzie polityka USA jest mocno krytykowana."
Ostatnio zmieniony 02-03-2016 21:33 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Rządy PiS

Post autor: stachu » 02-03-2016 22:16

""PiS dotrzymuje obietnic ?Chcemy Polskich Śmigłowców?. MON usiłuje wycofać się zakupu Caracali."

http://infosa.pl/pis-dotrzymuje-obietni ... -caracali/

ale, nie wiem na ile ten portal jest wiarygodny ..."
Ostatnio zmieniony 02-03-2016 22:16 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

marcin85tbg
Posty: 1054
Rejestracja: 22-10-2004 18:08

Rządy PiS

Post autor: marcin85tbg » 02-03-2016 22:48

"Przecież w 2010 drugi kurdupel przerznal wybory z gajowym i to niesiony na fali rozpaczy po śmierci brata. Lech też by przegrał."
Ostatnio zmieniony 02-03-2016 22:48 przez marcin85tbg, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1516
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Rządy PiS

Post autor: alek » 02-03-2016 22:51

"Jakich polskich śmigłowców? Czy któraś firma jest polska? Jeden pieron czy Caracale czy Black-i , bo jedne z Mielca a drugie z pod Łodzi a koncerny zachodnie.
stachu pisze: wiesz jaka była nagonka medialna na Lecha Kaczyńskiego i sondaże stawiasz na pierwszym miejscu w ocenie prezydenta?
wiesz co? nie mam więcej pytań!
Jak cię widzą tak cię piszą. W czym LK był taki wybitny? W tym , że sam bez uzgodnień z bratem nic nie zrobił? Pamiętamy telefony ze szczytów i posiedzeń . Jedyny jego pomysł to wyjazd do Gruzji i postawienie się przeciw Putinowi zresztą nie do końca udane. Swoją drogą to teraz chyba się w grobie przewraca widząc jak jego braciszek dogaduje się i ściska z przyjacielem Putina Orbanem. O jego traktowaniu ludzi i słownictwie nie będę już pisał bo to każdy słyszał."
Ostatnio zmieniony 02-03-2016 22:51 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 03-03-2016 08:52

"ciągłe powtarzanie przez pisiaków o rzekomej wielkości zimnego leszka to nic innego jak korzystanie z goebbelsowskiej maksymy,że kłamstwo powtórzone tysiąc razy zostaje w obiegu prawdą.

niektórzy mogą kłamać do woli.
nie zmienią prawdy.

kaczyński był najgorszym polskim prezydentem.gorszym nawet od Jaruzelskiego.
koleś tak małego formatu,że nie warto o nim wspominać.popychadło równie mizernego acz cwańszego braciszka."
Ostatnio zmieniony 03-03-2016 08:52 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Rządy PiS

Post autor: stachu » 03-03-2016 09:10

"No tutaj grassowniku to może działać również w drugą stronę ...
Twoje ciągłe powtarzanie, że był najgorszym prezydentem również tysiąc razy tak samo powoduje przekształcenie kłamstwa w "pozorną prawdę", która w rzeczywistości dalej jest kłamstwem ... 8-)

Tylko Ty masz prawo do osądzania prezydentów?
Tylko Twoja opinia jest prawdziwa, a wszyscy inni to tylko kłamią?
Pomyśl czy za bardzo nie obrosłeś w piórka, że tylko Ty wszystko wiesz najlepiej?"
Ostatnio zmieniony 03-03-2016 09:10 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 03-03-2016 09:18

"
Tylko Ty masz prawo do osądzania prezydentów?
Tylko Twoja opinia jest prawdziwa, a wszyscy inni to tylko kłamią?
Pomyśl czy za bardzo nie obrosłeś w piórka, że tylko Ty wszystko wiesz najlepiej?
mam prawo takie samo jak Ty oceniać Wałęsę.

póki płacę tu podatki a poszczególne rządy wydają to na swoje zbytki mam do tego prawo.
jak nie to zerknij w obowiązującą jeszcze (!) Konstytucję w rozdział o prawach i obowiązkach bo widzę,że nie masz podstawowej wiedzy o tym co można a czego nie.

moja opinia jest moją opinią.jedni ją podzielają,inni jak Ty nie.
generalnie cieszy mnie,że nie podzielasz niczego co głoszę.to dopiero by mi głowę psuło gdybym się w czymś zgadzał z Tobą.

obrosłem w piórka jasne.
tak samo wy pisowskie sekciarstwo robicie,głosicie tylko swoje prawdy objawione.innym nie można ?

zupełnie obiektywnie : prezydenci 3 RP wg wielkości by grassownik : Aleksander Kwaśniewski,Lech Wałęsa,Wojciech Jaruzelski,Komorowski y Kaczyński razem na samym końcu.
obecnego nie klasyfikuję ale wątpię by wybił się ponad swojego idola mizernego zimnego lecha.tyle.

na argumenty z Tobą Stachu nie chcę dyskutować wcale.w ogóle życzyłbym sobie byś mnie do tablicy nie wywoływał.dyskusja z Tobą jest jedną z ostatnich rzeczy o jakich marzę.czuję się jakbym karmił trolla."
Ostatnio zmieniony 03-03-2016 09:18 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 03-03-2016 09:31

"dla was są wyklęci dla innych przeklęci.
jeszcze inni patrzą na nich bardziej wielopłaszczyznowo niż tylko w dwóch barwach.

nawet wasz duda nie brał patronatu pod marszem za rajsem burym tym zbrodniarzem.

ale tak wasza czarno-biała prawda na razie ma dobre czasy,będziecie ją kolportować w tvp kurski i gdzie indziej ale wątpię by kiedykolwiek kaczyńska retoryka i wizja świata stała się w Polsce obowiązującą.
cytując hymn : Jeszcze Polska nie zginęła,kiedy My żyjemy !

a manipulować możecie do woli.nie wszystkich zmanipulujecie i zastraszycie."
Ostatnio zmieniony 03-03-2016 09:31 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Rządy PiS

Post autor: stachu » 03-03-2016 09:56

"grassowniku Wałęsy staram się nie oceniać przynajmniej za Bolka, ale nie podoba mi się jego późniejsze poparcie dla PO i jego podejście ...

teraz już trochę inaczej piszesz, wiec chyba Cię trochę przekonałem.
już nie nazywasz Twojej opinii prawdą, a mojej opinii prawdą, tylko Twoja opinia jest Twoją , moja opinia jest moją.
A Prawdy trzeba szukać ...
A może z czasem prawda wypłynie na wierzch jak oliwa ...

Z reguły nie wywołuję Cię do tablicy, tylko odnoszę się do Twojej wypowiedzi...
Karmisz mnie? ... myślałem że żyć beze mnie nie możesz ... :-D


A jeżeli chodzi o manipulację, to mi się kojarzą z poprzednim rządem ...



Edytowany przez stachu o 03-03-2016 - 08:57. "
Ostatnio zmieniony 03-03-2016 09:56 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 03-03-2016 09:57

"nie przekonałeś mnie do niczego.przykro mi."
Ostatnio zmieniony 03-03-2016 09:57 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

swój
Posty: 87
Rejestracja: 28-10-2014 17:42

Rządy PiS

Post autor: swój » 03-03-2016 12:17

"
istorykiem jesteś? icon_cool
i sondażami się kierujesz, a nie faktami?
wiesz jaka była nagonka medialna na Lecha Kaczyńskiego i sondaże stawiasz na pierwszym miejscu w ocenie prezydenta?
wiesz co? nie mam więcej pytań!
Stachu a podaj mi te fakty co??,bo mnie jakoś umknęły......:-). Jedyny plus Lecha Kaczyńskiego to dobry pijar jaki nam zrobił w Gruzji i jesteśmy tam zawsze bardzo miło przyjmowani



Edytowany przez swój o 03-03-2016 - 11:18. "
Ostatnio zmieniony 03-03-2016 12:17 przez swój, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Rządy PiS

Post autor: stachu » 03-03-2016 13:05

"To nie znasz faktów i oceniasz człowieka po sondażach?
Ważny jest kierunek w jakim zdążał i czym się kierował...
Po śmierci prezydenta Kaczyńskiego ludziom się otworzyły oczy i zobaczyli jaka była na niego nagonka.
Wielu doceniło jego i żonę Marię dopiero po śmierci, bo wcześniej byli wyśmiewani.
Przypomnij sobie!"
Ostatnio zmieniony 03-03-2016 13:05 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 03-03-2016 13:09

"tak samo był wyszydzany gajowy z małżonką.to normalna rzecz,że osoby publiczne jedni wyśmiewają inni otaczają kultem.

widać to wyraźnie po Wałęsie właśnie.jedni kochają,inni nienawidzą.
dlaczego akurat kaczyńskich miałoby to nie spotkać ?

i dlatego jedni kochają a inni wyśmiewają.bo to rzeczywiście była karykatura polityka.
jak on tam stał przy tym telefonie na szczycie unijnym i instrukcje brał od brata to musiał być wielki :lol:"
Ostatnio zmieniony 03-03-2016 13:09 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ