Rządy PiS

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Rządy PiS

Post autor: stachu » 04-03-2016 11:20

"bo jak byś czytał grassowniku ze zrozumieniem, to zrozumiałbyś, że nie za to co zrobił, ale za to jakim był człowiekiem i w jakim kierunku zdążał.

łopatologicznie dla grassownika fakty czego dokonał:
Jednym z priorytetowych celów Lecha Kaczyńskiego było zapewnienie Polakom bezpieczeństwa ? w czasie jego rządów w resorcie sprawiedliwości. Jako minister, w 2000 r. wydał zarządzenie dla prokuratorów o występowanie o zastosowanie aresztowań tymczasowych

Już jako prezydent RP, Lech Kaczyński umożliwił skuteczniejszą walkę z przestępstwami o charakterze chuligańskim. W 2006 r. - kilka dni po po starciach chuliganów na warszawskich ulicach ? prezydent zainicjował apel o walkę z bandytyzmem na stadionach, który podpisali przedstawiciele władz rządowych i samorządowych oraz zaproszeni do Pałacu Prezydenckiego piłkarze i kibice.

Walczył również z przestępczością ?na wyższym szczeblu? - jako prezydent Warszawy doprowadził do rozbicia tzw. układu warszawskiego. Była to sieć nieformalnych powiązań rządzącej Warszawą koalicji lokalnych polityków SLD i UW (potem PO) z biznesmenami. W ramach tych układów dochodzić miało do nadużyć w warszawskim samorządzie. Chodziło głównie o ustawione przetargi, m.in. na budowę luksusowego hotelu Intercontinental i kilku osiedli na Żoliborzu oraz informatyzację urzędu w drugiej połowie lat 90. Prokuratura ustaliła, że w latach funkcjonowania układu (1994-2002) wręczono łapówki w wysokości co najmniej 1,5 mln zł.

Walkę o sprawiedliwość toczył również jako prezes Najwyższej Izby Kontroli. Stanowisko to sprawował od 1992 do 1995. W trakcie sprawowanej przez niego kadencji zaufanie społeczne do NIK wzrosło z 30 do 60 proc.

Był autorem ustawy o NIK z 1994 r., dzięki której instytucja uzyskała niezawisłość i niezależność polityczną. Ustawa ta wyznaczyła wysokie standardy pracy dla kontrolerów NIK.

W czerwcu 2006 r. prezydent Lech Kaczyński ułatwił walkę z korupcją, podpisując ustawę powołującą do życia Centralne Biuro Antykorupcyjne. W 2006 r., w związku z patologizacją WSI, ich udziałem w szpiegostwie na rzecz Rosji i nielegalnym biznesie, m.in. aferze paliwowej i aferze bakszyszowej, prezydent wystąpił z projektem ustaw o likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych i powołaniu w ich miejsce Służb Wywiadu Wojskowego i Służb Kontrwywiadu Wojskowego

W 2007 r. prezydent upublicznił treść raportu z likwidacji WSI, który ujawnił szereg nieprawidłowości w 16-letnim funkcjonowaniu wywiadu. W 2007 r. z jego inicjatywy usprawniono funkcjonowanie Biura Ochrony Rządu, nowelizując zapisy ustawy regulujące pracę BOR.

Lech Kaczyński doskonale zdawał sobie sprawę, że nad bezpieczeństwem obywateli czuwa nie tylko policja, ale również armia ? jako Zwierzchnik Sił Zbrojnych w 2006 r. zaczął stopniowo zastępować wojsko złożone z żołnierzy obowiązkowo powołanych profesjonalną zawodową armią. Promował również młodych, dobrze wykształconych oficerów, a w 2007 r. z inicjatywy prezydenta zorganizowano pierwszą od lat defiladę wojskową.

Podczas pełnienia obowiązków głowy państwa, Lech Kaczyński zwracał szczególną uwagę na potrzeby obywateli ? ogromny nacisk kładł zwłaszcza na opiekę nad najsłabszymi Polakami. W obawie o los najuboższych obywateli, w 2008 r. sprzeciwił się komercjalizacji służby zdrowia. Nie dopuścił także do likwidacji Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. W uznaniu zaangażowania na rzecz osób niepełnosprawnych, w 2006 r. Światowy Komitet ds. Osób Niepełnosprawnych oraz Instytut Franklina i Eleonory Rooseveltów przyznały nagrodę Lechowi Kaczyńskiemu. Jej fundatorzy podkreślili, że od momentu upadku ?żelaznej kurtyny? w Polsce dokonał się ogromny postęp w tej kwestii.

W 2009 r., przekonany apelem przedstawicieli akcji ?Ratuj Maluchy? zawetował zmiany w ustawie oświatowej, nie dopuszczając do obowiązku szkolnego sześciolatków. Dobro najmłodszych i ich rodzin zawsze stanowiło dla Lecha Kaczyńskiego szczególną wartość. Opowiadał się on za umocnieniem praw rodziny, polepszania ich sytuacji ekonomicznej i ułatwiania rozwoju. W 2007 roku prezydent podpisał nowelizację ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, dzięki której została wprowadzona ulga na dzieci. W tym samym roku przywrócił Fundusz Alimentacyjny. W 2009 r. wprowadził nowelizację kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, która była efektem m.in. zorganizowanych przez prezydenta debat na temat roli ojca w procesie wychowywania dzieci oraz podniesienia jakości i skuteczności orzecznictwa sądów rodzinnych.

W 2007 r. Lech Kaczyński podpisał ustawę o akcyzie na biopaliwa, zakładającą przyznanie rolnikom 176 zł dopłat do hektara rzepaku.

Lech Kaczyński podkreślał, że wyjątkowość i siła Rzeczypospolitej opiera się na współistnieniu wielu religii i kultur. Popierał dialog między religiami

Charakterystyczna dla rządów Lecha Kaczyńskiego była polityka historyczna. Zarówno uroczyste wydarzenia, w których prezydent brał udział, jak i osoby, które wybierał do odznaczenia miały na celu przywrócenie pamięci o ważnych, a mało znanych lub w ogóle nieznanych szerszemu gronu wydarzeniach historycznych

Jednym z celów polityki orderowej Lecha Kaczyńskiego było przywrócenie pamięci ?cichym bohaterom? - osobom niedocenianym przez lata, mimo że przysłużyły się polskiej wolności i niepodległości

Był pierwszym Prezydentem, który przypomniał o Polakach broniących prześladowanych Żydów podczas II wojny światowej, narażających życie swoje i bliskich, często rozstrzeliwanych lub palonych żywcem

Polityka zagraniczna prowadzona przez Lecha Kaczyńskiego umożliwiła Polsce odzyskanie głównego miejsca we Wspólnocie Europejskiej i uniemożliwienie Rosji prób podziału Europy na niezależną Zachodnią i podatną na wpływy ? Środkową

Podczas szczytu UE w czerwcu 2007 r. prezydent bezpośrednio działał na rzecz korzystnego dla Polski kształtu Traktatu Lizbońskiego. Niekorzystne dla naszego kraju procedury zostały osłabione lub wejdą w życie w późniejszym czasie.

Lech Kaczyński kilkanaście razy spotykał się z przywódcami państw bałkańskich i Bliskiego Wschodu. Prowadził aktywną politykę na rzecz integracji tych krajów z Unią Europejską i NATO. Prezydent Izraela Szimon Peres, podczas wizyty w Polsce w kwietniu 2008 r. stwierdził, że stosunki polsko-izraelskie najlepsze w dotychczasowej historii, a za wspieranie procesu integracji Turcji z Unią Europejską został uhonorowany nagrodą ?Europejskiego Męża Stanu 2006?. Nagrodę tę przyznał Związek Europejskich Dziennikarzy, Zrzeszenie Tureckich Kobiet Biznesu oraz czasopismo poświęcone integracji Turcji z UE - ?True?, w dowód uznania za ?podbudowywanie polityki wyższymi wartościami?.

Przez cały okres sprawowania władzy, Lech Kaczyński podejmował działania zmierzające do zacieśnienia współpracy regionalnej i dialogu krajów Europy Środkowej. Nawiązał współpracę z Litwą, Ukrainą, Gruzją i Azerbejdżanem w sprawie budowy rurociągu naftowego Odessa ? Brody ? Płock ? Gdańsk w ramach Euroazjatyckiego Korytarza Transportu Ropy (EAKTR), była to tzw. Inicjatywa Krakowska w 2007 r.

Prowadzona przez niego polityka partnerstwa strategicznego z Litwą, ułatwiła w 2006 roku PKN Orlen zakup rafinerii w Możejkach na Litwie. Była to największa w historii polska inwestycja zagraniczna o znaczeniu strategicznym.

Kolejnym owocem dialogu krajów Europy Środkowej było podpisanie w 2009 r. deklaracji o polsko-rumuńskim partnerstwie strategicznym. Kraje zobowiązały się w niej m.in. do promowania wspólnych projektów zwiększających bezpieczeństwo energetyczne UE.

Na uwagę zasługują także liczne sukcesy prezydenta w polityce międzynarodowej, m.in. pogłębienie i rozwinięcie sojuszu z USA i Czechami. W 2007 r., podczas wizyty króla Arabii Saudyjskiej, Abdullah bin Abdulaziz al Saud w uznaniu zasług Lecha Kaczyńskiego dla rozwoju stosunków między Rzecząpospolitą Polską a Królestwem Arabii Saudyjskiej, przyznał mu najwyższe odznaczenie saudyjskie - Kołnierz Króla Abdulaziza, przypieczętowując tym samym porozumienia między krajami w dziedzinie nauki, technologii, medycyny i zwalczania przestępczości.

W 2008 r. stanął na czele międzynarodowej delegacji manifestującej poparcie dla wolnej Gruzji. Prezydent Micheil Saakaszwili podczas uroczystości pogrzebowych prezydenckiej pary stwierdził, że to inicjatywa Lecha Kaczyńskiego zatrzymała rosyjskie czołgi.

Niedoceniony pozostaje jego wkład w rozwój polskiej kultury i nauki. Lech Kaczyński był wieloletnim pracownikiem naukowym w Katedrze Prawa Pracy Uniwersytetu Gdańskiego, na którym uzyskał tytuł profesora

Zaraz po objęciu urzędu, prezydent powołał w kancelarii Biuro Kultury, Nauki i Dziedzictwa Narodowego. Jego zadaniem było przygotowywanie wydarzeń kulturalnych i utrzymywanie kontaktów ze środowiskami twórczymi w kraju i za granicą.

Od 2006 r., z inicjatywy Lecha Kaczyńskiego odbywały się seminaria naukowe w Lucieniu ? spotkania przedstawicieli polskiego życia intelektualnego, którzy z dala od politycznego zgiełku poświęcali się najważniejszym zagadnieniom współczesności.
źródło podałem wcześniej

Czy to nie była służba ojczyźnie?
A zginął na służbie chcąc oddać cześć pomordowanym w Katyniu.
Tyle w temacie!



Edytowany przez stachu o 04-03-2016 - 10:41. "
Ostatnio zmieniony 04-03-2016 11:20 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

swój
Posty: 87
Rejestracja: 28-10-2014 17:42

Rządy PiS

Post autor: swój » 04-03-2016 12:50

"Stachu toż to większość naszych posłów może sobie stworzyć taki życiorys aby pokazać swoją wielkość . Najlepiej poproś naszego byłego włodarza on Ci napisze czego dokonał i co chciał osiągnąć :-) Na pewno czyny Lecha Kaczyńskiego nie dorastają mu do pięt..........
Tylę że to będzie tak jak w Twoim przypadku tylko propaganda"
Ostatnio zmieniony 04-03-2016 12:50 przez swój, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 04-03-2016 12:58

":lol:

swój 100% racji !

a już ratowanie Gruzji to jest jakiś niebywały kabaret.
zresztą Ruscy ograli Saakaszwilego i tak.mimo leszkowego płaszczyka ochronnego."
Ostatnio zmieniony 04-03-2016 12:58 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 04-03-2016 13:59

"Obrazek

dobra zmiana :lol:

Wałęsa : wyprowadził wojska sowieckie z ziem polskich,przeprowadził Polskę z reżimu do demokracji.
Kwaśniewski : wprowadził Polskę do NATO i UE
Kaczyński : dążył do sojuszu z Gruzją.nic nie słyszałem o żadnym traktacie.podpisał traktat lizboński,który na prawicy uważa się za ostateczne odebranie Polsce suwerenności,poza tym partyjny prezydent swojego brata,pośrednio doprowadził do katastrofy,która współtowarzyszom dała wieczny odpoczynek a jemu miejsce na Wawelu.
Komorowski : notariusz partii rządzącej
Duda : jak wyżej (patrz Komorowski vel gajowy)"
Ostatnio zmieniony 04-03-2016 13:59 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

minewra72
Posty: 38
Rejestracja: 26-02-2016 15:54

Rządy PiS

Post autor: minewra72 » 04-03-2016 14:10

"a stasiu i tak wszystko odwróci kota ogonem"
Ostatnio zmieniony 04-03-2016 14:10 przez minewra72, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Rządy PiS

Post autor: stachu » 04-03-2016 15:14

"Wałęsie tego nie neguję, choć to nie tylko jego zasługa - chodzi o całość tych przemian.

Kwaśniewski, fakt, że podpisał wejście, ale to był długoletni proces w którym również udział brało wielu ludzi.
Mi nie chodzi o podpis, tylko o konkretny wkład!
(nasz włodarz tez otwierał wiadukt, ale wcześniej jak go zaczynali budować to był przeciwny temu, ale zasługa jest, bo za jego czasów otwarto, no nie?)
"Dolegliwości" tego prezydenta nie przyniosły chluby Polsce...

O Kaczyńskim już pisałem, więc nie będę się powtarzał,

Natomiast Komorowski, pominę to milczeniem

A Duda to jeszcze ma czas, aby się wykazać ...



kaskado, nie mam w domu kota 8-)"
Ostatnio zmieniony 04-03-2016 15:14 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 04-03-2016 15:46

"
a stasiu i tak wszystko odwróci kota ogonem
Kasandra :-)"
Ostatnio zmieniony 04-03-2016 15:46 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Jasiek
Posty: 619
Rejestracja: 29-12-2005 12:31

Rządy PiS

Post autor: Jasiek » 05-03-2016 11:06

"Stachu
"Wałęsie tego nie neguję, choć to nie tylko jego zasługa..."
Czyli jak mamy rozumieć powyższa litania dot. Kaczyńskiego to działania jednoosobowe. A jak już piszesz o WSI to jeszcze dodaj co zrobili na spółę z Macierewiczem i dlaczego do dnia dzisiejszego za to nikt nie siedzi ??? Bo to chyba bardzo ważne wydarzenie z okresu rządów Kaczyńskiego. O upolitycznieniu i "uRydzykowieniu" po części wspomniał już Grassownik. I o tym jak my zaślepieni Polacy mieliśmy dość tego wielkiego Prezydenta i nie miał praktycznie żadnych szans na reelekcję. No tak ale to wina mediów. A Polska w tych latach była Prawa i Sprawiedliwa a w dodatku mlekiem i miodem płynąca. A zasługi z tamtego okresu (np. Kurski) są teraz docenianie i wynagradzane. Już nie wspomnę jaki PiS był wtedy zajadły i sami na siebie się rzucali tak każdy chciał się do koryta dostać. Nawet w układy z przestępcami wchodzili - jak sami mówili o Samoobronie. To widać jaki był pęd do chlewika i o co tak naprawdę chodziło. Zresztą teraz te okropne media też uwłaczają ich tezom np. o odpolitycznieniu wszelkiego maści stanowisk podając co chwilę jakie to zmiany następują. Bo jak się okazuje koleś z PiS-u jest apolityczny a z każdej innej partii to polityczna marionetka obsadzana na stanowisku. Może czas w końcu udać się jednak do okulisty.
A jak chcielibyście wiedzieć jakimi Prezydentem Warszawy był (za co go kiedyś nawet ceniłem) to porozmawiajcie z osobami, które wtedy współpracowały z nim.



Edytowany przez Jasiek o 05-03-2016 - 10:10. "
Ostatnio zmieniony 05-03-2016 11:06 przez Jasiek, łącznie zmieniany 1 raz.

dink00
Posty: 254
Rejestracja: 20-05-2010 01:21

Rządy PiS

Post autor: dink00 » 06-03-2016 01:34

"Grassowniku odniosę się do Twego wpisu z wklejonym obrazkiem z punktami:

1. Kto normalny sądzi, że wśród tych kilkunastu procent Polaków, którzy zagłosowali na PiS, nie istnieje grupa (wg mnie całkiem niemała), która umiała racjonalnie ocenić sytuację i przewidzieć fakt, że w razie wygranej PiSu to prezes Kaczyński będzie pociągał za sznurki? I mimo to dokonać świadomie takiego, a nie innego wyboru?

2. Jest chociażby posłem. Ale w Polsce być posłem to przecież od dawna gorzej niż być nikim.

5. Z tego co wiem to przeważnie dostaje się wyroki za łamanie prawa. Napisać, że ktoś został skazany za łamanie prawa, to tak jakby powiedzieć: "Zamknąłem pokój. Żeby był zamknięty". No ale jest przecież spójnik "i" przy poprzednio skonstruowanym w miarę sensownie zarzucie. Więc prawie tak jakby ktoś już umiał skonstruować w miarę sensownie 2 zarzuty!

6. Głosowanie zainicjowane przez "złą stronę mocy" nie przeszło. Nawet gdyby przeszło to jeszcze byłaby część ciekawsza - sądowanie się i oczekiwanie na wyrok.

7. Sprawa chyba jeszcze nie jest na tyle wyjaśniona, żeby móc o którejkolwiek ze stron tamtego konfliktu wewnątrz policyjnego powiedzieć z czystym sumieniem "skorumpowany". No chyba, że coś bardzo szybko poszło do przodu/wyjaśniło się, a ja to po prostu przeoczyłem. Albo, że twórca tego "wypunktowania" rządu jest nieźle wtajemniczony.

8. Ja bym go zamienił Adasiem z pewnej gazety. Wtedy co prawda pluralizm nadal zapewniałaby osoba sądzona o zniesławienia. Ale przynajmniej byłaby zachowana równowaga, bo byłaby to osoba, która sama zasypuje ludzi pozwami o tego typu sprawy.

9. A mogło być tak pięknie... Trzeba było postawić na kogoś bez charakteru, kto da sobie wejść na głowę każdemu, kto w teorie spiskowe nie wierzy (więc należy tylko odpowiednio nazywać zdarzenia teoriami spiskowymi, by ten to wszystko bagatelizował). No i kogoś kto do kadr nie dobierze sobie nikogo młodego. A z resztą ktoś inny mu te kadry dobierze najlepiej.
http://www.zelaznalogika.net/zloty-meda ... a-mlodych/

11. Na szczęście nad tymi najważniejszymi zmianami czuwa nasz ukochany Trybunał, który nie pozwoli nic zbytnio spartolić w naszym pięknym kraju.
http://niezalezna.pl/73758-trybunal-lud ... minacji-po
Jeśli ktoś tylko zająknie się w kwestii kompetencji poszczególnych członków tego organu i przeróżnych okoliczności, które towarzyszyły ich wyborowi to spokojna głowa - zawsze można powołać jakiś dodatkowy komitet. ;)

12. Nie no z tym to nie ma szans polemizować. Zarzuty nie do odparcia.

13. Dyrektorem wszystkiego można zostać zwyciężając w ogłoszonym konkursie. Konkursie którego kryteria wg których dokonuje się wyboru, ustalone są tak, by organizator konkursu jeszcze przed jego oficjalnym ogłoszeniem już wiedział kto wygra. To ten system zapobiega korupcji, kumoterstwu i lobbystą.

2 i 3 - Świetnie! W końcu nowe twarze, powiew świeżości i rozłupanie tej betonowej burżuazji politycznej.

10 nie ruszam, bo brak mi wiedzy na ten temat totalnie

Lepiej jak było, nie będzie nigdy.

Porównywanie Prezydenta Dudy, któremu stuka pełny 7 miesiąc prezydentury, z Prezydentem Kwaśniewskim, który prezydentował nam chyba nieco dłużej, jest średnio trafione. Przynajmniej na razie. Tak się mi coś wydaje.


I cała ta moja karkołomna nie-polemika (bo zamiar bycia szczerym przejawia się tylko w punkcie pierwszym, potem raczej puściłem wodze fantazji, a co z tego wyszło - sam nie wiem) chyba całkiem nieźle pokazuje wielki potencjał, jaki tkwi w sposobie prowadzenia dyskusji większości Polaków o sprawach około-politycznych. Ogromny potencjał, bo dyskusje te można prowadzić bez końca. Bez ŻADNEGO skutku.
Ty mi tak, to ja Ci tak. Ty mówisz ze ten jest kłamca, to popatrz na tego z lubianej przez Ciebie opcji. Mówisz, że to głupie? Ale heca, to przypomnij sobie co "Twoi" wyczyniali w tej sprawie.
I tak bez końca. O wszystkim i o niczym.
Zatrważająco często tylko po to, byle bym mógł na końcu sobie powiedzieć: "Ha! Miałem rację!". No i czasem w myślach zwyzywać tego co to stał po drugiej stronie rozpościerającego się pomiędzy nami słowotoku.

Osoba o oryginalnym poczuciu humoru mogłaby czerpać z obserwacji tego wszystkiego niemałą radość.
Moje poczucie humoru jest też z pewnością skrzywione, ale albo zbyt mało, albo w innym kierunku, bo te słowne starcia nieszczególnie mnie bawią.

Szkoda czasu.
Mogę mieć tylko nadzieję, że uwierzycie. :)



Edytowany przez dink00 o 06-03-2016 - 00:38. "
Ostatnio zmieniony 06-03-2016 01:34 przez dink00, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1804
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Rządy PiS

Post autor: andriu81 » 07-03-2016 01:27

"Apropos kolizji auta prezydenta ukazał się taki ciekawy artykuł
http://www.se.pl/wiadomosci/opinie/zdan ... 88591.html"
Ostatnio zmieniony 07-03-2016 01:27 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Rządy PiS

Post autor: stachu » 07-03-2016 09:11

"Bardzo dobry artykuł.
Życzyć śmierci Polakowi przez Polaka i to jeszcze prezydentowi Polski, to jest okropne.
Czy nie podobnie niektórzy wyśmiewali się z nieudanego zamachu na Kaczyńskiego?"
Ostatnio zmieniony 07-03-2016 09:11 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

latacz
Posty: 418
Rejestracja: 01-07-2011 01:05

Rządy PiS

Post autor: latacz » 07-03-2016 17:02

"co wy za potrale czytacie. Sami się nakręcacie. Wyszukujecie jakieś nieodpowiedzialne teksty by się ekscytować."
Ostatnio zmieniony 07-03-2016 17:02 przez latacz, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Rządy PiS

Post autor: stachu » 07-03-2016 17:29

"albo raczej pokazywać zachowanie ludzi z opozycji ..."
Ostatnio zmieniony 07-03-2016 17:29 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

latacz
Posty: 418
Rejestracja: 01-07-2011 01:05

Rządy PiS

Post autor: latacz » 07-03-2016 17:47

"a jaką opozycję reprezentuje?"
Ostatnio zmieniony 07-03-2016 17:47 przez latacz, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Rządy PiS

Post autor: stachu » 08-03-2016 15:04

"pokazywać zachowanie ludzi z opozycji, którzy może pokazali swoje prawdziwe oblicze...?"
Ostatnio zmieniony 08-03-2016 15:04 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 08-03-2016 15:18

"http://polska.newsweek.pl/maciej-stuhr- ... html#fp=nw

prawdziwe oblicze Stuhra.
przerażające.

ale to będzie rozkwit satyry i kabaretów ten pis !

od groteskowych zamachów poczynając :lol:"
Ostatnio zmieniony 08-03-2016 15:18 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 08-03-2016 15:56

":lol:

powinniście rozstrzelać ten cały drugi sort co się śmiał ze Stuhrem :lol:

śmiało,miejcie odwagę ! :-)"
Ostatnio zmieniony 08-03-2016 15:56 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ