Rządy PiS

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19251
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 25-10-2015 22:06

"Czas na nowy wątek. Bez niespodzianek.
Mediom głównego nurtu udało się na finiszu wykasować z Sejmu lewicę, dzięki intensywnej promocji Partii Razem.
Udało się również uskubać PO, poprzez lansowanie Petru."
Ostatnio zmieniony 25-10-2015 22:06 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2271
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Rządy PiS

Post autor: A1313 » 25-10-2015 22:13

"Czekam na ostateczne wyniki ,i mam nadzieje ze PSL znajdzie się tam gdzie jest jej miejsce."
Ostatnio zmieniony 25-10-2015 22:13 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19251
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 25-10-2015 22:35

"Żeby jeszcze KORWiN i Petru zamienili się miejscami...
Cieszę się, że w nowym sejmie nie ma jawnej lewicy. Po raz pierwszy."
Ostatnio zmieniony 25-10-2015 22:35 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 25-10-2015 23:06

"a co to była za lewica ?
sld prokościelne i konserwatywne od dawna,towarzysz miller obniżał podatki i liniowe wprowadzał.
gasipies gospodarczo był i jest liberałem.

to lewica tylko z nazwy.w rozumieniu europejskim to nie były partie lewicowe czy lewackie.

pis będzie rządził samodzielnie.i dobrze nie będzie żadnych wymówek.
mają w dodatku prezydenta.

a zatem czekam kiedy odzyskają wrak,o Lwowie i Wilnie jeszcze nie wspominam ale pewnie też się o nie upomną ;-)
władek już drży.

no i czekam kiedy wróci 3 miliony Rodaków wypędzonych za granicę przez okupacyjny rząd tuska i jego mizernej następczyni."
Ostatnio zmieniony 25-10-2015 23:06 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

janusza
Posty: 292
Rejestracja: 25-12-2011 18:37

Rządy PiS

Post autor: janusza » 26-10-2015 07:46

"Demokracja.. Co za burdel."
Ostatnio zmieniony 26-10-2015 07:46 przez janusza, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Rządy PiS

Post autor: stachu » 26-10-2015 09:43

"Czyli jak "Kali" wygrywa, to jest demokracja, a jak "Kali" przegrywa, to jest burdel? :)"
Ostatnio zmieniony 26-10-2015 09:43 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

jazet
Posty: 1269
Rejestracja: 13-10-2006 14:26

Rządy PiS

Post autor: jazet » 26-10-2015 12:53

"PKW popada z jednej skrajności w drugą - jest wygodniej podawać wyniki końcowe.
A tu zaczynają się podejrzenia, że "coś kombinują"."
Ostatnio zmieniony 26-10-2015 12:53 przez jazet, łącznie zmieniany 1 raz.

headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

Rządy PiS

Post autor: headshrinker » 26-10-2015 14:01

"Admin
Mediom głównego nurtu udało się na finiszu wykasować z Sejmu lewicę, dzięki intensywnej promocji Partii Razem.
ZLEW się sam wykasował z sejmu. A co do RAZEM - pięknie się czyta o tych bajkach "media promowały partię Razem", jak się nie wie, że przez praktycznie całą kampanię ich kordonem sanitarnym otoczyli i pies z kulawą nogą o nich nie słyszał (ktoś wyliczył, że całe 8 sekund im poświęcono). Bądźmy poważni adminie - nikt tu nikogo nie promował - mendia dbały o oglądalność. Przyszedł Zoidberg (taki żart Futuramowy) na debatę i rozbił bank - co się przełożyło na zainteresowanie partią (strona im padła wtedy a w mediach społecznościowych mieli taki ruch, że ho ho [no chyba, że mi powiesz, że na FB też ich promowały mendia mainstreamowe]) - a jak się pojawiło zainteresowanie partią - to i mendia chciały z tego skorzystać.

Poza tym - gdybyś nieco uważniej obserwował to co się działo - widziałbyś, że się zaraz rzucili na nich praktycznie wszyscy "bo podatek 75%", "bo postkomuna" etc.
Cieszę się, że w nowym sejmie nie ma jawnej lewicy. Po raz pierwszy.
A to już jest adminie diecinada. Ja to jestem zabity lewak, ale uważam, że bardzo złą byłaby sytuacja, w której w sejmie znajdowałaby się sama lewica a zabrakło by tam konserw i prawaków. Tzn nie chciałbym być źle zrozumiany - cieszy mnie klęska Towarzysza Millera (bo od dawna nie uważałem go za reprezentanta lewicy), chodzi mi tylko o to, że w parlamencie powinny się znaleźć różne ugrupowania, a nie tylko te, które się komuś "podobają" (bo inne są be i mają wypier***ać) bo jak już zaznaczyłem wcześniej - to jest mocno dziecinne podejście do polityki."
Ostatnio zmieniony 26-10-2015 14:01 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Rządy PiS

Post autor: stachu » 26-10-2015 14:29

"Musze jednak stanąć po stronie Admina, bo to w mediach powiedziano, że to on jest wygranym w tej debacie i podejrzewam, że od tego się zaczęło. Ruch na Facebooku i całe to zainteresowanie.
Ale wg mnie tą debatę wygrali Kukiz i Korwin. Oni dali czadu :)

headshrinker, to, ze nie ma jawnej lewicy w sejmie, to chyba ludzie zdali sobie sprawę, że nie chcą ludzi bardzo kontrowersyjnych.
I to zjednoczenie lewicy chyba im na dobre nie wyszło.
Może się mylę, ale pewne rzeczy zaczynały być już niesmaczne.

Admin pisze:Żeby jeszcze KORWiN i Petru zamienili się miejscami...
Korwin z Petru raczej się nie zamienią, ale jest szansa na zamianę Korwin z PSL.



Edytowany przez stachu o 26-10-2015 - 13:51. "
Ostatnio zmieniony 26-10-2015 14:29 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

Rządy PiS

Post autor: headshrinker » 26-10-2015 16:14

"stachu
Musze jednak stanąć po stronie Admina, bo to w mediach powiedziano, że to on jest wygranym
No ale kiedy to wyglądało tak, że ludziom się podobał Zandberg. Tzn to, że nie darł ryja/etc. I tu nie chodzi o lewaków tylko, sporo ludzi, którzy mają poglądy insze niż Razemy - też uznało, że Zoidberg "dał radę" (co nie znaczy, że zaraz hurmem się rzucili głosować na niego i jego partię). Pompowany przez media na finiszu to był Rysiek Swetru"
Ostatnio zmieniony 26-10-2015 16:14 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19251
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 26-10-2015 18:32

"
headshrinker pisze:Ja to jestem zabity lewak, ale uważam, że bardzo złą byłaby sytuacja, w której w sejmie znajdowałaby się sama lewica a zabrakło by tam konserw i prawaków. Tzn nie chciałbym być źle zrozumiany - cieszy mnie klęska Towarzysza Millera (bo od dawna nie uważałem go za reprezentanta lewicy), chodzi mi tylko o to, że w parlamencie powinny się znaleźć różne ugrupowania, a nie tylko te, które się komuś "podobają" (bo inne są be i mają wypier***ać) bo jak już zaznaczyłem wcześniej - to jest mocno dziecinne podejście do polityki.
Skoro od 20 lat praktycznie nie ma reprezentacji prawicy, to czemu ma być lewica? :-) Teraz też małe szanse, może pojawi się ktoś z KNP od Kukiza.
Obecny sejm również jest zdominowany przez lewicę, stąd napisałem o lewicy "jawnej".

Co do Hodora, gdybym nie przeczytał zaraz po debacie na Gazeta.pl że ją wygrał, to do głowy by mi to nie przyszło."
Ostatnio zmieniony 26-10-2015 18:32 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

bzyczek
Posty: 758
Rejestracja: 23-08-2004 22:57

Rządy PiS

Post autor: bzyczek » 26-10-2015 18:34

"A czym się różni ta prawica od lewicy? Granice już dawno się zatarły.



Edytowany przez bzyczek o 26-10-2015 - 17:36. "
Ostatnio zmieniony 26-10-2015 18:34 przez bzyczek, łącznie zmieniany 1 raz.
bzyczek

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19251
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 26-10-2015 18:57

"
bzyczek pisze:A czym się różni ta prawica od lewicy? Granice już dawno się zatarły.
Tydzień temu w Szwajcarii wygrała prawica. Piszą że jest antyemigrancka, antyunijna, że dzięki niej nie można budować minaretów, że daje zielone światło polityce neoliberalnej i demontażowi socjalnemu. Nie wiem jak z konserwatyzmem.
W Polsce opisane wyżej cechy łącznie można przypisać wyłącznie partiom KORWiN i KNP. I to właśnie jest prawica.

Prawica jest konserwatywna światopoglądowo i liberalna gospodarczo. Wynika z tego, że prawicowiec wcale nie musi być narodowcem, natomiast z założenia jest antyunijny przy obecnej liberalnej światopoglądowo i socjalistycznej gospodarczo Unii Europejskiej."
Ostatnio zmieniony 26-10-2015 18:57 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2271
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Rządy PiS

Post autor: A1313 » 26-10-2015 19:12

"Zandenbergowi flaszka się należny , w ciągu kilku dni wyrzucił z burtę lewice sam nie wchodząc do sejmu ,ideowiec lub pożyteczny idiota ,sam nie wiem co gorsze.
No ale kiedy to wyglądało tak, że ludziom się podobał Zandberg. Tzn to, że nie darł ryja/etc. I tu nie chodzi o lewaków tylko, sporo ludzi, którzy mają poglądy insze niż Razemy - też uznało, że Zoidberg "dał radę" (co nie znaczy, że zaraz hurmem się rzucili głosować na niego i jego partię). Pompowany przez media na finiszu to był Rysiek Swetru
Byl pompowany szczególnie po tym gdzie lepiej wypadł od byłej i przyszłej premier. Gdyby ta sytuacja miała miejsce na samym początku kampanii ,prawdopodobnie nie miało by to większego znaczenia.

Sytuacja zaistniała przed samymi wyborami i zadziałała czysta psychologia ,a towarzysz Miller i dziewczynka z Szortpressu zdziwieni. Millerowi się nie dziwie wszak tego nie było na wykładach KC. Ale młodej trochę tak. Obstawiła nie tego konia co trzeba, a moglo byc tak pieknie"
Ostatnio zmieniony 26-10-2015 19:12 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 26-10-2015 19:39

"ale to zwykłe szufladkowanie,które proponuje miałki mainstream na temat swoich wiernych wyznawców.
pamiętam jak umizgiwał się do michnika i styropianu towarzysz kwaśniewski.cudownie wypada teraz w memach alkoholowych,przynajmniej się facet czymś wyróżniał między tymi gajowymi i kartoflami.
ale ideowo był miałki,klasyczny pragmatyk,klasyczny technokrata.
to samo towarzysz miller,on obniżał podatki,on karmił najobficiej kler,oni pozwalali jankesom na tortury i nielegalne więzienia.

tak samo jest po prawej stronie.przeważa pragmatyzm.
to normalne w modelu kapitalizmu jaki mniej lub bardziej funkcjonuje w naszym kręgu kulturowym,że większość partii różni się między sobą tylko subtelnościami.
tak jest w usa,w wlk brytanii,tak jest niemal wszędzie.
w Polsce też kolejne rządy specjalnie się między sobą nie różniły.
rządzi mainstram czyli główny ściek.

a w globaliźmie nierzadko skrajna prawica i skrajna lewica mówią jednym głosem.dlatego są marginesem."
Ostatnio zmieniony 26-10-2015 19:39 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2271
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Rządy PiS

Post autor: A1313 » 26-10-2015 19:53

"Ja jestem gotowy.

Kupiłem różaniec i obraz z papieżem,
Zamknąłem konto na X-hamsterze.
Świerszczyki wszystkie powyrzucałem,
Znajomych gejów z fejsa pognałem.
Tak jak lewaków i koleżanki,
które przyznały się do skrobanki.
Ta co z in-vitro ma dwójkę dzieci,
nim skończę pisać z hukiem wyleci!
Na TVN blokadę włączyłem,
Wszystkie kondomy podziurawiłem.
Donos złożyłem, tak jakoś z rozmachu,
na kumpla który, śmiał się z Zamachu.
Bezczelny s***iel, kutas żałosny,
Bronił Putina i winił sosny.
Prenumeratę kupiłem Frondy,
Jestem gotowy na nowe rządy!
Bajki to możesz wciskać dziewczynie
Bo w Internecie, to nic nie ginie
Jesteś lewakiem, chwaliłeś Tuska
Bereza czeka na Cię, Kartuska



autor chyba nieznany"
Ostatnio zmieniony 26-10-2015 19:53 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 26-10-2015 20:00

"ja już wczoraj krucyfiks powiesiłem,medalik na szyję zawiesiłem,bojówki i brunatną koszulę wyprasowałem.jestem gotowy."
Ostatnio zmieniony 26-10-2015 20:00 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

fil-utek
Posty: 112
Rejestracja: 10-04-2015 14:19

Rządy PiS

Post autor: fil-utek » 26-10-2015 20:04

"w tym wątku zgadzam się w 100 % z Headshrinkerem.
Czekam teraz na:
- 500 zł na każde dziecko
- powrót do poprzedniego wieku emerytalnego
- obniżenie kwoty wolnej od podatku
- podniesienie najniższego wynagrodzenia do 12 zł/h
- opodatkowanie banków
- opodatkowanie podatkiem obrotowym marketów
- zapewnienie pracy w kraju i stworzenie możliwości powrot do kraju dla wszystkich Polaków z emigracji
- uszczelnienie systemu podatkowego(;-) czyli zebranie 100% VAT i obniżenie CIT
- 1,4 bln zł na innowacje
- skorzystanie z rezerwy bankowej NBP(a tak kiedyś śmiano się jak Lepper to proponował:-))))))
- "spolszczenie" mediów i sektora bankowego -
- zatrzymanie "eksportu" podatków do rajów podatkowych
- 7 latki w szkołach i wielkie odwrócenie reformy Kluzikowej, w tym likwidacja gimnazjów
- utrzymanie niedochodowych kopalń bez podczepiania ich pod spółki energetyczne(odwrócenie tego narzuconego przez PO przymusu?)
- wycofanie się z podatku "cieplarnianego"
- wycofanie się z przyjmowania uchodźców i energiczne sprowadzanie Polaków zza wschodniej granicy
- sprowadzenie wraku ze Smoleńska i rzetelne "wyjaśnienie"sprawy tej katastrofy
- znalezienie ukaranie winnych "zamachu" w Smoleńsku
- ukaranie podsłuchanych u Sowy i Przyjaciół
- wycofanie się z in vitro
- ochrona życia od poczęcia czyli pełny zakaz aborcji
- wprowadzenie dopuszczalności używania klauzuli sumienia przy wszelkich zabiegach medycznych i innych czynnościach zawodowych wymagających podejmowania wyborów moralnych
-zatrzymanie 2 nitki gazociągi bałtyckiego zaplanowanego z pominięciem interesów polskich ( uzgodnienie Niemiec i Rosji)
-wyegzekwowanie większej solidarności europejskiej np w zakresie nierównych kwot dopłat rolniczych,emisji gazów cieplarnianych itp
-reforma sądownictwa zwłaszcza w zakresie dotyczącym przewlekłości postępowań, uwolnienia zawodów prawniczych,
-zwiększenie dostępności działania wymiaru sprawiedliwości dla ludzi biednych(zaporowe ceny adwokatów i iluzja obrony z urzędu)
-podwyżki dla zaniedbanej(brak podwyżek od 7 lat) budżetówki (pielęgniarki,służby mundurowe)
-zwiększenie wydatków na wojsko
-przywrócenie godności ludziom pracy którzy są jej pozbawiani przez śmieciówki i pracę na czarno bez jakichkolwiek działań PIP i instytucji kontrolnych
ITP.ITD.ITP.ITD
I PRZY TYM WSZYSTKIM MA UDAć SIĘ ZACHOWAĆ DYSCYPLINĘ BUDŻETOWĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Damy im szansę.

Jest przyzwoity rokroczny wzrost gospodarki, jednocyfrowe bezrobocie, w miarę stabilną sytuacja w kraju.
Jednak odnotowujemy zbyt duży rozziew w zarobkach Polaków, brak polityki prorodzinnej, proinwestycyjnej, bardzo duże obszary biedy i wykluczenia.Jest wiele do załatwienia i dużo nadziei na lepsze ale też wiele do stracenia i zniszczenia.

Co nam przyniesie następna kadencja?



Edytowany przez fil-utek o 26-10-2015 - 19:30. "
Ostatnio zmieniony 26-10-2015 20:04 przez fil-utek, łącznie zmieniany 1 raz.

okruszek
Posty: 145
Rejestracja: 13-10-2015 13:23

Rządy PiS

Post autor: okruszek » 26-10-2015 20:59

"Panowie znów się nabijacie.
A czy rozliczyliście już PO z ich obietnic?
Bądźcie konsekwentni :)"
Ostatnio zmieniony 26-10-2015 20:59 przez okruszek, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 26-10-2015 21:10

"rozliczyli-nie oddali głosu już na nich i przegrali.

to naturalne,że oczekują spełnienia obietnic.
równie naturalne jest to,że o większości z nich właśnie zapomniała szydło i spółka.

ja oczekuję wraku i zwrotu Wilna i Lwowa."
Ostatnio zmieniony 26-10-2015 21:10 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ