Polityka

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
nikanor
Posty: 775
Rejestracja: 31-08-2009 13:02

Re: Polityka

Post autor: nikanor » 06-09-2019 18:11

orange pisze:
06-09-2019 13:35
Wiele ludzi cieszy się ze zrównoważonego budżetu.
Ja tylko bym chciał, żeby udało się to zrealizować :)
Sądzę, że trudno będzie utrzymać zrównoważony budżet w kolejnych latach, a jeśli PIS nie wygra to tym bardziej będzie to trudniejsze.

Stawka PIT też ma być obniżona do 17 proc.
Po raz pierwszy od wielu lat.
Dodatkowo uszczelnienie systemu podatków VAT i CIT, uszczelnienie systemu składek na ZUS i podatku PIT.

Moim zdaniem trzeba tą dyskusję jednak zacząć od pochwały idei zdrowych finansów publicznych.
Jaki zrownowazony budzet? Czy piszecie o kolejnych obietnicach z podatkow wraz z kolejnymi podwyzkami wszystkiego ? Nawet w-ce minister finansow, smieje sie z tego mówiąc ze jest to niemizliwe i ze taki budzet wymyslil premier teoretycznie i na papierze.
Zal ze jeszcze jest ktos tak naiwny i wierzy w obiecanki bez spełnienia.

A1313
Posty: 2271
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Re: Polityka

Post autor: A1313 » 06-09-2019 20:06

Temat jest o Polityce,a nie o polityce.

Miecio popełnił film o dokonaniu Vegi, nie jest to w recenzja do jakiej przyzwyczaił a raczej streszczenie. Takie ostrzeżenie przed wywaleniem kasy w błoto.


Moje wrażenia- parafrazując Zapasiewicza z filmu CK Dezerterzy.

Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić jakie to jest gówno.

Awatar użytkownika
DZIKI
Posty: 182
Rejestracja: 14-04-2019 13:33

Re: Polityka

Post autor: DZIKI » 07-09-2019 09:30

Właśnie temat jest o filmie Polityka, ale orange już musi o polityce.
Chciałbym poznać opinie tych co oglądali film a nie opinie z opinii. Jednak się nie da, bo najwięcej mają do powiedzenia ci co nie oglądali i bazują tylko na tym, co napisane w internecie.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19251
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Polityka

Post autor: admin » 07-09-2019 10:00

A może się podzielisz swoją opinią? W Tarnobrzegu będzie bliżej wyborów, jeszcze mało kto oglądał.

zbyry
Posty: 1032
Rejestracja: 13-06-2019 20:49

Re: Polityka

Post autor: zbyry » 09-09-2019 13:58

Na "Polityce" nie byłem, ale Pitbule wszystkie wy-oglądałem, włącznie z serialem. Na pewno się wybiorę. Czemu piszę o Pitbulu i krytykowaniu Vegi, a no akurat mój sąsiad pracuje w KGP. Zapytałem Go kiedyś o to wszystko, on tylko spuścił głowę i rzekł, że te ku...i chu...i takie traktowanie policjantów to wszystko jest prawda. Kopara mi opadła.

Awatar użytkownika
DZIKI
Posty: 182
Rejestracja: 14-04-2019 13:33

Re: Polityka

Post autor: DZIKI » 09-09-2019 14:05

Orange nie rób z mojego wątku tematu o polityce zamiast o filmie "Polityka". Już tu jeden taki jest, co we wszystkie tematy wpierdziela dyskusje religijne.
Jeśli chodzi o moją opinię na temat tego filmu, to jest OK. Pokazuje kulisy "rządzenia" przez PiS oraz jak można przykryć każdy szwindel i jak zwykły obywatel może zostać kimś w zamian za milczenie (odsyłam też do "Kariery Nikodema Dyzmy" a bardziej współcześnie do "Kariery Nikosia Dyzmy").

ODPOWIEDZ