Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
leonardo
Posty: 363
Rejestracja: 11-04-2017 16:06

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: leonardo » 30-12-2019 21:54

Nasz drogi i kochany, ale nie doceniany należycie PDB, zamiast samemu oskarżać o inspirowanie hejtu, powinien sam się solidnie zabrać do roboty!!!


I to jest sedno sprawy. PDB nie weźmie się do roboty, bo jest w swoim mniemaniu ... ciężko zaharowany.


Serio. On uważa, że ciężko pracuje, daje z siebie wszystko a tych, którzy to kwestionują i krytykują tę "ciężką pracę" uważa za ... hejterów.

Jestem pewien, że nic się w prezydenturze DB nie zmieni. Tak jak kiedyś napisałem - to mistrz własnego podwórka, tutaj może wszystko, tutaj mu czapkują, tutaj parę lat przed emeryturą spija śmietankę swojego zawodowego życia.

A 30 km za miastem ani on, ani jego, nikt nie zna. I nie chce poznać. Jest tam nikim.

To będą kolejne cztery lata stracone dla miasta i jego mieszkańców.

zbyry
Posty: 1032
Rejestracja: 13-06-2019 20:49

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: zbyry » 01-01-2020 12:10

Leonardo ciężko się z Tobą nie zgodzić. Ale...

Pan prezydent na pewno wie, że akurat piszę pod swoją ksywą, czyli wie kim jestem i czyta to On, jego współpracownicy, rzecznik itd. Taka noworoczna nuta refleksji. Jej brzmienie będzie miało pewnego rodzaju nawoływanie. Pan prezydent, wiedział, na co się pisze, był radnym, przewodniczącym RM, miał dostęp do wszelkich dokumentów, ale jak gdzieś przeczytałem, na rozprawie byłego prezydenta GK nie wiedział, czy jest przyjęty plan zagospodarowania centrum. Jako osoba związana kiedyś z samorządem, nie skomentuje tego, bo nie ma nad czym dywagować. PDB otrzymał ogromny mandat zaufania od mieszkańców, póki co, marnuje go na potęgę. Zauważam w komentarzach na tym forum, i na NW24 wiele słuszności. Do czytania forum NW24 przekonał mnie Piotrek :lol: Chwała mu za jego robotę. Choć jeśli idzie o ekologizm to czasem się z nim nie zgadzam. A już rozmowa powiedzmy sobie szczerze z Gretą i Sir David Frederick Attenborough przyprawiła mnie o uśmiech, bo skądś nawet na Skypie rozmawiając, musieli zaczerpnąć energii, procesorów wytworzonych z metali, ekranu z PVC , mikrofonów i w ogóle.

Może taka wskazówka. Panie prezydencie, jak się Panu noga podwinie, czego absolutnie Panu nie życzę, żadna, przychodząca kablować i sprzedawać ludzi w miniówkach naczelniczka, czy niby wspaniali naczelnicy płci męskiej odwrócą się od Pana. Owszem, pokręcą rzęsami, poprzekładają nogi, tylko, niestety akurat jedną wiedzę sprzedadzą Panu, a drugą, inną wersje koledze z pokoju na przeciwko. Znam ten urząd od podszewki, tak też było za poprzednich prezydentów. Jest wielu świetnych urzędników, pod którymi ryją doły, może warto wyciągnąć wnioski, kto tak naprawdę pracuje rzetelnie. Niech się Pan nie obrazi, ale Ci co Panu tiutają nad uchem wy....ą Pana przy pierwszej lepszej okazji. I nikt za Panem nie stanie. Wygrał Pan jako cool facet. Przeciwko wiadomej sile. I? I nic. Proszę się nie gniewać, ale w RN siedzą osoby, które nie mają zielonego pojęcia o dywersyfikacji produkcji, usług, wskaźnikach ekonomicznych i innych. Jedna z naczelniczek, co do Pana przychodzi wręcz z wiadrem wazeliny, jedzie po Panu jak po psie, a wiem, bo sam to na własne uszy słyszałem nigdzie indziej, jak w biedronce na Dzikowie. Prezesi spółek też Pana robią w....

Jestem o wiele lat młodszym od Pana człowiekiem, ale pracowałem od 15 roku życia w różnych branżach. Popełniłem, popełniam i popełniał będę wiele błędów. Ale je naprawiam. Może przeczyta Pan mój wpis, wyciągnie z tego jakieś wnioski. Póki co, ja swoją działalność rejestruje w Niemczech i UK, bardziej mi się to opłaca ze wspólnikami. Nie potrafię zrozumieć, czemu ludzie przy władzy nie lobbują, aby tu się składać na wspólnotę samorządową. Jedyną daniną, jaką otrzyma ode mnie, choć k...a mać nie wiem za co, będzie podatek od domu, który wybudowałem za własne pieniądze i podatek od gruntu, też nie rozumiem czemu. No i śmieci :-) Czy problemem jest, jak to mówią, byle do emerytury?

Choć boli mnie serce o to, co dzieje się z moją Ojczyzną, a przede wszystkim Tarnobrzegiem sensu lokalnego, życzę zdrowia i udanego Nowego roku.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19251
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: admin » 01-01-2020 12:45

Eh, znów będzie że to inspirowanie hejtu :)

http://nadwisla24.pl/2020/01/01/sonda-j ... -kadencji/

zbyry
Posty: 1032
Rejestracja: 13-06-2019 20:49

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: zbyry » 01-01-2020 13:01

Mówiłem Ci już. Admin, nie przejmuj się. Zostaw i rób swoje. A, że ktoś sobie coś tam pisze, to tylko daje znak, że są jeszcze niezależne media i fora.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19251
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: admin » 01-01-2020 13:17

Ja się w ogóle nie przejmuję :) Jak do tej pory, bo oczywiście mnie też da się urazić.
Hejt jest i czasem ciężko to czytać, chociaż dotyczy zupełnie obcych osób.
Trudno to rozumieć, chociaż taki ewidentny hejt piszą przecież ludzie z problemami. Może to bardziej choroba, która znosi lub łagodzi element złej woli?

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: andriu81 » 02-01-2020 00:54

Większość mieszkańców miasta w prywatnej opinii negatywnie ocenia lokalną politykę i to co się w mieście dzieje. 99% z nich milczy i nic nie pisze,ani nie komentuje,bo przecież były kiedyś gorsze czasy ,są gorsze miasta i da się tu jakoś żyć. 1% pisze jakieś komentarze tu i tam .Z tego odsetka połowa używa kulturalnych określeń ,druga połowa używa niecenzuralnych .
Gdyby mieszkańcy byli zadowoleni, wzrósł by odsetek zainteresowanych polityką a tym samym wzrósł by odsetek komentujących w lokalnych mediach,na przykład we wspomnianym portalu.

Sonda ,większość głosów mówi że negatywnie,w mojej ocenie nie widzę zmian,były roszady na stanowiskach,ale polityka lokalna sie nie zmieniła

ODPOWIEDZ