Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19251
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: admin » 23-12-2019 15:00

Prezydent Bożek oskarża redakcję NW24 o świadome inspirowanie hejtu na jego osobę!

Wśród odpowiedzi na pytania podsumowujące pierwszy rok kadencji pojawia się zarzut wobec NW24 o "negowanie wszystkiego, co się dzieje w mieście i przedstawianie informacji w taki sposób, aby wywołać jak najwięcej hejtu".

O ile hejt w komentarzach jest, czasem rzeczywiście obrzydliwy, o ile ktoś może nie rozumieć braku automatycznej reakcji (redakcja jest zobowiązana do reakcji po zgłoszeniu, a reakcja z własnej inicjatywy redakcji nie jest obowiązkiem, nawet bywa źle widziana), o tyle zarzut o świadome inspirowanie hejtu poprzez odpowiedni sposób przedstawiania informacji i "negowanie wszystkiego co się dzieje w mieście" to mocna przesada.

Pytanie i odpowiedź brzmią następująco:
PORTAL NADWISŁĄ24.pl:. Największe zaskoczenie związane z objęciem funkcji prezydenta?

PREZYDENT DARIUSZ BOŻEK: Nieustający hejt, jedynie na Pana portalu, niezależnie od tego co robię i jakie wydarzenia dzieją się w mieście. Nawet to, co ma pozytywny oddźwięk i spotyka się z ogólną aprobatą i zrozumieniem u Pana jest hejtowane w obrzydliwy sposób i nie spotyka się z żadną reakcją administratora portalu. Nawet wtedy, gdy dotyczy to chorych dzieci i ich rodzin. Żeby być dobrze zrozumianym, nie chodzi mi o krytykę, bo na nią jestem otwarty, ale o negowanie wszystkiego, co dzieje się w mieście i przedstawianie informacji w taki sposób, aby wywołać jak najwięcej hejtu.
http://nadwisla24.pl/2019/12/23/najwiek ... zydentury/

Swoją drogą, w ramach hejterskich komentarzy pod tekstem, który zalinkowałem można przeczytać że jestem łajzą i gówno wiem o portalach, a Tarnobrzeg.info jest nieobiektywne, ocenzurowane i zakłamane :) A to pewnie nie koniec.

Mimo tego nie oskarżam reakcji o świadome inspirowanie hejtu na Tinfo i na mnie. I taka jest różnica.
Haters gonna hate.

orange
Posty: 845
Rejestracja: 04-01-2019 11:38

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: orange » 23-12-2019 15:35

Z hejtem, mową nienawiści winni walczyć wszyscy, poczynając od siebie. Jeśli kogoś obraziłem: przepraszam.
Obowiązujące prawo, w szczególności karne, umożliwia ściganie zarówno hejterów jak i internetowych trolli, a katalog kar jest szeroki, w grę wchodzi nawet 5 lat więzienia.

Nie może być zgody na hejt i nienawiść. Słowa zabijają, słowa potrafią ludzi niszczyć.

Każdy z nas musi wyzbyć się niechęci i uprzedzenia.
Postawmy się w sytuacji innego człowieka.
Pamiętajmy, że los dał nam inne możliwości finansowe i intelektualne.
Zawsze z pokorą, empatią i zrozumieniem pomagajmy słabszym.

Jeśli nie zaczniemy kochać bliźniego jak siebie samego i nie przestaniemy odwracać oczu na widok krzywdy ludzkiej, czeka nas wojna domowa.

bzyczek
Posty: 758
Rejestracja: 23-08-2004 22:57

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: bzyczek » 23-12-2019 16:02

W większości to zwykła krytyka żaden hejt. Czego spodziewał się DB? Że wszyscy będą mu klaskać i się uśmiechać. A jeśli już prezydent poczuł się urażony to niech zgłasza to odpowiednim słuźbom. NIektórym może sìę wydaje, że w internecie są anonimowi.
bzyczek

dino
Posty: 1993
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: dino » 23-12-2019 17:11

@orange

W zasadzie jak się dobrze uzasadni, to każdą krytykę można podciągnąć pod modny "hejt".
Jaki "hejt" wylewał się na Gomułkę i Gierka.
Jak "hejtowano" Wojsko Polskie w 1981 roku.

Z kolei w rządowej TV lał się "hejt" na Gwiazdę i Wyszkowskiego.

Tak więc oczywiście kulturę należy zachowywać jednak prawo do swobody wypowiedzi zdaje się jeszcze wciąż jest zagwarantowane w Konstytucji.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Antea
Posty: 138
Rejestracja: 20-03-2019 21:16

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: Antea » 23-12-2019 17:48

Niewątpliwy sukces PDB to likwidacja programu dla rodzin 3+, likwidacja połączeń autobusowych najpopularniejszego ostatnio osiedla Borów z centrum.
Owszem wiele komentarzy na NW 24 ma znamiona głupiego hejtu, co nie zmienia faktu że ludzie są rozgoryczeni rokiem prezydentury nie tylko bez sukcesów ale i bez pomysłu na miasto.

Jeśli idzie o ttbs to dla przeciętnego Kowalskiego nie ma to znaczenia. Znam rodziny mieszkające w blokach ttbs i nie są zadowoleni z ciągłych podwyżek czynszu. Kto może ucieka stamtąd. Co do oświaty, ZUS trzeba było spłacić. Nie splacil PDB ale mieszkańcy, bo nie jest to 28 mln prywatnych złotych magistratu. Jak nie będzie racjonalizacji w tej sferze to dług pojawi się znowu.

Akcje charytatywne są ważne, ale znów jaki tu sukces?!?

Pojawia się pytanie czy nasze miasto się rozwija w jakikolwiek sposób? Czy istnieje konkurencyjna oferta edukacyjna/kulturalna? Pomijam edukację niepubliczna, bo kogo stać ucieka do Hetmana po maturę. Czy wspieramy edukację wyższa typu SAN lub PWSz? Czy absolwenci naszych szkół srednuch/wyższych maja miejsce pracy po ich ukończeniu?
Ilu wykształconych pedagogów po tych szkołach pracuje w mieście? Oczywiście tych bez pleców bo są ludzie którzy skończyli i pracują, bo kończyli dla papierka.

Pomijam to, że miasto jest brudne i smutne, zaś oferta handlowa sprowadza się do banków i szmateksow. Pomijam to nieszczęsne jezioro.

Mam wrażenie że PDB jest jak prezydent Duda, nie widzi się w lustrze i obraża się że go wszyscy nie kochają za to że w ogóle jest.

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1559
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: encore » 23-12-2019 18:35

Ależ fala hejtu powyżej!

Na te święta Panu Prezydentowi dedykuję fragment filmu

"Państwa i narody, które na podstawie kłamstwa, na podstawie negowania prawdy podają myśl polityczną, dążą do zguby."

Antea
Posty: 138
Rejestracja: 20-03-2019 21:16

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: Antea » 23-12-2019 19:34

encore pisze:
23-12-2019 18:35
Ależ fala hejtu powyżej!

Na te święta Panu Prezydentowi dedykuję fragment filmu

Że jestem hejterką 😉😜😲🤪🤪😁

zbyry
Posty: 1032
Rejestracja: 13-06-2019 20:49

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: zbyry » 23-12-2019 20:10

Admin nie przejmuj się. Ludziom języka nie utniesz. Ciekawe, czy mój wpis okaże się hejtem? Bo nie z własnej winy, a zaniedbań gminy, walnąłem 5 razy na rowerze i nijak nie mogłem wykalibrować kierownicą, gdyż z racji zarośniętego pasa drogowego trawą i chwastami nic nie było widać, lub błota po deszczu, vide: ustawa o drogach publicznych z 1985 roku i akta wykonawcze. Efekty: 2-krotne prześwietlenia RTG klatki piersiowej, 200 zł w plecy bo trzeba było koła centrować a i rower dobrej jakości, jak się auta mijały na ul. Polnej z prędkością ok 140-160 km/h nie zauważyłem zarośniętego kanału i rowerem z jezdni prosto do tych głębokich rowów, a gdyby to było zadbane, może bym tego uniknął. Rozpieprzone kolana, łokcie. O alergii nawet nie wspomnę, bowiem 3-4 razy poszliśmy po ataku astmy mojej Mamy wyrywać z pobocza przy ul. Warszawskiej (chodnik i droga dla rowerów) i Kwiatowej chwasty, dosłownie, choć robił to głównie Tata, co by Mama mogła chodzić (chwasty bardzo pylą; a i tak jak mówiono za PRL czyn społeczny) czy jeździć na rowerze, zgodnie z zaordynowanym sposobem życia przez lekarza musi się ruszać ze względu na chore serce. Nie bardzo mogłem się schylać, bo stwierdzono u mnie również alergię (dałem sam sobie z nią radę i dzięki również pomocy właściciela NW24) a nigdy nie miałem, i krew wielokrotnie szła z nosa. Miałem oddać gminę pod sąd? Wygrałbym bez mydła, ale ideałami żal mi było tego biednego miasta w sensie kasy miasta. Obecnie jest tak, że trawa z ziemią i zaroślami wchodzą na ulice.

Pamiętasz, jak wrzuciłem kilka fotek tychże zaniedbań. Zgłaszałem to przewodniczącemu osiedla, a rzekł mi wówczas, że na nic nie ma pieniędzy. Do PDB też próbowałem się zapisać, no ale...

Czy to hejt? Człowiek płaci podatki w końcu. A sąsiedzi przestali kosić przed domami, bo są, delikatnie rzecz ujmując wku......i

Czasem czytam komentarze na NW24, ale kiedyś zaglądnąłem na Echu pod jakimś tam artykułem , gdzie internauta nawoływał do zrobienia porządku z PDB i vice w taki sposób, jak z nieżyjącym prezydentem Adamowiczem. Rozumiem, że komuś się coś może nie podobać, ale nawoływać do takich rzeczy? Niepojęte. A i dodam, że chirurg "pocieszył" mnie, że potłuczone żebra będą boleć 3-6 mc. I k....a mać budzę się nieraz w nocy ze sporym bólem. Ale nie lecę się skarżyć, ot tylko wymieniam poglądy na forum.

Awatar użytkownika
karas
Posty: 1348
Rejestracja: 05-06-2004 15:58

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: karas » 23-12-2019 22:37

Portale nie wymagające logowania i potwierdzania wpisów zawsze będą miały w komentarzach bagno. Wystarczy potwierdzenie wpisu kliknięciem w link wysłany na maila i 80% komentarzy by się tam nie pojawiło. Kiedyś było forum gazety wyborczej i miało podobny poziom. Ubolewam, po nadwisła24 czytam codziennie mimo, że Piotrek od roku stał się bardzo krytyczny i jak nigdy widać po tekstach, że portal politycznie przestał być obiektywny.

Wracając do postów to całe bagno w postach na nadwisla24 nagania Piotrkowi kasy. Są odwiedziny, są reklamy. To jego biznes, z tego żyje i dobrze to rozumiem.
Sam tam nie komentuje, bo to nie ma sensu. Rozmowa z anonimowymi krzykaczami jest tyle samo warta co rozmowa z lustrem.
Karaś

zbyry
Posty: 1032
Rejestracja: 13-06-2019 20:49

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: zbyry » 23-12-2019 23:32

karas pisze:
23-12-2019 22:37

Sam tam nie komentuje, bo to nie ma sensu. Rozmowa z anonimowymi krzykaczami jest tyle samo warta co rozmowa z lustrem.

Ja również czytam, nie komentuje, choć czasem czytam komentarze. A czy stał się polityczny? Nie umiem tego ocenić, wiem tylko tyle, że jakby nie NW24 to byśmy wielu rzeczy nie wiedzieli. Jedni piszą tak, inni inaczej, a wystarczy czasem wsłuchać się w eter ludzi na ulicy, sklepie, przychodni, pozytywów mało, żeby nie powiedzieć wcale, a władze miasta są wręcz wyklinane. Z komentarzami jak z książkami, chcesz czytasz, nie chcesz, to nie. Przynajmniej ja tak mam. Jutro wigilia, a mówi się, że jaka wigilia, taki cały przyszły rok, więc na pewno sięgnę po książkę i prasę :-) a dziś wieczór zgłębiłem Internet :-)

Awatar użytkownika
norweski_leśny
Posty: 676
Rejestracja: 16-07-2017 13:22

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: norweski_leśny » 24-12-2019 08:18

Jeżeli prezydent traktuje krytykę wyrażaną na jedynym portalu, którego nie ma pod sobą jako hejt to ja już nie mam pytań na jakim świecie żyję. Tym bardziej nie chce sobie zadawać tego pytania odnośnie osób, popierających prezydenta w tym stwierdzeniu, że portal nakręca hejt. Niech się lepiej zajmie pracą prezydent a nie ciągłe urlopy i nieobecności w pracy. Nie jest już nauczycielem a pracuje jakby nadal nim był. (I znów prezydent zapłacze, że hejt).

George_WW
Posty: 67
Rejestracja: 26-12-2019 09:06

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: George_WW » 26-12-2019 09:13

Krytyka w wyzwiska to dwie różne rzeczy kolego: norweski_leśny i doskonale o tym wiesz. Więc proszę nie siej populizmu jak to się Prezydent obraża na wszystkich dookoła. Gdyby po Tobie i Twojej rodzinie zaczęli wypisywać tak paskudne rzeczy to również by Ciebie to ukuło.

Dużo racji ma wpis Karasia gdzie zasugerował stronniczość ND24. Zapewne jest to spowodowane tym ze ND nie obsługuje sesji rady miasta tak jak to robi TVL. Ciekaw jestem jakby wyglądały treści w portalu kiedy redakcja zarabiała by na tym z 14 tyś miesięcznie np. za obsługę sesji rady miasta

Awatar użytkownika
cenzor
Posty: 379
Rejestracja: 20-12-2015 00:18

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: cenzor » 26-12-2019 11:40

ale czy krytyka PDB za np. brud w mieście to coś złego? unikania odpowiedzi na trudne pytania też, brak zdecydowanej reformy oświaty w mieście też, zajmowanie się bzdetami a nie poważnymi problemami miasta też itp

infoludek
Posty: 84
Rejestracja: 07-01-2019 20:24

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: infoludek » 27-12-2019 16:43

Tak sobie czytam Wasze posty i kilka refleksji mi przyszło do głowy, ale wszystko po kolei.
Jest takie powiedzenie, że jeśli ci kolejna osoba mówi, iż jesteś pijany, to warto się nad tym zastanowić i nawet położyć do łóżka. Zastanawia mnie, czy i jak działa to w drugą stronę. Jeśli kolejna osoba, a może nawet jakaś gazeta czy stacja radiowa lub telewizyjna, mówi ci, iż jesteś fajnym odnosisz same sukcesy , no i wogóle że jest cacy cacy, to czy tak jest w istocie? Czy można tak temu bezkrytycznie wierzyć? Wydaje się, że nie, bo bardzo szybko można popaść w megalomanię, zadufanie i pychę. To akurat może w bezpośredni sposób dotyczyć naszego PDB. Portal o którym mówi i posądza o jątrzenie i inspirowanie hejtu, jest jednym z nielicznych, który jest wobec niego krytyczny. Może czasem nieobiektywny, ale jednak krytyczny, co nie pozwala - jak sądzę - popaść w niezasłużoną megalomanię i zadufanie. Nie zapominajmy, że nauczyciele mają jednak zawsze zawyżoną samoocenę i są cholernie wrażliwi na jakąkolwiek krytykę.
Sprawa druga, to taka że nasz PDBwygrał już w pierwszej turze i to miażdzącą liczbą głosów. Stąd duże oczekiwania i co się z tym może wiązac - ogromne rozczarowanie dotychczasowym pierwszym rokiem rządów. Może czekamy na cud, którego ie ma i wcale też może już nie być? Wypowiedź PDB przypomina mi trochę sytuację taką włąśnie, że szuka się usprawiedliwienia dla braku zapowiadanych sukcesów i pozytywnych zmian. Może też być i tak, że jest to kamień węgielny pod budowę twierdzy w ramach przyjętej strategii oblężonej twierdzy właśnie.

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 731
Rejestracja: 16-05-2004 18:36

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: Jacek » 28-12-2019 01:37

Abstrahując od meritum sprawy wyrażam podziw, że infoludek używa języka polskiego i interpunkcji. Miło czytać.
I generalnie się zgadzam.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19251
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: admin » 28-12-2019 16:11

Prezydent rzeczywiście wydaje się bardzo wrażliwy, czy nawet przewrażliwiony, na punkcie własnej osoby. Nie wiem, czy to szczególna cecha nauczycieli, nie zwróciłem uwagi do tej pory. Widać to niekoniecznie jako reakcję na krytykę. W wielu ogólnych wypowiedziach prezydent zwraca się ku sobie - jestem tak wychowany, zawszę postępuję w ten sposób, biorę to na swoją odpowiedzialność, jest to dla mnie trudne, wiem że mówią o mnie tak i tak i znów będą o mnie mówili itp. Nie zauważyłem tego typu tekstów np. u prezydentów GD czy JD. NM co prawda uchodził na skoncentrowanego na sobie, ale bardziej w kwestii decyzyjności, zależności, a nie w kwestii osobistych emocji i dzielenia się nimi publicznie.

Jak wspomniałem na początku, rozumiem że można krytykować hejt, ale nie rozumiem krytykowania redakcji za coś, co moim zdaniem nie ma miejsca. Jeśli musiałbym politycznie ulokować redakcję NW24, to na pewno nie byłyby to okolice PiS. Zdecydowanie bardziej pasowałoby mi politycznie środowisko Razem dla Tarnobrzega.

A tak generalnie nie wydaje mi się, żeby prezydent DB był hejtowany bardziej niż poprzednicy. W kampanii wyborczej może nawet był pod swego rodzaju parasolem ochronnym.

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: andriu81 » 29-12-2019 14:56

Z tego co zauważyłem,to jednak ktoś moderuje te komentarze, bo poziom jest jednak wyższy niż przed laty na niektórych portalach ,chociaż czasem przydałoby się conieco pousuwać. Ale z kolei zamordyzm to przesada i dobrze że nawisla24 jest jak narazie jedynym w pełni wolnym medium ,na względnie dobrym poziomie merytorycznym.
Oczywiście obrażanie prezydenta gdziekolwiek powinno być zabronione,aż chce się zacytować:

"A wszystko zaczyna się w waszych głowach
Możesz przyjąć co zawarte w naszych słowach
Albo powtarzać hasła że wszyscy kradną, a Polska to jedno wielkie bagno.
To nie poprawi raczej sytuacji,
w naszej demokracji nie wykorzystano okazji,
by jeszcze raz uwierzyć w słowo „człowiek”
uwierzyć tak aby to weszło w krwiobieg."

leonardo
Posty: 363
Rejestracja: 11-04-2017 16:06

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: leonardo » 30-12-2019 09:24

A tak generalnie nie wydaje mi się, żeby prezydent DB był hejtowany bardziej niż poprzednicy.

A mnie się wydaje, że pan Darek jest dużo mniej hejtowany niż poprzednicy. Jeśli w ogóle jest...

Warto przypomnieć gazetkę Niecodziennik Tarnobrzeski gdzie walono w Norberta Mastalerza , najczęściej poniżej pasa. Zamieszczając słynne fotomontaże: jak CBA wyprowadza go w kajdankach.

To nie było inspirowanie hejtu tylko hejt w czystej postaci.

Warto też przypomnieć, że redaktorem naczelnym owego Niecodziennika był Grzegorz Kiełb, który sam wyszedł z gabinetu prezydenta w kajdankach.
A wydawcą Niecodzennnika było Stowarzyszenie Moje Miasto Tarnobrzeg, we władzach którego zasiadał kto? ...

Pan Darek Bożek. Tak, to ten sam pan, który dzisiaj wygaduje bzdury pod adresem NW24 i zalewa się łzami, jak to on jest hejtowany.

Ale czy rzeczywiście jest? Czy ktoś pisze plugastwa o jego rodzinie, żonie, dzieciach, wyglądzie, poglądach politycznych, zarzuca mu przestępstwa (czyny), których nie popełnił?

Nie. Ludzie go nie hejtują tylko krytykują za kompletną nieudolność na tym stołku, którą próbuje ukryć łażąc z imprezy na imprezę, uśmiechami do kamery, wywiadami na każdy temat. Nawet jako Dariusz mieszkaniec Krosna w sprawie posła Piotrowicza.

Antea
Posty: 138
Rejestracja: 20-03-2019 21:16

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: Antea » 30-12-2019 10:43

leonardo pisze:
30-12-2019 09:24
A tak generalnie nie wydaje mi się, żeby prezydent DB był hejtowany bardziej niż poprzednicy.

A mnie się wydaje, że pan Darek jest dużo mniej hejtowany niż poprzednicy. Jeśli w ogóle jest...

Warto przypomnieć gazetkę Niecodziennik Tarnobrzeski gdzie walono w Norberta Mastalerza , najczęściej poniżej pasa. Zamieszczając słynne fotomontaże: jak CBA wyprowadza go w kajdankach.

To nie było inspirowanie hejtu tylko hejt w czystej postaci.

Warto też przypomnieć, że redaktorem naczelnym owego Niecodziennika był Grzegorz Kiełb, który sam wyszedł z gabinetu prezydenta w kajdankach.
A wydawcą Niecodzennnika było Stowarzyszenie Moje Miasto Tarnobrzeg, we władzach którego zasiadał kto? ...

Pan Darek Bożek. Tak, to ten sam pan, który dzisiaj wygaduje bzdury pod adresem NW24 i zalewa się łzami, jak to on jest hejtowany.

Ale czy rzeczywiście jest? Czy ktoś pisze plugastwa o jego rodzinie, żonie, dzieciach, wyglądzie, poglądach politycznych, zarzuca mu przestępstwa (czyny), których nie popełnił?

Nie. Ludzie go nie hejtują tylko krytykują za kompletną nieudolność na tym stołku, którą próbuje ukryć łażąc z imprezy na imprezę, uśmiechami do kamery, wywiadami na każdy temat. Nawet jako Dariusz mieszkaniec Krosna w sprawie posła Piotrowicza.
Myślę, że w temacie "hejtu na rodzinę" miał na myśli siostrę, która jest znana w Tarnobrzegu.
Nie słyszałam jednak, ani nie czytałam o żadnej sytuacji typu fake news z Panem Darkiem w roli głównej. Jeśli ludzie krytykują to raczej nieudolność, jak piszesz, bo w mieście nic się nie dzieje.

Pamiętam to co działo się za T. Gospodarczyka, N. Mastalerza, jak - i od kogo- wyzywano wreszcie Wasika. Nie oceniam aktywności tych panów, a jedynie stwierdzam że krytyka była tu niemerytoryczna. A co wyprawiala pani Kociuba z Panem Piaskiem yo już legenda.

A zatem pan Dariusz tylko się ośmiesza takim komentarzem . Mi do smiechu nie jest, bo miasto dziadzieje.

Jeśli czyta forum rzecznik czy Prezydent to proszę o odpowiedź co panowie zrobili ( konkretnie) by stworzyć miejsca pracy, rozwinąć gospodarczo, kulturalnie i edukacyjne miasto. Gdzie panowie byli, z kim rozmawiali, jakie decyzję zostały podjęte kiedy zostaną zrealizowane.

infoludek
Posty: 84
Rejestracja: 07-01-2019 20:24

Re: Prezydent oskarża NW24 o inspirowanie hejtu na jego osobę

Post autor: infoludek » 30-12-2019 21:03

Tym razem nie będę nikogo męczył "teorią spisku", jest ciekawa ale na inną okazję. Skupię się na meritum i na interpunkcji. Choć to za mało, żeby startować na stanowisko "polonisty" w UM.
Zwracacie uwagę na ciekawe drobiazgi, więc i ja coś dorzucę. Ciekawe jest czy PDB sam czyta komentarze czy też przytaczają muinni z jego ludzi. Może być oczywiście jedno i drugie. Nie wiem czy wiecie, ale był kiedyś taki czas, że niektórzy urzędnicy chcąc coś utargować u prezydenta sami pisali krytyczne posty, a później mówili że tak chcą mieszkańcy albo czegoś tam nie chcą. Numer stary jak świat, ale czasem się sprawdzał. Był też co najmniej jeden przypadek, że jeden z urzędników w ramach pracy społecznej a może i nadgodzin, zajmował się prostowaniem dyskusji na określony temat zarzucając wszystkim same kłamstwa. Tak też może być i tym razem. Kryr
tyczny materiał na wskazanym portalu może inspirować naszych dzielnych urzędników do podobnych działań. Pozwala to na budowanie "oblężonej twierdzy" i takie czy inne korzyści dla samych piszących.
Co do materiałów z portalu, o którym tu wszyscy piszemy, to mam dobre zdanie i cieszę się, że jest, bo można się dowiedzieć ciekawych rzeczy, o których inni milczą. Co do komentarzy, to są różne, merytoryczne i niektóre głupie, jakby pisane celowo tylko po to, żeby jątrzyć. Ale na to redakcja już wpływu nie ma . no chyba. że sama je sobie wstawia. Teoretycznie jest taka możliwość, bowiem tak robiono w jednej z redakcji tarnobrzeskiej gazety podokreślonymi artykułami. Wstawiano jedno zdanie i już rozpętywała się dyskusja. Ta technika jest równie stara jak nasz świat.
I już na zakończenie. Nasz drogi i kochany, ale nie doceniany należycie PDB, zamiast samemu oskarżać o inspirowanie hejtu, powinien sam się solidnie zabrać do roboty!!!

ODPOWIEDZ