Jakiś protest 10 maja

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
koleś
Posty: 33
Rejestracja: 28-06-2012 19:24

Re: Jakiś protest 10 maja

Post autor: koleś » 12-05-2020 17:11

Trzeba uczciwie przyznać, że ciekawe rzeczy w tym wszystkim dostrzegacie. Chciałbym też od siebie coś dodać. Zgadzam się, że wśród uczestników jest przyszły kandydat na włodarza miasta, mało tego, jest też kandydatka na posła, która chce zrobić w naszym grodzie karierę polityczną za wszelką cenę. Zgadzam się z tym, że rada kobiet ma doradzać prezydentowi w sprawach dotyczących kobiet i problemów z jakimi się stykają, a nie urządzać polityczne ekscesy. Chcę też zwrócić uwagę, że ta sama osoba "działa" - cokolwiek to znaczy - w radzie do spraw niepełnosprawnych. A tu zamiast zajmować się rozwiązywaniem ich problemów i likwidacji barier wciąga ich do politycznej kucwy. Przecież to obrzydliwe, żeby tak wykorzystywać niepełnosprawnych i same kobiety. Przecież od dawna wiadomo, że sami niepełnosprawny na ulicę demonstrować nie wyjdą, więc są i tacy którzy chcą to robić za nich i wykorzystując to politycznie.
Ciekawe kiedy i czy ogóle odbędzie się jakaś demonstracja w sprawie barier dla niepełnosprawnych, bo znowu skarżą się, że im krawężniki i same chodniki na wyremontowanych ulicach nie odpowiadają.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19251
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Jakiś protest 10 maja

Post autor: admin » 12-05-2020 18:57

Czepiacie się. Rada nie brała udziału, w Twoim wpisie Orange jest dużo manipulacji i złej woli, motywowanej uprzedzeniami.

Każdy może protestować, niezależnie od tego gdzie dodatkowo działa i tych różnych przejawów działalności nie powinno się ze sobą wiązać. To że ktoś zasiada w jakimś gremium, nie odbiera mu zwykłych praw obywatelskich, w tym prawa do protestowania na ulicy, przy czym nie musi reprezentować sobą całej organizacji. Proste.

orange
Posty: 845
Rejestracja: 04-01-2019 11:38

Re: Jakiś protest 10 maja

Post autor: orange » 12-05-2020 19:57

Czyli brała udział w proteście nie Rada Kobiet tylko jedna pani z rady.

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1559
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: Jakiś protest 10 maja

Post autor: encore » 12-05-2020 20:44

koleś pisze:
12-05-2020 17:11
Zgadzam się, że wśród uczestników jest przyszły kandydat na włodarza miasta
Zdobył dyplom?
"Państwa i narody, które na podstawie kłamstwa, na podstawie negowania prawdy podają myśl polityczną, dążą do zguby."

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19251
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Jakiś protest 10 maja

Post autor: admin » 12-05-2020 21:38

orange pisze:
12-05-2020 19:57
Czyli brała udział w proteście nie Rada Kobiet tylko jedna pani z rady.
Tak samo jak chyba jedna Pani z rady składała kwiaty pod Bartoszem w ostatnie święto narodowe. Ale nie występowała tam bynajmniej jako Rada Kobiet.

koleś
Posty: 33
Rejestracja: 28-06-2012 19:24

Re: Jakiś protest 10 maja

Post autor: koleś » 13-05-2020 21:01

Admin: każdy może protestować, niezależnie od tego gdzie dodatkowo działa i tych różnych przejawów działalności nie powinno się ze sobą wiązać. To że ktoś zasiada w jakimś gremium, nie odbiera mu zwykłych praw obywatelskich, w tym prawa do protestowania na ulicy, przy czym nie musi reprezentować sobą całej organizacji. Proste.

Admin, zgadzam się z Tobą, tak właśnie powinno być. Gorzej. jeśli ktoś swoje działania robi pod publiczkę a swój udział w działaniah różnych organizacji traktuje jak trampolinę do kiery politycznej, bo tak naprawdę mówi nam że ma to wszystko gdzieś. Tak mi się wydaje że robi to osoba, którą wszyscy tu mamy na myśli.Jeśli ktoś raz na miesiąc poświęca godzinę dlatego uważa że "działa", to mu się chyba proporcje odwróciły.Nie podoba mi się takie instrumentalne podejście i po prostu się tym brzydzę. Poza tym przypomina mi się przypadek jednej z gospodyń tarnobrzeskich której wyśniło się, że zrobi w Tarnobrzegu kuchenną rewolucję. Przez parę lat jako dyrektorka nie zrobiła nic i niczym szczególnym się nie wyróżniła, aż tu przyszła kampania wyborcza i nasza EMK trysnęła fontanną swoich objawień.
Różnca jest taka, że teraz nasza działaczka objawia nam się w różnych rolach jako właśnie wielka działaczka podczas gdy ma nam nieiwele do zaproponowania.

orange
Posty: 845
Rejestracja: 04-01-2019 11:38

Re: Jakiś protest 10 maja

Post autor: orange » 14-05-2020 12:34

koleś: „Jeśli ktoś swoje działania robi pod publiczkę a swój udział w działaniach różnych organizacji traktuje jak trampolinę do kiery politycznej, bo tak naprawdę mówi nam że ma to wszystko gdzieś. Tak mi się wydaje że robi to osoba, którą wszyscy tu mamy na myśli”…

Przewodniczącą Tarnobrzeskiej Rady Kobiet jest Paluch Katarzyna:
-nauczyciel w Gimnazjum nr 2 w Tarnobrzegu,
-pedagog specjalny,
-działacz Miejskiej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych,
-doradca prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka w sprawach społeczno-kulturalnych,
-kandydat w wyborach parlamentarnych w 2019 roku z Koalicji Obywatelskiej, ale nie uzyskała mandatu, otrzymała tylko 0,05%,
-członek „zielonych”,
-członek partii politycznej: Inicjatywa Polska,
-Przewodnicząca Tarnobrzeskiej Rady Kobiet.

Na pewno w 100% udziela się jako nauczyciel, pedagog, działacz, doradca, członkini, przewodnicząca itd. itd.
W końcu ma dostęp do Prezydenta Bożka bez konieczności stania w kolejce na dyżurze w urzędzie.

Cały czas Tarnobrzeżanie czekają na Radę Rozwoju Biznesu, aby przyciągnąć inwestorów, firmy, ludzi, turystów…ale na razie niech paniom ćwierka kurczaczek…

DonBeck
Posty: 245
Rejestracja: 30-05-2019 20:54

Re: Jakiś protest 10 maja

Post autor: DonBeck » 14-05-2020 13:35

Obrazek

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19251
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Jakiś protest 10 maja

Post autor: admin » 14-05-2020 16:35

Ja nie czekam na żadną Radę Rozwoju Biznesu, do niczego to nie potrzebne.
Orange: ogarnij, ogranicz.

sąsiad
Posty: 179
Rejestracja: 10-09-2014 20:14

Re: Jakiś protest 10 maja

Post autor: sąsiad » 14-05-2020 18:10

Powiem krótko, jeśli prawdą jest to, co o KP pisze orange, wyliczając wszystkie funkcje, to jestem PRZERAŻONY!!!
A jeśli prawdą jest fakt otrzymania tak mizernej liczby głosów, to wszystko tłumaczy. Zawsze przerażają mnie ludzie, którzy stawiają nie na jakość działania ale na liczbę organizacji i pełnionych funkcji, bo takie stawianie może świadczyć o ignorancji i braku własnych kompetencji oraz autopromocji zamiast merytorycznego zaangażowania i wiedzy. Blokuje to tum samym inne osoby, które mają coś wartościowego do powiedzenia, ale nie mające takiej siły przebicia.
Nie wiem czemu osoba KP budzi takie kontrowersje. Co jest takiego, żejest tak bardzo krytykowana. Z mojej strony, a jest to tylko jednostkowa opinia, nie wzbudziła zaufania.Nie wiem, może jej po prostu nie lubię.Ale jest jedna rzecz, którą jak myślę warto zauważyć. Kiedy pojawiły się różne krytyczne uwagi przy okazji TRK, podjęła rękawicę i odpowiadała na forum. /szczerze mówiąc to nie mam takiej pewności, bo robiła to prawdopodobnie pod loginem rady, co nie zmienia faktu, że warto o tym pamiętać./

Katarzyna PAluch
Posty: 7
Rejestracja: 14-05-2020 19:24

Re: Jakiś protest 10 maja

Post autor: Katarzyna PAluch » 14-05-2020 19:56

Dzień dobry.
Postanowiłam zarejestrować się na tym forum, ponieważ nie mogę znieść już pisania na mój temat. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania do mnie lub problem z moją osobą to proszę napisać do mnie poprzez FB, tylko na moje prywatne konto. Zawsze chętnie odpowiem na wszystkie pytania i zarzuty.
A teraz do Pana Orange. Czy Pan ma jakieś problemy z moją osobą i z radą kobiet?
W radzie kobiet jest jeszcze 23 innych osób proszę prześwietlić wszystkich.
Na protestach pojawiam się jako prywatna osoba a nie jako przedstawiciel Rady Kobiet czy też jako nauczyciel.
A teraz trochę sprostowania bo Pan Orange jak zwykle kłamie i dodania od siebie kilka informacji:
-nauczyciel w Gimnazjum nr 2 w Tarnobrzegu,
- nie, nie jestem nauczycielką Gimnazjum nr 2, ponieważ gimnazja zlikwidowała tak przez Pana uwielbiana partia.
pedagog specjalny
pedagogiem specjalnym jestem z wykształcenia a dokładniej jeżeli Pana to interesuje ( chociaż nie powinno) ukończyłam studia na Akadami świętokrzyskiej o kierunku resocjalizacja i profilaktyka społeczna. Do tego studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki, tyflopedagogiki i rewalidacji i edukacji osób ze spektrum autyzmu więc upraszczając tak jestem pedagogiem specjalnym.
-działacz Miejskiej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych,
tak jestem jedną z 5 osób które jest w społecznej radzie. Podkreślam w społecznej!!!
doradca prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka w sprawach społeczno-kulturalnych,
nie doradcą Prezydenta tylko jedną z członkiń rady, która została powołana przez Prezydenta , a jest nas 24
-kandydat w wyborach parlamentarnych w 2019 roku z Koalicji Obywatelskiej, ale nie uzyskała mandatu, otrzymała tylko 0,05%,
Tak kandydowałam z list Koalicji Obywatelskiej z ramienia Inicjatywy Polskiej i wcale się tego nie wstydzę. Przynajmniej mogę na siebie spojrzeć w lustrze, ponieważ nie zrobiłam tego wbrew swoim przekonaniom. Przy braku kampani wyborczej, przy braku plakatów i ulotek , oddane 322 głosy to dla mnie dużo. Za co jeszcze raz dziękuję.
-członek „zielonych”,
Nigdy nie byłam członkinią Partii Zielonych, pbroszę jeżeli coś już Pan pisze sprawdzić dokładniej.
-Przewodnicząca Tarnobrzeskiej Rady Kobiet
Tak jestem przewodnicząca Tarnobrzeskiej Rady Kobiet i wcale się z tym nie kryje. Ale oprócz mnie w prezydium zasiada jeszcze Grażyna Potańska, Iwona Grosicka Dybus, Beata Grzywacz oraz Justyna Uchańska.

Robię to co lubię i naprawdę nic Państwu do tego. Za żadną działalność w której poświęcam swój prywatny czas, kosztem moich dzieci i rodziny nie pobieram wynagrodzenia. Robię to w czasie wolnym od pracy, więc nie wiem w czym problem. W tym miejscu kończę dyskusję i zapraszam na prywatne konto FB tak jak napisałam na początku.
Ostatnio zmieniony 14-05-2020 22:21 przez Katarzyna PAluch, łącznie zmieniany 2 razy.

pewnyswego
Posty: 135
Rejestracja: 28-03-2015 17:07

Re: Jakiś protest 10 maja

Post autor: pewnyswego » 14-05-2020 22:04

Czyli generalnie ile tego Pani sprostowała? Bo nawet nie chciało mi sie liczyć ale strzelam jedna błędna informacja była na temat Pani? Czy góra dwie? Wszystko to czuję pisane w emocjach sięgających zenitu i wydaje sie z pretensjami że ktoś ma taką opinie na temat Pani a nie inną tzn taką jakby sobie Pani życzyła. Taki jest świat nie wszyscy są Pani sprzymierzeńcami czy tego Pani chce czy nie. Ja od siebie polecam przeznaczyć w takim bądź razie swoj prywatny czas na jeszcze bardziej zaznajamianie sie z dziećmi swymi kosztem jakiś protestów. To moje zdanie. Pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1559
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: Jakiś protest 10 maja

Post autor: encore » 14-05-2020 22:07

Katarzyna PAluch pisze:
14-05-2020 19:56
Robię to co lubię i naprawdę nic Państwu do tego.
Brawo Pani Katarzyno.

orange proszę się nie przejmować, to osoba aspirującą do bycia pisowskim aparatczykiem. Pani podpisuje się swoim imieniem i nazwiskiem, on chce pozostać anonimowy nie mając odwagi dogryzać Pani w sposób otwarty, pod swoimi danymi personalnymi. Zaraz albo za chwilę wytoczy Pani starą śpiewkę o aborcji, można być tego pewnym. :) Jeśli mogę coś Pani doradzić to tylko i wyłącznie ignorowanie osób, które w taki sposób trollują. Nie warto z nimi wchodzić w głębszą polemikę. Warto za to na każdym kroku obnażać ich dyletanctwo nawet mimo świadomości że to ich będzie karmiło.
"Państwa i narody, które na podstawie kłamstwa, na podstawie negowania prawdy podają myśl polityczną, dążą do zguby."

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19251
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Jakiś protest 10 maja

Post autor: admin » 14-05-2020 23:09

Dziękuję i przepraszam. Nie lubię na forum wcinek personalnych. W tym przypadku szczególnie przedstawiania szerokiej aktywności społecznej, jako czegoś, czego należałoby się wstydzić. Nie należy.

pewnyswego
Posty: 135
Rejestracja: 28-03-2015 17:07

Re: Jakiś protest 10 maja

Post autor: pewnyswego » 14-05-2020 23:24

Dziwne Adminie iż nie napisałeś tego wcześniej zaraz jak orange to napisał. Tylko nagle sie ocknąłeś jak Pani Katarzyna zabrała głos w sprawie. Ajjjj

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19251
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Jakiś protest 10 maja

Post autor: admin » 14-05-2020 23:50

Wypowiadałem się bardzo jasno już wcześniej. Przecież wpisy nie zniknęły?
admin pisze:
12-05-2020 18:57
Czepiacie się. Rada nie brała udziału, w Twoim wpisie Orange jest dużo manipulacji i złej woli, motywowanej uprzedzeniami.

Każdy może protestować, niezależnie od tego gdzie dodatkowo działa i tych różnych przejawów działalności nie powinno się ze sobą wiązać. To że ktoś zasiada w jakimś gremium, nie odbiera mu zwykłych praw obywatelskich, w tym prawa do protestowania na ulicy, przy czym nie musi reprezentować sobą całej organizacji. Proste.
admin pisze:
14-05-2020 16:35
Orange: ogarnij, ogranicz.

Wiki2002
Posty: 47
Rejestracja: 07-05-2020 16:36

Re: Jakiś protest 10 maja

Post autor: Wiki2002 » 15-05-2020 10:36

Brawo Pani Katarzyno

DonBeck
Posty: 245
Rejestracja: 30-05-2019 20:54

Re: Jakiś protest 10 maja

Post autor: DonBeck » 15-05-2020 11:34

Orange, mama mówiła że jak przeskrobiesz, co to się mówi?

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19251
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Jakiś protest 10 maja

Post autor: admin » 15-05-2020 19:04

Ostatni raz u spowiedzi byłem...

orange
Posty: 845
Rejestracja: 04-01-2019 11:38

Re: Jakiś protest 10 maja

Post autor: orange » 16-05-2020 22:05

sąsiad: „Zawsze przerażają mnie ludzie, którzy stawiają nie na jakość działania ale na liczbę organizacji i pełnionych funkcji, bo takie stawianie może świadczyć o ignorancji i braku własnych kompetencji oraz autopromocji zamiast merytorycznego zaangażowania i wiedzy. Blokuje to tum samym inne osoby, które mają coś wartościowego do powiedzenia, ale nie mające takiej siły przebicia”.
ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ:) :)

pewnyswego: „jedna błędna informacja była na temat Pani?
ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ:) :)

pewnyswego: „Dziwne Adminie iż nie napisałeś tego wcześniej zaraz jak orange to napisał. Tylko nagle sie ocknąłeś jak Pani Katarzyna zabrała głos w sprawie. Ajjjj
ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ I W TEJ KWESTII:) :)

DonBeck: „Orange, mama mówiła że jak przeskrobiesz, co to się mówi?
Ja nie przeskrobałem, lecz Tarnobrzeska Rada Kobiet/Paluch Katarzyna przeskrobała pisząc na przykład o Jezusie: „trup na krzyżu”. :!: :roll: :shock:

Zablokowany