Spotkanie z rządem, czy antyrządowy protest prezydentów - którą opcję wybrał Dariusz Bożek?

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
zbyry
Posty: 1061
Rejestracja: 13-06-2019 20:49

Re: Spotkanie z rządem, czy antyrządowy protest? Dopłaty do węgla, węgiel od gminy

Post autor: zbyry » 16-10-2022 12:06

Generalnie stałem na stanowisku na samym początku, że uciekną nam pieniądze, jeśli ten pomysł zablokujemy. Nie wiedziałem bowiem gdzie spalarnia ma być zlokalizowana i nie znałem jej parametrów. Państwo Zychowie pokazali inną, rzekłbym nieindoktrynacyjną optykę tego pomysłu i to się chwali.

Nad jeziorem bywam 2-3 razy w roku, nie lubię takiego rumoru i tłoku i ta nieocieniona niczym żarówa z nieba, po prostu nie lubię, moja rzecz. I w zasadzie powinno być obojętne, gdzie ta spalarnia ma być. Ale chociaż przez sezon w roku jakiś cash flow jest nad tym Jeziorem, a spalarnia zlokalizowana tak blisko brzegu wydaje się być nie tyle pomysłem nieprzemyślanym, co po prostu głupim.

niXSal
Posty: 14
Rejestracja: 24-09-2022 05:57

Re: Spotkanie z rządem, czy antyrządowy protest prezydentów - którą opcję wybrał Dariusz Bożek?

Post autor: niXSal » 16-10-2022 18:39

Spalarnia jest potrzebna, Tarnobrzeg owo też..., Lokalizacja nad jeziorem to idiotyzm, mieliśmy kopalnie, za miliony rekultywowalismy tereny koło jeziorka, teraz St. Wola wycina las dla Ikei, Tarnobrzeg chce oddać tereny nad jeziorem , zamiast po prostu korzystać z terenów przemysłowych w Jeziorko. Głupki w tych miastach i brak odpowiedzialności za decyzje...
Po za tym, witam, obserwuje od powstania, ale należę do ludzi którzy nawet jak nie mają nic do powiedzenia to milczą...

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19379
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Spotkanie z rządem, czy antyrządowy protest prezydentów - którą opcję wybrał Dariusz Bożek?

Post autor: admin » 31-10-2022 22:07

U sąsiadów w Stalowej Woli już sprzedają urzędowy węgiel. Cena 1850 zł/tonę, ale specjaliści potrafią przeliczyć, że jest po 850 zł za tonę.


TSS
Posty: 939
Rejestracja: 21-05-2020 11:45

Re: Spotkanie z rządem, czy antyrządowy protest prezydentów - którą opcję wybrał Dariusz Bożek?

Post autor: TSS » 01-11-2022 09:27

Miasto idealne? czy idealistyczne? by było prawdziwe

ODPOWIEDZ