Wybory samorządowe - Łukasz Nowak prezydentem Tarnobrzega

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
Jakub Sudoł
Posty: 24
Rejestracja: 02-02-2024 17:09

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: Jakub Sudoł » 11-02-2024 21:28

Ja jednak adaminie uważam, że trzeba pisać na forum.
Bez wiary w powodzenie nikt by nie podejmował jakichkolwiek działań. Osobiście nie miałbym nic do Pana Prezydenta Dariusza Bożka gdyby nie oddał zarządzania miastem Z-ca Prezydenta Panu Mirosławomi Plucie. Jeżeli mieszkańcy wybiorą Pana Dariusza Bożka to tym samym zaakceptują na kolejną kadencję dalsze rządy miastem przez Z-ę Prezydenta Pana Mirosława Plutę. Każdy człowiek ma rozum i wolną wolę. Korzystajmy zatem z przyznanego nam prawa wyborczego rozważnie.

pewnyswego
Posty: 149
Rejestracja: 28-03-2015 17:07

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: pewnyswego » 11-02-2024 21:29

Panie " serio" kogo pan chcesz przekonać spamując tą skompromitowaną medialnie kandydatkę? Daj sobie już na wstrzymanie linkując jej kanały medialne. Chcesz na siłę przekonać ale kogo? Wydaje się że bardziej pożyteczne będzie dla twojej kandydatki ażebyś linkował to na innych forach, stronach zwał jak zwał. W ogole tak patrząc na twoją aktywnośc trzeźwym okiem to wydaje się że jeszcze bardziej zniechęcasz swą natarczywością na to by nie głosować na twoją jedyną słuszną kandydatkę aniżeli głosować. Mnie już dawno zniechęciłeś. Ciesz sie w ogóle że admin ma anielską cierpliwość, dobroć i dużą doze tolerancji bo u mnie już dawno by blokada poleciała. Dużo ojjj bardzo dużo zawdzięczasz adminowi. Doceń to chłopie!!

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19396
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: admin » 11-02-2024 21:37

Jakub Sudoł pisze:
11-02-2024 21:28
Ja jednak adaminie uważam, że trzeba pisać na forum.
Co ja mogę powiedzieć... No jasne, że trzeba! :)
Widać wyborcze wzmożenie, jak zawsze przy kampaniach lokalnych, ale to wciąż twórcze dyskusje. Czy skuteczne na masową skalę? Niekoniecznie. Ale może wystarczająco opiniotwórcze, a opinia idzie w świat dalej, już różnymi ścieżkami.

Serio
Posty: 693
Rejestracja: 16-12-2020 20:47

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: Serio » 11-02-2024 21:37

pewnyswego pisze:
11-02-2024 21:29
Panie " serio" kogo pan chcesz przekonać spamując tą skompromitowaną medialnie kandydatkę? Daj sobie już na wstrzymanie linkując jej kanały medialne. Chcesz na siłę przekonać ale kogo? Wydaje się że bardziej pożyteczne będzie dla twojej kandydatki ażebyś linkował to na innych forach, stronach zwał jak zwał. W ogole tak patrząc na twoją aktywnośc trzeźwym okiem to wydaje się że jeszcze bardziej zniechęcasz swą natarczywością na to by nie głosować na twoją jedyną słuszną kandydatkę aniżeli głosować. Mnie już dawno zniechęciłeś. Ciesz sie w ogóle że admin ma anielską cierpliwość, dobroć i dużą doze tolerancji bo u mnie już dawno by blokada poleciała. Dużo ojjj bardzo dużo zawdzięczasz adminowi. Doceń to chłopie!!
To forum jest publiczne i każdy ma równe prawa. Jak nie umiesz kulturalnie dyskutować to przenieść się gdzie indziej. Po twoim napastliwym wpisie widać ,że coraz goręcej się robi w obozie prezydenta.

pewnyswego
Posty: 149
Rejestracja: 28-03-2015 17:07

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: pewnyswego » 11-02-2024 21:55

Dwie sprawy. Pierwsza to chyba jesteś ostatnią osobą która może pisać o kulturalnej dyskusji. Aż żal że taki argument przytaczasz. Chcesz przykłady popatrz na swoje wszystkie wpisy przykładów znajdziesz tam mnóstwo. I sprawa druga tu twa narracja jest ta sama że w obozie obecnej władzy panika ble ble ble i bla bla bla a więc uspokoję cię do obecnej władzy w mieście jest mniej więcej jak stąd do konca jeśli w ogole jest wszechświata. Także nie ze mną te bajki chłopie. Uważasz że takimi tanimi wpisami kogoś zmanipulujesz? Za kogo nas masz? Za jakąś bandę niemyślących podludzi? Lepiej wyślij adminowi dobrą whisky za nazbyt tolerancję swej osoby!!

Serio
Posty: 693
Rejestracja: 16-12-2020 20:47

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: Serio » 11-02-2024 22:06

Jaki z ciebie łaskawca. Wystarczy takich arogantów i despotów u władzy. Miejmy nadzieję, że mieszkańcy nie dadzą się ponownie nabrać na argumenty takich jak ty mądrali. Nikt ci nie broni umieszczać tu materiałów dotyczących aktywności kandydata w wyborach, którego popierasz.

jamWilhelm
Posty: 1148
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: jamWilhelm » 11-02-2024 22:30

serio myślicie że możecie pokonać w wyborach, kogoś więcej niż Pana Kolano?

Serio
Posty: 693
Rejestracja: 16-12-2020 20:47

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: Serio » 12-02-2024 07:06

jamWilhelm pisze:
11-02-2024 22:30
serio myślicie że możecie pokonać w wyborach, kogoś więcej niż Pana Kolano?
Pan kandydat na prezydenta N.Kolano ma zresztą tak jak i inni szansę na sukces wyborczy. Na szczęście nie ty decydujesz o tym. Jak zwykle arogancja i deprecjonowanie innych, bo tylko wasz kandydat jest najlepszy a innymi należy gardzić.

Roman90
Posty: 100
Rejestracja: 19-10-2020 09:37

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: Roman90 » 12-02-2024 10:43

admin pisze:
11-02-2024 14:20
Jest bardzo wielu wyborców, nie wiem czy nie większość, którzy nie wnikają w relacje w urzędach czy mediach, którzy nie patrzą na nasze zadłużenie, jakieś tam zaprzepaszczone możliwości i ograniczone wizje. Widzą, że po latach czy dekadach została wyremontowana ich ulica, że powstała obwodnica, droga wzdłuż jeziora, że buduje się dużo bloków i że ruszyła budowa galerii handlowych. Uznają, że to jego zasługa, bo pozyskał na to środki i zachęcił inwestorów, jeżdżąc często do Warszawy. Doceniają, że prezydent jest miły, ma czyste buty i elegancką koszulę, ma czas dla ludzi przychodzi na różne wydarzenia dla seniorów, bawi się na potańcówkach itp. Że potrafi porozumieć się z każdym, nie likwiduje szkół, a nawet wycofuje swoje projekty uchwał, jeśli chciał nas np. za bardzo oskubać. Odbierają tę kadencję jako czas stabilizacji, łagodzenia sporów i rozkwitu miasta, a to wszystko w sytuacji dotknięcia Covidem, ogromną inflacją i wojną po sąsiedzku.

Nie jest tak?
Oczywiście że tak jest komunikatywny dobrze się prezentuje dla większości osób nie interesujących się lokalną polityką jest wystarczające. Wydaje mi się ze prezydentura DB była dość dobra pozyskano sporo środków, wykonano rzeczy na które czekano bardzo długo. Wydaje mi się że DB umie dogadać się z politykami mającymi jakieś możliwości i to z prawej, środka, lewej strony. Jedynie co mi brakuje ze jakiegoś planu rozwoju miasta pójść bardziej odważenie. Ruszenia jakieś grubszych spraw czy to parkingów przy dworcu, komunikacji miejskiej, rozwoju strefy przemysłowej, połączeń kolejowych, własnej spółki zajmującej się śmieciami. Dlatego jeszcze czekam z decyzją odnoście wyborów prezydenckich.

Roman90
Posty: 100
Rejestracja: 19-10-2020 09:37

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: Roman90 » 12-02-2024 10:51

admin pisze:
09-02-2024 22:48
Jest to co widać i to czego nie widać, przez co to drugie bywa pomijane. Czyli mamy na starcie spokojnie +1000 głosów, ale ile minus to już nie wiadomo.

Możemy spojrzeć na reakcje na wiadomość kandydata o rejestracji komitetu wyborczego.
Wg facebooka reakcje na oryginalne materiały (nie liczę reakcji na udostępnienia)
Tomasz Stróż - wpis 180
Łukasz Nowak - rolka 131
Norbert Mastalerz - wpis 59 + drugie konto
Dariusz Bożek - rolka na 17
Grażyna Potańska - rolka 15 (ale rolka jeszcze świeża)
Małgorzata Zych - rolka 7

I jeszcze coś - radna MŁC udostępniła wpis Tomasza Stróża, raczej nie przypadkowo.
Co do Dariusza Bożka - też widzimy kto z radnych pojawia się na konferencjach.
Moje przemyślenia odnośnie kandydatów:
Tomasz Stróż - ciekawa propozycja ale czekam co ma do zaoferowania, jego atutem mogą być osoby za nim startujące jak MŁC ale na to jeszcze czekamy.
Łukasz Nowak - radny dobry, fajnie się prezentuje, duży minus osoby za nim stojące.
Norbert Mastalerz - nie jestem fanem jego poprzednich rządów, na plus duża znajomość zasad samorządności lokalnej.
Dariusz Bożek - dobrze wizerunkowo, umiejętność współpracy, minus zbyt ostrożnie brak planu na miasto.
Grażyna Potańska - obawiam się ze głównie ma ciśnienie na politykę a nie na korzyści dla lokalnej społeczności ale plus za zaangażowanie.
Małgorzata Zych - dla mnie słabo to wygląda po wyborach do sejmu, dodatkowo jej pomysły nie są la mnie rozojowe.

jamWilhelm
Posty: 1148
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: jamWilhelm » 12-02-2024 11:16

Serio pisze:
12-02-2024 07:06
Pan kandydat na prezydenta N.Kolano ma zresztą tak jak i inni szansę na sukces wyborczy.
Oczywiście, że ma. Takie same szanse jak by miała Siarka w meczu z Barceloną w piłkę, ale ma

Serio
Posty: 693
Rejestracja: 16-12-2020 20:47

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: Serio » 12-02-2024 11:56

jamWilhelm pisze:
12-02-2024 11:16
Serio pisze:
12-02-2024 07:06
Pan kandydat na prezydenta N.Kolano ma zresztą tak jak i inni szansę na sukces wyborczy.
Oczywiście, że ma. Takie same szanse jak by miała Siarka w meczu z Barceloną w piłkę, ale ma
Właśnie Barcelona w ostatnim meczu szczęśliwie zremisowała z drużyną zagrożoną spadkiem.

jamWilhelm
Posty: 1148
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: jamWilhelm » 12-02-2024 12:26

No to może rzeczywiście Siara by dała im rade :) sory za off

Awatar użytkownika
Dość ArogancjiWładzy
Posty: 55
Rejestracja: 23-05-2023 23:33

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: Dość ArogancjiWładzy » 12-02-2024 12:55

Roman90 pisze:
12-02-2024 10:51
admin pisze:
09-02-2024 22:48
Jest to co widać i to czego nie widać, przez co to drugie bywa pomijane. Czyli mamy na starcie spokojnie +1000 głosów, ale ile minus to już nie wiadomo.

Możemy spojrzeć na reakcje na wiadomość kandydata o rejestracji komitetu wyborczego.
Wg facebooka reakcje na oryginalne materiały (nie liczę reakcji na udostępnienia)
Tomasz Stróż - wpis 180
Łukasz Nowak - rolka 131
Norbert Mastalerz - wpis 59 + drugie konto
Dariusz Bożek - rolka na 17
Grażyna Potańska - rolka 15 (ale rolka jeszcze świeża)
Małgorzata Zych - rolka 7

I jeszcze coś - radna MŁC udostępniła wpis Tomasza Stróża, raczej nie przypadkowo.
Co do Dariusza Bożka - też widzimy kto z radnych pojawia się na konferencjach.
Moje przemyślenia odnośnie kandydatów:
Tomasz Stróż - ciekawa propozycja ale czekam co ma do zaoferowania, jego atutem mogą być osoby za nim startujące jak MŁC ale na to jeszcze czekamy.
Łukasz Nowak - radny dobry, fajnie się prezentuje, duży minus osoby za nim stojące.
Norbert Mastalerz - nie jestem fanem jego poprzednich rządów, na plus duża znajomość zasad samorządności lokalnej.
Dariusz Bożek - dobrze wizerunkowo, umiejętność współpracy, minus zbyt ostrożnie brak planu na miasto.
Grażyna Potańska - obawiam się ze głównie ma ciśnienie na politykę a nie na korzyści dla lokalnej społeczności ale plus za zaangażowanie.
Małgorzata Zych - dla mnie słabo to wygląda po wyborach do sejmu, dodatkowo jej pomysły nie są la mnie rozojowe.
To dowiedz się, co ci kandydaci zrobili w związku z faktem likwidacji tarnobrzeskiego szpitala?
Marcin Piasek. Politycy WON! Jedyny kandydat na świecie, który złożył przysięgę na wierność i posłuszeństwo wyłącznie Narodowi Polskiemu. Żaden POPiS, partia, kościół, korporacja czy inna reżimowa mafia. Tylko bezpośrednia władza Tarnobrzeżan.

Serio
Posty: 693
Rejestracja: 16-12-2020 20:47

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: Serio » 12-02-2024 13:02

jamWilhelm pisze:
12-02-2024 12:26
No to może rzeczywiście Siara by dała im rade :) sory za off
Ta nasza "Siarka" to jedyne co nam zostało z dawnej świetności, ale jest nadzieja na zmianę, bo mamy bogactwo ukryte w ziemi i wystarczy poprzeć kandydatkę, która zapowiada przywrócenie naszych tradycji górniczych.

djkynek
Posty: 157
Rejestracja: 18-03-2005 18:20

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: djkynek » 12-02-2024 13:07

ta "nasza" kandydatka, co ma na drugie imie władimir to nie ma lepszego pomysłu na życie, niż polityka?
Ostatnio zmieniony 12-02-2024 14:22 przez djkynek, łącznie zmieniany 1 raz.

Serio
Posty: 693
Rejestracja: 16-12-2020 20:47

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: Serio » 12-02-2024 14:11

djkynek pisze:
12-02-2024 13:07
ta nasz kandydatka, co ma na drugie imie władimir to nie ma lepszego pomysłu na życie, niż polityka?
Zajmij się lepiej swoim życiem a nie wchodź z buciorami w życie innych.

Roman90
Posty: 100
Rejestracja: 19-10-2020 09:37

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: Roman90 » 12-02-2024 15:05

Dość ArogancjiWładzy pisze:
12-02-2024 12:55
Roman90 pisze:
12-02-2024 10:51
admin pisze:
09-02-2024 22:48
Jest to co widać i to czego nie widać, przez co to drugie bywa pomijane. Czyli mamy na starcie spokojnie +1000 głosów, ale ile minus to już nie wiadomo.

Możemy spojrzeć na reakcje na wiadomość kandydata o rejestracji komitetu wyborczego.
Wg facebooka reakcje na oryginalne materiały (nie liczę reakcji na udostępnienia)
Tomasz Stróż - wpis 180
Łukasz Nowak - rolka 131
Norbert Mastalerz - wpis 59 + drugie konto
Dariusz Bożek - rolka na 17
Grażyna Potańska - rolka 15 (ale rolka jeszcze świeża)
Małgorzata Zych - rolka 7

I jeszcze coś - radna MŁC udostępniła wpis Tomasza Stróża, raczej nie przypadkowo.
Co do Dariusza Bożka - też widzimy kto z radnych pojawia się na konferencjach.
Moje przemyślenia odnośnie kandydatów:
Tomasz Stróż - ciekawa propozycja ale czekam co ma do zaoferowania, jego atutem mogą być osoby za nim startujące jak MŁC ale na to jeszcze czekamy.
Łukasz Nowak - radny dobry, fajnie się prezentuje, duży minus osoby za nim stojące.
Norbert Mastalerz - nie jestem fanem jego poprzednich rządów, na plus duża znajomość zasad samorządności lokalnej.
Dariusz Bożek - dobrze wizerunkowo, umiejętność współpracy, minus zbyt ostrożnie brak planu na miasto.
Grażyna Potańska - obawiam się ze głównie ma ciśnienie na politykę a nie na korzyści dla lokalnej społeczności ale plus za zaangażowanie.
Małgorzata Zych - dla mnie słabo to wygląda po wyborach do sejmu, dodatkowo jej pomysły nie są la mnie rozojowe.
To dowiedz się, co ci kandydaci zrobili w związku z faktem likwidacji tarnobrzeskiego szpitala?
Z tego co wiem to Szpital nie jest w trakcji likwidacji. Widać że szykują się spore inwestycje. Większość oddziałów pracuje dobrze jest dużo dobrych lekarzy. Problemem jest braku oddziału wewnętrznego. Spowodowane to jest słabym zarządzeniem pana z brodą oraz pazernością lekarzy. Sam ostatnio często bywałem w szpitalu i nie mam złych odczuć. Ale co ma Prezydent do szpitala wojewódzkiego? Może chodzić jeździć i prosić. Szpital radzi sobie trzymając pacjentów na SOR albo innych oddziałach. Na pewno powinno to zostać rozwiązane. Nie wiem czy z panią Gosią ktoś gdziekolwiek by chciał rozmawiać. Na pewno nie Marszałek na którego wezwała bez podstawie policje.

Roman90
Posty: 100
Rejestracja: 19-10-2020 09:37

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: Roman90 » 12-02-2024 15:06

Serio pisze:
12-02-2024 13:02
jamWilhelm pisze:
12-02-2024 12:26
No to może rzeczywiście Siara by dała im rade :) sory za off
Ta nasza "Siarka" to jedyne co nam zostało z dawnej świetności, ale jest nadzieja na zmianę, bo mamy bogactwo ukryte w ziemi i wystarczy poprzeć kandydatkę, która zapowiada przywrócenie naszych tradycji górniczych.
Nie neguje pomysłu z odwiertami uważam że opieszałość Bożka w tym temacie jest zła. Ale jak by to były takie bogactwa to już dawno ktoś by się nimi zainteresował.

TSS
Posty: 942
Rejestracja: 21-05-2020 11:45

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: TSS » 12-02-2024 16:50

Roman90 pisze:
12-02-2024 15:05
Dość ArogancjiWładzy pisze:
12-02-2024 12:55
Roman90 pisze:
12-02-2024 10:51


Moje przemyślenia odnośnie kandydatów:
Tomasz Stróż - ciekawa propozycja ale czekam co ma do zaoferowania, jego atutem mogą być osoby za nim startujące jak MŁC ale na to jeszcze czekamy.
Łukasz Nowak - radny dobry, fajnie się prezentuje, duży minus osoby za nim stojące.
Norbert Mastalerz - nie jestem fanem jego poprzednich rządów, na plus duża znajomość zasad samorządności lokalnej.
Dariusz Bożek - dobrze wizerunkowo, umiejętność współpracy, minus zbyt ostrożnie brak planu na miasto.
Grażyna Potańska - obawiam się ze głównie ma ciśnienie na politykę a nie na korzyści dla lokalnej społeczności ale plus za zaangażowanie.
Małgorzata Zych - dla mnie słabo to wygląda po wyborach do sejmu, dodatkowo jej pomysły nie są la mnie rozojowe.
To dowiedz się, co ci kandydaci zrobili w związku z faktem likwidacji tarnobrzeskiego szpitala?
Z tego co wiem to Szpital nie jest w trakcji likwidacji. Widać że szykują się spore inwestycje. Większość oddziałów pracuje dobrze jest dużo dobrych lekarzy. Problemem jest braku oddziału wewnętrznego. Spowodowane to jest słabym zarządzeniem pana z brodą oraz pazernością lekarzy. Sam ostatnio często bywałem w szpitalu i nie mam złych odczuć. Ale co ma Prezydent do szpitala wojewódzkiego? Może chodzić jeździć i prosić. Szpital radzi sobie trzymając pacjentów na SOR albo innych oddziałach. Na pewno powinno to zostać rozwiązane. Nie wiem czy z panią Gosią ktoś gdziekolwiek by chciał rozmawiać. Na pewno nie Marszałek na którego wezwała bez podstawie policje.
Odnośnie szpitala - ostatnio uciekło kilku dobrych lekarzy, przypadek? nie!!! pielęgniarki w sporze sadowym z dyrekcją ponadto oddział wewnętrzny byłby już uruchomiony gdyby tylko chciano bo chętni byli z całym zespołem, no ale ktoś lub coś nie chce. Popytajcie ludzi tam pracujących jaka jest atmosfera, inwestycje inwestycjami natomiast ludzie to ludzie, bez ludzi i woli tych co nie chcą w Rzeszowie - nie będzie szpitala w Tarnobrzegu. Dobry pijar to nie wszystko, a obecny Prezydent i lokalny PIS nic nie zrobili aby szpital ruszył. Nic. Karetki dalej jeżdżą na Rzeszów, przypadek? Nie

ODPOWIEDZ