24 kwietnia spotkanie otwarte z Donaldem Tuskiem

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
Awatar użytkownika
olsen*
Posty: 213
Rejestracja: 13-12-2018 21:13

Re: 24 kwietnia spotkanie otwarte z Donaldem Tuskiem

Post autor: olsen* » 25-04-2023 21:50

Ja to czekam kiedy, jeśli w ogóle pojawi się następca Napoleona! ale miasto będzie spacyfikowane ,byłem w tamtym roku na jednym ze spotkań w Lubelskim i odniosłem wrażenie że pojawił się nagle papież albo Biden!,nie wiem czego obawia się ten człowiek - ludzi? niewygodnych pytań? zamachu?,co do spotkania, nie oceniam to jako przyszły wyborca PO, mam inne poglądy,ale spotkanie jak na tak średnie miasto uważam za stonowane,może mało było konkretów ale wiadomo że wszystkich kart nie odkrywa się przed głównym biegiem,brakło może troszkę takich powiedzmy lokalnych problemów,wiem też że nie można od człowieka oczekiwać wszystkiego,ale dobrze by było jakby się odnosił do spraw nurtujących to miasto i region,ew swoją mądrością wspomógł umysły naszych włodarzy! bo na razie to nie ma się czym chwalić. Życzę powodzenia panu Tuskowi nie jestem negatywnie nastawiony do tej partii bo każdy podąża swoją drogą,ale tak jak pisałem moje myśli i sympatie skierowane są na inny tor! (nie pis+przystawki)) pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 738
Rejestracja: 16-05-2004 18:36

Re: 24 kwietnia spotkanie otwarte z Donaldem Tuskiem

Post autor: Jacek » 25-04-2023 22:32

olsen* pisze:
25-04-2023 21:50
dobrze by było jakby się odnosił do spraw nurtujących to miasto i region
1. Tyle wie o Tarnobrzegu i regionie jak o, np. Będzinie, Wieluniu czy Pcimiu. Coś mu tam mówią przed spotkaniami, ale to tyle...
2. Jakby miły pan w czapce 1,5 roku przed emeryturą nie zajął swoim problemem 10 minut, a drugi konfederata 15 minut swoimi zarzutami, i mili ekolodzy zieloną energią (kolejne 10 minut), to może ktoś miałby szansę zadać pytanie o to, o czym piszesz.
3. Nie było żadnych ustawek pytań! Byłem. Widziałem. Dowodem dwoje konfederatów, którzy dopchali się do mikrofonu. Pani z mikrofonem latała z jednej strony sali na drugą, a i sam Tusk wskazywał, że tu czy tam ktoś czeka. Że się nie doczekali? Może i dobrze, bo ci, którzy doczekali (z wyjątkiem dziewczyny od psychiatrii dziecięcej i pani z KOD-u) pieprzyli głupoty (np. Kłos, który zadał 5 pytań i dureń, który pytał o obalenie rządu Olszewskiego).
4. Więcej pytań być nie mogło bo była transmisja na TVN 24 i (podobnie jak wszędzie indziej) musieli skończyć przed 19.00 - przed Faktami.
5. Skoro to było dla (potencjalnie) całej Polski, to problemy miasta czy regionu mało kogo tam obchodziły. To by przekaz dla ewentualnych wyborców z całego kraju. Że w Tarnobrzegu? Fajnie.
6. Amen

alek
Posty: 1523
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Re: 24 kwietnia spotkanie otwarte z Donaldem Tuskiem

Post autor: alek » 25-04-2023 22:44

admin pisze:
25-04-2023 21:45
Czyli po pisowskiemu: nie popieram, ale rozumiem? ;)
Tak by pewnie napisała Beata Mazurek gdyby to dotyczyło opozycji :)
Z podobną sytuacją spotykała się PO w kampanii w 2015 r. Może nie ochraniało ich tylu policjantów i spotkania były bardziej otwarte, ale można było nieraz usłyszeć "Donaldzie matole..." itp. Dzisiaj możemy porównać reakcję Donalda wczoraj podczas zadawania pytania przez działacza Konfy i reakcję Jaroslawa w Chojnicach , gdy jeden z uczestników zapytał c,ego się boi i po tylu policjantów.

jazet
Posty: 1269
Rejestracja: 13-10-2006 14:26

Re: 24 kwietnia spotkanie otwarte z Donaldem Tuskiem

Post autor: jazet » 28-04-2023 21:28

Jeszcze chyba za wcześnie na kampanię wyborczą - jakaś panika jest - co będzie później?

dino
Posty: 2002
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: 24 kwietnia spotkanie otwarte z Donaldem Tuskiem

Post autor: dino » 28-07-2023 07:22

I tak wyglądają te spotkania.
Objazdowe Nieme Kino.
Albo Objazdowy Cyrk.


W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19392
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: 24 kwietnia spotkanie otwarte z Donaldem Tuskiem

Post autor: admin » 28-07-2023 18:03

A taki Mentzen, nie dość, że bez dowożenia autokarami ściąga na spotkania dużo ludzi (młodych!), to jeszcze mu płacą za piwo :)

ODPOWIEDZ