Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1267
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: kermit » 03-10-2007 14:34

"Kotlet wiesz... ja też się nie zgadzam. Ale co mogę zrobić? Widzisz.. platforma obiecywała, że nie weźmie subwencji a jednak wzięła. Jestem ciekaw, czy można skutecznie prowadzić kampanię bez pieniędzy, wykorzystując takie medium jak internet, jego powszechność i jego społeczny wymiar pod nazwą Web 2.0? Pewnie tak, ale taki przekaz trafi tylko do części społeczeństwa, szczególnie tego młodszego."
Ostatnio zmieniony 03-10-2007 14:34 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

Kotlet
Posty: 897
Rejestracja: 23-08-2006 14:07

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: Kotlet » 03-10-2007 15:55

"to byłoby dobre ale jakoś nie widzę jak nasz babcie i dziadkowie oraz zapewne większość naszych rodziców siedzi przed internetem. Może jeszcze zamienimy lokale wyborcze na "kafejki internetowe" i zrezygnujemy z papierowych kart do głosowania na poczet elektronicznych kart, ile to mniej liczenia, wyniki byłyby znane od razu, oszczędności dużo większe bo większość ludzi mogłaby głosować z domu... ehhh może za 100 lat... :)"
Ostatnio zmieniony 03-10-2007 15:55 przez Kotlet, łącznie zmieniany 1 raz.

doktor
Posty: 139
Rejestracja: 15-05-2004 20:28

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: doktor » 03-10-2007 19:26

">>>Poniższy teskt nie jest mojego autorstwa.<<<

[b:c3214fe422]Małe podsumowanie rządów PiS. Gorzkie ale prawdziwe[/b:c3214fe422]

To był wyjątkowy rok, takiego nie mieliśmy od 17 lat:
- pierwszy raz od 17 lat do marszałka sejmu wpływa wniosek aby Jezusa Chrystusa ogłosić królem, a na komendzie można zamówić taxi lub pizzę.

Wszystko zaczęło się od kampanii partii zwanej żartobliwie prawem i sprawiedliwością, pod wdzięcznym Tytułem "My dotrzymujemy słowa".

- W ramach "my dotrzymujemy słowa" - "jeśli mój brat zostanie prezydentem, ja nie zostanę premierem", premierem został atrakcyjny Kazimierz, pierwszy produkt medialny w Europie Środkowej. Rodzime "Truman Show" potrwało pół roku, w tym czasie w ramach "my dotrzymujemy słowa" w kwestii taniego państwa, powstało najwięcej w historii wolnej Polski
nowych ministerstw i sekretarzy stanu, z ministerstwem śledzi i morza na czele, mamy najwięcej
w historii Polski marszałków sejmu i senatu oraz 4 wicepremierów.

- Dwukrotnie TK zanegował ustawy przegłosowane w odstępie kilku miesięcy, co jest absolutnym rekordem. Mięliśmy w ciągu roku 3 rządy, w ramach tych samych partii 3 rodzaje koalicji na trzech różnych pakietach umów, do tego dwóch premierów, pięciokrotnie był wymieniany minister finansów.

Jeśli mój brat zostanie prezydentem, ja jednak zostałem premierem, ponieważ premier, który ma 78% poparcia społecznego był za słaby, wymieniliśmy go na premiera, który ma 33% poparcia, a premier który miał 78% poparcia przegrał wybory na prezydenta Warszawy.

- Pierwszy raz od 17 lat Polska zobaczyła masówkę, 160 cm kompleksów spędziło słuchaczy radiowęzła z Torunia do stoczni i uroczyście przysięgało nie rozmawiać z Lepperem, po czym polazły i gadało, ale o tym za chwilę.

- Pierwszy raz od 17 lat w ministerstwie sprawiedliwości w randze Wiceministra zasiadł sędzia stanu wojennego i w randze ministra koordynatora komunistyczny prokurator z lat 70. Takiej kadry nie miał nawet Leszek Miller. Na fali rewolucji moralnej marszałkiem sejmu, a następnie
premierem wybrano 4 krotnego recydywistę, członka powołanej przez SB grupy politycznej, na co dokumenty widział brat. Premiera recydywistę zdymisjonowano za warcholstwo, co było ewidentnym chamstwem, by następnie w nocy bez kamer tuż po projekcji filmu o JPII wskrzesić i wsadzić na szczyty władzy.

- Od 17 lat nie mieliśmy w rządzie koalicyjnym klubu, który w ponad 50% składa się z oskarżonych lub skazanych prawomocnymi wyrokami posłów, znajdziemy w IVRP odnowy moralnej, posła pedofila, posłankę skazaną za fałszowanie przepustek więziennych, europosła
oskarżonego o gwałt, rodzimego posła oskarżonego o gwałt, jego żonę oskarżoną o defraudacje, posłankę, która zasłynęła, jako operatorka scen korupcyjnych, a następnie została skazana przez komisje etyki i ta sama komisja uniewinniła posłów korumpujących posłankę. Znajdziemy posła wyrzuconego z klubu PiS za jazdę po pijaku, jest poseł wywalony z SO za awantury w dyskotece, jest również poseł powołujący się na znajomości z ministrem sprawiedliwości w czasie egzekucji komorniczej, za co został wywalony z SO, cały ten kwiat polskiego parlamentaryzmu tworzy koalicyjne koło narodowo - ludowe.

- Pierwszy raz od 17 lat minister sprawiedliwości 80% czasu pracy poświecił na konferencje, pierwszy raz minister pokazał społeczeństwu jak się niszczy dokumenty przy okazji sprawy politycznej, gdzie o 6.50 prokuratura wkroczyła do PZU na wniosek posła Kurskiego, członka sztabu wyborczego PIS, który oskarżył Donalda Tuska o fałszerstwa polegające na kupowaniu bilbordów od PZU. Jak się okazało nie było ani jednego świadka potwierdzającego słowa
Kurskiego, firma obsługująca PZU obsługiwała PIS nie PO, a sędzią w tej sprawie był minister, który był szefem kampanii wyborczej PiS. Sprawę umorzono, poseł Kurski błaga na kolanach o ugodę. To samo ministerstwo sprawiedliwości w ciągu roku zresocjalizowało Rywina, wypuściło
Jakubowską i Jakubowskiego, łamiąc prawo aresztowało Wąsacza, nie wyjaśniło ANI JEDNEJ
SŁYNNEJ AFERY łącznie z afera Rywina, którą obecny minister jako członek komisji pono rozwiązał w ułamku sekundy, tylko ówczesne władze blokowały śledztwa.

- Pierwszy raz od 17 lat rząd, który popierał lustrację zamknął do spółki z klerem usta księdzu Sakowiczowi, prezydent podpisał wadliwą ustawę lustracyjną, a następnie sam znowelizował ją do poziomu ustawy, która obowiązywała wcześniej. Nie złapano ani jednego członka układu, nie
odebrano emerytury ani jednemu ubekowi, za to opluto wielu opozycjonistów, w tym nieżyjących jak Jacka Kuronia i uczynił to człowiek, który nie spędził ANI JEDNEGO DNIA W KOMUNISTYCZNYM WIEZIENIU, A W CZASIE STANU WOJENNEGO JAKO JEDYNY OPOZYCJONISTA Z KRĘGU WAŁĘSY SIEDZIAŁ U MAMUSI POD PIERZYNĄ. Na
tym tle pokazuje się najbardziej czytelny podział w IVRP. Komuniści dzielą się na pisowych i pozostałych, z tym, ze pisowi tacy jak Gierek, Jasiński, Kryże, to dobrzy komuniści, pozostali są z układu. Z układu są też wszyscy członkowie opozycji i media, z tym, że w tym wypadku ważny jest kontekst i przydatność "układowa". Znany polityk opozycji najpierw dostał propozycję objęcia rządu IVRP, potem ogłoszono go mordercą demokracji, by znów
zaproponować mu miejsce w rządzie.

- Pierwszy raz od 17 lat rząd, który nie zrobił nic w kwestiach gospodarczych, nie wydał najmniejszego dokumentu, choćby najniższej wagi regulującego jakikolwiek obszar gospodarczy, okrzyknął się twórcą 1 punktowej inflacji i PKB na poziomie 5 pkt. Pierwszy
raz szef kancelarii prezydenta, który wyleciał z niej za prowadzenie spółki z baronem SLD
Nawratem, która to spółka jest ulubieńcem prokuratora, po kilku miesiącach karencji został szefem doradców premiera.

CDN....."
Ostatnio zmieniony 03-10-2007 19:26 przez doktor, łącznie zmieniany 1 raz.

Noah
Posty: 141
Rejestracja: 07-04-2005 22:14

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: Noah » 03-10-2007 20:07

"Doktor coś w tym jest! Ja też to czytałem na onecie... Ja nie mówię że PO jest idealne bo nie jest. Tak jaki PiS ale PO nie ropzlicza III RP a PiS tak zapominając przy tym że oni sami stoją po szyje w gównie... Jak telefon do prezydenta kiedy do Biznesmena wpada CBA ( nazwiska nie pamietam ), czy akcje CBA w któej ginie posłanka tylko dlatego że nie dopilnowali czynności agenci ale za to mieli kamere ze sobą aby wszystko nagrać!! Ciekawe co za pokazówka z tego miała wyjsc w rekach Jarka! To razi w oczy i tyle!

Ps. Kermit jak bym nie miał praw wyborczych to bym się nie odzywał w tym temacie! A na PiS nie głosowałem w ostatnich wyborach i teraz też na Kaczki głosować nie będę!"
Ostatnio zmieniony 03-10-2007 20:07 przez Noah, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 16682
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: admin » 03-10-2007 21:38

"doktorze:

Sami mieszkamy w mieście, które ponad 10 lat temu ogłosiło Jezusa Chrystusa królem :) Co za różnica na jakim poziome czynią to demokratycznie wybrane władze?

Od Państwa oczekuję niskich podatków i bezpieczeństwa. Średnio mnie interesuje ilu było premierów, ani nawet kto był w koalicji. Wszystko mi jedno kto popełnił samobójstwo, kogo w Warszawie tropią, nagrywają, prześladują, naciskają, aresztują o 6 rano itd. Nie dotknęło to mnie, ani nikogo kogo znam.

Co zawdzięczam tej kadencji w sprawach dla mnie istotnych. Od 7 lat zarabiam na siebie i:
- po raz pierwszy od 5 lat podniesiono progi podatkowe
- podniesiono kwotę wolną od podatku
- obniżono składkę rentową - skorzystam na tym ponad 100 zł miesięcznie
- wprowadzono ulgę prorodzinną - skorzystam na tym 200 zł miesięcznie

[color=darkblue:ec2895922c]Edit: zlikwidowano również szczególnie niemoralny podatek od wdów i sierot (spadków i darowizn).[/color:ec2895922c]

Z przeróżnych badań wychodzi, że poziom bezpieczeństwa się poprawił. Też mam takie odczucie. Podobnie z armią - sukcesywne przechodzenie na armię zawodową likwiduje niewolniczy pobór i poprawia nasze bezpieczeństwo.

Nie popierałem PiSu wcześniej i nie poprę go teraz, ale tylko oni obniżyli moje podatki i to o wyraźnie dostrzegalne kwoty!

A sam tekst sporządzony dosyć niedbale, z założeniem że nikt nie będzie sprawdzał: ksiądz lustrator nazywa się [b:ec2895922c]Isakiewicz[/b:ec2895922c] a Sakowicz to redaktor naczelny Gazety Polskiej :P , europseł oskarżony o gwałt został europosłem zanim powstała koalicja, nie był też nigdy członkiem żadnej koalicyjnej partii itd...."
Ostatnio zmieniony 03-10-2007 21:38 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Noah
Posty: 141
Rejestracja: 07-04-2005 22:14

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: Noah » 03-10-2007 22:59

"[quote:3e2d59be80="Admin"]Podobnie z armią - sukcesywne przechodzenie na armię zawodową likwiduje niewolniczy pobór i poprawia nasze bezpieczeństwo.
[/quote:3e2d59be80]

Jak likwiduje jak klepneli ze pobór teraz jest do 50 roku zycia a nie jak wczesniej do 28 lat! No sorry ale to nie jest dla mnie zwiastunem likwidacji poboru a racej zapewnienie mu ZAWSZE swieżej krwi na wymianę! A poboru nie zliwkiduja bo jak kiedys gdzieś czytałem to około 100 tys ludzi w wojsku zostało by bez pracy!"
Ostatnio zmieniony 03-10-2007 22:59 przez Noah, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 16682
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: admin » 03-10-2007 23:34

"W miarę świeże informacje:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 75564.html
Do 2012 pobór zostanie zlikwidowany. Nie da się tego zrobić od ręki, ale już w 2008 roku będzie o 10 tys. poborowych mniej."
Ostatnio zmieniony 03-10-2007 23:34 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Noah
Posty: 141
Rejestracja: 07-04-2005 22:14

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: Noah » 03-10-2007 23:58

"No to pięknie... może innym się upiecze... tylko po co byla ta ustawa zmieniana odnośnie wieku poborowego skoro takie sa plany aby do 2012 zniesc calkowicie pobór?! Troche bez sensu..."
Ostatnio zmieniony 03-10-2007 23:58 przez Noah, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1267
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: kermit » 04-10-2007 10:46

"Noah: Sprawdz sobie fakty. To, że pobór ma być do 50 roku życia to klepnęło SLD w 2005 roku. A ta ustawa obowiązuje od stycznia 2006 roku. I co Ty na to powiesz?

Po drugie to nie jest zle rozwiązanie z tym poborem do 50 roku życia. W praktyce się tego nie stosuje, ale jest to bat na tych co siedzą w Anglii do 28 roku życia aby uniknąć wojska. Ot to i cała ta wielka poruszona przez Ciebie sprawa. Czasem warto się zastanowić po co i dlaczego są takie a nie inne ustawy."
Ostatnio zmieniony 04-10-2007 10:46 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

el_komendante
Posty: 170
Rejestracja: 16-11-2005 09:47

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: el_komendante » 04-10-2007 10:52

"to dobry klucz Adminie co władza zrobiła dla mnie :)

zatem wypada mi głosować na tych którzy jako pierwsi w Polsce wprowadzili podatek liniowy obniżając do 19 & podatek dla prowadzących działalność :)

na pis nie zagłosuję bo brzydze się katoprawicą względy gospodarcze to dla mnie nie wszystko a i tak mam przekonanie że inni zrobią to lepiej
choć póki co trudno sobie wyobrazić by pis te wybory przegrał.niestety."
Ostatnio zmieniony 04-10-2007 10:52 przez el_komendante, łącznie zmieniany 1 raz.

Noah
Posty: 141
Rejestracja: 07-04-2005 22:14

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: Noah » 04-10-2007 20:28

"Kermit: Ja osobiście mam gdzieś tych co są w angli... wiec co mnie to że to o nich się myśli a nie o mnie! Dla mnie jest to nie wygodne i tyle! A jeśli to naprawde SLD klepnęło tą ustawe to sorry mój błąd!"
Ostatnio zmieniony 04-10-2007 20:28 przez Noah, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1267
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: kermit » 05-10-2007 12:09

"Noah: Ale skoro jesteś porządnym obywatelem to czym się tutaj martwisz? Gdzie Ci jest tutaj niewygodnie? Albo kończysz studia i idziesz do rezerwy albo idziesz do woja i tyle. Czy zrobisz to zgodnie z prawem lub czy się bedziesz wymigiwał to już Twoja sprawa. Tylko jak widzisz to wymigiwanie niewiele pomoże :) Już nie będzie wiecznych studentów, którzy co rok coś innego zaczynają, byle tylko go wojo ominęło. A teraz to do 50 będzie studiował :)
Do czasu wprowadzenia armii zawodowej ktoś przecież musi do tego woja chodzić."
Ostatnio zmieniony 05-10-2007 12:09 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

Noah
Posty: 141
Rejestracja: 07-04-2005 22:14

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: Noah » 05-10-2007 20:07

"Taki artykuł czytałem w portalu Gazeta.pl kilka dni temu!

"CBA uzyska bezpośredni dostęp do informacji, jakie ZUS gromadzi o 25 milionach Polaków. Premier złamał konstytucję - uważa prof. Marek Safjan b. prezes Trybunału Konstytucyjnego - donosi czwartkowa Gazeta Wyborcza
Dzięki rozporządzeniu premiera Jarosława Kaczyńskiego CBA uzyska pełny dostęp do zgromadzonych w ZUS danych osobowych: przebiegu pracy Polaków, ich zarobków, zwolnień lekarskich.

Baza ZUS to największy w Polsce zbiór danych o osobach prywatnych i firmach. CBA jako jedyna ze służb ma dostać swobodny dostęp do bazy.

Co więcej według informatorów Gazety Wyborczej ZUS nie będzie miał kontroli nad tym, po jakie dane sięga CBA.

Dotychczas CBA (jak policja, ABW i inne służby), chcąc uzyskać od ZUS dane, musiało zwracać się do ZUS, wskazując dokładnie, o kogo chodzi, i podając sygnaturę sprawy.

Gazeta Wyborcza ujawni w czwartek dokumenty, które opisują, w jaki sposób CBA będzie przeglądać dane Polaków."

Czy zmierzamy ku totalitaryzmowi?! Sam nie wiem co o tym myśleć! Ja nie mam nic na sumieniu i nie muszę się bać tego ale nie podoba mi się że dane chyba wszystkich pełnoletnich polaków są na wyciągnięcie ręki Centralnego Biura Antykorupcyjnego... Każdy agent może od tak sprawdzić swojego sąsiada z ciekawości bo nie ogranicza go nic! To kolejna rzecz jaką zrobił premier a która mi nie podoba się bo czuje się jak by mnie osaczano... Czy tak wyglada demokracja?!

I jeszcze jedna kwestia:

"Decyzja brytyjskiego sadu ma zapaść 11 października. Amerykanie rozpracowywali polskiego bossa za handel kokainą w latach 2004-2007. Chodzi o setki kilogramów narkotyku przemycanego na teren całej Europy a rozprowadzanego przez rosyjską mafię. Jak nam się udało ustalić, polscy policjanci i funkcjonariusze ABW już zaczęli starania o przesłuchanie Fanchiniego. Naszych śledczych interesuje wiedza gangstera o powiązaniach mafii z politykami i oficerami PRL-owskich służb specjalnych."

Ja mam takie pytanie po cholere oni sprawdzają jego PRL'owskie powiązania?! Dla mnie nie ma to znaczenia z kim ten człowiek wtedy się kontaktował! Interesują mnie czasy obecne kiedy można i trzeba ukrucic poceder ten na chwilę obecna a dopiero potem grzebać się na spokojnie w przeszlości a tak mam wrażenie że jest to działanie pod wybory i dyktando Premiera i który tak krzyczy aby rozliczyć czasy PRL'u! Jak dla mnie ma to być kolejny krok dla kampani Premiera i działaniu na rzecz PiS'u, a nie dbanie o dobro ludzi..."
Ostatnio zmieniony 05-10-2007 20:07 przez Noah, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1267
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: kermit » 05-10-2007 23:13

"Noah nie obraź się ale jesteś gorszy od moherowej babci :) Moherowa babcia myślę, że stara się analizować to co usłyszy. Widzę, że jesteś tak ufny GW jak moherowa babcia RM :)
A wiesz o tym, że okazało się, że CBA ma taki sam dostęp do tych danych ZUSu co Policja, AWB, CBŚ? Jedynym wyjątkiem jest to, że CBA dostanie te dane szybiej, ale podlegają one takiej samej kontroli i procedurze jak w przypadku innych organów władzy wykonawczej, tj. policja, abw, cbś. I kolejny raz się Ciebie spytam - co Ty na to?

hehe.. totalitaryzm :) te wypowiedzi mnie najbardziej śmieszą :) Tak Noah zmierzamy ku totalitaryzmowi :) masz całkowitą racje :) Hitler podobnie dochodził do władzy :) Masz 100% racji :) hehe

A co do tego śledztwa to dlaczego nie mają sprawdzić dla kogo on pracował, na czyje zlecenie, za czyim przyzwoleniem? Nie wolno? I na jakiej podstawie uważasz, albo raczej ten dziennikarz, że tylko to ich obchodzi?"
Ostatnio zmieniony 05-10-2007 23:13 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

Noah
Posty: 141
Rejestracja: 07-04-2005 22:14

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: Noah » 06-10-2007 09:31

"No niby wszystko ładnie pięknie ale dopiero wczoraj wieczorem albo dzisiaj sie okazalo ze maja wprowadzić jakies kontrole nad tym systemem wiec nie mow nic... a swoja droga czemu członkowie trybunału konstytucyjnego uwazaja ze premier złamał prawo gdyż nie powinien tych danych udostępniać CBA.

Po 2 to ja powiedzialem ze czasy PRL mnie nie intersuja a nie dziennikarz. Bo i to prawda jest dla mnie wazne jest co teraz ten czlowiek robi a nie co bylo kiedyś bo to na moje zycie nie ma na chwile obecna wielkiego wplywu... A jeśli chcą się grzebać w czasach komuny to ok! Tylko niech najpierw zajmą się jego teraźniejszymi kontaktami! A zaczynanie rozwizywania sprawy w sposob w jaki to oni robia to wyglada jak zagrywka polityczna pod publiczke i Premiera!

A co do GW to żle trafileś... bo że poddaje pod dyskusje artykuly przeczytane tu czy tam to nie znaczy że ślepo w coś wierze, a tylko że nie podoba mi się to co widzę i kopuje newsy a nie przepisuje je recznie. Zdaje się że pod każdym cytatem jest moje zdanie na kazdy temat! wiec nie mowmy o braku analizy... jedynie o innym zdaniu niż to ktore Ty masz na dany temat!"
Ostatnio zmieniony 06-10-2007 09:31 przez Noah, łącznie zmieniany 1 raz.

poniek
Posty: 180
Rejestracja: 19-12-2005 16:10

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: poniek » 06-10-2007 23:54

"chłopaki nie popadajmy w skrajności... Po pierwsze warto sobie zadać pytanie kto ma interes nazywając powołanie CBA i nadanie mu w/w uprawnień, "zmierzaniem do totalitaryzmu"? Kto ma tak naprawdę obawiać się w/w instytucji? Na pewno nie my - "Boże owieczki" zapychające od rana do wieczora za marny grosz... jako, że eliminowaniem korupcji na poziomie "bożowieczkowego stada" może zajmować się policja, a korupcji w policji - BSW. Kiedy "klient" jest zawijany przez gliniarza, któremu proponował wręczenie łapówki / gliniarz zawijany po przyjęciu łapówki - towarzysz temu świta z CBA? Kiedy "klient" jest podejrzany o dokonywanie przestępstw i policja prowadzi czynności wykrywcze polegające m.in na weryfikacji poufnych informacji na jego temat, to czy ociera się o totalitaryzm? Moim zdaniem - nie! Rządom PiS mogę wiele zarzucić ale na pewno nie pomysł powołania CBA i węszenia w świecie tzw. elit, w którym kręci się duża kasa czy rozliczania ludzi PRL-u, których gros zdążyło się na tyle dobrze ustawić przed nadejściem 1989r, by teraz odgrywać rolę szarych eminencji. Rządom PiS mogę wiele zarzucić, ale co jak co, jakoś trudno mi wyobrazić sobie Polskę rządzoną przez panów z LiD czy SLD, którzy już pokazali swoje, a teraz czując ogień na czteroliterach krzyczą o zmierzaniu do totalitaryzmu. Podobnie nie widzę wizji uśmiechniętej i szczęśliwej Polski z marzeń jaką proponuje pan Tusk, bez wyczyszczenia świata polityki z korupcji i osób, którzy dorobili się na krzywdzie innych za czasów PRL-u. Tej wizji - wizji pana Tuska - nie mówię "nie"... moim zdaniem bez oczyszczenia elit jest za wcześnie na s-tworzenie takiego państwa..."
Ostatnio zmieniony 06-10-2007 23:54 przez poniek, łącznie zmieniany 1 raz.

Noah
Posty: 141
Rejestracja: 07-04-2005 22:14

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: Noah » 07-10-2007 11:42

"Żeby nie było że wierze w wszystko co widze... Daje wam Linka a wy sobie piszcie i myślcie co chcecie. Informacji zawartych w tym filmiku nie weryfikowałem wiec nie wiem na ile są one prawdziwe... Ale uważam że warto to oglądnąc choć by z czystej ciekawości.

http://youtube.com/watch?v=IW2gzzIngQI"
Ostatnio zmieniony 07-10-2007 11:42 przez Noah, łącznie zmieniany 1 raz.

poniek
Posty: 180
Rejestracja: 19-12-2005 16:10

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: poniek » 07-10-2007 14:27

"bardzo możliwe, że prawdziwe... - TVP zawsze była upolityczniona"
Ostatnio zmieniony 07-10-2007 14:27 przez poniek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 16682
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: admin » 07-10-2007 16:51

"Dokładnie tak było, pisałem o tym na:
http://www.wybory.tarnobrzeg.info/infor ... okada-upr/
TVP też tłumaczyło się bez sensu, że przyjmują tylko zapraszonych wcześniej gości.
Po czym chwilę później... wpuścili do studia Romana Giertycha (zamiast Korwina), który do studia podobnie jak Korwin nie był zaproszony. Tego samego dnia nie wpuszczono prezesa UPR Wojciecha Popieli do Biznes TV, wbrew wcześniejszym ustaleniom"
Ostatnio zmieniony 07-10-2007 16:51 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Noah
Posty: 141
Rejestracja: 07-04-2005 22:14

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: Noah » 07-10-2007 16:59

"A teraz Pytanie mam z kim związana jest TVP? Z rządem czy z czym skoro doszliśmy do tego że jest ona upolityczniona?!"
Ostatnio zmieniony 07-10-2007 16:59 przez Noah, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ