Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: kermit » 26-09-2007 10:35

"Malmut a Ty jak tam? Bezrobocie? Zasiłeczek? Zazdrościsz czegos? :) Szkoda mi Ciebie..

marcin85tbg: A mam coś innego dla Ciebie
Tekst nie jest mojego autorstwa zaznaczę
[quote:fb4c6df879]
"Przez dwa lata:
- Powstało 300 000 mieszkań a kolejnych 500 000 jest w budowie
- Powstało 1 200 000 nowych miejsc pracy w Polsce, w 2005 było 14 000 000 miejsc pracy, w 2007 jest 15 200 000
- Trwa największy boom budowlany od 1999 roku
- Pensja przeciętnego Polaka w Polsce wzrosła o +22 %
- Zamiast złodziejskiej prywatyzacji w stylu SLD i KLD(UW) mamy NAJWIĘKSZE w HISTORII Polski DYWIDENDY z przedsiębiorstw do skarbu państwa
- Gospodarka rośnie o +7,5 %
- nie ma już korupcji w Orange Ekstraklasie, bo "Fryzjer" siędzi w pudle
- Indeks giełdowy sWIG wzrósł o +240 %
- Inflacja jest najniższa w historii +1,5 %
- eksport z POLSKI najwyższy w historii ŚWIATA i przekroczyl wartość 100 mld Usd rocznie
- W budowie jest 250 km AUTOSTRAD które zostaną oddane do użytku w latach 2008-9, a zatwierdzonych do budowy zostało kolejne 500 km.
- pierwszy raz od 20 lat po I półroczu BUDŻET zanotował NADWYŻKE a nie (jak przedtem) DEFICYT
- Dolar i EURO jest najsłabszy względem Złotego odkąd mamy płynny kurs PLN
- Wreszcie mamy rząd który dba o polski interes narodowy; bo gdy Berlin i Moskwa na nas krzyczą to znaczy że Polska dba i walczy o swój interes narodowy

Każdy Polak czuje że jest jemu i Polsce lepiej i oto chodzi !"[/quote:fb4c6df879]
I pewnie teraz każdy napiszę, że to nie dzięki PiS tylko gospodarka ma taką dobrą kondycję. I to prawda, ale chodzi o to, że gospodarka najlepiej sobie radzi kiedy polityki tam nie ma."
Ostatnio zmieniony 26-09-2007 10:35 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

YANNICK
Posty: 119
Rejestracja: 30-06-2004 15:29

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: YANNICK » 26-09-2007 11:23

"A autostrad ile kilometrów powstało?? bo w budowie to są od 20 lat"
Ostatnio zmieniony 26-09-2007 11:23 przez YANNICK, łącznie zmieniany 1 raz.

renegade
Posty: 716
Rejestracja: 12-04-2004 15:17

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: renegade » 26-09-2007 11:25

"[quote:1f1946e7ff]- eksport z POLSKI najwyższy w historii ŚWIATA i przekroczyl wartość 100 mld Usd rocznie [/quote:1f1946e7ff]

Możesz mi wytłumaczyć o co chodzi w tym zdaniu albo poprzeć to jakimś wiarygodnym źródłem?

Z resztą nie tylko ten punkt wydaje się mocno naciągany."
Ostatnio zmieniony 26-09-2007 11:25 przez renegade, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19389
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: admin » 26-09-2007 11:38

"[quote:81f9f86431="YANNICK"]A autostrad ile kilometrów powstało?? bo w budowie to są od 20 lat[/quote:81f9f86431] Przez ostatnie 2 lata równo 214 km, 72 km dróg ekspresowych i 19 obwodnic (za Wyborczą)
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 20717.html"
Ostatnio zmieniony 26-09-2007 11:38 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: kermit » 26-09-2007 12:13

"[quote:9d09eae69e="renegade"][quote:9d09eae69e]- eksport z POLSKI najwyższy w historii ŚWIATA i przekroczyl wartość 100 mld Usd rocznie [/quote:9d09eae69e]

Możesz mi wytłumaczyć o co chodzi w tym zdaniu albo poprzeć to jakimś wiarygodnym źródłem?

Z resztą nie tylko ten punkt wydaje się mocno naciągany.[/quote:9d09eae69e]

Tak jak pisałem to nie jest mojego autorstwa ale autorowi chodziło to, że, że nigdy tyle w historii świata Polska nie eksportowała.

Wszelkie dane statystyczne pochodzą z najbardziej wiarygodnego źródła jakim jest gus

http://www.stat.gov.pl/gus/45_970_PLK_HTML.htm"
Ostatnio zmieniony 26-09-2007 12:13 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

el_komendante
Posty: 170
Rejestracja: 16-11-2005 09:47

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: el_komendante » 26-09-2007 12:32

"kermit jest dobrym propagandystą
albo takim głupcem który bezkrytycznie łyknie wszystko

"Przez dwa lata:
- Powstało 300 000 mieszkań a kolejnych 500 000 jest w budowie

i kogo na nie jest stać skoro ceny skoczyły o 100 % i więcej ? mówie o choćby tarnborzegu,o spekulacji i inwestycjach ludzi bogatych którzy kupują je by zainwestować tak swoje pieniądze i oczywiscie o młodych którzy kupują je na kredyt na 20 lat z ratą kredytową 2,5 tyś złotych.czy średni Polak kupił któreś z tych mieszkań czy może więcej ich kupili turyści z wysp brytyjskich by mieć bazę urlopową by podrywać krakowskie dziewczyny ?

- Powstało 1 200 000 nowych miejsc pracy w Polsce, w 2005 było 14 000 000 miejsc pracy, w 2007 jest 15 200 000
- Trwa największy boom budowlany od 1999 roku
- Pensja przeciętnego Polaka w Polsce wzrosła o +22 %
- Zamiast złodziejskiej prywatyzacji w stylu SLD i KLD(UW) mamy NAJWIĘKSZE w HISTORII Polski DYWIDENDY z przedsiębiorstw do skarbu państwa
- Gospodarka rośnie o +7,5 %

tak sie składa że na te sukcesy bardziej zapracował złodziejski rząd millera czy belki,zmiejszenie citu i podobne gadżety bo jak wiemy w gospodarce cos dzieje sie od zaraz .dziękujemy ci jarku :pokłon:

- nie ma już korupcji w Orange Ekstraklasie, bo "Fryzjer" siędzi w pudle
jak nie masz pojecią o piłce i jej problemach to nawet nie cytuj ludzi bardziej bezkrytycznych od siebie żabko bo nie wypada bredzic o czymś o czym nie ma się pojęcia
chorobą polskiej piłki był fryzjer ale sa od niego mocniejsi i lepsi a rząd pisu jak wiemy ,ten sam rząd który jets tak cholernie silny na arenie międzynarodowej i nie klęczy przed partnerami dał się zastraszyć fifie i jego szegfowi potem loistkiewicz największa gnida w Polsce (bo jak można byc byłym sedziom i nie wiedzieć co w trawie piszczy?zwłaszcza że samemu sie sędziowało mecze bardzo kontrowersyjne-rok 1993 :) i jak to mówią cała Polska widziała)

- Indeks giełdowy sWIG wzrósł o +240 %
- Inflacja jest najniższa w historii +1,5 %

podobnie,owszem pis nie wtrącał się za bardzo do gospodarki z prozaicznej przyczyny że się na niej nie zna,ale efekt tej polityki to bardziej zasługa wczesniejszych rządów,póki co rząd gospodarce pomaga tak ze stosuje politykę rozdawnictwa,to jakieś becikowe,to podwyżki dla nauczycieli,teraz premier obiecał kazdemu policjantowi 500 zł,pewnie łatwo mu bo kazdy z nas za to zapłaci

- eksport z POLSKI najwyższy w historii ŚWIATA i przekroczyl wartość 100 mld Usd rocznie
- W budowie jest 250 km AUTOSTRAD które zostaną oddane do użytku w latach 2008-9, a zatwierdzonych do budowy zostało kolejne 500 km.

z tym że wszyscy eksperci z rzadowymi włacznie twierdzą że jest to nierelane i że przed 2012 czyli przed wielką szansą kraju Euro raczej sobie z tym problemem nie poradzimy.inna sprawa że za to winę ponoszą wszystkie polskie rzady

- pierwszy raz od 20 lat po I półroczu BUDŻET zanotował NADWYŻKE a nie (jak przedtem) DEFICYT
- Dolar i EURO jest najsłabszy względem Złotego odkąd mamy płynny kurs PLN
- Wreszcie mamy rząd który dba o polski interes narodowy; bo gdy Berlin i Moskwa na nas krzyczą to znaczy że Polska dba i walczy o swój interes narodow

dolar i euro są słabe ale ma to tak dobre jak i złe strony,wazne że kurs złotówki jets stabilny i szczerze mówiąc jets to kłamstwo a'la kurski bo bardziej odpowiedzialny jets za to balcerowicz którego tak jak miller kaczyński i lepper chcieli przykrócić

więc żabklo albo pisz za siebie albo nie cytuj czyichś bredni bo nie masz własnegoz dania argumentów i racji
ochłoń teraz
pozdrawiam"
Ostatnio zmieniony 26-09-2007 12:32 przez el_komendante, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: kermit » 26-09-2007 12:56

"[quote:040e5be8a7]kermit jest dobrym propagandystą
albo takim głupcem który bezkrytycznie łyknie wszystko [/quote:040e5be8a7]
Jesteś bardzo prostym człowiekiem - tak sądzę po tym zdaniu. Niech emocje Ci troszkę opadną bo spowoduje to choroby w przyszłości. Ostatni Twój post który komentuję bo z prostakami nie będę rozmawiał.


[quote:040e5be8a7]
"Przez dwa lata:
- Powstało 300 000 mieszkań a kolejnych 500 000 jest w budowie

i kogo na nie jest stać skoro ceny skoczyły o 100 % i więcej ? mówie o choćby tarnborzegu,o spekulacji i inwestycjach ludzi bogatych którzy kupują je by zainwestować tak swoje pieniądze i oczywiscie o młodych którzy kupują je na kredyt na 20 lat z ratą kredytową 2,5 tyś złotych.czy średni Polak kupił któreś z tych mieszkań czy może więcej ich kupili turyści z wysp brytyjskich by mieć bazę urlopową by podrywać krakowskie dziewczyny ? [/quote:040e5be8a7]
Widzę, że jesteś zwolennikiem gospodarki centralnie sterowanej i rządu który będzie kontrolował ceny. Tak było 20 lat temu.
O jakich Ty turystach z wysp mówisz? Chyba żyjemy w innym kraju. Kupowałeś w Krakowie mieszkanie? Góra 10% jest kupowanych jako inwestycja kapitału. Obecnie już coraz mniej opłacalna inwestycja. W nowo budowanych blokach mieszkają same młode rodziny, które zaczynają zawodowe i rodzinne życie i kupili mieszkanie na kredyt. Czego oczekujesz? Że Państwo ma Ci dać to mieszkanie? Nie te czasy.

[quote:040e5be8a7]
- Powstało 1 200 000 nowych miejsc pracy w Polsce, w 2005 było 14 000 000 miejsc pracy, w 2007 jest 15 200 000
- Trwa największy boom budowlany od 1999 roku
- Pensja przeciętnego Polaka w Polsce wzrosła o +22 %
- Zamiast złodziejskiej prywatyzacji w stylu SLD i KLD(UW) mamy NAJWIĘKSZE w HISTORII Polski DYWIDENDY z przedsiębiorstw do skarbu państwa
- Gospodarka rośnie o +7,5 %

tak sie składa że na te sukcesy bardziej zapracował złodziejski rząd millera czy belki,zmiejszenie citu i podobne gadżety bo jak wiemy w gospodarce cos dzieje sie od zaraz .dziękujemy ci jarku :pokłon: [/quote:040e5be8a7]
Bzdury. Długookresowa to jest polityka międzynarodowa, szkolnictwa, reformy. Wzrost to kwestia maksymalnie 1 lub 2 lat. 5 lat to jest pełny cykl gospodarczy - wzrost, recesja, stagnacja itd.

[quote:040e5be8a7]
- Indeks giełdowy sWIG wzrósł o +240 %
- Inflacja jest najniższa w historii +1,5 %

podobnie,owszem pis nie wtrącał się za bardzo do gospodarki z prozaicznej przyczyny że się na niej nie zna,ale efekt tej polityki to bardziej zasługa wczesniejszych rządów,póki co rząd gospodarce pomaga tak ze stosuje politykę rozdawnictwa,to jakieś becikowe,to podwyżki dla nauczycieli,teraz premier obiecał kazdemu policjantowi 500 zł,pewnie łatwo mu bo kazdy z nas za to zapłaci
[/quote:040e5be8a7]
To samo co wyżej. Polecam edukację. Becikowe? Hm.. tutaj też polecam uzupełnienie wiedzy, gdyż masz duże braki.

[quote:040e5be8a7]
więc żabklo albo pisz za siebie albo nie cytuj czyichś bredni bo nie masz własnegoz dania argumentów i racji
ochłoń teraz
[/quote:040e5be8a7]
Własne danie to ja mam co dzień o 13:00 :) Kto tu bredzi to widać :) Pozdrawiam"
Ostatnio zmieniony 26-09-2007 12:56 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

el_komendante
Posty: 170
Rejestracja: 16-11-2005 09:47

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: el_komendante » 26-09-2007 13:55

"mało opłacalna inwestycja :lol:
daletgo w Tarnobrzegu w pażdzierniku kupowano mieszkania na mase gdy jeszcze chodziły do 1000 zł za metr,wiesz ile traz kosztują ?
a w warszaiwe,krakowie wrocławiu ceny w ciagu ostatnich 2 lat wywindowały się też mocno to przypadek? i była to słaba inwestycja,nie ośmieszaj się ,no chyba że znasz lepsze sposoby na zarobienie 100% i więcej
znam ludzi którzy rok a bardziej 2 lata temu kupowlai mieszkania,znaczy podpisywali z deweloperami umowy na przyszłe mieszkania by je sprzedawać,sam ci powiem ż emoi rodzice czekają jeszcze ze sprzedażą mieszkań w krakowie z jednego powodu,bo kiedys ktoś zapłaci im więcej niż dziś,choć rynek się nasycił odrobinke a jak los da to jeszcze w euro :)
o tych młodych którzy kupują na kredyt jakbyś zacietrzewieńcu umiał czytać to byś zauważył że wspomniałem
sam piszesz o 5 letnim cyklu gospodarczym więc kto rzadził Polską 5 lat temu ?
a jak przypisujesz te sukcesy rządowi kaczyńskiego/marcinkiewicza to wspomnij tu o tych wszystkich ustawach które do tego doprowadziły
jeśli oczywiście obiżka citu,nasza obecność w UE czyli procesy zakończone w czasie rządów sld nie mają znaczenia w tym wzroście
jak na takiego netowego mędrca masz naprawdę średnie te argumenty a do tego przedstawiasz je jako nie swoje :) wielce odważny jesteś też nazywając mnie prostakiem,ale nie martw się nie spinam się nie takich kozaków przez neta przerabiałem żabko

negujesz rozdawnictwo rządów pis ? to co powiesz o ostatnich obietnicach premiera że policjanci za kasę której nie zdołano wykorzystać na sprzęt dostaną w wynagrodzeniach jako podwyżki ?

własną kluturę i miałkośc pokazujesz łapiąc adwersarza za słówka i zgubioną literkę
prawdziwy z Ciebie wzór cnót :*
pewnie byłeś szczęśliwy i dumny gdy twój idol śpiewał hymn : z ziemi Polskiej do Polski"
Ostatnio zmieniony 26-09-2007 13:55 przez el_komendante, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: kermit » 26-09-2007 14:02

"Ochłoń troszkę :) Nie denerwuj się tak mały człowieczku. Tak jak wspomniałem nie będę z Tobą rozmawiał :)"
Ostatnio zmieniony 26-09-2007 14:02 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

el_komendante
Posty: 170
Rejestracja: 16-11-2005 09:47

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: el_komendante » 26-09-2007 14:10

"dobrze maestro :*"
Ostatnio zmieniony 26-09-2007 14:10 przez el_komendante, łącznie zmieniany 1 raz.

waniliowa
Posty: 25
Rejestracja: 05-05-2005 22:07

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: waniliowa » 26-09-2007 14:58

"[quote:df9fc3b5c7="kermit"]Ochłoń troszkę :) Nie denerwuj się tak mały człowieczku. Tak jak wspomniałem nie będę z Tobą rozmawiał :)[/quote:df9fc3b5c7] zabrakło argumentów?"
Ostatnio zmieniony 26-09-2007 14:58 przez waniliowa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: kermit » 26-09-2007 15:03

"Wracając do autostrad, to minimalny poziom rocznej budowy to przynajmniej 500 km aby w miarę szybko osiągnąć europejskie standardy. Mało poruszam się autostradami (bo ich nie ma) i nie odczuwam tego, że jakieś nowe odcinki są oddawane. Bardziej liczę na remonty obecnych dróg i przede wszystkim SZYBKIE remonty. Jest w tej kwestii wiele do zrobienia dla przyszłego rządu (nie ważne czy to będzie PiS czy PO czy LiD).

A co myślicie o zbliżającej się debacie kwaśniewski - Kaczyński? Myślę, że zagranie Kaczyńskiego odsuwające Tuska na drugi plan jest sprytne. Ale pokazując, że walka wyborcza będzie się toczyć między PiS a LiD nie umocni postkomuny? Myślę, że umocni a to jest groźne."
Ostatnio zmieniony 26-09-2007 15:03 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

renegade
Posty: 716
Rejestracja: 12-04-2004 15:17

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: renegade » 26-09-2007 16:02

"[quote:1ed109a380="kermit"]A co myślicie o zbliżającej się debacie kwaśniewski - Kaczyński? Myślę, że zagranie Kaczyńskiego odsuwające Tuska na drugi plan jest sprytne. Ale pokazując, że walka wyborcza będzie się toczyć między PiS a LiD nie umocni postkomuny? Myślę, że umocni a to jest groźne.[/quote:1ed109a380]

Posunięcie Kaczyńskiego i jego sztabu jest dla mnie co najmniej dziwne. Kwaśniewski jest dużo groźniejszym przeciwnikiem w debacie niż Tusk. Podejrzewam, że lider PO poniósłby w bezpośrednim starciu sromotną klęskę. Co innego Kwaśniewski, pomimo alkoholowych wybryków przez sporą część Polaków wciąż uważany za męża stanu, niezaprzeczalnie lepiej prezentujący się chociażby jeśli chodzi o sposób mówienia czy "ogólne wrażenia estetyczne" niż obecny premier. Jeśli chodzi o dyskusję merytoryczną też chyba ma więcej do powiedzenia niż Tusk.

Taka debata z pewnością może tylko pomóc LiD i zaszkodzić tak PiS jak i PO, które może stracić część elektoratu na rzecz lewicy. Nie wiem przypadkiem czy w tej kampanii priorytetem dla PiSu nie jest zwycięstwo w wyborach a zniszczenie Tuska."
Ostatnio zmieniony 26-09-2007 16:02 przez renegade, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: kermit » 26-09-2007 16:59

"renegade: Ale mysle ze ta debata zaszkodzi tylko PO. PiS ma taki elektorat, który nie zagłosuje nigdy na LiD i lewicę. Tego nie można powiedzieć samego o elektoracie PO. Po klęsce PO w wyborach politycy bardziej prawicowi przejdą do PiS, bardziej lewicowi do LiD. To samo stanie się z elektoratem.
Lewica w Polsce ukształtowała się a prawica już nie. Jest rozdarta pomiędzy skręcającym raz w lewo, raz w prawo PO a prawicowym PiSem. A dla dwóch partii prawicowych w Polsce nie będzie miejsca i jedna z nich (po lub pis) odniesie zwycięstwo. Nie wyobrażam soebie, że w Polsce będzie tylko istnieć PiS i PO. Bardziej prawdopodobne jest PiS i LiD lub POPiS i LiD.

Kolejna sprawa jest taka, że kolejny układ z PiSem bez większości i PO jako silną opozycją nie ma sensu. Będzie to samo. Chętnie widziałbym w parlamencie tylko te dwie partię ale to niemożliwe."
Ostatnio zmieniony 26-09-2007 16:59 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

el_komendante
Posty: 170
Rejestracja: 16-11-2005 09:47

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: el_komendante » 27-09-2007 11:00

"ale debata kaczyński-kwaśniewski ma dobre uzasadnienie
premier usilnie wbrew deklaracjom po i jej sojuszom w terenie kłamie mówiąc że następstwem zwycięstwa partii tuska będzie koalicja z lid
najlepiej przykombinowała marysia rokita,jak wygra po i zrobi rząd z pslem to jakaś posadka dla niego się znjadzie,jak po przegra to strąci tuska i jego świtę w niebyt i obejmie szefostwo po
szkoda tylko że ten wielki mąż stanu nie potrafi opanować własnej żonki,która w tym związku ma większe jaja od marysieńki"
Ostatnio zmieniony 27-09-2007 11:00 przez el_komendante, łącznie zmieniany 1 raz.

Noah
Posty: 141
Rejestracja: 07-04-2005 22:14

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: Noah » 27-09-2007 18:53

"[quote:8ded7d1c6d="kermit"]Żyje Ci się gorzej za PiSu niż za komuny? a może jakiś przykład? Mniejsza swoboda obywatelska? mniejsze prawa? o to chodzi? Czy może PiS zwolnił Cię z pracy? PiS nie dał Ci podwyżki? PiS miał wpływ na Twoje życie osobiste? PiS nie pozwolił Ci sie kształcić? Co im zarzucasz konkretnie?[/quote:8ded7d1c6d]

No dobra ale ja nie rozumiem co ma PiS do komuny, swobody obywatelskiej itd. O ile się oriętuję to nie za sprawą PiS'u mamy demokracje tylko Solidarności... Więc nie mów że to wspaniały PiS daje Ci wolność, bo to nie prawda! A nie wiesz tak samo jak i ja co by było gdyby to nie PiS wygrał ostatnie wybory... Ale daleki jestem od wiary w to że było by jak za komuny, gdyż ludzie jak już raz ( po '90 roku ) naprawdę zaznali wolności to nie oddali by jej tak łatwo ( a wcześniej przecież po II wojnie św. jej nie mieli).
PiS osobiście mi nic nie dał, nic w moim życiu nie zmienił na lepsze... a jedynie podniósł próg wiekowy zasadniczej służby wojskowej dzięki czemu spokojnie się łapię w progu wiekowym i mam możliwość odsłużenia 9 miechów w woju... Tylko po co? Skoro w świecie teraz liczy się jedynie armia zawodowa!! I dlatego nie zagłosuję na PiS...

Ps. Żeby nie bylo ja mówię o dawnej Solidarności i ludziach którzy zapłacili wysoką nie raz cenę za demokrację a nie o tej słabej późniejszej Solidarności. Więc przez pamięć i szacunek dla nich nie mów że to PiS dał Ci wolność!!"
Ostatnio zmieniony 27-09-2007 18:53 przez Noah, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19389
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: admin » 28-09-2007 01:55

"Uwaga zwolennicy PO (i nie tylko). Zaskoczenie. :shock: Wśród 30 kandydatów z naszego okręgu nie znalazło się miejsce dla nikogo z Tarnobrzega (bo wątpię, żeby nikt nie był zainteresowany). Lista pod linkiem:
http://www.wybory.tarnobrzeg.info/infor ... andydatow/"
Ostatnio zmieniony 28-09-2007 01:55 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Kotlet
Posty: 897
Rejestracja: 23-08-2006 14:07

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: Kotlet » 28-09-2007 02:33

"widać że kampania PO daje rezultaty skoro 23 os. z tbginfo będzie na nie głosować. Jak dla mnie to PO i PiS to tragedia. PiS w moich oczach jest od dawna skończony z powodu bezgranicznej chęci władzy, nie ważne dla nich było że rządzą z Samoobroną i LPR, byle rzadzić- dno. PO wg. mnie jest podobne, tyle że nie rządzili a przy zachłannych sensacji mediach mogli każda wpadkę rządzących wyolbrzymiać, zresztą negatywna kampania wyborcza(przeciw PiS) jest beznadziejna, jak widać po sondzie na tbginfo trafia ona do ludzi ale nie do mnie. Zreszta obie partie(PiS i PO)+Samoobrona i LPR maja w dupie unijne prawo jak chcieli tak dalej chcą budować obwodnicę Augustowa w obszarze chronionym Natura 2000, żaden polityk z tych ugrupowań nie powiedział że to był błąd i teraz budują drogę z 2 stron a za chwile okaże się że Trybunał Konstytucyjny wyda niekorzystny wyrok i będziemy mieli super drogę do Doliny Rospudy za pieniądze podatników a obwodnicy dalej nie będzie. Kto mi powie dlaczego ci politycy dalej brną w błędzie, dlaczego nie mogą przyznać się do błędu?"
Ostatnio zmieniony 28-09-2007 02:33 przez Kotlet, łącznie zmieniany 1 raz.

el_komendante
Posty: 170
Rejestracja: 16-11-2005 09:47

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: el_komendante » 28-09-2007 10:16

"przynać się do błędu ?
wyobrazasz sobie obecnego premiera przyznającego się do błędu?
toż to niemożliwe,on jest nieomylny,a wszystkiemu co nie wychodzi winni są układ,michnik i pewnie inne tajemne siły

fakt iż na listach nie ma nikogo z Tbga niespecjalnie mnie boli,choć napewno nie jest to komfortowe
ale nie przypominam sobie by obrońca życia poczetego kłeczek czy stępień w wrzaw coś szczególnego dla naszego miasta zrobili"
Ostatnio zmieniony 28-09-2007 10:16 przez el_komendante, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach?

Post autor: kermit » 28-09-2007 10:38

"[quote:c5e04afab1]No dobra ale ja nie rozumiem co ma PiS do komuny, swobody obywatelskiej itd. O ile się oriętuję to nie za sprawą PiS'u mamy demokracje tylko Solidarności... Więc nie mów że to wspaniały PiS daje Ci wolność, bo to nie prawda! A nie wiesz tak samo jak i ja co by było gdyby to nie PiS wygrał ostatnie wybory... Ale daleki jestem od wiary w to że było by jak za komuny, gdyż ludzie jak już raz ( po '90 roku ) naprawdę zaznali wolności to nie oddali by jej tak łatwo ( a wcześniej przecież po II wojnie św. jej nie mieli).
PiS osobiście mi nic nie dał, nic w moim życiu nie zmienił na lepsze... a jedynie podniósł próg wiekowy zasadniczej służby wojskowej dzięki czemu spokojnie się łapię w progu wiekowym i mam możliwość odsłużenia 9 miechów w woju... Tylko po co? Skoro w świecie teraz liczy się jedynie armia zawodowa!! I dlatego nie zagłosuję na PiS...

Ps. Żeby nie bylo ja mówię o dawnej Solidarności i ludziach którzy zapłacili wysoką nie raz cenę za demokrację a nie o tej słabej późniejszej Solidarności. Więc przez pamięć i szacunek dla nich nie mów że to PiS dał Ci wolność!![/quote:c5e04afab1]

??????? Czy ja gdzieś napisałem, że PiS dał mi wolność???!!!! O czym Ty piszesz?! Nie wiem zupełnie do czego się odnosisz :)) :)
[quote:c5e04afab1]
Zreszta obie partie(PiS i PO)+Samoobrona i LPR maja w dupie unijne prawo jak chcieli tak dalej chcą budować obwodnicę Augustowa w obszarze chronionym Natura 2000, żaden polityk z tych ugrupowań nie powiedział że to był błąd[/quote:c5e04afab1]
A może wg nich jak i dużej części polaków to ekolodzy się mylą? Z sondażu przeprowadzonego przez CBOS wynika, że "poparcie dla protestów mieszkańców Augustowa jest bardziej zdecydowane niż dla obrońców przyrody. Ponad trzy czwarte Polaków (77 proc.) wyraża opinię, iż mieszkańcy Augustowa, którzy domagają się szybkiego rozpoczęcia budowy drogi w zatwierdzonym wariancie, mają słuszność, a tylko co piąty (20 proc.) jest przeciwnego zdania. Augustowianie uzyskują również wyraźnie częściej niż ekolodzy zdecydowane poparcie dla swoich argumentów (wyraziło je 35 proc. respondentów).""
Ostatnio zmieniony 28-09-2007 10:38 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ