homotolerancja

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
thunder
Posty: 110
Rejestracja: 09-04-2006 16:48

homotolerancja

Post autor: thunder » 12-05-2009 00:54

"Nie sądziłem że to powiem ( napisze) ale po raz pierwszy w pełni zgadzam się z REVOLdaSOUND"
Ostatnio zmieniony 12-05-2009 00:54 przez thunder, łącznie zmieniany 1 raz.
www.gustawtravel.pl - wypożyczalnia: autoboksy, bagażniki bazowe, kajaki, rowery, jacht.

REVOLdaSOUND
Posty: 203
Rejestracja: 09-05-2005 15:29

homotolerancja

Post autor: REVOLdaSOUND » 12-05-2009 01:04

"to niezle, nie spodziewalem sie ze az taka opinia o mnie tutaj chodzi : ))"
Ostatnio zmieniony 12-05-2009 01:04 przez REVOLdaSOUND, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

homotolerancja

Post autor: kermit » 12-05-2009 11:42

"
REVOLdaSOUND pisze:
kermit pisze:Różnica pomiędzy pedofilią, zoofilią, nekrofilią a homoseksulizmem jest bardzo mała. Każdą z tych chorób można wrzucić do jednego wspólnego wora pt. ZBOCZENIA SEKSUALNE
O kurde, nie wiem czy kiedykolwiek uslyszalem cos glupszego. o jakiej ty chorobie czlowieku piszesz? chore co najwyzej moze byc twoje myslenie. slowo prostota jest w tym przypadku komplementem. chorobe sie leczy, a jak chcesz niby "wyleczyc" 2 doroslych mezczyzn/kobiety, ktorzy chca zyc ze soba i kochac tak jak ty kochasz swoja dziewczyne? w czym ci to przeszkadza? ciezej jest ci z tym zyc? slyszalem o przyrownywaniu pedofilii do homoseksualizmu (oczywiscie glupota straszna) ale do zoofilii i nekrofilii? to juz szczyt bezmyslnosci. sorry ale nazywam rzeczy po imieniu. zupelnie pozjadales zmysly.

ogladalem jakis czas temu dokument pospieszalskiego gdzie ksiadz wspominal o 2 miejscach w Polsce znajdujacych sie przy kosciolach gdzie "leczy sie" homoseksualistow, ktorzy zagubili sie i potrzebuja pomocy : )) no blagam was..mamy XXI wiek.

W ogole nie rozumiem po co ta cala afera. jakis kretyn, ktory jest homo postapil jak postapil, a oberwalo sie wszystkim homoseksualistom. zastanowcie sie troche. tez uwazam ze organizacje homo przesadzaja i manifestowanie swoich preferencji seksualnych jest zbyteczne, ale wrzucanie wszystkich homo do jednego worka jest slabe.

aa. i nie mylmy tzw. "gejostwa" z homoseksualizmem.

Kermit: rzadzisz !!!!!! : ))
Nie denerwuj się tak, bo to dobrze na zdrowie nie robi.
Swoimi wywodami potwierdzasz tylko to, na jak niskim poziomie jesteś. Szkoda, że mnie jeszcze faszystą nie nazwałeś, albo moherowym beretem. Dopełniłbyś już wszystko. Polecam melisę.

Jeśli ktoś jest zdania, że homoseksualizm jest chorobą to staje się "prosty, bezmyślny, postradał zmysły". Przypominam, że do 1991 roku wg WHO był chorobą! Ja dalej tak twierdzę i mam do tego prawo."
Ostatnio zmieniony 12-05-2009 11:42 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

REVOLdaSOUND
Posty: 203
Rejestracja: 09-05-2005 15:29

homotolerancja

Post autor: REVOLdaSOUND » 12-05-2009 14:17

"Nie denerwuje sie, bardziej czuje sie zazenowany, ze w tych czasach mozna jeszcze tak myslec.
Na koncu piszesz ze masz prawo tak myslec..oczywiscie. tak samo jak ja mam prawo krytykowac takie myslenie.
A to ze mowie wprost, nie widze w tym nic zlego. przyrownywanie homo do zoo, nekro, pedo jest dla mnie debilizmem jakich malo. po prostu nie miesci mi sie to w glowie.

"Swoimi wywodami potwierdzasz tylko to, na jak niskim poziomie jestes" - taka klasyczna odpowiedz osoby nie majacej argumentow.

A jezeli chodzi o WHO. Wszystko sie zgadza, homoseksualizm byl na liscie chorob..no ale wlasnie, do 1991 roku. Mamy 2009r. Obudz sie."
Ostatnio zmieniony 12-05-2009 14:17 przez REVOLdaSOUND, łącznie zmieniany 1 raz.

Nico_Mindt
Posty: 177
Rejestracja: 08-04-2005 23:36

homotolerancja

Post autor: Nico_Mindt » 12-05-2009 15:42

"
REVOLdaSOUND pisze:Nie denerwuje sie, bardziej czuje się zażenowany, ze w tych czasach mozna jeszcze tak myslec.
Taaaaa, takie zażenowanie towarzyszyło też ludziom, którzy zastanawiali się czemu nie wszyscy w 1933 głosowali na Hitlera w Niemczech. Obudź się REVOL! To, że myślimy inaczej ratuje nas przed totalitaryzmem!
REVOLdaSOUND pisze:A jezeli chodzi o WHO. Wszystko sie zgadza, homoseksualizm byl na liscie chorob..no ale wlasnie, do 1991 roku. Mamy 2009r. Obudz sie.
Z tego co się orientuję niektóre wypadki homoseksualizmu, są uznawane za przypadki do leczenia. Np. dotyczy o ludzi którzy w dzieciństwie byli wykorzystywani seksualnie, oraz wychowywanych przez silną, bardzo dominującą matkę.
A co do reszty, która jest uwarunkowana genetycznie (bo tak zapewne jest), nikt mi nie będzie mówił, że błąd genetyczny jest pewną normą. Gatunek ludzki, tak jak każdy inny gatunek powinien dążyć do reprodukcji i basta. Autyzmu, jakoś nie określamy jako pewnego rodzaju normę, mimo, że często chorują na niego ludzie genialni?"
Ostatnio zmieniony 12-05-2009 15:42 przez Nico_Mindt, łącznie zmieniany 1 raz.

REVOLdaSOUND
Posty: 203
Rejestracja: 09-05-2005 15:29

homotolerancja

Post autor: REVOLdaSOUND » 12-05-2009 16:26

"
Nico_Mindt pisze:Obudź się REVOL! To, że myślimy inaczej ratuje nas przed totalitaryzmem!
Tylko co to ma do rzeczy? Chyba troche Cie ponioslo..Przeciez napisalem ze kazdy ma do tego prawo. Niech mysli jak chce. Po to chyba zalozono ten watek zeby dyskutowac. Kermit wg mnie gada totalne bzdury, dlatego pisze co na ten temat sadze.
Nico_Mindt pisze:Gatunek ludzki, tak jak każdy inny gatunek powinien dążyć do reprodukcji i basta.
Nie popadajmy w paranoje. Zaraz wyjdzie ze gatunek ludzki jest zagrozony, a homo rozprzestrzeniaja sie jak zaraza.."
Ostatnio zmieniony 12-05-2009 16:26 przez REVOLdaSOUND, łącznie zmieniany 1 raz.

Nico_Mindt
Posty: 177
Rejestracja: 08-04-2005 23:36

homotolerancja

Post autor: Nico_Mindt » 12-05-2009 16:40

"Teraz dopiero przeglądnąłem. Rzeczywiście pisałeś zwracam honor i wybacz.
REVOLdaSOUND pisze:
Nico_Mindt pisze: Gatunek ludzki, tak jak każdy inny gatunek powinien dążyć do reprodukcji i basta.

Nie popadajmy w paranoje. Zaraz wyjdzie ze gatunek ludzki jest zagrozony, a homo rozprzestrzeniaja sie jak zaraza..
Nie popadam w paranoje. Nie wydaje mi się, żeby biologicznie to stanowiło jakieś zagrożenie. Bardziej społecznie. I wcześniej napisałem, że wszystko wskazuje na to, że to jest błąd genetyczny. Bo jak to nazwać inaczej? Więc skoro tak, to czemu błędy genetyczne mamy uznawać za normę?"
Ostatnio zmieniony 12-05-2009 16:40 przez Nico_Mindt, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

homotolerancja

Post autor: grassownik » 12-05-2009 17:43

"no i trudno.doczekaliśmy czasów gdy młodzi ludzie zapragnęli cofnąć kulturę prawną swojej cywilizacji do czasów gdy każdej inności nakazywano milczeć,by nawet gdy wykorzystują swoje konstytucyjne prawa czuli się stręczycielami.

kompromitacja,ale kermit i ten od tego prawa od faszyzmu,każą nam siebie traktować jak intelektualistów bo przecież nie chcą homosi nawracać przy pomocy chłosty a tylko przy pomocy lekarza.
brawo !"
Ostatnio zmieniony 12-05-2009 17:43 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

jontek
Posty: 30
Rejestracja: 01-02-2009 14:25

homotolerancja

Post autor: jontek » 12-05-2009 18:51

"Mozecie mi kochani ludzie XXI wieku wytlumaczyc, jakim cudem homoseksualizm, jesli rzeczywiscie jest choroba genetyczna wystepuje jedynie u 3-5% blizniakow jednojajowych (tzn 3-5% blizniaczego rodzenstwa homoseksualisty jest homoseksualista?)"
Ostatnio zmieniony 12-05-2009 18:51 przez jontek, łącznie zmieniany 1 raz.

jontek
Posty: 30
Rejestracja: 01-02-2009 14:25

homotolerancja

Post autor: jontek » 12-05-2009 19:05

"Revol

z laski swojej wyjasnij mi roznice miedzy homoseksualizmem a pedofilia bo wypowiedz:"O kurde, nie wiem czy kiedykolwiek uslyszalem cos glupszego", "chore co najwyzej moze byc twoje myslenie", "oczywiscie glupota straszna", "szczyt bezmyslnosci" to jakis belkot.

oczywiscie, jasne ze tak, naturalnie, wszyscy to wiedza, jak mozna myslec inaczej, naprawde w to wierzysz?, chyba oszalales, jak mozna tak mowic?, itd itd itd.. a tresci zadnej.

No chyba ze nie potrafisz wyjasnic nawet "oczywistosci"?"
Ostatnio zmieniony 12-05-2009 19:05 przez jontek, łącznie zmieniany 1 raz.

Nico_Mindt
Posty: 177
Rejestracja: 08-04-2005 23:36

homotolerancja

Post autor: Nico_Mindt » 12-05-2009 19:07

"
grassownik pisze:no i trudno.doczekaliśmy czasów gdy młodzi ludzie zapragnęli cofnąć kulturę prawną swojej cywilizacji do czasów gdy każdej inności nakazywano milczeć,by nawet gdy wykorzystują swoje konstytucyjne prawa czuli się stręczycielami.

kompromitacja,ale kermit i ten od tego prawa od faszyzmu,każą nam siebie traktować jak intelektualistów bo przecież nie chcą homosi nawracać przy pomocy chłosty a tylko przy pomocy lekarza.
brawo !
Ja nikogo nie chcę nawracać. Niech sobie żyją. Nawet jestem w stanie im dać kreskę w referendum, jeśli będzie pytanie czy należy zezwolić prawnie związki homoseksualne (wspólne rozliczanie podatowe, sprawy spadkowe). Nie ma sprawy. Ale to nie jest normalne.
jointek pisze:Mozecie mi kochani ludzie XXI wieku wytlumaczyc, jakim cudem homoseksualizm, jesli rzeczywiscie jest choroba genetyczna wystepuje jedynie u 3-5% blizniakow jednojajowych (tzn 3-5% blizniaczego rodzenstwa homoseksualisty jest homoseksualista?)
I wg różnych dalnych występuje u 0,5-3% ssaków. Autyzm, i inne upośledzenia też mają stały margines wsytępowania. Nie uznajemy tego za błąd genetyczny?

Zapewne zaraz mnie zaczniecie wyzywać od faszystów, ciemnogrodu itp. itd. Także piszę wyraźnie, niech sobie żyją, ale niech nie forsują stanowiska, że to jest jakaś norma."
Ostatnio zmieniony 12-05-2009 19:07 przez Nico_Mindt, łącznie zmieniany 1 raz.

dado00
Posty: 319
Rejestracja: 11-09-2004 12:13

homotolerancja

Post autor: dado00 » 12-05-2009 22:18

"zasadniczo mowiac
homoseksualizm jestem na nie i nic mnie nieprzekona abym zmienil zdanie dla mnie jest to choroba ktora powinno sie pala i zimna woda leczyc
niewyobrazam sobie sytuacji gdy moj 10 letni synek ma wf w szkole a jego nauczycielem wf jest gej
(jeszcze dzieci niemam )
jeszcze by brakowalo zeby homoseksualisci sobie dzieci adoptowali
masakra jakas"
Ostatnio zmieniony 12-05-2009 22:18 przez dado00, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
karas
Posty: 1348
Rejestracja: 05-06-2004 15:58

homotolerancja

Post autor: karas » 12-05-2009 22:26

"No adopcja to już jest przesada. I temu to stanowcze nie."
Ostatnio zmieniony 12-05-2009 22:26 przez karas, łącznie zmieniany 1 raz.
Karaś

REVOLdaSOUND
Posty: 203
Rejestracja: 09-05-2005 15:29

homotolerancja

Post autor: REVOLdaSOUND » 12-05-2009 23:05

"
jontek pisze:z laski swojej wyjasnij mi roznice miedzy homoseksualizmem a pedofilia bo wypowiedz:"O kurde, nie wiem czy kiedykolwiek uslyszalem cos glupszego", "chore co najwyzej moze byc twoje myslenie", "oczywiscie glupota straszna", "szczyt bezmyslnosci" to jakis belkot. oczywiscie, jasne ze tak, naturalnie, wszyscy to wiedza, jak mozna myslec inaczej, naprawde w to wierzysz?, chyba oszalales, jak mozna tak mowic?, itd itd itd.. a tresci zadnej. No chyba ze nie potrafisz wyjasnic nawet "oczywistosci"?
Naprawde nie widzisz roznicy miedzy dobrowolnym z obu stron wspolzyciem (seksualnym jak i emocjonalnym) 2 kobiet badz 2 mezczyzn, a seksem doroslego z dzieckiem, ktore zupelnie nie jest dojrzale emocjonalnie i seksualnie? A w skrocie jest po prostu wykorzystywane i krzywdzone?
Nico_Mindt pisze:Zapewne zaraz mnie zaczniecie wyzywać od faszystów, ciemnogrodu itp. itd. Także piszę wyraźnie, niech sobie żyją, ale niech nie forsują stanowiska, że to jest jakaś norma.
Nie wiem po co na sile cos takiego wymyslasz. Niby czego mialbym wyzywac Cie od faszystow? O normie nigdzie nie wspominalem, wiec to chyba nie do mnie. Pisalem wczesniej o zbytecznosci obnoszenia sie z tym i manifestowania.
dado00 pisze:zasadniczo mowiac homoseksualizm jestem na nie i nic mnie nieprzekona abym zmienil zdanie dla mnie jest to choroba ktora powinno sie pala i zimna woda leczyc niewyobrazam sobie sytuacji gdy moj 10 letni synek ma wf w szkole a jego nauczycielem wf jest gej (jeszcze dzieci niemam ) jeszcze by brakowalo zeby homoseksualisci sobie dzieci adoptowali masakra jakas
Proponowalbym nauke jezyka polskiego. Na dzieci przyjdzie pora."
Ostatnio zmieniony 12-05-2009 23:05 przez REVOLdaSOUND, łącznie zmieniany 1 raz.

dado00
Posty: 319
Rejestracja: 11-09-2004 12:13

homotolerancja

Post autor: dado00 » 12-05-2009 23:22

"REVOLdaSOUND wlasnie przez takich ludzi jak ty szerzy sie pedalstwo i niewkrecaj mi tu nieznajomosci jezyka polskiego bo to nietemat rozmowy tylko przyzwolenie dawane przez takich jak ty na piekna stworzona przez boga milosc dwoch meszczyzn

juz widze te hasla " fajnych masz tatusiow "

zastanawia mnie jedno czy jestes gejem"
Ostatnio zmieniony 12-05-2009 23:22 przez dado00, łącznie zmieniany 1 raz.

REVOLdaSOUND
Posty: 203
Rejestracja: 09-05-2005 15:29

homotolerancja

Post autor: REVOLdaSOUND » 12-05-2009 23:38

": ))"
Ostatnio zmieniony 12-05-2009 23:38 przez REVOLdaSOUND, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
karas
Posty: 1348
Rejestracja: 05-06-2004 15:58

homotolerancja

Post autor: karas » 12-05-2009 23:57

Ostatnio zmieniony 12-05-2009 23:57 przez karas, łącznie zmieniany 1 raz.
Karaś

termos
Posty: 60
Rejestracja: 30-10-2008 19:55

homotolerancja

Post autor: termos » 13-05-2009 04:00

"Jak słusznie dado00 zauważył szerzy się pedalstwo. Cóż, przejrzałeś nas. Ja, Grassownik i REVOLdaSOUND jesteśmy obytymi w świecie pedałami, przybyliśmy na furum wschodniopolskiej mieścinki z zamiarem promocji, niebawem będziemy rozdawać ulotki i organizować pogadanki. Chyba już popadamy w paranoję. Jedni akceptują homoseksualizm inni nie - proste.

Środowiska homoseksualne często manifestują, tylko co? Chyba nie to, że lubią pociupciać? Ja jestem hetero i nieczego nie muszę manifestować. Nie chodzi tu o brak akceptacji tylko o potępienie ze strony części społeczeństwa. Dwóch facetów idących za rękę mi nie przeszkadza (innych brzydzi - każdego sprawa), ale wiadomo, że na ulicy przecież seksu nie będą uprawiać prawda? A co robią u siebie w domu to jest ich prywatna sprawa, to już ustaliliśmy.

Pomijam już odniesienia do nekrofilii i zoofilii (żenujące). Najlepiej przylepić etykietkę gej=pedofil.

Wg mnie adopcja dzieci przez pary homoseksualne jest niedopuszczalna (w Polsce) ze względu na ogromną krzywdę jaka mogłaby być wyrządzona dzieciom... przez nasze ciemne i zacofane społeczeństwo.

Jeszcze padło "piekna stworzona przez boga milosc dwoch meszczyzn" myśle że może lepiej nie mieszajmy do tematu bożków, przesądów i religijnego bełkotu, nie związane z tematem.

Wracając do tematu: Miss Kalifornii wyraziła swój pogląd, popieram, nie wiem skąd to niezadowolenie Pereza Hiltona, każdy ma prawo do własnych opinii."
Ostatnio zmieniony 13-05-2009 04:00 przez termos, łącznie zmieniany 1 raz.

renegade
Posty: 716
Rejestracja: 12-04-2004 15:17

homotolerancja

Post autor: renegade » 13-05-2009 14:12

"Polecam przeczytać poniższy artykuł. Najlepiej obrazuje jakie jest podejście Kościoła Katolickiego do homoseksualistów, przynajmniej teoretycznie. Muszę przyznać, że mi takie podejście odpowiada.

http://www.tvn24.pl/-1,1599958,0,1,abp- ... omosc.html"
Ostatnio zmieniony 13-05-2009 14:12 przez renegade, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

homotolerancja

Post autor: kermit » 13-05-2009 15:02

"A ja jeszcze przypomnę, że od 17 marca w Dani pary gejowskie mogą adoptować dzieci. Zobaczcie do czego doprowadza wszechobecna tolerancja i poprawność polityczna. Nie wiem tylko czemu ofiarą w tym wypadku są dzieci."
Ostatnio zmieniony 13-05-2009 15:02 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ