homotolerancja

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
thunder
Posty: 110
Rejestracja: 09-04-2006 16:48

homotolerancja

Post autor: thunder » 11-05-2009 13:49

"Mamy IV RP, stwórzmy IV Rzesze. Zero tolerancji dla wszystkiego czego JA nie uważam za normalne! JA będę decydował o tym co jest normalne, a co już jest dewiacją z którą należy walczyć nie bacząc na środki. Jaroszewicz zaskoczyłeś mnie jak cholera, kac Cie meczy z rana że takie "mundrości" wypisujesz? ;]"
Ostatnio zmieniony 11-05-2009 13:49 przez thunder, łącznie zmieniany 1 raz.
www.gustawtravel.pl - wypożyczalnia: autoboksy, bagażniki bazowe, kajaki, rowery, jacht.

jontek
Posty: 30
Rejestracja: 01-02-2009 14:25

homotolerancja

Post autor: jontek » 11-05-2009 13:53

"Nie chce sie zaglebiac w sprawy obrzydliwe ale porownywanie homoseksualizmu z pedofilia czy zoofilia jest jak najbardziej zasadne, na jakiej podstawie twierdzisz, ze dwa ostatnie sposoby zaspokajania chuci MUSZA wiazac sie z przymusem? a mimo to sa niekaceptowane.

Po drugie paradenmarsze chyba nie odbywaja sie w sypialniach homoseksualistow wiec argument "Czy Tobie zagląda ktoś do sypialni?" jest nietrafiony. Zastanowilbym sie raczej, czy potrzeba agresywnego manifestowania swych sexualnych upodoban nie ma wiele wspolnego z panami biegajacymi wieczorami po parkach w dlugich rozpinanych plaszczach. Nie slyszalem by w Polsce byl choc jeden przypadek nalotu jakichkolwiek sluzb na sypialnie homoseksualistow - wiec prosze bez demagogii.

grassownik
znasz Prawo Godwina? (albo inaczej prawo reductio ad Hitlerum)

"Podczas przeciągającej się dyskusji w Internecie prawdopodobieństwo przyrównania czegoś lub kogoś do nazizmu bądź Hitlera dąży do 1"
hahahahaha:D"
Ostatnio zmieniony 11-05-2009 13:53 przez jontek, łącznie zmieniany 1 raz.

thunder
Posty: 110
Rejestracja: 09-04-2006 16:48

homotolerancja

Post autor: thunder » 11-05-2009 14:10

"jontek, różnica miedzy pedofilią a homoseksualizmem jest dość zasadna. Dziecko bardzo łatwo zmanipulować, wyrządzając mu przy tym ogromną krzywdę. Ofiara pedofila nie zdaje sobie sprawy z podtekstu seksualnego sytuacji w jakiej się znajduje, nie podejmuje świadomych wyborów. Para gejów, to dwie dorosłe osoby, które psychikę mają już ukształtowaną, ich wybory są ich suwerenymi wyborami....dostrzegasz różnicę?"
Ostatnio zmieniony 11-05-2009 14:10 przez thunder, łącznie zmieniany 1 raz.
www.gustawtravel.pl - wypożyczalnia: autoboksy, bagażniki bazowe, kajaki, rowery, jacht.

renegade
Posty: 716
Rejestracja: 12-04-2004 15:17

homotolerancja

Post autor: renegade » 11-05-2009 14:15

"
jontek pisze: grassownik
znasz Prawo Godwina? (albo inaczej prawo reductio ad Hitlerum)

"Podczas przeciągającej się dyskusji w Internecie prawdopodobieństwo przyrównania czegoś lub kogoś do nazizmu bądź Hitlera dąży do 1"
hahahahaha:D
BRAWO jontek BRAWO!!! Dokonałeś ostatecznego samoośmieszenia. Przypominam jak rozpocząłeś rozmowę ze mną w innym temacie.
jontek pisze:Renegat ma zapedy jak maly fuererek
Panu już dziękuję."
Ostatnio zmieniony 11-05-2009 14:15 przez renegade, łącznie zmieniany 1 raz.

Jaroszewicz
Posty: 544
Rejestracja: 08-10-2004 15:51

homotolerancja

Post autor: Jaroszewicz » 11-05-2009 14:20

"Może i przyrównanie homosi do pedo i zoo jest nietrafione, nie zmienia to jednak faktu, że są to po prostu zboczenia. Chciałem tylko delikatnie zobrazować sytuację, co tak hucznie niektórzy chcą tolerować. Wygłosiłem swoje zdanie na ten temat, wielu się ze mną nie zgodzi tak jak ja się nie zgodzię z wieloma innymi osobami, proste.
A Ty Thunder, znasz mnie taki kawał czasu i nie wiesz jeszcze, że u mnie krucho z tą, ostatnio jakże modną, tolerancją? :wink:

Edit:
Tak jak Rene napisał parę postów wcześniej, hosiemosie za wszelką cenę domagają się "praw", wiecznie im mało, przerazi mnie fakt, jak dojdzie do sytuacji w której będą mieli większe prawa niż hetero."
Ostatnio zmieniony 11-05-2009 14:20 przez Jaroszewicz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

homotolerancja

Post autor: kermit » 11-05-2009 14:26

"Właśnie :) My "nietolerancyjni" jesteśmy w śwletle nowej mody ludźmi drugiej kategorii. Czy mam się czuć gorszy, że wśród znajomych nie mam geja? Przecież to jest teraz takie topowe.
Różnica pomiędzy pedofilią, zoofilią, nekrofilią a homoseksulizmem jest bardzo mała. Każdą z tych chorób można wrzucić do jednego wspólnego wora pt. ZBOCZENIA SEKSUALNE"
Ostatnio zmieniony 11-05-2009 14:26 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

thunder
Posty: 110
Rejestracja: 09-04-2006 16:48

homotolerancja

Post autor: thunder » 11-05-2009 14:33

"Zgadzam się że jest to pewna forma dewiacji i mnie także nie podoba się nachalne manifestowanie tejże dewiacji. Jednak nie popadałbym w jawne nadużycia, dopóki nie wyrządzają krzywdy postronnym osobom, niech robią co chcą.
Ps. O przyznanie im większych praw niż hetero, bym się nie martwił, upłynie jeszcze duuuużo wody w Wiśle nim w tych prawach się chociażby zrównają"
Ostatnio zmieniony 11-05-2009 14:33 przez thunder, łącznie zmieniany 1 raz.
www.gustawtravel.pl - wypożyczalnia: autoboksy, bagażniki bazowe, kajaki, rowery, jacht.

jontek
Posty: 30
Rejestracja: 01-02-2009 14:25

homotolerancja

Post autor: jontek » 11-05-2009 15:01

"Thunder
jesli chcesz bym dostrzegl roznice miedzy pedofilia, zoofilia a homoseksualizmem okresl (i UZASADNIJ) mi w jakim wieku czlowiek jest juz wystarczajaco rozwiniety by bawic sie w pedalstwo. I prosze nie odwoluj sie do polskich norm prawnych, bo nie uwazam by arbitralna decyzja podjeta przez wiekszosc ze zbieraniny 460 cwaniaczkow ze sklonnoscia do polityki byla w jakikolwiek sposob wiazaca (oczywiscie oprocz ewentualnych konsekwencji prawnych), czyli mowiac prosciej to ze ktos przeglosowal, iz 18latek jest juz dorosly a 17 latek jeszcze nie - moim zdaniem jest absurdem i czysta umowa.

Renegade
gdybys nie wyczul: maly fuererek to zamierzona dowcipna zlosliwosc, nie lapiesz roznicy miedzy dramatyzowaniem grassownika?"
Ostatnio zmieniony 11-05-2009 15:01 przez jontek, łącznie zmieniany 1 raz.

thunder
Posty: 110
Rejestracja: 09-04-2006 16:48

homotolerancja

Post autor: thunder » 11-05-2009 15:35

"Odnoszę wrażenie, że dalsze prowadzenie z Tobą dyskusji jest bezcelowe. Chcesz żebym określił dokładnie w jakim wieku człowiek jest wystarczająco dojrzały by bawić sie w pedalstwo? Otóż wtedy, gdy samodzielnie podejmuje decyzje, utrzymuje się sam i ma wyrobiony własny światopogląd. U żadnej z ofiar pedofilii nie znajdziesz tych cech, za to z łatwością odszukasz je u większości gejów. Ogólnie - w moim odczuciu - mylnie, sprowadzasz pojecie homoseksualizmu wyłącznie do seksu. Przecież geje często tworzą udane związki partnerskie, oparte nie tylko na wzajemnym zaspokajaniu własnych chuci. Właśnie główną różnicą pomiędzy homoseksualizmem a innymi dewiacjami seksualnymi, jest fakt że nie chodzi w nim wyłącznie o zaspokojenie seksualne, a druga strona nie jest traktowana przedmiotowo. Za wszelką cenę chcesz udowodnić swoje racje, tylko sensownych argumentów niestety brak"
Ostatnio zmieniony 11-05-2009 15:35 przez thunder, łącznie zmieniany 1 raz.
www.gustawtravel.pl - wypożyczalnia: autoboksy, bagażniki bazowe, kajaki, rowery, jacht.

termos
Posty: 60
Rejestracja: 30-10-2008 19:55

homotolerancja

Post autor: termos » 11-05-2009 15:40

"Fajnie, że dyskusja potoczyła się w stronę nazizmu i pedofilii, bardzo trafnie...
Czy ktoś tu pisał żeby akceptować pedofilię? chyba nie.

Tak, najlepiej nazwać rzeczy po imieniu: pedały i lesby - to trzeba leczyć. Olać tolerancje, nie będziemy się poddawać modzie prawda?

Przecież nie o to chodzi, chodzi o społeczną akceptację, idzie po ulicy dwóch facetów za rękę, pytam się, kogo to k... obchodzi? trzeba ich wytykać palcem?

Jaroszewicz - czyżby beret Cię uwierał? polecam pielgrzymkę na rozwiązanie problemów"
Ostatnio zmieniony 11-05-2009 15:40 przez termos, łącznie zmieniany 1 raz.

Jaroszewicz
Posty: 544
Rejestracja: 08-10-2004 15:51

homotolerancja

Post autor: Jaroszewicz » 11-05-2009 15:44

"Mnie obchodzi, widok dwóch obmacujących się facetów czy kobiet przybrawia mnie o konwulsje i mdłości.

I jest, jest, jest! Stereotypy działają! Ze mnie taki katolik jak z kozy gitara więc sorry, nie trafiłeś. :wink:"
Ostatnio zmieniony 11-05-2009 15:44 przez Jaroszewicz, łącznie zmieniany 1 raz.

termos
Posty: 60
Rejestracja: 30-10-2008 19:55

homotolerancja

Post autor: termos » 11-05-2009 15:52

"Miałem 99% szans na trafienie, coż pudło ;-)"
Ostatnio zmieniony 11-05-2009 15:52 przez termos, łącznie zmieniany 1 raz.

jontek
Posty: 30
Rejestracja: 01-02-2009 14:25

homotolerancja

Post autor: jontek » 11-05-2009 15:55

"Nie wiem czy zrozumiales w jakim celu chce bys rozgraniczyl, w jakim wieku czlowiek jest wystarczajaco dojrzaly by "popedalowac" - otoz dla jasnosci: rozumiem, ze wg ciebie kontakty osob tej samej plci moga byc kwalifikowane dwojako: do pewnego wieku jako pedofilia(i to jest be) oraz po osiagnieciu pewnego wieku (i to wg ciebie jest juz ok) - pytam wiec JAKI TO WIEK?

"U żadnej z ofiar pedofilii nie znajdziesz tych cech, za to z łatwością odszukasz je u większości gejów" -wg Ciebie jedynie u wiekszosci? a co z reszta? kwalifikuja sie pod ofiary pedofilii mimo ze sa pelnoletni?

Wybacz, ale tok twego rozumowania jest niejasny i niezbyt spojny.

"Chcesz żebym określił dokładnie w jakim wieku człowiek jest wystarczająco dojrzały by bawić sie w pedalstwo? Otóż wtedy, gdy samodzielnie podejmuje decyzje, utrzymuje się sam i ma wyrobiony własny światopogląd"

Twoja definicja jest bardzo ciekawa:
samodzielnie podejmuje decyzje - 2-latek wsadzajacy reke w ogien takze podejmuje te decyzje samodzielnie, nie powiesz mi chyba, ze jest ona inspirowana przez chocby rodzicow?

utrzymuje sie sam - czyli student jest przez ciebie zaliczny do grupy pierwszej, ewentualne kontakty homoseksualne sa objawem pedofilli, gdyz podmiot jest niesamodzielny finansowo? Mowiac wprost, jesi jeszcze nie kumasz niuansow, 30letni chlop na utrzymaniu rodzicow nie moze (w sensie prawnym a nie zdolnosciowym) byc wg ciebie pedalem?

ma wyrobiony wlasny swiatopoglad - tu pojechales po bandzie, chyb a nie wyobrazasz sobie jakichs egzaminow ze "stopniawyrobienia swiatopogladu" poniewaz jest to kategoria absolutnie subiektywna i niemierzalna!

A wszystko to pisze w jednym celu - wyglaszajac poglad, zachowuj sie jak osoba dorosla - odpowiadaj za swe slowa. Stworzyles definicje - obron ja."
Ostatnio zmieniony 11-05-2009 15:55 przez jontek, łącznie zmieniany 1 raz.

thunder
Posty: 110
Rejestracja: 09-04-2006 16:48

homotolerancja

Post autor: thunder » 11-05-2009 17:14

"Jeśli jesteś zdania że trzy letnie dziecko podejmuje świadome decyzje, to gratuluje albo głupoty, albo genialnego dziecka. Mógłby zadać Ci inne pytanie: "według Ciebie od jakiego wieku kontakty seksualnego dwojga osób o odmiennej płci są w porządku a od kiedy jest to już pedofilia?". Generalnie utwierdziłeś mnie w przekonaniu że dyskusja z Tobą mija się z celem. BTW. co do reszty twojego wywodu - na prawdę ręce mi opadły"
Ostatnio zmieniony 11-05-2009 17:14 przez thunder, łącznie zmieniany 1 raz.
www.gustawtravel.pl - wypożyczalnia: autoboksy, bagażniki bazowe, kajaki, rowery, jacht.

jontek
Posty: 30
Rejestracja: 01-02-2009 14:25

homotolerancja

Post autor: jontek » 11-05-2009 18:12

"Oczywiscie ze decyzje dziecka sa swiadome, przeciez nie dziala pod wplywem zadnych srodkow ani hipnozy - sa jedynie nierozwazne, z racji niklego doswiadczenia lub niewystarczajacej wiedzy. Analogicznie Andrzej Lepper biorac kredyt ktory go potem wycisnal jak cytrynke i zmobilizowal do dzialalnosci politycznej dzialal SWIADOMIE choc nierozwaznie.

Jestes w stanie wymyslic jakis "argument" czy tylko potrafisz napisac ze rece ci opadly - to doprawdy fascynujace ale niezbyt zwiazane z tematem. Takze odpowiadanie pytaniem na pytanie jest zenujace i posrednio dowodzi braku zdania w powyzszej sprawie. W niepowazny sposob uciekasz od polemiki pohukujac bunczucznie. Obstawiam ze masz max. 15 lat i stanowczo nie powinno byc ci dane pozwolenie na kontakty zarowno z plcia przeciwna jak i wlasna;]

Ale odpowiem na twe pytanie by odroznic sie od podejscia jakie reprezentujesz: odpowiedni wiek byl od zawsze regulowany przez spolecznosc, w jakiej dana osoba wyrastala - czyli mogl sie znacznie roznic (vide: casus spolecznosci cyganskiej, w ktorej de facto "pedofili" w rozumieniu polskiego prawa jest od groma). Ostateczna instancja zawsze byli rodzice, ktorzy decydowali, czy ich dziecko jest juz gotowe na rozpoczecie samozielnego zycia i zalozenie wlasnej rodziny. Ale podstawowym kryterium, wg mnie, jest gotowosc do wziecia odpowiedzialnosci za swe czyny, tzn. to co juz napisalem: "zachowuj sie jak osoba dorosla - odpowiadaj za swe slowa" i czyny."
Ostatnio zmieniony 11-05-2009 18:12 przez jontek, łącznie zmieniany 1 raz.

thunder
Posty: 110
Rejestracja: 09-04-2006 16:48

homotolerancja

Post autor: thunder » 11-05-2009 18:54

"Przejrzałeś mnie, mam 7 lat, mama właśnie mi komputer kupiła. Zmiażdżyłeś moja psychikę swoimi argumentami ;] daj spokój chłopcze i spójrz raz jeszcze w swoja magiczna kule, a później podziel się ze mną kolejnymi rewelacjami na mój temat. Tyle z mojej strony jeśli chodzi o twoje wypociny.... mimo wszystko pozdrawiam ;]"
Ostatnio zmieniony 11-05-2009 18:54 przez thunder, łącznie zmieniany 1 raz.
www.gustawtravel.pl - wypożyczalnia: autoboksy, bagażniki bazowe, kajaki, rowery, jacht.

jontek
Posty: 30
Rejestracja: 01-02-2009 14:25

homotolerancja

Post autor: jontek » 11-05-2009 19:21

"Zmiotles mnie swa wysublimowana ironia mistrzu cietej riposty, czuje sie wrecz rozwalkowany intelektualnie.

A co do meritum: juz "matematyczna dokladnosc" twej definicji doroslosci powinna dac mi do zrozumienia ze nic wiecej z ciebie nie da sie wykrzesac.

Zwyczajnie nie potrafisz zdystansowac sie od spraw jakie wdrukowalo ci otoczenie, samodzielny wniosek i podazanie za cudzym tokiem rozumowania(niewazne - slusznym czy nieslusznym wg ciebie) przerasta twe sily. Na koniec gubiac sie i potykajac o wlasne nieprzemyslane opinie, ktorych nie potrafisz bronic, krzyczysz: opadaja mi rece, nie warto dyskutowac i podobnie.

PS.
dalej to podtrzymujesz?: "Chcesz żebym określił dokładnie w jakim wieku człowiek jest wystarczająco dojrzały by bawić sie w pedalstwo? Otóż wtedy, gdy samodzielnie podejmuje decyzje, utrzymuje się sam i ma wyrobiony własny światopogląd.""
Ostatnio zmieniony 11-05-2009 19:21 przez jontek, łącznie zmieniany 1 raz.

marcin85tbg
Posty: 1054
Rejestracja: 22-10-2004 18:08

homotolerancja

Post autor: marcin85tbg » 11-05-2009 19:55

"Panowie, Panowie. Dość już tych prywatnych wycieczek.

Zdaje się, że temat jest o homoseksualistach.
Zgadzam sie z Jaroszewiczem. Mnie również widok 2 obmacujących się chłopów na ulicy przyprawia o mdłości i wolałbym, żeby nie pokazywali sie z tym publicznie. Poza tym uważam homoseksualizm za dewiacje, którą powinno się leczyć."
Ostatnio zmieniony 11-05-2009 19:55 przez marcin85tbg, łącznie zmieniany 1 raz.

renegade
Posty: 716
Rejestracja: 12-04-2004 15:17

homotolerancja

Post autor: renegade » 11-05-2009 20:23

"Ja mam nieco inne zdanie. Twierdzę, że homoseksualizm nie jest uleczalny, można oczywiście obniżać popęd ale nikogo z jego skłonności nie wyleczysz. Człowiek heteroseksualny pod wpływem propagandy homoseksualnej też nigdy nie nabierze chrapki na przedstawiciela swojej płci.

Nie zmienia to jednak faktu, że homoseksualistom żadne dodatkowe prawa z racji ich odmiennych skłonności się nie należą. Trudno nagle zacząć nazywać małżeństwem coś co przez setki lat nie było tak nazywane. Jeśli gej chce dziecko, proszę bardzo, ale niech je sobie sam urodzi. Jeśli chcą przekonywać do tego, że są "normalni", niech zaczną od swoich sąsiadów, zamiast organizować obsceniczne marsze. Prawda jest z resztą zapewne taka, że działalność najgłośniej krzyczących gejów nie jest na rękę tym, którzy żyją normalnie w społeczeństwie i są przez swoje środowiska tolerowani."
Ostatnio zmieniony 11-05-2009 20:23 przez renegade, łącznie zmieniany 1 raz.

REVOLdaSOUND
Posty: 203
Rejestracja: 09-05-2005 15:29

homotolerancja

Post autor: REVOLdaSOUND » 11-05-2009 22:34

"
kermit pisze:Różnica pomiędzy pedofilią, zoofilią, nekrofilią a homoseksulizmem jest bardzo mała. Każdą z tych chorób można wrzucić do jednego wspólnego wora pt. ZBOCZENIA SEKSUALNE
O kurde, nie wiem czy kiedykolwiek uslyszalem cos glupszego. o jakiej ty chorobie czlowieku piszesz? chore co najwyzej moze byc twoje myslenie. slowo prostota jest w tym przypadku komplementem. chorobe sie leczy, a jak chcesz niby "wyleczyc" 2 doroslych mezczyzn/kobiety, ktorzy chca zyc ze soba i kochac tak jak ty kochasz swoja dziewczyne? w czym ci to przeszkadza? ciezej jest ci z tym zyc? slyszalem o przyrownywaniu pedofilii do homoseksualizmu (oczywiscie glupota straszna) ale do zoofilii i nekrofilii? to juz szczyt bezmyslnosci. sorry ale nazywam rzeczy po imieniu. zupelnie pozjadales zmysly.

ogladalem jakis czas temu dokument pospieszalskiego gdzie ksiadz wspominal o 2 miejscach w Polsce znajdujacych sie przy kosciolach gdzie "leczy sie" homoseksualistow, ktorzy zagubili sie i potrzebuja pomocy : )) no blagam was..mamy XXI wiek.

W ogole nie rozumiem po co ta cala afera. jakis kretyn, ktory jest homo postapil jak postapil, a oberwalo sie wszystkim homoseksualistom. zastanowcie sie troche. tez uwazam ze organizacje homo przesadzaja i manifestowanie swoich preferencji seksualnych jest zbyteczne, ale wrzucanie wszystkich homo do jednego worka jest slabe.

aa. i nie mylmy tzw. "gejostwa" z homoseksualizmem.

Kermit: rzadzisz !!!!!! : ))"
Ostatnio zmieniony 11-05-2009 22:34 przez REVOLdaSOUND, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ