Manifestacja ONR w Tarnobrzegu

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
termos
Posty: 60
Rejestracja: 30-10-2008 19:55

Manifestacja ONR w Tarnobrzegu

Post autor: termos » 23-07-2009 22:52

"Zauważyłem też, że ONR odwołuje się często do granic Polski z XVII wieku: To Twój kraj! Rozumiem, że czeka nas niebawem zbrojna interwencja m.in. na Ukrainie, Białorusi i Litwie. Trzymam za Was kciuki chłopaki z ONR! Przypominam tylko, że w dobie inteligentnych broni baseball'owe kije to może być trochę za mało. Nie wiem jak u Was z funduszami, ale na onuce powinno wystarczyć, dobrze się sprawdzają podczas kampanii na wschodzie.

Siła wszak to potężna, więc na pewno po poszerzeniu wschodnich granic ONR sukcesywnie pozyska nam terytoria zachodnie i południowe (?). Np. grupa tarnobrzeska będzie zajmować Słowację, Węgry i Rumunię. Tylko jak się podzielicie? 10 osób Słowacja, a reszta po równo?"
Ostatnio zmieniony 23-07-2009 22:52 przez termos, łącznie zmieniany 1 raz.

thunder
Posty: 110
Rejestracja: 09-04-2006 16:48

Manifestacja ONR w Tarnobrzegu

Post autor: thunder » 23-07-2009 23:27

"Rzuciliście się na niego (kolegę ONR-owca) jak stado wygłodniałych hien. Na ulicy zapewne mało który byłby taki odważny, za to na forum "wyszczekani" jesteście bardzo ;) Radziłbym mniej emocji a więcej rozwagi, forum jest by dyskutować a nie wylewać swoje frustracje. Osobiście chciałbym przeczytać jak ONR ma zamiar naprawiać Polskę (bo naprawy ten kraj wymaga) z obecnym poparciem społeczeństwa i jak to poparcie zamierza zdobyć."
Ostatnio zmieniony 23-07-2009 23:27 przez thunder, łącznie zmieniany 1 raz.
www.gustawtravel.pl - wypożyczalnia: autoboksy, bagażniki bazowe, kajaki, rowery, jacht.

termos
Posty: 60
Rejestracja: 30-10-2008 19:55

Manifestacja ONR w Tarnobrzegu

Post autor: termos » 24-07-2009 00:14

"Ja nie boję się wyrażać swoich poglądów czy to na forum czy też na ulicy. Na ulicy mogę podyskutować, w konfiguracji 1 na 1. Od dyskusji z całą bandą jest delegalizacja i policyjna pałka.

Ponadto, z ONR nie trzeba dyskutować, ponieważ jest to siła tak nic nie znacząca, żę nadaje się tylko do wyśmiewania na forach.

Thunder, chciałbyś zostać komendantem obozu? Podnieca Cię władza i poniewieranie innymi? Naprawa Polski przez wyrzucenie z niej innych ras i narodowości i homoseksualistów? To nie ludzie? I co PKB nam wzrośnie? Służba zdrowia zacznie lepiej działać?

I po co takie posty pisać, jak matinr, przecież ONR to paru starszych nawiedzonych oszołomów urzeczonych osobą Romana Dmowskiego plus cała reszta łysych, nastoletnich gówniarzy w kapturach z poczuciem siły związanym z przynależnością do grupy. Zapewne większość to "orły" z historii Polski i świata. Na zdjęciach z manifestacji widać też masę studentów socjologii (ci w spodniach moro :-) ).

To tylko banda chuliganów, "kibiców" stadionowych i życiowych nieudaczników. Pałować tak długo aż przejdzie, jak nie to do poprawczaka lub za kratki.

I nie są to moje frustracje tylko prawda."
Ostatnio zmieniony 24-07-2009 00:14 przez termos, łącznie zmieniany 1 raz.

thunder
Posty: 110
Rejestracja: 09-04-2006 16:48

Manifestacja ONR w Tarnobrzegu

Post autor: thunder » 24-07-2009 00:33

"Termos, jak już pisałem nie zgadzam się z poglądami ONR, radze uważniej czytać posty. Nie marzą mi się "obozy", daleki jestem od rasistowskich treści. Dalej oczekuje odpowiedzi jak ONR chce naprawiać Polskę mając tak znikome poparcie społeczeństwa."
Ostatnio zmieniony 24-07-2009 00:33 przez thunder, łącznie zmieniany 1 raz.
www.gustawtravel.pl - wypożyczalnia: autoboksy, bagażniki bazowe, kajaki, rowery, jacht.

matinr
Posty: 12
Rejestracja: 22-07-2009 16:10

Manifestacja ONR w Tarnobrzegu

Post autor: matinr » 24-07-2009 01:32

"
termos pisze:Ja wyjaśnię. Jest to zgrabnie zakamuflowana swastyka, symbol niby "siły" i niby "walki". Siły bandy łysych osiłków mocnych tylko w gębie i grupie, kopiących leżącego zbyt kolorowo ubranego przechodnia bądź człowieka innej rasy niż biała. Podobno dowartościowuje i jako naszywka jest dobra na potencje oraz przyrost kory mózgowej.

Falangę człowieku nazywasz swastyką?

Przez takich ludzi jak Ty, cały ruch narodowo-radykalny kojarzy się z hitlerowcami, od których się odcinamy, troszkę historii.

Masz troszkę o Falandze wspólczesnej:
? falanga (ręka z mieczem) - od lat trzydziestych minionego wieku ?Ręka z mieczem? stała się jednym z symbolów polskiego obozu narodowego. Po delegalizacji przez władze sanacyjne Obozu Wielkiej Polski w 1933 r., zaczęto karać w trybie karno-administracyjnym narodowców za noszenie w klapach marynarek ?mieczyków Chrobrego? (sądy powszechne w II instancji za to ?wykroczenie? zazwyczaj uniewinniały działaczy narodowych). Wówczas nieformalnym symbolem ?Młodych? Stronnictwa Narodowego został wizerunek ręki trzymającej miecz. Uproszczony symbol Ręki z mieczem (tzw. ?Falanga?) za swój znak przyjął w 1935 roku Ruch Narodowo-Radykalny (znany bardziej pod nazwą ON-R ?Falanga?), którego przywódcą był Bolesław Piasecki. Obecnie Ręka z mieczem jest prawnie chronionym znakiem Narodowego Odrodzenia Polski.

Jednak historia tego symbolu jest dużo starsza i sięga XVI stulecia, kiedy to król Polski i wielki książę litewski Zygmunt II August ostatni z dynastii Jagiellonów postanowił utworzyć flotę kaperską (polskich korsarzy). Miało to miejsce w okresie walk o Inflanty (1563-70). Pierwszym jej dowódcą został admirał M. Scharping - Mateusz Siercinek. Flota królewskich kaprów miała bazy w Gdańsku, Pucku oraz Diamencie i Parnawie (Inflanty, dzisiejsza Łotwa i Estonia), a zwalczała tzw. żeglugę narewską. Nadzór nad tą flotą sprawowała z ramienia monarchy Komisja Morska (pierwszy, wielki okręt regularny floty królewskiej - galeon Smok był budowany w latach 1570-1584 w Elblągu). Jako godło był używany właśnie znak ręki z mieczem. Znak ten był później używany także przez okręty wojenne polskiej floty np. w bitwie pod Oliwą w 1627 r.


O starszej Falandze znajdziesz mnóstwo informacji na internecie, choćby wikipedii.



To już by było na tyle pisania w tym temacie, zainteresowanych tak jak pisałem zapraszamy na spotkania, manifestacje, rozmowy na żywo, szczególnie internetowych napinaczy takich jak Termos (skoro myślisz, że jest nas tak niewielu to zapewne chętnie się przekonasz, zresztą poczytaj ilu członków ma ONR)

Próbowałem bardzo ogólnie przedstawić tu swoje poglądy/zamiary jednak ta atmosfera temu nie sprzyja, dobrze ciśniecie ludzi w sieci na wyssane z palca argumenty, chętnie zobaczę się z kilkoma z Was na żywo.
Jeśli kogoś zaciekawiło to co pisałem zapraszam na pw/gg."
Ostatnio zmieniony 24-07-2009 01:32 przez matinr, łącznie zmieniany 1 raz.

termos
Posty: 60
Rejestracja: 30-10-2008 19:55

Manifestacja ONR w Tarnobrzegu

Post autor: termos » 24-07-2009 06:21

"Już zacząłem golić głowę."
Ostatnio zmieniony 24-07-2009 06:21 przez termos, łącznie zmieniany 1 raz.

rakkauslaulu
Posty: 1255
Rejestracja: 27-06-2008 11:56

Manifestacja ONR w Tarnobrzegu

Post autor: rakkauslaulu » 24-07-2009 11:54

"Oczywiście, zobaczyć się na żywo i pogadać - z wami nie ma o czym gadać, bo jak coś się nie spodoba to po mordzie lejecie. Krótko, to o czym się tu trąbi od dawna - narodowcy niezależnie czy to jest u nas czy gdziekolwiek indziej - jest do banda, która nie ma nic wspólnego z patriotyzmem... I nie nazywajcie się tak bo mnie szlag trafia!!! Skoro tacy patrioci to ciekawe czy ktoś z was był w wojsku??? Założę się że każdy unikał go za wszelką cenę... Jeden z wielu przykładów. I po raz kolejny się pytam czy wiesz co to był np. narodowy socjalizm. Ot cali nasi bohaterowie. Co najmniej śmieszne..."
Ostatnio zmieniony 24-07-2009 11:54 przez rakkauslaulu, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Manifestacja ONR w Tarnobrzegu

Post autor: grassownik » 24-07-2009 12:03

"ja tam agresji i frustracji żadnej pod adresem miłego człowieka z ONRu nie wylewam.
cieszy mnie wręcz ta deklaracja że z od symboli i ideologi hitlerowskiej się odcinają.
bo największym bezsensem dla mnie jest łączenie patriotyzmu z ideologią wg. której naród polski miał zginąć czy być służalczy wobec rasy panów.

doceniam taką postawę,ale nie trzeba być narodowcem by czuć się patriotą i dumnym ze swych korzeni Polakiem.
nie trzeba też podzielać ich doraźnych poglądów politycznych by być patriotą."
Ostatnio zmieniony 24-07-2009 12:03 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

matinr
Posty: 12
Rejestracja: 22-07-2009 16:10

Manifestacja ONR w Tarnobrzegu

Post autor: matinr » 24-07-2009 15:35

"
rakkauslaulu pisze:Oczywiście, zobaczyć się na żywo i pogadać - z wami nie ma o czym gadać, bo jak coś się nie spodoba to po mordzie lejecie. Krótko, to o czym się tu trąbi od dawna - narodowcy niezależnie czy to jest u nas czy gdziekolwiek indziej - jest do banda, która nie ma nic wspólnego z patriotyzmem... I nie nazywajcie się tak bo mnie szlag trafia!!! Skoro tacy patrioci to ciekawe czy ktoś z was był w wojsku??? Założę się że każdy unikał go za wszelką cenę... Jeden z wielu przykładów. I po raz kolejny się pytam czy wiesz co to był np. narodowy socjalizm. Ot cali nasi bohaterowie. Co najmniej śmieszne...

a od kiedy członkowie ONR'u to Narodowi socjaliści ?
:lol:

Po raz kolejny pokazałeś potęgę swej wiedzy.

Narodowo-Radykalni jak sama nazwa wskazuje nie uznają socjalizmu, a jak wiesz narodowi socjaliści tak.

Od Hitlera i nazizmu się odcinamy nie popieramy jego poglądów i ideologii nasze idee bardzo różnią się od jego.

Który z nas był w wojsku :hmm: powiedzmy co 5-6, może dlatego ze wielu było w tym czasie na studiach a wielu jeszcze się kształci i ma wojsko przed sobą."
Ostatnio zmieniony 24-07-2009 15:35 przez matinr, łącznie zmieniany 1 raz.

matinr
Posty: 12
Rejestracja: 22-07-2009 16:10

Manifestacja ONR w Tarnobrzegu

Post autor: matinr » 24-07-2009 15:45

""doceniam taką postawę,ale nie trzeba być narodowcem by czuć się patriotą i dumnym ze swych korzeni Polakiem.
nie trzeba też podzielać ich doraźnych poglądów politycznych by być patriotą.'
Oczywiście, że nie trzeba.
Na ostatniej manifestacji było sporo niezrzeszonych z onr'em "zwykłych" ludzi
Nasze spotkania/manifestacje po prostu zrzeszają ludzi o podobnych poglądach"
Ostatnio zmieniony 24-07-2009 15:45 przez matinr, łącznie zmieniany 1 raz.

donar
Posty: 3
Rejestracja: 25-07-2009 08:07

Manifestacja ONR w Tarnobrzegu

Post autor: donar » 25-07-2009 08:40

"Konstytucja RP gwarantuje wolność zgromadzeń, dlatego manifestacja została zawiązana zgodnie z programem, jej program przebiegał zgodnie z planem i samo rozwiązanie manifestacji odbyło się bez zakłóceń. W oczach większości z Was ONRowcy są krwiożerczymi bestiami żądnymi krwi. Podczas trwania manifestacji oraz po jej zakończeniu nie doszło do żadnego incydentu ze strony narodowców.

Osobnym tematem jest dyskusja polityczna, która rozgorzała na tym forum. Bez wątpienia nie zgodzimy się w kwestiach doktrynalnych, ponieważ propaganda komunistyczna jak widać zrobiła "dobrą robotę" kodując w głowach przeciętnego zjadacza chleba, iż Ruch Narodowy tożsamy jest z nazizmem i faszyzmem. Podniesienie prawej ręki staje się jedynym kryterium oceniania naszego ruchu. Natomiast porównywanie organizacji Obozu Narodowego do w/w ideologii świadczy jedynie o braku rozeznania na gruncie nauk o polityce. Jednoznacznie różnimy się od narodowych socjalistów, faszystów w kwestii podejścia do gospodarki, systemu sprawowania rządów. Dodatkowo koncepcje ustrojowe tych systemów zostały odrzucone przez narodowych radykałów już przed II wojną światową, jako niezgodne z fundamentem cywilizacji łacińskiej. Co ciekawe wielu politologów umieszcza narodowy socjalizm na skrajnej flance lewicy.

Kwestie podejścia do imigracji, aborcji, narkotyków, quasi demokracji elit, zgniłego kapitalizmu są rzeczami, z którymi można polemizować jednak na pewnym poziomie. To, iż ONR używa symboliki przedwojennego ONR który jak zazanczyłem powyżej odcinał się od faszyzmu i nazizmu jako tworów nie polskich ( mundury, salut, falanga ) jest oznaką przywiązania do tradycji i nawiązywania do spuścizny Obozu Narodowo Radykalnego. ONR nie jest organizacją polityczną, ale wychowawcza, dlatego takie uroczystości są okazją do prezentacji naszej koncepcji patriotyzmu czy jak wolicie nacjonalizmu."
Ostatnio zmieniony 25-07-2009 08:40 przez donar, łącznie zmieniany 1 raz.

donar
Posty: 3
Rejestracja: 25-07-2009 08:07

Manifestacja ONR w Tarnobrzegu

Post autor: donar » 25-07-2009 08:47

"
termos pisze: Thunder, chciałbyś zostać komendantem obozu?
Ziejesz nienawiścią człowieku!!! Obozy koncentracyjne??? Gdzie przeczytałeś takie tezy programowe ONR? Wiesz ilu narodowców zginęło w obozach koncentracyjnych, zostało rozstrzelanych? Bardzo chciałbym poznać Twoje dane, ponieważ jest to jednoznaczne naruszenie dóbr osobistych stowarzyszenia Obóz Narodowo Radykalna, krytyka ma swoje granice więc zważ proszę co piszesz!"
Ostatnio zmieniony 25-07-2009 08:47 przez donar, łącznie zmieniany 1 raz.

donar
Posty: 3
Rejestracja: 25-07-2009 08:07

Manifestacja ONR w Tarnobrzegu

Post autor: donar » 25-07-2009 08:53

"
rakkauslaulu pisze:pytam czy wiesz co to był np. narodowy socjalizm. Ot cali nasi bohaterowie. Co najmniej śmieszne...
A Ty masz pojęcie czym był narodowy socjalizm i jaki był do niego stosunek Obozu Narodowo Radykalnego? Rzucasz skrót myślowy, a nie masz pojęcia jaki był stosunek od samego początku ONRowców do tego systemu. Jacy bohaterowie? Kto i czyj?

Nie jest to racjonalna dyskusja ale powtarzanie propagandy komunistycznej, kiedy NSZ, WiN byli oskarżani o kolaborację z III Rzeszą podczas pokazowych procesów stalinowskich. Weź deklarację ONR z 14 kwietnia 1934 roku oficjalny program NSDAP i pokaż mi podobieństwa! Jesteś w stanie podeprzeć swoje tezy? Wątpię..."
Ostatnio zmieniony 25-07-2009 08:53 przez donar, łącznie zmieniany 1 raz.

thunder
Posty: 110
Rejestracja: 09-04-2006 16:48

Manifestacja ONR w Tarnobrzegu

Post autor: thunder » 25-07-2009 11:27

"W dalszym ciągu nie mam pojęcia jak ONR planuje naprawę Polski. Wybaczcie ale nie interesuje mnie aż tak szczegółowo historia waszego ruchu, oczekiwałbym bardziej konkretnych odpowiedzi bo to jaki charakter ONR miało w 1934 roku obchodzi mnie niewiele.
Donar, piszesz że ONR nie jest organizacją polityczna tylko wychowawczą, a mnie się zdaje żę jest polityczna jak cholera i tylko dlatego nie pchacie się jeszcze oficjalnie w politykę bo poparcie macie zerowe, dlatego wpadliście na pomysł że będziecie "wychowywać" sobie młodzież.
Pozwolę sobie raz jeszcze zacytować ONR

"Nasze działania są radykalne i każdy decydujący się na członkostwo musi być przygotowany na konsekwencje z tym związane. Dzisiaj jest czas wyjątkowy, gdyż trzeba bronic wartości: moralnych wbrew otoczeniu, rodzinnych wbrew najbliższym, narodowych wbrew narodowi, państwowych wbrew władzy, religijnych wbrew duchownym, autorytetu wbrew dorosłym. "

Wychowanie radze zostawić rodzinie i skupić się na sposobie jak trafić do dorosłego odbiorcy, bo obecna forma przekazu to może trafić wyłącznie do zbuntowanego nastolatka, któremu tak samo minie fascynacja ONR jak i fascynacja buntem.

PS. Cytat pochodzi z głownej strony ONR"
Ostatnio zmieniony 25-07-2009 11:27 przez thunder, łącznie zmieniany 1 raz.
www.gustawtravel.pl - wypożyczalnia: autoboksy, bagażniki bazowe, kajaki, rowery, jacht.

termos
Posty: 60
Rejestracja: 30-10-2008 19:55

Manifestacja ONR w Tarnobrzegu

Post autor: termos » 03-08-2009 18:51

"
donar pisze:
termos pisze:
Thunder, chciałbyś zostać komendantem obozu?
Ziejesz nienawiścią człowieku!!! Obozy koncentracyjne??? Gdzie przeczytałeś takie tezy programowe ONR? Wiesz ilu narodowców zginęło w obozach koncentracyjnych, zostało rozstrzelanych? Bardzo chciałbym poznać Twoje dane, ponieważ jest to jednoznaczne naruszenie dóbr osobistych stowarzyszenia Obóz Narodowo Radykalna, krytyka ma swoje granice więc zważ proszę co piszesz!
Oczywiście, że zieję nienawiścią Donar, w stosunku do takich jak Wy. Wiemy dobrze z historii jak się kończy kiedy skrajne ugrupowania dochodzą do władzy. Ofiarami w ludziach. Zawsze.

Nie zrozumiem nigdy co ONR chciałby naprawić w Polsce, fakt dróg nie ma, nowe powastają powoli, biurokracja, korupcja, poziom życia, ale na to trzeba czasu, niedawno weszliśmy do Unii poza tym jesteśmy dość młodą demokracją. I Wy chcecie wywrócić to wszystko do góry nogami???

Brak więzi emocjonalnych, nieprawidłowe oddziaływania wychowawcze, odrzucenie podstawowych norm współżycia społecznego, trudne warunki społeczno-ekonomiczne oto dlaczego ludzie wstępują do ONR.

Taki mały wycinek z artykułu w gazecie:

"Obóz Narodowo-Radykalny: przedwojenna organizacja faszyzująca, wskrzeszona przez częstochowskich neofaszystów. Jednoznacznie antysemicka. W 2005 r. ONR przeprowadził marsz ku czci organizatorów najgłośniejszego pogromu Żydów w przedwojennej Polsce, znanego w historii jako marsz na Myślenice."

Takie robactwo trzeba tępić wszędzie i zawsze. Tak uważam.

Acha, co do moich danych i naruszenia dóbr osobistych. Nie pisałem o obozach koncentracyjnych jako tezach programowych ONR tylko do czego takie ruchy mogą dobrowadzić. Skieruj sprawę do prokuratury młodzieniaszku. Chetnie sie posmieje."
Ostatnio zmieniony 03-08-2009 18:51 przez termos, łącznie zmieniany 1 raz.

rakkauslaulu
Posty: 1255
Rejestracja: 27-06-2008 11:56

Manifestacja ONR w Tarnobrzegu

Post autor: rakkauslaulu » 03-08-2009 19:48

"Termos to co napisales... No normalnie precyzyjniej o ONR wypowiedziec w tak wielkim skrocie chyba sie nie da. Coz... Oni zawsze beda sie wypierac ze nie maja nic wspolnego z faszyzmem i reszta tym podobnych rzeczy ktore w tym temacie byly poruszane juz wiele razy. Ja rowniez bezapelacyjnie potepiam takich ludzi i coz nie bede owijal w bawelne, moge zostac zrozgany itp ale sa dla mnie zerem i po raz kolejny powtarzam ze z patriotyzmem maja wspolnego mniej niz zero..."
Ostatnio zmieniony 03-08-2009 19:48 przez rakkauslaulu, łącznie zmieniany 1 raz.

Nico_Mindt
Posty: 177
Rejestracja: 08-04-2005 23:36

Manifestacja ONR w Tarnobrzegu

Post autor: Nico_Mindt » 05-08-2009 20:34

"A mnie zastanawia wierność idei Kościoła Katolickiego, i gloryfikacja Bolesława Piaseckiego. Tego samego który rozbijał Kościół za Stalinizmu poprzez PAX (który swoją drogą też gloryfikują). Jego pomysłem było też organizacja o wdzięcznej nazwie "Księża Patrioci". Z dzienników Kisiela i Tyrmanda wynika jednoznaczny negatywny opis tego gościa. Dodam jeszcze a propos K. I T., że oni akurat wykazali się niezłomnością. Więc jak to pogodzić?
Co do dzienników Kisiela i Piaseckiego, to na stronie zacytowali je. Ale tylko fragment który wobec Piaseckiego był neutralny."
Ostatnio zmieniony 05-08-2009 20:34 przez Nico_Mindt, łącznie zmieniany 1 raz.

rakkauslaulu
Posty: 1255
Rejestracja: 27-06-2008 11:56

Manifestacja ONR w Tarnobrzegu

Post autor: rakkauslaulu » 17-08-2009 01:34

"Fajny tekst widziałem dzisiaj na murze na Sienkiewicza ;p "ONR to zbiór zer" czy coś takiego ;p"
Ostatnio zmieniony 17-08-2009 01:34 przez rakkauslaulu, łącznie zmieniany 1 raz.

keniu
Posty: 731
Rejestracja: 12-10-2007 08:36

Manifestacja ONR w Tarnobrzegu

Post autor: keniu » 13-10-2009 14:28

"Dobra wiadomość dla wszystkich. Sąd Rejonowy w Opolu zdelegalizował wczoraj lokalną strukturę ONR-u w Brzegu. Zdaniem sądu w 2007 roku podczas uroczystości na Górze Św. Anny działacze ONR demonstrowali faszystowskie gesty i poglądy. W uzasadnieniu wyroków (pół roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata i 1000 zł grzywny) napisano, że "wolność do zakładania stowarzyszeń nie ma charakteru nieograniczonego, nie wolno zakładac grup, które głoszą nienawiść rasową". Jak to się teraz ma do słów "naszego" ONR-owca wygłaszanych na tym forum, który dwoił sie i troił w wybielaniu poglądów swojej organizacji?

http://krzysztof-miskiewicz.blog.onet.pl/"
Ostatnio zmieniony 13-10-2009 14:28 przez keniu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19386
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Manifestacja ONR w Tarnobrzegu

Post autor: admin » 13-10-2009 14:43

"Teraz czas na delegalizację organizacji powiązanych z komunizmem lub komunistami."
Ostatnio zmieniony 13-10-2009 14:43 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ