Wybory prezydenckie 2014 - TARNOBRZEG

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
iv
Posty: 728
Rejestracja: 23-09-2014 22:51

Wybory prezydenckie 2014 - TARNOBRZEG

Post autor: iv » 27-10-2014 21:07

"
bola-tbg pisze:I w mojej opinii to właśnie NM najbardziej obawia się debaty
O, to na pewno. Nie wiem, czy kiedykolwiek słyszałeś Prezydenta na żywo, odpowiadającego na pytania z sali. Ale nawet na podstawie wypowiedzi z sesji, które są w necie można wywnioskować, że:
- Norbert Mastalerz ma bardzo dużą łatwość wypowiedzi, powyżej przeciętnej,
- Norbert Mastalerz ma bardzo dużą wiedzę o sprawach miejskich, a - choćby z racji wykonywanej pracy - o bieżących sprawach miejskich wie więcej lub nie mniej niż pozostali kandydaci,
- Norbert Mastalerz ma dobrą pamięć do liczb, faktów, porównań.
I dodatkowo stres go nie zżera, zatem powyższego w pełni korzysta w wypowiedziach "nie z kartki".
Powyższe sprawia, że z pewnością strasznie boi się debaty na żywo."
Ostatnio zmieniony 27-10-2014 21:07 przez iv, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Wybory prezydenckie 2014 - TARNOBRZEG

Post autor: admin » 27-10-2014 21:32

"Zaproszenie na prezydencką rozmowę przyjął jedynie kandydat Wianecki :-)
http://norbertmastalerz.blog.onet.pl/20 ... rada-2014/
Ostracyzm jak nic.
iv pisze:- Norbert Mastalerz ma bardzo dużą łatwość wypowiedzi, powyżej przeciętnej,
- Norbert Mastalerz ma bardzo dużą wiedzę o sprawach miejskich, a - choćby z racji wykonywanej pracy - o bieżących sprawach miejskich wie więcej lub nie mniej niż pozostali kandydaci,
- Norbert Mastalerz ma dobrą pamięć do liczb, faktów, porównań.
I dodatkowo stres go nie zżera, zatem powyższego w pełni korzysta w wypowiedziach "nie z kartki".
Powyższe sprawia, że z pewnością strasznie boi się debaty na żywo.
Wszystko się zgadza, bardzo trudno go również wyprowadzić z równowagi.
Ale ma jednak, zrozumiałą w sumie skłonność, do rozmywania niewygodnych tematów i omijania niewygodnych pytań. Jak na profesjonalnego polityka przystało. Na blogu komentuje różne drobiazgi ze strony MMT, nie komentując jednocześnie sprawy oświadczeń majątkowych z kopalni, opóźnień płatności w oświacie, przebudowy bazaru, zobaczymy jak będzie teraz po przegranym procesie z podwykonawcą TPPT, czy dowiemy się np. czemu gmina, jak twiedzi p.Kosakowski, nie odbiera pism sądowych, jaka jest opnia o wręczaniu łapówek i współdziałaniu w oszustwie.

O ile w prezentacji prowadzonej przez dziennikarzy i bez publiki łatwo jest unikać niewygodnych pytań, o tyle w debacie między kandydatami, szczególnie w otoczeniu publiczności, nie byłoby to takie proste. MMT na pewno byłoby w stanie zorganizować "aktywną" publiczność, która mogłaby zmienić obraz debaty."
Ostatnio zmieniony 27-10-2014 21:32 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

aster
Posty: 2
Rejestracja: 27-10-2014 11:11

Wybory prezydenckie 2014 - TARNOBRZEG

Post autor: aster » 27-10-2014 22:23

"Niezłe szambo mamy w Tarnobrzegu, wobec powyższych faktów prezydent może być jeszcze wiarygodny?. Ile można mijać się z prawdą?. Ile można mieszkańców lekceważyć?. Ale społeczeństwo Tarnobrzega wystawi rachunek 16.11 i wszystko będzie jasne."
Ostatnio zmieniony 27-10-2014 22:23 przez aster, łącznie zmieniany 1 raz.

antyhemor
Posty: 176
Rejestracja: 04-03-2014 19:30

Wybory prezydenckie 2014 - TARNOBRZEG

Post autor: antyhemor » 27-10-2014 22:41

"Z tego co wiem to wszystkie pisma przychodzą na kancelarię ogólną i tam raczej nie ma wyboru tego pisma nie odbiorę a to sobie odbiorę... Lekka ściema!
Aster - poczekajmy do ostatecznego wyroku sądu - byli już w Tarnobrzegu ludzie którzy zaocznie skazywały osobę, a później okazywało się że wszystko to ściema by odwrócić uwagę od referendum...
Poczekajmy zatem z ferowaniem wyroków na zapas..."
Ostatnio zmieniony 27-10-2014 22:41 przez antyhemor, łącznie zmieniany 1 raz.

latacz
Posty: 418
Rejestracja: 01-07-2011 01:05

Wybory prezydenckie 2014 - TARNOBRZEG

Post autor: latacz » 27-10-2014 22:47

"
MMT na pewno byłoby w stanie zorganizować "aktywną" publiczność, która mogłaby zmienić obraz debaty.
to już by była pyskówka a nie debata. Jeżeli to publiczność miałaby mieć wpływ na wygląd debaty to potrzebne by były oddziały Policji, tarcze, itd."
Ostatnio zmieniony 27-10-2014 22:47 przez latacz, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1521
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Wybory prezydenckie 2014 - TARNOBRZEG

Post autor: alek » 27-10-2014 23:05

"
zbyry pisze: każdy z uczestników powinien podpisać klauzulę o nie zakłócaniu debaty pod karą grzywny. Debata winna trwać min 2 h. I po sprawie.
A na jakiej podstawie kara grzywny? kto by pilnował porządku i kto oceniał czy buczenie , gwizdanie itp to już zakłócanie debaty czy jeszcze nie ? Jak w takich przypadkach mierzyć czas na odpowiedź ? Zbyry to nie takie proste jak by się mogło wydawać. Chyba nie wiesz do czego są skłonni "obrońcy" kandydatów."
Ostatnio zmieniony 27-10-2014 23:05 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1803
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Wybory prezydenckie 2014 - TARNOBRZEG

Post autor: andriu81 » 28-10-2014 00:13

"Tradycyjnie debatę mogą transmitować tylko zweryfikowane media,czyli Radio ?Leliwa,Echo Dnia i Tygodnik Nadwiślański,pozostałe mogą tylko relacjonować. Te wymienione to są te dobre media,a cała reszta jest zła,dlatego mają zakaz transmisji.

Nie dziwię się że prawie nikt nie chce w tym uczestniczyć,a pan Wianecki,albo nie jest świadom o co tu chodzi,albo nie ma nic do stracenia,więc lepsza taka debata niż żadna. Mastalerz brnie w coraz większą izolację medialną ,co się przekłada na izolacje ekonomiczną miasta i postrzeganie miasta w regionie.Już dziś w Tarnobrzegu jest sytuacja taka że dostęp do telewizji miejskiej jest tylko w miejskiej kablówce lub przez internet,dostęp do gazet niezależnych to samo. Natomiast wymienione zweryfikowane media są dostępne w całym regionie ,także poza miastem i oczywiście będą wspierać prezydenta przez całą kampanię ,robić ludziom wodę z mózgu,aby wszyscy spoza miasta myśleli jakiego wspaniałego mamy prezydenta i jakie ma wielkie zasługi."
Ostatnio zmieniony 28-10-2014 00:13 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1521
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Wybory prezydenckie 2014 - TARNOBRZEG

Post autor: alek » 28-10-2014 00:33

"
andriu81 pisze:Tradycyjnie debatę mogą transmitować tylko zweryfikowane media,czyli Radio ?Leliwa,Echo Dnia i Tygodnik Nadwiślański,pozostałe mogą tylko relacjonować. Te wymienione to są te dobre media,a cała reszta jest zła,dlatego mają zakaz transmisji.
"Dyskusja odbędzie się bez udziału publiczności, za to z udziałem mediów, w tym lokalnych telewizji, które będą ją mogły w całości nagrać i wyemitować." Blog NM
andriu81 chyba czegoś nie doczytałeś. Dziennikarze Leliwy, ED i TN mieli tylko zadawać pytania a transmitować mogli wszyscy."
Ostatnio zmieniony 28-10-2014 00:33 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

chińczyk
Posty: 193
Rejestracja: 17-02-2012 20:20

Wybory prezydenckie 2014 - TARNOBRZEG

Post autor: chińczyk » 28-10-2014 01:12

"dziś, jadąc sobie obok sp.nr3-wymalowanej w piękne barwy wyborcze, widziałem jak chłopy zdzierają kostkę i w jej miejsce kładą.. kostkę!!!! a na przeciwko-bloki, między którymi wybrakowane chodniki,położone w czasach gdy mój dziadek był kawalerem...
Niech wygra każdy, byle nie Mastalerz i Gospodarczyk!!!"
Ostatnio zmieniony 28-10-2014 01:12 przez chińczyk, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1803
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Wybory prezydenckie 2014 - TARNOBRZEG

Post autor: andriu81 » 28-10-2014 08:25

"czyli mamy powtórkę z Warszawskiej.Widać jeszcze sporo kasy pozostało do wydania i trzeba to gdzieś wepchać,a na stare bloki to szkoda,to może by tak zmienić kolor w pobliżu zaprzyjaźnionej szkoły"
Ostatnio zmieniony 28-10-2014 08:25 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

antyhemor
Posty: 176
Rejestracja: 04-03-2014 19:30

Wybory prezydenckie 2014 - TARNOBRZEG

Post autor: antyhemor » 28-10-2014 08:49

"andriu81 - pokaż mi przepis, że prezydent może malować bloki za samorządowe pieniążki - wtedy dopiero podniosłoby się larum..."
Ostatnio zmieniony 28-10-2014 08:49 przez antyhemor, łącznie zmieniany 1 raz.

klein
Posty: 65
Rejestracja: 31-08-2014 00:15

Wybory prezydenckie 2014 - TARNOBRZEG

Post autor: klein » 28-10-2014 14:44

"Tak naprawdę tym, który powinien był bać się tej - jakże kompromitującej kandydatów, którzy nie przyszli - debaty Norbert Mastalerz. Miałby wszakże wszystkich przeciw sobie. On jest najpoważniejszym przeciwnikiem każdego z pozostałych kontrkandydatów. On tak naprawdę, gdyby tamci zamiast wiać dobrze się przygotowali - on zebrałby najcięższe baty. Nie wiedzieli o tym? Nie byli w stanie merytorycznie się przygotować? Czy po prostu elementarnej, politycznej odwagi zabrakło? Tłumaczą się, że nie przyszli, bo to byłby show jednego aktora, czy też jednego kandydata. To takie żałosne i niestety obnażające kompletną niedojrzałość polityczną. Lecz może dobrze się stało, bo przynajmniej wyszło szydło z worka przed wyborami. Już się bardziej nie skompromitują do 16 listopada. Chociaż kto wie? Norbert pokazał klasę. Natomiast zarzucanie Wianeckiemu, że przyszedł bo nie był świadom w co gra, jest objawem całkowitej ignorancji w zakresie wiedzy o tym człowieku. Ten kto to napisał nie jest świadom o co chodzi. Inni piszą, że przyszedł bo nie miał nic do stracenia. Myślę, że miał. Ale i tak wyszedł na tym najlepiej, bo nawet gdyby nie miał nic do stracenia, to tak się złożyło, że najwięcej na tym zyskał. Najwięcej z kontrkandydatów. Bo najwięcej w ogole: Mastalerz. Po prostu panowie "niedoszli" dali komunikat mieszkańcom: boimy się Mastalerza. Nawet jeśli powiedzą, że boją się jego sztuczek, to i tak wychodzi na to, że się boją. Czyli w konsekwencji uznają jego wyższość na sobą, jego siłę, a swoją słabość. A fakt, że zrejterowali grupowo - świadczy o tym, że nawet jak są wszyscy razem to się boją. Chcieli zademonstrować swoją obecnością swoją siłę i charakter. Zademonstrowali brak charakteru i kompleksy."
Ostatnio zmieniony 28-10-2014 14:44 przez klein, łącznie zmieniany 1 raz.

słoik
Posty: 98
Rejestracja: 17-07-2014 19:12

Wybory prezydenckie 2014 - TARNOBRZEG

Post autor: słoik » 28-10-2014 19:07

"Nic dodać nic ująć klein. Tadzio Sprzedawca Gospodarczyk ubolewa, że debata miała być bez udziału publiczności, a tymczasem przed ostatnimi wyborami do sejmu biegł w podskokach na debatę z Plutą, Rudnickim i Kamińskim w MTVT, która odbyła się bez widowni w studiu. Wtedy było mu to na rękę, teraz szuka wymówek by nie stanąć w bezpośredniej konfrontacji. Żenua!"
Ostatnio zmieniony 28-10-2014 19:07 przez słoik, łącznie zmieniany 1 raz.

headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

Wybory prezydenckie 2014 - TARNOBRZEG

Post autor: headshrinker » 28-10-2014 20:49

"klein
. Natomiast zarzucanie Wianeckiemu, że przyszedł bo nie był świadom w co gra, jest objawem całkowitej ignorancji w zakresie wiedzy o tym człowieku.
Nie wiem, co to jest "wiedza o Krzysztofie Wianeckim" (co pewnie czyni ze mnie ignoranta), ale w moim mniemaniu K.W. jest jednym z najbardziej zadufanych w sobie kandydatów (co jest sporym osiągnięciem, zważywszy na to, że konkuruje z Jego Zarozumiałością Norbertem Mastalerzem), który uważa, że ma tak bardzo genialny program, że inni kandydaci mogli by mu go chcieć ukraść. Z tego co mówił (rozmowa w TVL) - po 20 października ów program miał przedstawić, a póki co - ani widu ani słychu.
Inni piszą, że przyszedł bo nie miał nic do stracenia. Myślę, że miał. Ale i tak wyszedł na tym najlepiej, bo nawet gdyby nie miał nic do stracenia, to tak się złożyło, że najwięcej na tym zyskał. Najwięcej z kontrkandydatów.
Co takiego zyskał? Łatkę kogoś, z kim NM nawet nie chciał dyskutować? Gdyby jedynym kandydatem, który wyraził chęć uczestnictwa w tej debacie był G.K. - odbyła by się ona na pewno.

Nawiasem mówiąc - NM nie pokazał "klasy", pokazał natomiast środkowy palec mieszkańcom - najpierw olewając ich i organizując dyskusję bez widowni (za co został bezlitośnie wypunktowany przez G.K.) a potem decydując o tym, że dyskusja się jednak nie odbędzie."
Ostatnio zmieniony 28-10-2014 20:49 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

msk
Posty: 543
Rejestracja: 20-10-2006 11:11

Wybory prezydenckie 2014 - TARNOBRZEG

Post autor: msk » 28-10-2014 22:44

"Hehe, a mnie rozbawiła niezależność "dziennikarzy", którzy w tej szopce mieli wziąć udział."
Ostatnio zmieniony 28-10-2014 22:44 przez msk, łącznie zmieniany 1 raz.

klein
Posty: 65
Rejestracja: 31-08-2014 00:15

Wybory prezydenckie 2014 - TARNOBRZEG

Post autor: klein » 29-10-2014 12:00

"
Nie wiem, co to jest "wiedza o Krzysztofie Wianeckim" (co pewnie czyni ze mnie ignoranta), ale w moim mniemaniu K.W. jest jednym z najbardziej zadufanych w sobie kandydatów (co jest sporym osiągnięciem, zważywszy na to, że konkuruje z Jego Zarozumiałością Norbertem Mastalerzem), który uważa, że ma tak bardzo genialny program, że inni kandydaci mogli by mu go chcieć ukraść. Z tego co mówił (rozmowa w TVL) - po 20 października ów program miał przedstawić, a póki co - ani widu ani słychu.
Z moich obserwacji wynika, że najbardziej zadufany w sobie jest kandydat Kiełb i w tym chyba NM go nie przebije, a Wianecki tym bardziej. Z jednej strony GK jest zadufany w sobie, a z drugiej wyraźnie nie zbyt pewny siebie - co widać choćby po tym jak się zachowuje przed kamerami. Z tych, którzy nie dotarli na debatę najpoważniejszym - pod każdym względem - kandydatem jest według mnie Stasiak. (Choć wizerunkowo jego kampania wygląda fatalnie, co mnie akurat dziwi, bo wydawałoby się, że ma już doświadczenie w tej kwestii.) Wianecki miał przedstawić program po 20 października. No fakt, ja też czekam na ten program od dawna. W tym miejscu też daję czerwoną kartkę Wianeckiemu bo jest 29-ty. I rzeczywiście to zbyt wiele dni po 20-tym. Ale może to taki myk, że jak ludzie się naczekają na ten program to przynajmniej go wysłuchają/przeczytają z uwagą. Nie wiem. Nie mniej jeśli w przyszłym tygodniu nie przedstawi, to przesadzi mocno i boleśnie. Ale nie tylko Wianecki nie dotrzymuje obietnic. Z tego co wiem, kandydat Kiełb miał chodzić od domu do domu, od mieszkańca, do mieszkańca, pytać jakie mają Tarnobrzeżanie problemy, oczekiwania, jakby mógł im pomóc jako prezydent. I co? U mnie jeszcze nie był, a mieszkamy stosunkowo blisko siebie. Więc Grzegorzu Kiełb zapraszam do siebie i czekam z niecierpliwością. Chyba, że to ma być chodzenie po domach na zasadzie: "cukierek albo psikus" w najbliższych dniach ;-). Ale w takim wypadku też zapraszam i już dziś na tę okoliczność kupię cukierki. Wyborcze oczywiście."
Ostatnio zmieniony 29-10-2014 12:00 przez klein, łącznie zmieniany 1 raz.

klein
Posty: 65
Rejestracja: 31-08-2014 00:15

Wybory prezydenckie 2014 - TARNOBRZEG

Post autor: klein » 29-10-2014 12:08

"P.S.

Nawiasem mówiąc - NM nie pokazał "klasy", pokazał natomiast środkowy palec mieszkańcom - najpierw olewając ich i organizując dyskusję bez widowni (za co został bezlitośnie wypunktowany przez G.K.) a potem decydując o tym, że dyskusja się jednak nie odbędzie.
Bezlitosne punktowanie NM jest chyba głównym punktem kampanii GK. Właściwie co to by była za kampania gdyby NM nie istniał? Mam wrażenie, że dla niektórych NM jest po prostu muzą, inspiracją a ich programy są swoistymi antypoematami adresowanymi do niego. To bezlitosne punktowanie Mastalerza moim skromnym zdaniem w dużej mierze świadczy o alarmującym stanie pomysłu na nasze miasto co niektórych kandydatów."
Ostatnio zmieniony 29-10-2014 12:08 przez klein, łącznie zmieniany 1 raz.

klein
Posty: 65
Rejestracja: 31-08-2014 00:15

Wybory prezydenckie 2014 - TARNOBRZEG

Post autor: klein » 29-10-2014 12:12

"P.S. dwa
Gdyby jedynym kandydatem, który wyraził chęć uczestnictwa w tej debacie był G.K. - odbyła by się ona na pewno.
Pozwolę sobie w tym miejscu na poważne wątpliwości co do tego.

Poczytajcie sobie Panowie, inne fora. Np. Wisłę 24, tamtejsze komentarze pokazują mniej może wyrafinowane niż nasze oceny mieszkańców Tbg w kwestii debaty, do której nie doszło, za to z pewnością szczere. I nawet dowcipne. Najbardziej mi się podobał wpis: "mają chłopaki jaja". W głosie prostego ludu coś zawsze jednak było ujmującego... ;-)"
Ostatnio zmieniony 29-10-2014 12:12 przez klein, łącznie zmieniany 1 raz.

headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

Wybory prezydenckie 2014 - TARNOBRZEG

Post autor: headshrinker » 29-10-2014 13:24

"Klein
Z jednej strony GK jest zadufany w sobie, a z drugiej wyraźnie nie zbyt pewny siebie - co widać choćby po tym jak się zachowuje przed kamerami.
Z kamerami (tak samo jak z wystąpieniami przed większą publiką) - trzeba się "otrzaskać" (niezależnie od tego, czy kamery należą do "wrogich", czy też "przyjaznych" mediów). Czym innym jest ktoś, to nagle (po tym jak dostanie "trudne pytanie") zawiesi się na wizji, a czym innym ktoś, kto zachowuje się nerwowo - bo wystąpienia przed kamerami to dla niego nowość.
Z tych, którzy nie dotarli na debatę najpoważniejszym - pod każdym względem - kandydatem jest według mnie Stasiak. (Choć wizerunkowo jego kampania wygląda fatalnie, co mnie akurat dziwi, bo wydawałoby się, że ma już doświadczenie w tej kwestii.)
W.S. poważnym kandydatem nie jest. I wydaje mi się, że z tego samego założenia wyszedł PiS (w sensie "centrali") - praktycznie nie wspierając tego kandydata. Wydaje mi się, że jedynym powodem, dla którego W.S. kandyduje - jest chęć policzenia szabel przed nadchodzącymi w 2015 roku wyborami. W kwestii zaś jego "doświadczenia" (w prowadzeniu kampanii). - Wiktor Stasiak był pewny tego, że w 2010 roku Jan Dziubiński wygra w pierwszej turze wyborów prezydenckich amen.
Ale może to taki myk, że jak ludzie się naczekają na ten program to przynajmniej go wysłuchają/przeczytają z uwagą.
Być może jest to celowe działanie (budowanie napięcia etc). Tylko, że cała sprawa może się mu odbić czkawką - bo im bliżej wyborów, tym bardziej ludzie mają dosyć kampanii. Tym samym - mogą po prostu ten jego program olać (niezależnie od faktycznej wartości merytorycznej)
Bezlitosne punktowanie NM jest chyba głównym punktem kampanii G.K. Właściwie co to by była za kampania gdyby NM nie istniał?
Nie możesz mieć pretensji do G.K. o to, że jako kandydat na prezydenta - krytykuje obecnie urzędującego:D Równie dobrze można sobie zadać pytanie "co zrobiłby w 2010 roku Norbert Mastalerz, gdyby nie było Jana Dziubińskiego?" Aby nie było wątpliwości - mnie chodziło tylko i wyłącznie o to, w jaki sposób G.K. odniósł się do tematu debaty."
Ostatnio zmieniony 29-10-2014 13:24 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

antyhemor
Posty: 176
Rejestracja: 04-03-2014 19:30

Wybory prezydenckie 2014 - TARNOBRZEG

Post autor: antyhemor » 29-10-2014 13:48

"Grzegorz Kiełb i Stowarzyszenie Moje Miasto Tarnobrzeg kłamali!
29 października 2014

Niecodziennik Tarnobrzeski kłamał! Tak przed chwilą orzekł Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu, który zakazał Grzegorzowi Kiełbowi i Stowarzyszeniu Moje Miasto Tarnobrzeg dalszego rozpowszechniania tego pisemka, sprostowanie i wpłatę dwóch tysięcy złotych na cel charytatywny.

I wszystko jasne: niezawisły sąd położył tamę kłamstwom, jakie rozpowszechniało stowarzyszenie w swoim pisemku, którego redaktorem naczelnym jest Grzegorz Kiełb ? kandydat na urząd prezydenta miasta.

A kłamał m.in. w przypadku zadłużenia miasta, braku nowych dróg i parkingów i udziału lokalnych firm w miejskich inwestycjach.

Powtórzę to, co powiedziałem przed kilkoma dniami: żyjemy w demokratycznym państwie prawa, gdzie istnieje odpowiedzialność za słowo, a nie w bananowej republice, gdzie można wszystko.

Potwierdził to dzisiaj niezawisły sąd, w co głęboko wierzyłem, bo prawda jest tylko jedna.

Głęboko wierzę również w to, że 16 listopada tarnobrzeżanie wystawią Stowarzyszeniu Moje Miasto Tarnobrzeg i jego kandydatowi na prezydenta ? uczciwy rachunek za tę kampanię kłamstw, podłości i nienawiści.

Z uszanowaniem

Norbert Mastalerz"
Ostatnio zmieniony 29-10-2014 13:48 przez antyhemor, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ