Czy mamy w Tarnobrzegu farmę trolli?

Dział forum z komentarzami do aktualności
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Czy mamy w Tarnobrzegu farmę trolli?

Post autor: admin » 05-08-2022 18:31

I po nadziei. Obiekt nr 2 aktywny, bez zmian.
Toalety nad jeziorem czyściuteńkie, znajomi zadowoleni, a dyskutant musi popracować nad swoim charakterem :)
A wpis był zupełnie o czym innym.

zbyry
Posty: 1032
Rejestracja: 13-06-2019 20:49

Re: Czy mamy w Tarnobrzegu farmę trolli?

Post autor: zbyry » 06-08-2022 12:13

Jeśli z mojego IP kiedyś Cię uraziłem - to przepraszam. C
@Jacek. Drogi Jacku przepraszam, jakoś mi umknął post. Nic się nie stało, nie ma za co przepraszać, jest ok :-) nie sprawdzam niczyjego IP, nie umiem, kiedyś może coś tam wiedziałem, teraz od lat nic.

Jeśli idzie o IP Admin to chodziło mi o to, że Ty pewnie widzisz ich nazwijmy to powtarzalność, ja piszę praktycznie z jednego, chyba, że są jakieś chocki klocki, o których nie wiem, bo trochę z inteteresu tego wypadłem :-)

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Czy mamy w Tarnobrzegu farmę trolli?

Post autor: admin » 08-12-2022 18:37

Co prawda mniej czytam komentarzy na fejsie, ale co jakiś czas te trochę mniej skompromitowane profile jednak wciąż się pojawiają. Tym razem przy tekście TN na fejsie o zajęciu konta TTBS przez komornika obiekt nr 4 utyskuje na prezydenta Kiełba co siedział w więzieniu i ogólnie mieszkańców TTBS, których wielu jest klientami opieki społecznej, ma pieniądze, ciągle narzekają na państwo, że mają mało pieniędzy, a na parkingach nowe samochody. I że ona nie będzie się im dokładać do czynszów, bo ktoś sobie tak ubzdurał.

Ale co ma GK i sytuacja lokatorów wspólnego z zajęciem konta TTBS przez komornika?

ODPOWIEDZ