Najlepszy sposób na schudnięcie

Dział forum z komentarzami do aktualności
dzieńziemi
Posty: 310
Rejestracja: 17-04-2014 19:18

Najlepszy sposób na schudnięcie

Post autor: dzieńziemi » 25-01-2016 16:27

"Witam.

Niejedna z Was zastanawia się pewnie jaką dietę zastosować, żeby schudnąć.
Ja Wam powiem jak to zrobić - z własnego doświadczenia. Bez efektu jojo i bez żadnych tabletek.
Kiedyś gdy ktoś powiedział mi, że schudł kilka kg nie wyobrażałam sobie jak można to zrobić. Jednak naprawdę idzie, tylko trzeba trochę samozaparcia i silnej woli.

Dwa lata temu gdy miałam nogę w gipsie i siedziałam 3 miesiące tylko w domu - wiadomo, przytyłam. Gdy zdjęto mi gips i chciałam założyć ciuchy spodnie były mi za ciasne, bluzki też. Tak się na siebie wkurzyłam, że postanowiłam sobie, że muszę jak najszybciej schudnąć.

Schudłam 14 kg Ważyłam jeszcze mniej niż przed operacją.
Po prostu jadłam wszystko, ale w małych ilościach.
Mój sposób to pójście spać troszeczkę głodnym, trzeba czuć jak delikatnie szmera w brzuchu.
Na następny dzień było już mniej - i tak prawie codziennie Takim sposobem schudłam te 14 kg.
Jeśli je się wszystko w małych ilościach to wszystkie składniki ma się dostarczone, więc uważam, że tak jest najzdrowiej.
Nie trzeba się przestawiać na specjalne, wyszukane jedzenie, tylko jeść zwyczajnie jak zwykle.
Ćwiczyć to zbytnio nie ćwiczyłam, nieraz jak mi się chciało to trochę pokręciłam hulahopem albo robiłam brzuszki ;p

Mam nadzieję, że Wam trochę pomogłam"

ODPOWIEDZ