22 maja ? I Parada Orkiestr Dętych

Dział forum z komentarzami do aktualności
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19394
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

22 maja ? I Parada Orkiestr Dętych

Post autor: admin » 18-05-2016 02:02

"O tym, że jest w orkiestrach dętych wielka siła, nikogo nie trzeba przekonywać. W majowe, niedzielne popołudnie w Tarnobrzegu królować będą trąbki, puzony, waltornie.

To znakomita okazja, by nie tylko posłuchać i popatrzeć na widowiskowe występy orkiestr dętych, ale także na wspaniałe synchronizacje taneczne w wykonaniu towarzyszącym im grupom mażoretek i tancerzy.Na I Paradę Orkiestr Dętych w Tarnobrzegu zgłosiło się aż 8 grup: Miejska Orkiestra Dęta z Tarnobrzega, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Chmielowa, Olek Orkiestra z Janowa Lubelskiego, Orkiestra Dęta OSP Gać z zespołem tanecznym, Orkiestra Dęta z Niebylca razem z zespołem taneczno-marszowym Mażoretki z Niebylca, Orkiestra Dęta Gminy Miejsce Piastowe z zespołem tanecznym Black Stars, Młodzieżowa Parafialna Orkiestra Dęta w Komorowie, Parafialna Orkiestra Dęta Gwoźnica Górna.Łącznie w ?siarkowym grodzie? zagości ok. 250 osób.Parady w niedzielne popołudnie przejdą głównymi ulicami miasta (od stadionu miejskiego, zamku Dzikowskiego, tzw. Muszelki na Serbinowie, Gimnazjum nr 2), by dotrzeć na plac Bartosza Głowackiego i tam, wspólnie, odegrać 4 marsze. Początek wspólnego występu o godz. 15.Zapraszamy serdecznie!Info: UM.



http://www.tarnobrzeg.info/index.php?mo ... y&sid=4311"

ODPOWIEDZ